x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Bestway Uima-allas Bestway Steel Pro MAX 56416, 366 x 76 cm

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Bestway Uima-allas Bestway Steel Pro MAX 56416, 366 x 76 cm
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Bestway Uima-allas Bestway Steel Pro MAX 56416, 366 x 76 cm
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Bestway Uima-allas Bestway Steel Pro MAX 56416, 366 x 76 cm
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/230678331.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/153470475.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/142071352.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/222173614.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/153326277.jpg?ts=1
Bestway Bestway Uima-allas Bestway Steel Pro MAX 56416, 366 x 76 cm Uima-allas Bestway Steel Pro MAX 56416, 366 x 76 cm Uima-allas Bestway Steel Pro MAX 56416, 366 x 76 cm Teräskehikolla varustettu maanpäällinen uima-allas kestävällä allasmuovilla. Mukana pumppu ja suodatin. (7)
  • 06942138981865
  • 06942138981896
  • 06942138973136
  • 06942138973112
  • 06942138928969
  • 06942138939989
  • 56416
5
  • Yleiset ominaisuudet
    • Tilavuus: 6473 L
    • Määrä litroissa: 6473 L
    • Sukupuoli: Pojat, Tytöt, Unisex
    • Takuu: 2 v
  • Paino ja mitat
    • Halkaisija (cm): 366 cm
    • Korkeus: 76 cm
    • Leveys (cm): 366 cm
    • Pituus: 301 cm
    • Syvyys: 76 cm
  • Suunnittelu
    • Muoto: Pyöreä
    • Väri: Moniväri, Valkoinen, Harmaa, Hopea, Sininen
    • Materiaalit: PVC, Teräs, Liner foil, Muovi
  • Tekniset tiedot
    • Henkilömäärä: 8
  • Ikäraja
    • Ikäsuositus: Kaikille sallittu
  • Muut ominaisuudet
    • Sisäpakkausken pituus (cm): 366 cm
  • 165.80 314.28 EUR 5
    5
    • Nettimyynti Nettimyynti
      7.2 (1)
      Teräskehikolla varustettu maanpäällinen uima-allas kestävällä allasmuovilla. Mukana pumppu ja suodatin.165.80, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
    • Proshop Proshop
      8.29270327299242 (431)
      It doesnt get any better than having your very own pool in your backyard! The Bestway® Steel Pro MAX Above Ground Pool offers an ultra du...167.20, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • MKnorth.fi MKnorth.fi
      195.80, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Duab.fi Duab.fi
      195.80, ? (offer_sdt_unknown)
      1
    • Hobby Hall Hobby Hall
      3.0174167952254893 (19)
      314.28, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Mountfield Azuro 300 With Skimfilter 2000 Without Holes Pool Sininen 360 x 90 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226022840.jpg?ts=1
      Mountfield Azuro Mountfield Azuro 300 With Skimfilter 2000 Without Holes Pool Sininen 360 x 90 cm 300 With Skimfilter 2000 Without Holes Pool Sininen 360 x 90 cm 300 With Skimfilter 2000 Without Holes Pool Sininen 360 x 90 cm (1)
      Mountfield Azuro 300 With Skimfilter 2000 Without Holes Pool Sininen 360 x 90 cm
      • 08591353018696
      1
    • Bestway Fast Set Paradise Palms Uima-allas + Lisävarusteet, 457x84
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/187778072.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/228429554.jpg?ts=1
      Bestway Bestway Fast Set Paradise Palms Uima-allas + Lisävarusteet, 457x84 Fast Set Paradise Palms Uima-allas + Lisävarusteet, 457x84 Fast Set Paradise Palms Uima-allas + Lisävarusteet, 457x84 Bestwayn helppokäyttöinen uima-allas koko perheen käyttöön. Altaassa on tukevat PVC-muoviset reunat ja puhallettava reunarinki. Valitse tasainen alusta, puhalla reunus täyteen ilmaa ja allas nousee pystyyn sitä mukaa, kun se täyttyy vedellä! Uima-altaassa on valmiina tyhjennysventtiili, johon voit kiinnittää puutarhaletkun helppoa ja nopeaa tyhjennystä varten. Hauskana lisänä puhallettava palmupuu ruiskuttaa vettä, kun kiinnität siihen puutarhaletkun. Allas on yhteensopiva Flowclear - pumppuj... (1)
      Bestway Fast Set Paradise Palms Uima-allas + Lisävarusteet, 457x84
      • 06942138984385
      2
    • Exit Premium Stone Uima-allas hiekkasuodattimella ø450x122cm, harmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/187841069.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/233678972.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/187841066.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/187841065.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/187841064.jpg?ts=1
      Exit Exit Premium Stone Uima-allas hiekkasuodattimella ø450x122cm, harmaa Premium Stone Uima-allas hiekkasuodattimella ø450x122cm, harmaa Premium Stone Uima-allas hiekkasuodattimella ø450x122cm, harmaa EXIT uima-allas ø450 x 122 cm ( 15233 litraa) on pyöreä kehystetty uima-allas. Uima-altaassa on vakiona hiekkasuodatinpumppu ja uima-altaan tikkaat, joiden avulla voit turvallisesti päästä altaaseen ja poistua siitä. Kehystetty uima-allas on riittävän tilava. Vai haluatko uida mieluummin veden alla? EXIT Stone -uima-allas on 122 senttimetriä syvä, joten voit todella sukeltaa siihen. EXIT-allas on varustettu vahvoilla 3-kerroksisilla seinillä, jotka on valmistettu PVC: stä ja polyesteristä. Uima (1)
      Exit Premium Stone Uima-allas hiekkasuodattimella ø450x122cm, harmaa
      • 08720088262054
      2
    • Bestway 165 Cm Water Mat With Sprinkler Monivärinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230023302.jpg?ts=1
      Bestway Bestway 165 Cm Water Mat With Sprinkler Monivärinen 165 Cm Water Mat With Sprinkler Monivärinen 165 Cm Water Mat With Sprinkler Monivärinen (3)
      Bestway 165 Cm Water Mat With Sprinkler Monivärinen
      • 06941607310397
      1
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 164.90
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 164.90
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 164.90
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 164.90
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 164.90
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 164.90
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 164.90
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 164.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 164.90
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 164.90
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 164.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 164.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 164.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 164.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 164.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 164.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 164.90
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 164.90
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 164.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 164.90
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 112.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 112.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 112.90
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 164.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 164.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 164.90
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 164.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 164.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 164.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 164.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 164.90
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 164.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 164.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 164.90
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 164.90
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 164.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 164.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 164.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 164.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 164.90
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 164.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 164.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 164.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 164.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 164.90
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 164.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 164.90
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 164.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 164.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 164.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 164.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 164.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 164.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 164.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 164.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 164.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 164.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 164.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 164.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 164.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 164.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 164.90
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 164.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 164.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 164.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 164.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 164.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 164.90
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 114.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 114.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 114.90
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 114.90
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 114.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 114.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 114.90
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 114.90
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 114.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 114.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 114.90
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 114.90
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 114.90
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 114.90
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 114.90
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 114.90
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 114.90
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 114.90
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 114.90
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 114.90
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 114.90
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 114.90
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 114.90
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 114.90
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 114.90
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 114.90
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 114.90
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 114.90
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 114.90
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 114.90
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 114.90
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 114.90
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 114.90
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 114.90
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 114.90
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 167.20
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 167.21
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 167.21
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 167.21
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 167.21
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 167.21
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 165.80
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 165.80
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 165.80
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 165.80
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 165.80
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 165.80
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 165.80
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 165.80
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 165.80
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 165.80
    • info@vertaa.fi