x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Intex Fruits-leikkikeskus Liukumäellä Ja Sprinklerialtaalla 191 x 244 x 91 cm Multi

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Intex Fruits-leikkikeskus Liukumäellä Ja Sprinklerialtaalla 191 x 244 x 91 cm Multi
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Intex Fruits-leikkikeskus Liukumäellä Ja Sprinklerialtaalla 191 x 244 x 91 cm Multi
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Intex Fruits-leikkikeskus Liukumäellä Ja Sprinklerialtaalla 191 x 244 x 91 cm Multi
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/210080402.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/223685376.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/217663555.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/217664034.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/217664032.jpg
Intex Intex Fruits-leikkikeskus Liukumäellä Ja Sprinklerialtaalla 191 x 244 x 91 cm Multi Fruits-leikkikeskus Liukumäellä Ja Sprinklerialtaalla 191 x 244 x 91 cm Multi Fruits-leikkikeskus Liukumäellä Ja Sprinklerialtaalla 191 x 244 x 91 cm Multi Verrattoman hauska vesileikkikeskus pihallesi. Tässä altaassa on liukumäki ja sprinkleri. (1)
  • 06941057417202
  • I03403260
  • 57158
5
  • Yleiset ominaisuudet
    • Uima-altaan tyyppi: Lastenallas
    • Tilavuus: 493 L
    • Sukupuoli: Pojat, Unisex, Tytöt, Lapset
  • Paino ja mitat
    • Korkeus: 91 cm
    • Leveys (cm): 191 cm
    • Paino (g): 6700 g
    • Pituus: 244 cm
  • Ikäraja
    • Ikäsuositus: Kaikille sallittu
    • Ikäryhmä: Aikuiset
    • Suositeltu ikä (min): 2 v
  • Suunnittelu
    • Väri: Keltainen, Moniväri, Musta
    • Materiaalit: Vinyyli, Muovi
  • 84.90 118.69 EUR 5
    5
    • Nettimyynti Nettimyynti
      7.2 (1)
      Verrattoman hauska vesileikkikeskus pihallesi. Tässä altaassa on liukumäki ja sprinkleri.84.90, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
    • Swiminn.com/fi Swiminn.com/fi
      Altaat - Puhallettavat Altaat97.48, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Coolshop.fi Coolshop.fi
      3.025016108961687 (25)
      99.00, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • Proshop Proshop
      8.29270327299242 (431)
      Children will just love this fruit themed waterpark! Take a ride down the watermelon waterslide and have a soft landing on the mat with e...104.00, 6 pv (offer_sdt_6_days)
      1
    • Hobby Hall Hobby Hall
      3.0174167952254893 (19)
      118.69, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Intex Uima-allas Intex Easy Set 396x84 cm, ilman suodatinta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144899858.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/216033491.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217665566.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142295408.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/112025728.jpg
      Intex Intex Uima-allas Intex Easy Set 396x84 cm, ilman suodatinta Uima-allas Intex Easy Set 396x84 cm, ilman suodatinta Uima-allas Intex Easy Set 396x84 cm, ilman suodatinta Altaat - Puhallettavat Altaat (1)
      Intex Uima-allas Intex Easy Set 396x84 cm, ilman suodatinta
      • 06941057400150
      • 545056
      • 28143NP
      2
    • Exit Uima-allas suodattimella Exit Lime Ø360x76 cm, vihreä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/183166675.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/183166674.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/183166673.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208538458.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/183166677.jpg
      Exit Exit Uima-allas suodattimella Exit Lime Ø360x76 cm, vihreä Uima-allas suodattimella Exit Lime Ø360x76 cm, vihreä Uima-allas suodattimella Exit Lime Ø360x76 cm, vihreä EXIT uima-allas ø360x76cm on suuri pyöreä runkoallas. Allas sisältää suodatinpumpun. Jauhemaalattu teräsrunko ja tukevat jalat varmistavat, että uima-allas pysyy aina vakaana ja kestää vuosia. Mukana toimitettu pumppu virkistää vettä ja pitää sen liikkeessä estääkseen sen saastumisen. Suodatinpumppu on helppo asentaa uima-altaaseen, ja suodatinpatruunat varmistavat, että vesi pysyy hyvänä ja puhtaana. Uima-altaan pyöreä muoto tekee siitä mukavan ja kodikkaan ja antaa tarpeeksi tilaa useille ihm (2)
      Exit Uima-allas suodattimella Exit Lime Ø360x76 cm, vihreä
      • 08720088267240
      2
    • Intex Puhallettava istuin jalkatuella Intex Ultra Lounge
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/103378466.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223800439.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/102256445.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/180593424.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/224737397.jpg
      Intex Intex Puhallettava istuin jalkatuella Intex Ultra Lounge Puhallettava istuin jalkatuella Intex Ultra Lounge Puhallettava istuin jalkatuella Intex Ultra Lounge Altaat - Huonekalut (1)
      Intex Puhallettava istuin jalkatuella Intex Ultra Lounge
      • 06941057465647
      1
    • Dibea Koiran uima-allas, L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/202406917.jpg
      Dibea Dibea Koiran uima-allas, L Koiran uima-allas, L Koiran uima-allas, L (1)
      Dibea Koiran uima-allas, L
      • 04260628252977
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 84.90
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 84.90
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 84.90
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 84.90
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 84.90
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 84.90
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 84.90
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 84.90
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 84.90
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 84.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 84.90
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 84.90
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 84.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 84.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 84.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 84.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 84.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 84.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 84.90
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 84.90
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 84.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 84.90
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 84.90
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 84.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 84.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 84.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 84.90
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 84.90
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 84.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 84.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 72.99
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 84.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 84.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 84.90
    • info@vertaa.fi