x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Noctua NA-FC1 Fan controller

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Noctua NA-FC1 Fan controller
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Noctua NA-FC1 Fan controller
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Noctua NA-FC1 Fan controller
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/237148794.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/237148796.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/237148797.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/237148795.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/216733940.jpg?ts=1
Noctua Noctua NA-FC1 Fan controller NA-FC1 Fan controller NA-FC1 Fan controller Tuulettimen ohjain, musta (2)
  • 09010018200232
  • 301544
  • NA-FC1
3
  • Ominaisuudet
    • Jäähdyttimen tyyppi: Tuulettimet
  • Paino ja mitat
    • Tuotteen korkeus: 25 mm
    • Leveys (mm): 48 mm
    • Syvyys: 21 mm
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta
  • 22.80 27.99 EUR 3
    3
    • Multitronic Multitronic
      6.546834488459221 (301)
      22.80, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Gigantti Gigantti
      8.0 (3)
      The NA-FC1 is a compact, highly flexible controller for 4-pin PWM fans that can both work on its own for manual speed reduction and also ...22.95, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Proshop Proshop
      8.084951939537648 (444)
      Tuulettimen ohjain, musta27.99, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • FSP CF14F11
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172348781.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217300358.jpg?ts=1
      FSP FSP CF14F11 CF14F11 CF14F11 (1)
      FSP CF14F11
      • 04713224520549
      • POF0000008
      1
    • Datalogic Kit Remote Dsp Single EU
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207094937.jpg?ts=1
      Datalogic Datalogic Kit Remote Dsp Single EU Kit Remote Dsp Single EU Kit Remote Dsp Single EU (1)
      Datalogic Kit Remote Dsp Single EU
      • 05711783202264
      • 11-0329
      1
    • Noctua NH-L9a AM4
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237256020.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237256024.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/210054350.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/210054351.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237256023.jpg?ts=1
      Noctua Noctua NH-L9a AM4 NH-L9a AM4 NH-L9a AM4 The NH-L9a-AM4 is a low-profile CPU cooler. It is ideal for extremely slim cases and, due to its small footprint, it provides RAM and PCIe compatibility as well as easy access to near-socket connectors even on tightly packed mini-ITX motherboards. (1)
      Noctua NH-L9a AM4
      • 00841501100093
      • 09010018000214
      • 09010018000092
      • NH-L9a-AM4 CH.BK
      • 301610
      • NH-L9A-AM4 CH.BK
      • NH-L9a-AM4
      • NH-L9A-AM4
      5
    • Noiseblocker BlackSilent Pro PC-P ITR-PC-P
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/114883761.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124910820.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153721758.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/114883760.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217343975.jpg?ts=1
      Noiseblocker Noiseblocker BlackSilent Pro PC-P ITR-PC-P BlackSilent Pro PC-P ITR-PC-P BlackSilent Pro PC-P ITR-PC-P Kotelotuuletin, 80 mm (1)
      Noiseblocker BlackSilent Pro PC-P ITR-PC-P
      • 04250051906202
      • ITR-PC-P
      1
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 22.80
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 22.80
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 22.80
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 22.80
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 22.80
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 22.80
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 22.80
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 22.80
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 22.80
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 22.80
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 22.80
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 22.80
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 22.80
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 22.80
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 22.80
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 22.80
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 22.80
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 22.80
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 22.80
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 22.80
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 22.80
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 22.80
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 22.80
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 22.80
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Sat Apr 16 02:00:00 CEST 2022 22.80
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 22.80
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 20.85
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 20.85
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 20.85
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 20.85
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 20.85
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 20.85
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 20.85
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 20.85
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 20.85
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 20.85
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 20.85
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 20.85
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 20.85
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 20.85
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 20.85
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 20.85
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 20.85
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 20.85
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 20.85
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 20.85
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 20.85
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 20.85
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 20.85
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 20.85
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 20.85
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 20.85
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 20.85
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 20.85
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 20.85
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 20.85
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 20.85
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 20.85
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 20.85
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 20.85
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 20.85
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 22.80
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 22.80
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 22.80
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 22.80
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 22.80
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 22.80
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 22.80
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 22.80
    • info@vertaa.fi