x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Hauck Stop N Safe Turvaportti + Pidennysosa 9 cm, Silver

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Hauck Stop N Safe Turvaportti + Pidennysosa 9 cm, Silver
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Hauck Stop N Safe Turvaportti + Pidennysosa 9 cm, Silver
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Hauck Stop N Safe Turvaportti + Pidennysosa 9 cm, Silver
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/206391696.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/149678516.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/206391781.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/206391780.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/237440849.jpg?ts=1
Hauck Hauck Stop N Safe Turvaportti + Pidennysosa 9 cm, Silver Stop N Safe Turvaportti + Pidennysosa 9 cm, Silver Stop N Safe Turvaportti + Pidennysosa 9 cm, Silver Hauckin turvaportti huolehtii, etteivät lapset tai lemmikit pääse portaisiin tai muihin vaarallisiin paikkoihin. Pingotettavassa portissa on näppärä ja lapsiturvallinen lukitusmekanismi. Tuotteeseen sisältyy myös jatkopala, joka leventää porttia yhdeksällä sentillä. Portti on helppo asentaa ja pingottaa paikoilleen ilman poraamista, eikä se jätä jälkiä karmiin tai seinään. Portin voi avata molempiin suuntiin yhdellä kädellä. Sopii 8089 cm levyisiin aukkoihin pidennysosa mukaan lukien. (1)
  • 04007923597323
  • 597323
2
  • Suunnittelu
    • Materiaalit: Metalli, Muovi, Teräs
    • Väri: Harmaa, Hopea
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Unisex
  • Paino ja mitat
    • Korkeus: 77 cm
  • Muut ominaisuudet
    • Minimileveys: 840 mm
    • Suurin leveys: 1100 mm
  • 54.90 62.50 EUR 2
    2
    • adlibris adlibris
      5.829633446457342 (86)
      54.90, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Jollyroom.fi Jollyroom.fi
      7.966452479533519 (750)
      Hauckin turvaportti huolehtii, etteivät lapset tai lemmikit pääse portaisiin tai muihin vaarallisiin paikkoihin. Pingotettavassa portissa...62.50, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • BabyDan Perfect Close Turvaportti, Valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/129843660.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208291973.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208291927.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208291972.jpg?ts=1
      BabyDan BabyDan Perfect Close Turvaportti, Valkoinen Perfect Close Turvaportti, Valkoinen Perfect Close Turvaportti, Valkoinen BabyDanin Perfect Close -turvaportti sopii sellaisenaan 77,983,5 cm leveisiin oviaukkoihin, ja sitä voi lisäksi pidentää jatkopaloilla (myydään erikseen) aina 110 cm saakka. Portti pingotetaan paikoilleen, eikä asentaminen siten vaadi poraamista. Turvaportti on varustettu Quick Close ja Silent Close -toiminnoilla, joiden ansiosta suljet turvaportin äänettömästi, ja sen tuplalukitus lukittuu välittömästi. Portti avautuu molempiin suuntiin, ja aikuinen saa helposti avattua sen yhdellä kädellä. (2)
      BabyDan Perfect Close Turvaportti, Valkoinen
      • 05705548040307
      • 61014-2400-01
      1
    • BabyDan Seinäkiinnike Turvaporttiin Flex M, L & XL, Valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151416573.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166457641.jpg?ts=1
      BabyDan BabyDan Seinäkiinnike Turvaporttiin Flex M, L & XL, Valkoinen Seinäkiinnike Turvaporttiin Flex M, L & XL, Valkoinen Seinäkiinnike Turvaporttiin Flex M, L & XL, Valkoinen BabyDan Seinäkiinnike Turvaporttiin Flex M, L, XL & XXL sisältää kiinnikkeet, joiden avulla voit siirtää Flex-turvaporttisi helposti ja kätevästi kodin eri paikkoihin. Turvaportti on helppo irrottaa seinäkiinnikkeestä sen siirtämiseksi. Seinäkiinnikkeet laitetaan seinään kiinni niihin kodin paikkoihin, joissa tarvitset turvaporttia lapsen suojaksi, kuten oven kohdalle, portaisiin tai takan eteen. - Sopii Flex Turvaportteihin M, L & XL. Väri: Valkoinen. HUOM! Seinäkiinnikkeitä ei siirretä, vaan turvaportti irrotetaan kiinnikkeestä sen siirtämiseksi. Se tarkoittaa, että tarvitset seinäkiinnikkeet kaikkiin niihin kodin paikkoihin, joissa haluat käyttää porttia. HUOM! Pakkaukseen sisältyy vain yksi putki. (1)
      BabyDan Seinäkiinnike Turvaporttiin Flex M, L & XL, Valkoinen
      • 05705548029517
      • 4854-2400-13
      1
    • Lascal Extra Kiinnike Lukituslistaan KiddyGuard Avant/Accent, Valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124170329.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141259268.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234196040.jpg?ts=1
      Lascal Lascal Extra Kiinnike Lukituslistaan KiddyGuard Avant/Accent, Valkoinen Extra Kiinnike Lukituslistaan KiddyGuard Avant/Accent, Valkoinen Extra Kiinnike Lukituslistaan KiddyGuard Avant/Accent, Valkoinen Lascal Extra KiddyGuard Avant/Accent lukituslistan kiinnikkeellä voi asentaa turvaportin portain ylä- tai alapäähän onnettomuuksien estämiseksi. Kiinnike sopii pyöreään tolppaan, jonka halkaisija on min 14mm ja max 50mm. Se sopii myös neliskulmaiseen tolppaan min 14x14 mm ja max 50 x 50 cm. Pakkaukseen sisältyy kolme kiinnikettä. HUOM! Sopii ainoastaan turva-aidan kiinnittämiseen. Väri: Valkoinen. (2)
      Lascal Extra Kiinnike Lukituslistaan KiddyGuard Avant/Accent, Valkoinen
      • 07330863291219
      • 550801-vit
      3
    • BabyDan Flex Leikkikehä + Leikkimatto, Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/183562021.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151416559.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/188660508.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/138119285.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164659041.jpg?ts=1
      BabyDan BabyDan Flex Leikkikehä + Leikkimatto, Musta Flex Leikkikehä + Leikkimatto, Musta Flex Leikkikehä + Leikkimatto, Musta Babydan Flex on isokokoinen ja tyylikäs leikkikehä, joka tarjoaa lapselle turvallisen leikkipaikan. Leikkikehän suojissa hänen on mukavaa harjoitella kääntymistä, pään kannattelua, seisomaan nousemista ja ensiaskelten ottamista. Leikkikehässä on leveä kulkuaukko. Kun leikkikehä on jäänyt lapselle pieneksi, sitä voi käyttää turvaporttina vaikkapa rappusten tai takan edessä. 3,6-metrisenä se soveltuu myös huoneenjakajaksi. Tätä käytännöllistä leikkikehää voi siis käyttää vuosikaupalla! - Helppokäyttöinen kulkuaukko. - Muuntuu turvaportiksi tai huoneenjakajaksi. - Pehmeä leikkimatto sisältyy tuotteeseen. Ympärysmitta: 360 cm. Väri: Musta. (2)
      BabyDan Flex Leikkikehä + Leikkimatto, Musta
      • 05705548028152
      • 67116-2600-1300-10
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 43.80
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 43.80
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 40.77
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 40.39
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 43.80
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 43.80
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 45.80
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 45.80
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 45.80
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 55.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 55.90
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 55.90
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 56.40
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 56.50
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 56.50
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 56.50
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 56.50
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 56.50
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 56.50
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 57.10
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 57.30
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 57.20
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 57.40
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 57.40
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 57.50
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 57.50
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 57.10
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 57.60
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 57.50
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 57.50
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 57.60
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 57.60
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 57.60
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 57.30
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 57.30
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 57.80
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 57.70
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 40.39
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 57.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 57.90
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 43.80
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 57.60
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 57.60
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 57.70
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 57.70
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 57.70
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 57.70
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 57.70
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 57.50
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 58.10
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 58.00
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 57.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 57.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 57.90
