x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Bestway Fast Set uima-allas 1.83m x 0.51m, 57392

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Bestway Fast Set uima-allas 1.83m x 0.51m, 57392
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Bestway Fast Set uima-allas 1.83m x 0.51m, 57392
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Bestway Fast Set uima-allas 1.83m x 0.51m, 57392
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/229670916.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/149386848.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/149386851.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/149386856.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/149386855.jpg?ts=1
Bestway Bestway Fast Set uima-allas 1.83m x 0.51m, 57392 Fast Set uima-allas 1.83m x 0.51m, 57392 Fast Set uima-allas 1.83m x 0.51m, 57392 BESTWAYN Fast Set uima-allas on täydellinen lisä takapihalle kuumina kesinä! Rentoudu aina kuin haluat!OMINAISUUDETDuraPlus-sivuseiniin ei tule helposti reikiä, ne ovat UV-kestäviä ja ne kestävät turvallisesti painoa, venymistä ja liikettäVesimäärä (80 %): 940 l (248 gal.)Helppo pystyttää, asennuksessa ei tarvita työkaluja. Valmis veden täyttämiseen 10 minuutissaValitse tasainen paikka, täytä rengas ilmalla ja allas nousee täyttyessään vedellä.Helppo purkaa kauden päättyessä odottamaan tulevaa käyttöäSisältö: 1 allas, korjauspaikka" (1)
  • 06942138967630
  • 57392
4
  • Yleiset ominaisuudet
    • Tilavuus: 940 L
    • Uima-altaan tyyppi: Lastenallas
    • Sukupuoli: Aikuiset, Pojat, Unisex, Tytöt
  • Paino ja mitat
    • Halkaisija (cm): 183 cm
    • Paino: 3030 kg
  • Suunnittelu
    • Muoto: Ovaali
    • Väri: Sininen, Moniväri, Valkoinen
    • Materiaalit: Muovi
  • Ikäraja
    • Ikäsuositus: 4+
    • Ikäryhmä: Aikuiset
  • Suorituskyky
    • Intrastat-koodi: 95069990
  • 31.22 50.85 EUR 4
    4
    • Proshop Proshop
      8.084951939537648 (444)
      Tämän nopean ja helpon Bestway® Fast Set-altaan avulla olet valmis uima-allaspäivään hetkessä! Fill & Rise -asennusprosessi on yksinkerta...31.22, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Jollyroom.fi Jollyroom.fi
      7.966452479533519 (750)
      Ihana Bestway-allas kiireettömiin kesäpäiviin! Allas on helppo pystyttää: aseta se tasaiselle alustalle, täytä ulkorengas ilmalla ja täyt...37.80, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Swiminn.com/fi Swiminn.com/fi
      41.98, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Kidzone Kidzone
      BESTWAYN Fast Set uima-allas on täydellinen lisä takapihalle kuumina kesinä! Rentoudu aina kuin haluat!OMINAISUUDETDuraPlus-sivuseiniin e...
      44.11, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Bestway Lava Lagoon Play Center uima-allas
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/200630417.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234347840.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234347843.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/200673937.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/105992964.jpg?ts=1
      Bestway Bestway Lava Lagoon Play Center uima-allas Lava Lagoon Play Center uima-allas Lava Lagoon Play Center uima-allas Bestwayn suloinen ja hauska lastenallas. Altaan voi kytkeä puutarhaletkuun, jotta altaaseen saa pienen suihkulähteen - täydellinen lisä kaikkiin vesileikkeihin! Pakkauksen mukana tulevien pallojen ja liukumäen avulla leikkihetkistä tulee vieläkin kivempia. Pakkaukseen sisältyy: - 1 liukumäki - 1 vesirakko - 1 puhallettava rengas - 4 leikkipalloa - 1 paikkauspala Ikäsuositus: 2 vuotta. Mitat: 40 x 39,3 x 14 cm. Mitat puhallettuna: 265 x 265 x 104 cm. Volym: 208 liter. Paino: 5,51 kg. Materiaali: PVC. (1)
      Bestway Lava Lagoon Play Center uima-allas
      • 06942138926125
      • 53069
      2
    • Bestway Lasten Uima-allas 157
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141994400.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141994404.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141994402.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141994408.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141994406.jpg?ts=1
      Bestway Bestway Lasten Uima-allas 157 Lasten Uima-allas 157 Lasten Uima-allas 157 Iloisen värinen uima-allas Bestwayltä! Allas on valmistettu kestävästä vinyylistä. Pakkauksessa on mukana korjauspaikka. Puhalla ja täytä vedellä niin olet valmiina kesän kuumiin lomapäiviin! Ikäsuositus: 3 vuotta +. (1)
      Bestway Lasten Uima-allas 157
      • 06942138913422
      • 51117
      2
    • Intex WHALE SPRAY POOL 2.01mx1.96mx91cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/220929041.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155753904.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156098869.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147119115.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156098870.jpg?ts=1
      Intex Intex WHALE SPRAY POOL 2.01mx1.96mx91cm WHALE SPRAY POOL 2.01mx1.96mx91cm WHALE SPRAY POOL 2.01mx1.96mx91cm Uima-allas lapsille hauskanpitoon kesähelteillä! Kiinnitä puutarhaletku ja allas ruiskuttaa vettä uima-ailtaaseen. (1)
      Intex WHALE SPRAY POOL 2.01mx1.96mx91cm
      • 06941057413112
      • I03402780
      3
    • Bestway Fast Set 244x66 Cm Round Inflatable Pool Sininen 2300 Liters
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185128525.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/238399551.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142661122.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/238399550.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234785442.jpg?ts=1
      Bestway Bestway Fast Set 244x66 Cm Round Inflatable Pool Sininen 2300 Liters Fast Set 244x66 Cm Round Inflatable Pool Sininen 2300 Liters Fast Set 244x66 Cm Round Inflatable Pool Sininen 2300 Liters (1)
      Bestway Fast Set 244x66 Cm Round Inflatable Pool Sininen 2300 Liters
      • 06942138949971
      1
    • min
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 34.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 34.00
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 34.00
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 34.00
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 34.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 34.00
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 34.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 34.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 34.00
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 34.00
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 34.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 34.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 34.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 34.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 34.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 34.00
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 34.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 34.00
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 34.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 34.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 34.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 34.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 34.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 34.00
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 34.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 34.00
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 34.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 34.00
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 34.00
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 34.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 34.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 34.00
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 34.00
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 34.00
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 34.00
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 34.00
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 34.00
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 34.00
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 34.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 34.00
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 34.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 34.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 34.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 34.00
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 34.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 34.00
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 34.00
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 34.00
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 34.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 34.00
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 34.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 34.00
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 34.00
