x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Bestway Fast Set Uima-allas + Lisävarusteet 396

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Bestway Fast Set Uima-allas + Lisävarusteet 396
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Bestway Fast Set Uima-allas + Lisävarusteet 396
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Bestway Fast Set Uima-allas + Lisävarusteet 396
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/185769935.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/181077674.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/233927035.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/230939342.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/217327075.jpg?ts=1
Bestway Bestway Fast Set Uima-allas + Lisävarusteet 396 Fast Set Uima-allas + Lisävarusteet 396 Fast Set Uima-allas + Lisävarusteet 396 Bestwayn Fast Set -uima-allas sopii täydellisesti rentoihin kesäpäiviin! Allas otetaan käyttöön helposti puhaltamalla ylin rengas täyteen ja täyttämällä allas vedellä, jolloin se nousee itsestään. Pakkaukseen sisältyy paikkaussetti materiaalin puhkemisen varalta. Tässä altaassa kelpaa vilvoitella kuumimmilla kesähelteillä! Sisältö: - Ilmatäytteinen allas - Suodatinpumppu (220240 V) Huom! Allas tulee pystyttää tasaiselle ja puhtaalle alustalle. (25)
  • 06942138968323
  • 06942138968293
3
good_buy
  • Paino ja mitat
    • Leveys (cm): 396 cm
    • Paino: 19.51 kg
    • Pituus: 301 cm
    • Syvyys: 84 cm
  • Suunnittelu
    • Muoto: Pyöreä
    • Väri: Harmaa, Moniväri
    • Materiaalit: Muovi
  • Yleiset ominaisuudet
    • Uima-altaan tyyppi: Above ground pool
    • Määrä litroissa: 7340 L
    • Sukupuoli: Aikuiset, Unisex
  • Muut ominaisuudet
    • Sisäpakkausken pituus (cm): 396 cm
  • 93.80 263.99 EUR 3
    3
    • Jollyroom.fi Jollyroom.fi
      7.966452479533519 (750)
      Bestwayn Fast Set -uima-allas sopii täydellisesti rentoihin kesäpäiviin! Allas otetaan käyttöön helposti puhaltamalla ylin rengas täyteen...93.80, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • e-ville.com e-ville.com
      8.41704883548698 (568)
      140.40, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
    • Hobby Hall Hobby Hall
      3.0174167952254893 (19)
      263.99, 24 h (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Mountfield Azuro 300 With Skimfilter 2000 Without Holes Pool Sininen 360 x 90 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226022840.jpg?ts=1
      Mountfield Azuro Mountfield Azuro 300 With Skimfilter 2000 Without Holes Pool Sininen 360 x 90 cm 300 With Skimfilter 2000 Without Holes Pool Sininen 360 x 90 cm 300 With Skimfilter 2000 Without Holes Pool Sininen 360 x 90 cm (1)
      Mountfield Azuro 300 With Skimfilter 2000 Without Holes Pool Sininen 360 x 90 cm
      • 08591353018696
      1
    • Bestway Fast Set Paradise Palms Uima-allas + Lisävarusteet, 457x84
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/187778072.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/228429554.jpg?ts=1
      Bestway Bestway Fast Set Paradise Palms Uima-allas + Lisävarusteet, 457x84 Fast Set Paradise Palms Uima-allas + Lisävarusteet, 457x84 Fast Set Paradise Palms Uima-allas + Lisävarusteet, 457x84 Bestwayn helppokäyttöinen uima-allas koko perheen käyttöön. Altaassa on tukevat PVC-muoviset reunat ja puhallettava reunarinki. Valitse tasainen alusta, puhalla reunus täyteen ilmaa ja allas nousee pystyyn sitä mukaa, kun se täyttyy vedellä! Uima-altaassa on valmiina tyhjennysventtiili, johon voit kiinnittää puutarhaletkun helppoa ja nopeaa tyhjennystä varten. Hauskana lisänä puhallettava palmupuu ruiskuttaa vettä, kun kiinnität siihen puutarhaletkun. Allas on yhteensopiva Flowclear - pumppuj... (1)
      Bestway Fast Set Paradise Palms Uima-allas + Lisävarusteet, 457x84
      • 06942138984385
      2
    • Exit Premium Stone Uima-allas hiekkasuodattimella ø450x122cm, harmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/187841069.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/233678972.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/187841066.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/187841065.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/187841064.jpg?ts=1
      Exit Exit Premium Stone Uima-allas hiekkasuodattimella ø450x122cm, harmaa Premium Stone Uima-allas hiekkasuodattimella ø450x122cm, harmaa Premium Stone Uima-allas hiekkasuodattimella ø450x122cm, harmaa EXIT uima-allas ø450 x 122 cm ( 15233 litraa) on pyöreä kehystetty uima-allas. Uima-altaassa on vakiona hiekkasuodatinpumppu ja uima-altaan tikkaat, joiden avulla voit turvallisesti päästä altaaseen ja poistua siitä. Kehystetty uima-allas on riittävän tilava. Vai haluatko uida mieluummin veden alla? EXIT Stone -uima-allas on 122 senttimetriä syvä, joten voit todella sukeltaa siihen. EXIT-allas on varustettu vahvoilla 3-kerroksisilla seinillä, jotka on valmistettu PVC: stä ja polyesteristä. Uima (1)
      Exit Premium Stone Uima-allas hiekkasuodattimella ø450x122cm, harmaa
      • 08720088262054
      2
    • Bestway 165 Cm Water Mat With Sprinkler Monivärinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230023302.jpg?ts=1
      Bestway Bestway 165 Cm Water Mat With Sprinkler Monivärinen 165 Cm Water Mat With Sprinkler Monivärinen 165 Cm Water Mat With Sprinkler Monivärinen (3)
      Bestway 165 Cm Water Mat With Sprinkler Monivärinen
      • 06941607310397
      1
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 146.90
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 146.90
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 146.90
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 146.90
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 146.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 146.90
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 146.90
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 146.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 146.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 146.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 146.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 146.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 146.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 146.90
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 146.90
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 146.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 146.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 146.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 146.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 146.90
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 139.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 146.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 146.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 146.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 146.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 146.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 146.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 146.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 146.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 146.90
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 140.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 140.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 140.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 140.90
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 124.39
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 124.39
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 124.39
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 102.80
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 102.80
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 102.80
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 102.80
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 102.80
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 102.80
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 102.80
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 98.80
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 98.80
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 98.80
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 98.80
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 102.80
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 102.80
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 102.80
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 102.80
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 102.80
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 102.80
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 102.80
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 102.80
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 102.80
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 102.80
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 102.80
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 102.80
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 102.80
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 102.80
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 102.80
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 100.80
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 100.80
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 100.80
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 100.80
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 100.80
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 100.80
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 100.80
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 102.80
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 102.80
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 102.80
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 93.80
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 93.80
    • info@vertaa.fi