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 57.50
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 57.20
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 57.20
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 57.40
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 57.80
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 57.80
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 57.80
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 57.80
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 57.20
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 57.20
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 57.30
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 56.80
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 56.80
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 56.80
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 56.20
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 56.10
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 56.50
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 56.50
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 56.70
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 56.70
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 56.70
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 56.70
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 57.00
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 56.80
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 56.60
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 56.70
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 56.70
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 56.70
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 56.70
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 56.60
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 56.40
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 56.10
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 52.73
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 52.22
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 56.50
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 56.50
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 56.60
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 56.80
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 56.80
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 56.90
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 56.90
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 56.90
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 56.90
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 56.60
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 56.60
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 56.60
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 56.50
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 56.50
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 56.50
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 56.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 56.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 56.00
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 55.60
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 55.70
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 55.70
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 55.70
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 55.90
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 55.90
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 55.80
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 55.80
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 55.60
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 55.60
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 55.60
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 55.70
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 55.80
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 55.70
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 55.40
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 55.20
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 55.20
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 55.20
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 55.20
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 55.10
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 55.40
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 55.50
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 55.80
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 55.80
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 55.80
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 55.60
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 55.90
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 56.10
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 56.10
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 56.10
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 56.10
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 56.10
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 56.50
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 56.70
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 56.90
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 57.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 57.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 57.00
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 57.00
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 57.20
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 56.90
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 56.90
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 56.90
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 57.30
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 57.30
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 57.30
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 57.40
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 57.20
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 57.20
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 57.30
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 57.40
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 57.40
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 57.40
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 57.40
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 57.30
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 57.30
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 57.40
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 56.90
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 56.90
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 56.90
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 56.70
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 56.40
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 56.30
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 56.30
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 56.30
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 56.30
      • Mon Aug 22 02:00:00 CEST 2022 56.10
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 55.80
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 56.10
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 56.20
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 56.40
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 56.30
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 56.30
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 56.30
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 56.00
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 55.80
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 55.70
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 55.40
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 55.30
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 55.30
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 55.30
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 55.30
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 55.70
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 55.60
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 55.50
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 55.80
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 55.80
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 55.80
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 55.90
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 56.00
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 55.70
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 55.60
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 55.30
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 55.30
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 55.30
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 55.10
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 54.90
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 54.50
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 54.70
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 54.40
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 54.40
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 54.40
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 54.40
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 54.80
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 54.50
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 54.30
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 54.30
      • Sun Oct 02 02:00:00 CEST 2022 54.60
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 54.60
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 54.70
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 55.00
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 54.90
    • info@vertaa.fi