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 34.00
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 34.00
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 34.00
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 34.00
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 35.80
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 35.80
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 35.80
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 35.80
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 35.80
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 35.80
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 35.80
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 35.80
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 35.80
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 35.80
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 35.80
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 35.80
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 35.80
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 35.80
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 35.80
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 35.80
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 35.80
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 35.80
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 32.17
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 35.80
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 32.17
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 32.17
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 32.17
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 32.17
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 30.53
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 30.53
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 30.53
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 30.53
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 30.53
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 30.53
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 30.53
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 30.53
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 30.53
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 30.53
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 30.53
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 30.53
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 30.53
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 30.53
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 30.53
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 30.53
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 30.53
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 30.53
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 30.53
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 30.53
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 30.53
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 30.53
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 30.53
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 30.53
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 30.53
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 30.53
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 37.80
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 30.53
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 30.53
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 30.53
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 30.53
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 30.53
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 30.53
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 30.53
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 30.53
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 30.53
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 30.53
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 30.52
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 30.52
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 30.52
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 30.52
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 30.53
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 30.52
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 30.52
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 30.52
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 30.52
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 30.52
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 30.51
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 30.51
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 30.51
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 30.51
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 30.51
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 30.51
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 30.51
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 30.51
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 30.51
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 30.51
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 30.51
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 30.51
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 30.51
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 30.51
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 30.50
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 30.51
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 30.52
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 30.52
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 30.52
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 30.52
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 30.52
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 30.52
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 30.52
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 30.53
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 30.53
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 30.53
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 30.53
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 30.53
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 30.54
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 30.54
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 31.22
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 31.21
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 31.22
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 31.22
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 31.22
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 31.22
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 31.22
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 31.22
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 31.22
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 31.22
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 31.22
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 31.22
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 31.22
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 31.22
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 31.22
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 31.22
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 31.22
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 31.22
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 31.22
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 31.22
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 31.22
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 31.22
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 31.22
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 31.22
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 31.22
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 31.22
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 31.22
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 31.22
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 31.22
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 31.22
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 31.22
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 31.22
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 31.22
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 31.22
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 31.22
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 31.22
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 31.22
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 31.22
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 31.22
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 31.22
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 31.22
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 31.22
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 31.22
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 31.22
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 31.22
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 31.22
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 31.22
    • info@vertaa.fi