x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Bestway Power Steel Swim Vista Series Uima-allas + Lisävarusteet 488

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Bestway Power Steel Swim Vista Series Uima-allas + Lisävarusteet 488
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Bestway Power Steel Swim Vista Series Uima-allas + Lisävarusteet 488
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Bestway Power Steel Swim Vista Series Uima-allas + Lisävarusteet 488
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/220929085.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/141688180.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/209771158.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/209771154.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/209771160.jpg
Bestway Bestway Power Steel Swim Vista Series Uima-allas + Lisävarusteet 488 Power Steel Swim Vista Series Uima-allas + Lisävarusteet 488 Power Steel Swim Vista Series Uima-allas + Lisävarusteet 488 Vakaasta Bestway-altaasta tulee kiireettömien kesäpäivien kohokohta! Altaassa on ruostumaton metallikehikko. Altaaseen sisältyy Flowclear-suodatinpumppu, tikkaat, päällinen sekä paikkaustarvikkeet. Suodatinpumppu varmistaa veden puhtauden ja päällinen suojaa allasta tuulelta ja sateelta. Tähän altaaseen on mukavaa pulahtaa vilvoittelemaan kesähelteillä! Lisäsuodatin (Bestway Cartridge III) myydään erikseen. Huom! Allas tulee pystyttää tasaiselle ja puhtaalle alustalle. (1)
  • 06942138987409
  • 06942138957112
  • 06942138957099
  • 06941607311356
  • 06942138987386
  • 56725
1
  • Yleiset ominaisuudet
    • Uima-altaan tyyppi: Kehysallas
  • Suunnittelu
    • Muoto: Ovaali
    • Väri: Moniväri, Ruskea, Sininen
    • Materiaalit: Metalli, Muovi
    • Tuotteen rakenne: Kehyksellinen
  • Muut ominaisuudet
    • Kehys: Kyllä
  • Paino ja mitat
    • Paino: 82.55 kg
  • Pakkauksen sisältö
    • Asennusohjeet: Kyllä
  • Suorituskyky
    • Intrastat-koodi: 95069990
  • 483.90 483.90 EUR 1
    1
    • Jollyroom.fi Jollyroom.fi
      7.966452479533519 (750)
      Vakaasta Bestway-altaasta tulee kiireettömien kesäpäivien kohokohta! Altaassa on ruostumaton metallikehikko. Altaaseen sisältyy Flowclear...483.90, ? (offer_sdt_unknown)
      1
  • 0 0
    • Intex Runkoallas suodattimella Intex Prism Frame Oval, 610x305x122 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225073589.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131747886.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134512449.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134509722.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/219036277.jpg
      Intex Intex Runkoallas suodattimella Intex Prism Frame Oval, 610x305x122 cm Runkoallas suodattimella Intex Prism Frame Oval, 610x305x122 cm Runkoallas suodattimella Intex Prism Frame Oval, 610x305x122 cm (1)
      Intex Runkoallas suodattimella Intex Prism Frame Oval, 610x305x122 cm
      • 06941057414843
      • 06941057414836
      • 26798
      • 198016
      1
    • Intex Runko -allas Intex Prism Runko 366x99 cm, suodattimella
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148186859.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/216375395.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182483029.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141632693.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161468049.jpg
      Intex Intex Runko -allas Intex Prism Runko 366x99 cm, suodattimella Runko -allas Intex Prism Runko 366x99 cm, suodattimella Runko -allas Intex Prism Runko 366x99 cm, suodattimella (1)
      Intex Runko -allas Intex Prism Runko 366x99 cm, suodattimella
      • 06941057414331
      • 06941057414324
      • 26716
      2
    • Intex uima-allas 28273NP, 4.5m x 2.2m x 84cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84533351.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182482894.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106111837.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106111835.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217222671.jpg
      Intex Intex uima-allas 28273NP, 4.5m x 2.2m x 84cm uima-allas 28273NP, 4.5m x 2.2m x 84cm uima-allas 28273NP, 4.5m x 2.2m x 84cm (1)
      Intex uima-allas 28273NP, 4.5m x 2.2m x 84cm
      • 06941057400280
      • 28273NP
      2
    • Bestway Fast Set 3,66 x 0,76m uima-allasetti
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/215962338.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/213661953.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/228061265.jpg
      Bestway Bestway Fast Set 3,66 x 0,76m uima-allasetti Fast Set 3,66 x 0,76m uima-allasetti Fast Set 3,66 x 0,76m uima-allasetti DuraPlus--sivuseiniin ei tule helposti reikiä, ne ovat UV-kestäviä ja ne kestävät turvallisesti painoa, venymistä ja liikettä Koko: 3,66 x 0,76m Vesikapasiteetti (80 %): 5377 litraa (1421 gal) Pumpun veden virtausnopeus: 1249 L/h (330 gal./h) Yhteensopiva varasuodatin: #58093 (I) Integroitu allasjärjestelmän veden virtausnopeus (järjestelmän virtausnopeus): 1060 L/h (280 gal./h) Realistinen rottinkipainatus ulkoseinissä Helppo pystyttää, asennuksessa ei tarvita työkaluja. Valmis veden täyttämis (1)
      Bestway Fast Set 3,66 x 0,76m uima-allasetti
      • 06941607309520
      2
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 599.90
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 599.90
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 599.90
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 599.90
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 599.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 599.90
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 599.90
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 599.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 599.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 599.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 599.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 599.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 599.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 599.90
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 599.90
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 599.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 599.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 599.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 599.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 599.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 599.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 599.90
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 516.90
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 516.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 516.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 516.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 516.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 516.90
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 516.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 516.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 516.90
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 516.90
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 516.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 516.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 516.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 516.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 516.90
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 516.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 516.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 516.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 516.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 516.90
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 516.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 516.90
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 516.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 516.90
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 483.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 483.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 483.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 483.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 483.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 483.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 483.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 483.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 483.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 483.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 483.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 483.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 483.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 483.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 483.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 483.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 483.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 483.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 483.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 483.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 483.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 483.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 483.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 483.90
    • info@vertaa.fi