x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Troll Turvaportti 100 cm, Sand

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Troll Turvaportti 100 cm, Sand
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Troll Turvaportti 100 cm, Sand
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Troll Turvaportti 100 cm, Sand
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/164301774.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/200872961.jpg?ts=1
Troll Troll Turvaportti 100 cm, Sand Turvaportti 100 cm, Sand Turvaportti 100 cm, Sand Tee kodistasi lapsiturvallinen modernin Troll -turvaportin avulla. Tukeva portti on valmistettu kestävästä koivusta ja siinä on litteät tolpat. Sen voi aukaista vetämällä sivulle ja taittamalla ylöspäin. Portti itsessään on 100 cm leveä, mutta yhdessä sen lukon ja saranoiden kanssa se on 106 cm leveä. Muokkaa portti itse haluttuun kokoon sahalla, jos haluat käyttää sitä pienemmässä oviaukossa. Turvaportti sopii sekä portaikkoihin että ovipylväisiin. Asennuskiinnike kuuluu pakettiin. (3)
  • 04752159000993
2
  • Ikäraja
    • Ikäryhmä: Aikuiset
  • Suunnittelu
    • Väri: Beige
  • 36.20 57.80 EUR 2
    2
    • adlibris adlibris
      5.829633446457342 (86)
      36.20, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Jollyroom.fi Jollyroom.fi
      7.966452479533519 (750)
      Tee kodistasi lapsiturvallinen modernin Troll -turvaportin avulla. Tukeva portti on valmistettu kestävästä koivusta ja siinä on litteät t...57.80, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • BabyDan Perfect Close Turvaportti, Valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/129843660.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208291973.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208291927.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208291972.jpg?ts=1
      BabyDan BabyDan Perfect Close Turvaportti, Valkoinen Perfect Close Turvaportti, Valkoinen Perfect Close Turvaportti, Valkoinen BabyDanin Perfect Close -turvaportti sopii sellaisenaan 77,983,5 cm leveisiin oviaukkoihin, ja sitä voi lisäksi pidentää jatkopaloilla (myydään erikseen) aina 110 cm saakka. Portti pingotetaan paikoilleen, eikä asentaminen siten vaadi poraamista. Turvaportti on varustettu Quick Close ja Silent Close -toiminnoilla, joiden ansiosta suljet turvaportin äänettömästi, ja sen tuplalukitus lukittuu välittömästi. Portti avautuu molempiin suuntiin, ja aikuinen saa helposti avattua sen yhdellä kädellä. (1)
      BabyDan Perfect Close Turvaportti, Valkoinen
      • 05705548040307
      • 61014-2400-01
      1
    • BabyDan Seinäkiinnike Turvaporttiin Flex M, L & XL, Valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151416573.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166457641.jpg?ts=1
      BabyDan BabyDan Seinäkiinnike Turvaporttiin Flex M, L & XL, Valkoinen Seinäkiinnike Turvaporttiin Flex M, L & XL, Valkoinen Seinäkiinnike Turvaporttiin Flex M, L & XL, Valkoinen BabyDan Seinäkiinnike Turvaporttiin Flex M, L, XL & XXL sisältää kiinnikkeet, joiden avulla voit siirtää Flex-turvaporttisi helposti ja kätevästi kodin eri paikkoihin. Turvaportti on helppo irrottaa seinäkiinnikkeestä sen siirtämiseksi. Seinäkiinnikkeet laitetaan seinään kiinni niihin kodin paikkoihin, joissa tarvitset turvaporttia lapsen suojaksi, kuten oven kohdalle, portaisiin tai takan eteen. - Sopii Flex Turvaportteihin M, L & XL. Väri: Valkoinen. HUOM! Seinäkiinnikkeitä ei siirretä, vaan turvaportti irrotetaan kiinnikkeestä sen siirtämiseksi. Se tarkoittaa, että tarvitset seinäkiinnikkeet kaikkiin niihin kodin paikkoihin, joissa haluat käyttää porttia. HUOM! Pakkaukseen sisältyy vain yksi putki. (1)
      BabyDan Seinäkiinnike Turvaporttiin Flex M, L & XL, Valkoinen
      • 05705548029517
      • 4854-2400-13
      1
    • BabyDan Flex M (Aikaisemmin Flex 3), Valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/126918393.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/160277629.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208292037.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212317447.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208292076.jpg?ts=1
      BabyDan BabyDan Flex M (Aikaisemmin Flex 3), Valkoinen Flex M (Aikaisemmin Flex 3), Valkoinen Flex M (Aikaisemmin Flex 3), Valkoinen Flex-turvaporttijärjestelmä sisältää elementtejä, jotka voidaan yhdistellä toisiinsa halutulla tavalla. Sopii leveisiin oviaukkoihin, portaikkoihin tai takan tai lieden suojaksi. Baby Dan Flex on tanskalainen turvaporttisysteemi. Kaikki Flex tuotteet: Valmistettu Tanskassa Erityisleveä ovielementti Aikuinen voi avata oven yhdellä kädellä Helppo asentaa. Pakkauksessa on mukana kaikki tarvittava Osat voidaan asettaa yhteen halutulla tavalla Sopii 90 - 146 cm leveisiin kulkuaukkoihin Korkeus: 71 cm Saatavilla mustana tai valkoisena Flex M -settiin kuuluu erityisen leveä ovielementti ja kaksi kapeaa sivua. Seinäkiinnikkeet sisältyvät toimitukseen. FLEX M vastaa eurooppalaista normia EN 1930:2011. Porttia voidaan leventää liittämällä siihen kapeampia tai leveämpiä pidennysosia tai liittämällä siihen toisen oven. Pidennysosat saatavilla erikseen. (12)
      BabyDan Flex M (Aikaisemmin Flex 3), Valkoinen
      • 05705548028190
      • 56214-2400-10
      2
    • Reer jatkopala pingotettavaan turvaporttiin
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208595743.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232827461.jpg?ts=1
      Reer Reer jatkopala pingotettavaan turvaporttiin jatkopala pingotettavaan turvaporttiin jatkopala pingotettavaan turvaporttiin Tämä jatkokappale pidentää puristuskiinnityksellä toimivan turvaportin perusmallin säätöaluetta 7 cm:llä. Tuotetietoja: max. 3 jatkokappaletta (aina 106,5 cm:iin) Sopii seuraaviin Reer-turvaportteihin: 46302, 46320, 46340, 46402, 46355, 46455 Materiaali: teräs, muovi: PA6, SEBS, POM (1)
      Reer jatkopala pingotettavaan turvaporttiin
      • 04013283469019
      2
    • min
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 37.80
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 38.00
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 37.90
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 37.70
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 37.70
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 37.60
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 37.40
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 37.60
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 37.60
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 37.60
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 37.70
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 37.70
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 37.80
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 37.90
