x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

MSI MAG CoreLiquid 240R V2 - CPU Vesijäähdytys - Max 34 dBA

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut MSI MAG CoreLiquid 240R V2 - CPU Vesijäähdytys - Max 34 dBA
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot MSI MAG CoreLiquid 240R V2 - CPU Vesijäähdytys - Max 34 dBA
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
MSI MAG CoreLiquid 240R V2 - CPU Vesijäähdytys - Max 34 dBA
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/219911724.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/219911726.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/232113395.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/214885291.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/238123103.jpg?ts=1
MSI MSI MAG CoreLiquid 240R V2 - CPU Vesijäähdytys - Max 34 dBA MAG CoreLiquid 240R V2 - CPU Vesijäähdytys - Max 34 dBA MAG CoreLiquid 240R V2 - CPU Vesijäähdytys - Max 34 dBA The MAG CORELIQUID has everything you're looking for in a liquid cooler, ranging from quality materials that provide reliable durability to heat dissipation technologies that are extremely effective. (1)
  • 04526541039072
  • 04719072864071
  • 306-7ZW1B41-813
  • MAG CORELIQUID 240R V2
  • 4719072864071
6
  • Ominaisuudet
    • Jäähdyttimen tyyppi: Vesijäähdytys
  • Suunnittelu
    • Tuulettimien määrä: 2
    • Väri: Musta
  • Tekniset tiedot
    • Tuulettimen nopeus (max): 2000 rpm
  • Paino ja mitat
    • Paino: 2.26 kg
  • 118.80 156.99 EUR 6
    6
    • Multitronic Multitronic
      6.546834488459221 (301)
      118.80, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Dustin home Dustin home
      6.479462569936052 (142)
      The MAG CORELIQUID has everything you're looking for in a liquid cooler, ranging from quality materials that provide reliable durability ...120.69, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
    • Data-Systems Data-Systems
      8.642011799776487 (21)
      124.65, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Proshop Proshop
      8.084951939537648 (444)
      CPU-jäähdytin, vesijäähdytysjärjestelmä, sopii: AMD Socket AMD Socket AM2 / AM2+ / AM3 / AM3+ / AM4 / FM1 / FM2 / FM2+ & Intel LGA1150 / ...126.50, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • VPD Pelikauppa VPD Pelikauppa
      6.8 (1)
      140.99, 24 h (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Hobby Hall Hobby Hall
      3.0174167952254893 (19)
      156.99, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • NZXT Aer Rgb 2 140 Mm Fan Valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211896545.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211896565.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211896564.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211896563.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211896561.jpg?ts=1
      NZXT NZXT Aer Rgb 2 140 Mm Fan Valkoinen Aer Rgb 2 140 Mm Fan Valkoinen Aer Rgb 2 140 Mm Fan Valkoinen These RGB case fans deliver optimal airow and advanced lighting effects powered by NZXT CAM. (1)
      NZXT Aer Rgb 2 140 Mm Fan Valkoinen
      • 05060301697168
      • HF-28140-BW
      2
    • DeepCool CF120 3 in 1 -MB Controlled 120 mm A-RGB Case Fan
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146767130.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/213061361.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237345598.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237345604.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237345599.jpg?ts=1
      DeepCool DeepCool CF120 3 in 1 -MB Controlled 120 mm A-RGB Case Fan CF120 3 in 1 -MB Controlled 120 mm A-RGB Case Fan CF120 3 in 1 -MB Controlled 120 mm A-RGB Case Fan (1)
      DeepCool CF120 3 in 1 -MB Controlled 120 mm A-RGB Case Fan
      • 06933412710332
      • DP-FA-RGB-CF120-3
      1
    • Cougar Vortex ARGB VK120 PWM -kotelotuuletin
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234450593.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234501505.jpg?ts=1
      Cougar Cougar Vortex ARGB VK120 PWM -kotelotuuletin Vortex ARGB VK120 PWM -kotelotuuletin Vortex ARGB VK120 PWM -kotelotuuletin (1)
      Cougar Vortex ARGB VK120 PWM -kotelotuuletin
      • 00192554002255
      • 3MVK1201.0001
      1
    • Arctic BioniX P120 - Red eSport Fan, 120mm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218381478.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172331229.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237325842.jpg?ts=1
      Arctic Arctic BioniX P120 - Red eSport Fan, 120mm BioniX P120 - Red eSport Fan, 120mm BioniX P120 - Red eSport Fan, 120mm Kotelotuuletin, 120 mm, punainen (1)
      Arctic BioniX P120 - Red eSport Fan, 120mm
      • 04895213701266
      • ACFAN00115A
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 110.60
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 107.82
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 107.82
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 110.60
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 110.60
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 110.60
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 110.59
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 110.59
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 110.60
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 110.60
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 110.60
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 110.60
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 110.60
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 110.60
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 110.60
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 110.60
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 110.60
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 110.60
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 110.60
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 107.28
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 94.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 94.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 94.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 94.90
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 94.90
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 94.90
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 111.80
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 110.80
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 110.80
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 110.80
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 111.80
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 111.80
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 111.80
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 111.80
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 111.80
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 112.80
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 112.80
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 112.80
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 112.80
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 112.80
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 112.80
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 112.80
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 112.80
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 113.80
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 113.80
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 112.80
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 111.80
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 111.80
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 111.80
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 112.80
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 112.80
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 113.80
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 114.80
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 115.80
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 115.80
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 115.80
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 114.80
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 114.80
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 115.80
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 115.80
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 114.80
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 114.80
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 114.80
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 115.80
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 115.80
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 114.80
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 114.80
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 115.80
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 115.80
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 115.80
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 116.80
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 116.80
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 115.80
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 115.80
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 115.80
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 115.80
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 115.80
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 115.80
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 114.80
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 113.80
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 113.80
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 113.80
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 113.80
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 107.80
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 107.80
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 107.80
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 107.80
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 107.80
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 107.80
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 107.80
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 107.80
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 107.80
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 107.80
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 107.80
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 107.80
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 107.80
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 107.80
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 107.80
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 107.80
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 107.80
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 107.80
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 107.80
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 107.80
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 107.80
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 107.80
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 107.80
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 107.80
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 107.80
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 107.80
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 107.80
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 107.80
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 107.80
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 107.80
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 107.80
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 107.80
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 107.80
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 115.80
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 115.80
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 115.80
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 115.80
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 116.80
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 117.80
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 118.80
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 118.80
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 118.80
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 120.80
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 121.25
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 121.26
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 121.24
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 121.23
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 121.22
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 121.22
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 121.22
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 120.80
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 119.80
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 120.80
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 119.80
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 119.80
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 119.80
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 119.80
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 119.80
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 120.69
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 119.80
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 112.62
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 112.62
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 112.62
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 112.62
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 112.60
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 111.48
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 111.49
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 111.49
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 111.51
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 111.51
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 111.51
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 111.52
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 111.60
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 118.80
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 118.80
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 118.80
    • info@vertaa.fi