x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Hauck Woodlock Safegate Turvaportin Pidennysosa 9 cm, Silver

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Hauck Woodlock Safegate Turvaportin Pidennysosa 9 cm, Silver
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Hauck Woodlock Safegate Turvaportin Pidennysosa 9 cm, Silver
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Hauck Woodlock Safegate Turvaportin Pidennysosa 9 cm, Silver
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/149678538.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/151631829.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/246580250.jpg?ts=1
Hauck Hauck Woodlock Safegate Turvaportin Pidennysosa 9 cm, Silver Woodlock Safegate Turvaportin Pidennysosa 9 cm, Silver Woodlock Safegate Turvaportin Pidennysosa 9 cm, Silver 9cm hopeinen turvaportin jatkopala Hauck Wood Lock turvaporttiin. (Turvaportti myydään erikseen) (1)
  • 04007923596883
  • 596883
2
deal
  • Suunnittelu
    • Materiaalit: Teräs
    • Väri: Harmaa, Hopea, Valkoinen
  • Paino ja mitat
    • Korkeus: 77 cm
  • 29.23 37.80 EUR 2
    2
    • Kidzone Kidzone
      9cm hopeinen turvaportin jatkopala Hauck Wood Lock turvaporttiin. (Turvaportti myydään erikseen)
      29.23, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Jollyroom.fi Jollyroom.fi
      7.966452479533519 (750)
      Kätevä metallinen jatkopala, jolla voit tarvittessa pidentää Hauck-turvaporttia yhdeksällä senttimetrillä ja sovittaa sen oviaukkoihin ja...37.80, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • BabyDan Perfect Close Turvaportti, Valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/129843660.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208291973.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208291927.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208291972.jpg?ts=1
      BabyDan BabyDan Perfect Close Turvaportti, Valkoinen Perfect Close Turvaportti, Valkoinen Perfect Close Turvaportti, Valkoinen BabyDanin Perfect Close -turvaportti sopii sellaisenaan 77,983,5 cm leveisiin oviaukkoihin, ja sitä voi lisäksi pidentää jatkopaloilla (myydään erikseen) aina 110 cm saakka. Portti pingotetaan paikoilleen, eikä asentaminen siten vaadi poraamista. Turvaportti on varustettu Quick Close ja Silent Close -toiminnoilla, joiden ansiosta suljet turvaportin äänettömästi, ja sen tuplalukitus lukittuu välittömästi. Portti avautuu molempiin suuntiin, ja aikuinen saa helposti avattua sen yhdellä kädellä. (1)
      BabyDan Perfect Close Turvaportti, Valkoinen
      • 05705548040307
      • 61014-2400-01
      1
    • BabyDan Seinäkiinnike Turvaporttiin Flex M, L & XL, Valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151416573.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166457641.jpg?ts=1
      BabyDan BabyDan Seinäkiinnike Turvaporttiin Flex M, L & XL, Valkoinen Seinäkiinnike Turvaporttiin Flex M, L & XL, Valkoinen Seinäkiinnike Turvaporttiin Flex M, L & XL, Valkoinen BabyDan Seinäkiinnike Turvaporttiin Flex M, L, XL & XXL sisältää kiinnikkeet, joiden avulla voit siirtää Flex-turvaporttisi helposti ja kätevästi kodin eri paikkoihin. Turvaportti on helppo irrottaa seinäkiinnikkeestä sen siirtämiseksi. Seinäkiinnikkeet laitetaan seinään kiinni niihin kodin paikkoihin, joissa tarvitset turvaporttia lapsen suojaksi, kuten oven kohdalle, portaisiin tai takan eteen. - Sopii Flex Turvaportteihin M, L & XL. Väri: Valkoinen. HUOM! Seinäkiinnikkeitä ei siirretä, vaan turvaportti irrotetaan kiinnikkeestä sen siirtämiseksi. Se tarkoittaa, että tarvitset seinäkiinnikkeet kaikkiin niihin kodin paikkoihin, joissa haluat käyttää porttia. HUOM! Pakkaukseen sisältyy vain yksi putki. (1)
      BabyDan Seinäkiinnike Turvaporttiin Flex M, L & XL, Valkoinen
      • 05705548029517
      • 4854-2400-13
      1
    • BabyDan Flex M (Aikaisemmin Flex 3), Valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/126918393.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/160277629.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208292037.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212317447.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208292076.jpg?ts=1
      BabyDan BabyDan Flex M (Aikaisemmin Flex 3), Valkoinen Flex M (Aikaisemmin Flex 3), Valkoinen Flex M (Aikaisemmin Flex 3), Valkoinen Flex-turvaporttijärjestelmä sisältää elementtejä, jotka voidaan yhdistellä toisiinsa halutulla tavalla. Sopii leveisiin oviaukkoihin, portaikkoihin tai takan tai lieden suojaksi. Baby Dan Flex on tanskalainen turvaporttisysteemi. Kaikki Flex tuotteet: Valmistettu Tanskassa Erityisleveä ovielementti Aikuinen voi avata oven yhdellä kädellä Helppo asentaa. Pakkauksessa on mukana kaikki tarvittava Osat voidaan asettaa yhteen halutulla tavalla Sopii 90 - 146 cm leveisiin kulkuaukkoihin Korkeus: 71 cm Saatavilla mustana tai valkoisena Flex M -settiin kuuluu erityisen leveä ovielementti ja kaksi kapeaa sivua. Seinäkiinnikkeet sisältyvät toimitukseen. FLEX M vastaa eurooppalaista normia EN 1930:2011. Porttia voidaan leventää liittämällä siihen kapeampia tai leveämpiä pidennysosia tai liittämällä siihen toisen oven. Pidennysosat saatavilla erikseen. (12)
      BabyDan Flex M (Aikaisemmin Flex 3), Valkoinen
      • 05705548028190
      • 56214-2400-10
      2
    • Reer jatkopala pingotettavaan turvaporttiin
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208595743.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232827461.jpg?ts=1
      Reer Reer jatkopala pingotettavaan turvaporttiin jatkopala pingotettavaan turvaporttiin jatkopala pingotettavaan turvaporttiin Tämä jatkokappale pidentää puristuskiinnityksellä toimivan turvaportin perusmallin säätöaluetta 7 cm:llä. Tuotetietoja: max. 3 jatkokappaletta (aina 106,5 cm:iin) Sopii seuraaviin Reer-turvaportteihin: 46302, 46320, 46340, 46402, 46355, 46455 Materiaali: teräs, muovi: PA6, SEBS, POM (1)
      Reer jatkopala pingotettavaan turvaporttiin
      • 04013283469019
      2
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 27.86
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 27.86
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 27.86
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 27.86
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 27.86
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 27.86
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 27.86
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 27.86
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 27.86
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 27.86
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 27.86
