x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Dolce&Gabbana Light Blue Forever, EdP 25ml

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Dolce&Gabbana Light Blue Forever, EdP 25ml
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Dolce&Gabbana Light Blue Forever, EdP 25ml
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Dolce&Gabbana Light Blue Forever, EdP 25ml
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/205027659.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/181032581.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/209836936.jpg?ts=1
Dolce&Gabbana Dolce&Gabbana Light Blue Forever, EdP 25ml Light Blue Forever, EdP 25ml Light Blue Forever, EdP 25ml Koe Light Blue Forever Pour Femme täysin uusi versio Dolce & Gabbanan ikonisesta nimikkotuoksusta. Light Blue Forever Pour Femme Eau De Parfum on aurinkoinen, aistillinen ja feminiininen tuoksu, joka vie ajatukset pitkiin kesäpäiviin Väilmeren rannoilla. (1)
  • 03423222015954
9
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Naiset
  • 39.95 57.95 EUR 9
    9
    • Loverte Loverte
      5.611158347956654 (3)
      39.95, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Nordicfeel Nordicfeel
      8.727272727272727 (7)
      25 ml, Uusi Light Blue Forever Pour Femme onaurinkoinen ja aistillisen naisellinen Eau de Parfum hajuvesi, joka herättää muistosi pitkist...
      44.76, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Bangerhead.fi Bangerhead.fi
      7.2 (1)
      45.90, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Dressinn.com/fi Dressinn.com/fi
      45.98, 6 pv (offer_sdt_6_days)
      1
    • Eleven Eleven
      25 ml, Uusi Light Blue Forever Pour Femme onaurinkoinen ja aistillisen naisellinen Eau de Parfum hajuvesi, joka herättää muistosi pitkist...48.85, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Cocopanda.fi Cocopanda.fi
      6.8 (1)
      • //sc.vertaa.fi/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/LUOTETTAVAA_TOIMINTAA.png
      Koe Light Blue Forever Pour Femme täysin uusi versio Dolce & Gabbanan ikonisesta nimikkotuoksusta. Light Blue Forever Pour Femme Eau De ...
      51.20, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Lyko.fi Lyko.fi
      7.686036470226321 (5)
      56.90, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • Parfumdreams.fi Parfumdreams.fi
      6.291155533689912 (9)
      57.95, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
    • Hajuvesi.fi Hajuvesi.fi
      7.2 (1)
      57.95, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Memo Paris Oriental Leather, EdP 75ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232171673.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230914441.jpg?ts=1
      Memo Paris Memo Paris Oriental Leather, EdP 75ml Oriental Leather, EdP 75ml Oriental Leather, EdP 75ml Punertavien dyynien unelmamaisema. Hämärän laskeutuessa Omanin Wahiban hiekka hehkuu ainutlaatuisena taivaalla yläpuolellamme. Aurinko on nukahtanut, ja kuu ottaa kuunsirpin muodon kunnianosoituksena khanjarille, sulttaanikunnan tunnukselle. Se loistaa yhtä kirkkaana kuin perinteistä asua käyttävien miesten nahkavyöhön puettu pieni miekka. Taivaallinen katos valaisee tien Wadi Shabiin, vehreään paratiisiin, joka pursuaa kuin patruuna. Majesteettinen Orient kohtaa silmät. Oriental Leather kant... (1)
      Memo Paris Oriental Leather, EdP 75ml
      • 03700458603019
      3
    • Cartier Naisten tuoksut La Panthère Lahjasetti Eau de Parfum Spray 50 ml + Hand Cream 40 ml 1 Stk.
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225901144.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226156480.jpg?ts=1
      Cartier Cartier Naisten tuoksut La Panthère Lahjasetti Eau de Parfum Spray 50 ml + Hand Cream 40 ml 1 Stk. Naisten tuoksut La Panthère Lahjasetti Eau de Parfum Spray 50 ml + Hand Cream 40 ml 1 Stk. Naisten tuoksut La Panthère Lahjasetti Eau de Parfum Spray 50 ml + Hand Cream 40 ml 1 Stk. (1)
      Cartier Naisten tuoksut La Panthère Lahjasetti Eau de Parfum Spray 50 ml + Hand Cream 40 ml 1 Stk.
      • 03432240505842
      1
    • Memo Paris Shams Oud, EdP 75ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/233065528.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230927584.jpg?ts=1
      Memo Paris Memo Paris Shams Oud, EdP 75ml Shams Oud, EdP 75ml Shams Oud, EdP 75ml Shams tarkoittaa arabiaksi ""aurinkoa"". Tuoksun tähti on todellakin sen hehkuva sydän, joka on inspiraation lähde sen puumaiselle, nahkaiselle hehkulle, liekehtiville aksenteille ja kultaiselle värille. Kaava antaa tunteen lumoutumisesta. Lämmin, hurmaava vaikutus saavuttaa huippunsa oudilla - voimakkaalla, eläimellisellä ja salaperäisellä puunhartsilla, joka vie meidät Arabian öiden maahan. Shams Narcissus vie sinut häikäisevälle matkalle aurinkoon Narkissoksen lumoissa. Tämä runsas kukkain... (1)
      Memo Paris Shams Oud, EdP 75ml
      • 03700458603088
      2
    • Memo Paris French Leather, EdP 75ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231882395.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/233557185.jpg?ts=1
      Memo Paris Memo Paris French Leather, EdP 75ml French Leather, EdP 75ml French Leather, EdP 75ml Lime- ja ruusuessanssien sekä käsilaukun sisäpuolta muistuttavan mokkanahkaisen sävyn ansiosta tämä tuoksu maalaa sadun ranskalaisesta ruususta, ruususta, joka saa silmäsi säkenöimään. French Leather on tuoksu, joka terävöittää aisteja, kuten kaikkien arvokkaiden pariisilaisnaisten kuuluukin. Mitä tarkoittaa olla ranskalainen? Olla petollisen rento, mutta ei kuitenkaan täysin huoleton. Ruusun alta nouseva nahka. Pilke silmäkulmassa. Siisti tyyli. Vapaa pöytävaihtoehto suosikkikahvilassasi. Mo... (1)
      Memo Paris French Leather, EdP 75ml
      • 03700458602937
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 39.06
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 39.06
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 39.95
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 39.06
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 39.06
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 39.06
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 39.06
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 39.95
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 39.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 39.95
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 39.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 39.95
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 43.87
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 43.87
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 43.87
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 43.87
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 43.87
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 43.87
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 43.87
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 39.95
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 39.95
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 39.95
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 39.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 39.95
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 39.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 39.95
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 39.95
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 39.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 39.95
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 39.95
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 39.95
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 39.95
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 39.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 46.80
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 39.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 46.80
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 41.17
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 41.17
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 41.17
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 41.17
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 41.17
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 41.17
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 45.98
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 45.98
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 45.98
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 39.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 45.98
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 46.80
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 39.95
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 45.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 45.90
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 45.90
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 39.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 44.76
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 44.76
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 44.76
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 44.76
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 39.95
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 44.76
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 44.76
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 39.95
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 41.90
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 41.90
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 41.90
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 41.90
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 39.95
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 39.95
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 39.95
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 39.95
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 39.95
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 39.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 39.95
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 39.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 39.95
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 39.95
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 39.95
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 39.95
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 39.95
    • info@vertaa.fi