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 37.70
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 37.70
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 37.70
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 37.70
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 37.70
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 37.70
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 37.30
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 37.30
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 37.30
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 37.10
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 37.10
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 37.10
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 37.10
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 37.30
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 37.20
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 37.20
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 37.00
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 37.00
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 57.80
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 57.80
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 57.80
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 57.80
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 57.80
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 57.80
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 57.80
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 57.80
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 57.80
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 57.80
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 57.80
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 57.80
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 57.80
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 57.80
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 57.80
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 57.80
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 57.80
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 57.80
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 57.80
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 57.80
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 57.80
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 57.80
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 57.80
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 57.80
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 57.80
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 57.80
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 57.80
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 57.80
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 57.80
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 57.80
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 57.80
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 57.80
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 57.80
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 57.80
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 57.80
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 57.80
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 57.80
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 57.80
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 57.80
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 57.80
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 57.80
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 57.80
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 57.80
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 57.80
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 57.80
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 57.80
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 57.80
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 57.80
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 57.80
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 57.80
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 57.80
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 57.80
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 57.80
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 57.80
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 57.80
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 57.80
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 57.80
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 57.80
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 57.80
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 57.80
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 57.80
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 57.80
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 57.80
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 57.80
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 57.80
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 57.80
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 57.80
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 57.80
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 57.80
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 57.80
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 57.80
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 57.80
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 57.80
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 57.80
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 57.80
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 57.80
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 57.80
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 57.80
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 57.80
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 57.80
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 57.80
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 37.10
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 37.10
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 36.90
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 36.70
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 36.60
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 36.30
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 36.50
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 36.30
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 36.30
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 36.30
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 36.30
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 36.50
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 36.30
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 36.20
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 36.20
    • info@vertaa.fi