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 33.35
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 33.35
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 33.35
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 33.35
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 33.35
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 33.35
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 33.35
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 33.35
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 33.35
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 33.35
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 33.35
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 33.35
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 33.35
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 33.35
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 33.35
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 33.35
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 33.35
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 33.35
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 33.35
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 33.35
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 33.35
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 33.35
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 33.35
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 33.35
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 33.35
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 33.35
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 33.35
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 33.35
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 33.35
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 33.35
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 33.35
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 33.35
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 33.35
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 33.35
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 33.35
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 33.35
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 33.35
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 33.35
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 33.35
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 33.35
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 33.35
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 33.35
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 33.35
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 33.35
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 33.35
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 33.35
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 33.35
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 33.35
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 33.35
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 33.35
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 33.35
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 33.35
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 33.35
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 33.35
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 33.35
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 33.35
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 33.35
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 33.35
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 27.86
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 35.80
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 29.23
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 29.23
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 29.23
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 29.23
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 29.23
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 29.23
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 27.86
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 33.35
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 27.86
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 29.23
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 29.23
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 29.23
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 29.23
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 29.23
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 29.23
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 29.23
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 27.86
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 29.23
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 29.23
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 27.86
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 29.23
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 29.23
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 29.23
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 29.23
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 29.23
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 29.23
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 29.23
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 29.23
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 29.23
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 29.23
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 29.23
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 29.23
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 29.23
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 29.23
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 27.86
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 29.23
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 29.23
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 29.23
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 29.23
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 29.23
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 29.23
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 29.23
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 29.23
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 29.23
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 27.86
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 33.35
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 27.86
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 27.86
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 33.35
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 33.35
    • info@vertaa.fi