x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Philips Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4859C Compatible - SM/MM LC with DDM

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Philips Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4859C Compatible - SM/MM LC with DDM
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Tekniset tiedot Philips Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4859C Compatible - SM/MM LC with DDM
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Philips Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4859C Compatible - SM/MM LC with DDM
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/100994346.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/84733906.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/84733904.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/84733898.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/84733901.jpg
Philips Philips Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4859C Compatible - SM/MM LC with DDM Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4859C Compatible - SM/MM LC with DDM Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4859C Compatible - SM/MM LC with DDM StarTech.com HPE J4859C Compatible SFP Module - 1000BASE-LX - 1GE Gigabit Ethernet SFP 1GbE Single Mode/Multi Mode Fiber Transceiver 10km - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli (vastaavuus: HP J4859C) - GigE - 1000Base-LX - LC - jopa 10 km - 1310 nm malleihin HPE 1700, 2610, 93XX, Switch XL 10/100/1000; HPE Aruba 2530, 2930F 24, 2930F 48, 5406 (1)
  • 00065030865296
  • 08710103501961
  • TT2040/32
  • 130957
  • 1706120
2
  • Tekniset tiedot
    • Tarkoitus: Vartalo
    • Pituusvaihtoehtoja: 5
    • Käyttöaika: 50 min
    • Suurin hiusten pituus: 11 mm
    • Itsepuhdistuva: Ei
    • Ladattava: Kyllä
    • Tarkkuustrimmeri: Ei
    • Vedenkestävä: Kyllä
  • Ominaisuudet
    • Wet & Dry: Kyllä
    • Pestävä: Kyllä
  • Yleiset ominaisuudet
    • Trimmerin ominaisuudet: Pikalataus
    • Sukupuoli: Unisex, Miehet
  • Suunnittelu
    • Väri: Hopea, Musta
  • Pakkauksen sisältö
    • Kampojen määrä: 1
  • Akku
    • Latausaika: 1 h
    • Pikalataus: Kyllä
  • Näyttö
    • Sisäänrakennettu näyttö: Ei
  • 73.05 90.99 EUR 2
    2
    • Data-Systems Data-Systems
      8.642011799776487 (21)
      73.05, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • VPD Pelikauppa VPD Pelikauppa
      6.8 (1)
      StarTech.com HPE J4859C Compatible SFP Module - 1000BASE-LX - 1GE Gigabit Ethernet SFP 1GbE Single Mode/Multi Mode Fiber Transceiver 10km...90.99, 24 h (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Philips BT7220/15 SERIES 7 PARTATRIMMERI
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/117690120.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/109401658.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/73203422.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107512864.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/73203419.jpg
      Philips Philips BT7220/15 SERIES 7 PARTATRIMMERI BT7220/15 SERIES 7 PARTATRIMMERI BT7220/15 SERIES 7 PARTATRIMMERI Beardtrimmer series 7000 - Partatrimmeri imutekniikalla Oletko kyllästynyt pesualtaan sotkuun parran trimmauksen jälkeen? Tässä partatrimmerissä on sisäänrakennettu toiminto, joka imee leikatut partakarvat säiliöön heti ajon aikana. Trimmerissä on 20 pituusasetusta välillä 0,510 mm. Tehokas partatrimmeri antaa ensiluokkaisen lopputuloksen ja vähentää sotkua. Philipsin partatrimmerit eivät vaadi huoltoa: niissä on itseteroittuvat terät eikä niitä tarvitse koskaan öljytä. (1)
      Philips BT7220/15 SERIES 7 PARTATRIMMERI
      • 08710103769163
      • 18710103769153
      • 08710103769156
      • 06923410754384
      • BT7220/15
      1
    • Wahl Groomsman Pro
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172468782.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128934660.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128934657.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/112560176.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/113031267.jpg
      Wahl Wahl Groomsman Pro Groomsman Pro Groomsman Pro (1)
      Wahl Groomsman Pro
      • 04015110007517
      • 9855-1216
      • 09855-1216
      • 2179895
      1
    • Remington Korvatrimmeri PG180 Grooming Kit
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150528256.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/121088536.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147074979.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/102616882.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/102616883.jpg
      Remington Remington Korvatrimmeri PG180 Grooming Kit Korvatrimmeri PG180 Grooming Kit Korvatrimmeri PG180 Grooming Kit Trimmeri, langaton (1)
      Remington Korvatrimmeri PG180 Grooming Kit
      • 04008496725762
      • PG180
      1
    • Wahl Nenätrimmeri 5546-216
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147050573.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132987244.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/122570992.jpg
      Wahl Wahl Nenätrimmeri 5546-216 Nenätrimmeri 5546-216 Nenätrimmeri 5546-216 Tarkkuustrimmeri, langaton (1)
      Wahl Nenätrimmeri 5546-216
      • 00043917000176
      • WA5546-216
      • 2133901
      1
    • info@vertaa.fi