x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    uima-allas

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Ozami koiran uima-allas 80 x 20 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/180526198.jpg?ts=1
      Ozami Ozami koiran uima-allas 80 x 20 cm koiran uima-allas 80 x 20 cm koiran uima-allas 80 x 20 cm Uima-allas koiralle. Materiaali: PVC & MDF (47)
      Ozami koiran uima-allas 80 x 20 cm
      • 07330002049503
      1
      good_buy
      deal
      36.90 EUR
    • Ozami koiran uima-allas 160 x 30 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/180526164.jpg?ts=1
      Ozami Ozami koiran uima-allas 160 x 30 cm koiran uima-allas 160 x 30 cm koiran uima-allas 160 x 30 cm Uima-allas koiralle. Materiaali: PVC & MDF (16)
      Ozami koiran uima-allas 160 x 30 cm
      • 07330002049527
      1
      deal
      70.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Kehysaltaat DEFAULT
        • kehysallas
      • Gre DEFAULT
        • gre
      • Bestway DEFAULT
        • bestway
      • Intex DEFAULT
        • intex
      • JILONG DEFAULT
        • jilong
      • Lastenaltaat DEFAULT
        • lastenallas
      • Edulliset DEFAULT
        • budget
    • Hinta (price):
      • < 40 € (budget)
      • 40 € - 110 € (price_2)
      • 110 € - 495 € (price_3)
      • ≥ 495 € (price_4)
    • Merkki (brand):
      • Bestway (bestway)
      • Intex (intex)
      • Swim & Fun (swim_fun)
      • JILONG (jilong)
      • 247 Tavaratalot (247_tavaratalot)
      • Avenli (avenli)
      • Barbie (barbie)
      • Besto (besto)
      • Chemoform (chemoform)
      • Chimb (chimb)
      • Coolstuff (coolstuff)
      • Coppens (coppens)
      • Dibea (dibea)
      • Disney (disney)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • Dogman (dogman)
      • ECD-Germany (ecd_germany)
      • ELC (elc)
      • Everearth (everearth)
      • Exit (exit)
      • Filibabba (filibabba)
      • Gre (gre)
      • Happy People (happy_people)
      • JBM (jbm)
      • Lay-Z-Spa (lay_z_spa)
      • Little Tikes (little_tikes)
      • MONDO (mondo)
      • Mountfield Azuro (mountfield_azuro)
      • Mountfield Swing (mountfield_swing)
      • MSpa (mspa)
      • Nampook (nampook)
      • Nettimyynti.fi (nettimyynti_fi)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Ozami (ozami)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Pet's Collection (pet_s_collection)
      • Planet Pool (planet_pool)
      • Ryhmä Hau (ryhma_hau)
      • Spider-man (spider_man)
      • Spring Summer (spring_summer)
      • Suntoy (suntoy)
      • Thystoys (thystoys)
      • Trixie (trixie)
      • VN Toys (vn_toys)
      • Wehncke (wehncke)
      • Zooplus Exclusive (zooplus_exclusive)
    • Tilavuus (tilavuus):
      • < 290 L (tilavuus_1)
      • 290 L - 1210 L (tilavuus_2)
      • 1210 L - 6280 L (tilavuus_3)
      • ≥ 6280 L (tilavuus_4)
    • Uima-altaan tyyppi (uima_altaan_tyyppi):
      • Above ground pool (above_ground_pool)
      • Inflatable pool (inflatable_pool)
      • Kehysallas (kehysallas)
      • Koiran uima-allas (koiran_uima_allas)
      • Lastenallas (lastenallas)
      • Perheallas (perheallas)
    • Halkaisija (halkaisija_cm_):
      • < 120 cm (halkaisija_cm__1)
      • 120 cm - 190 cm (halkaisija_cm__2)
      • 190 cm - 360 cm (halkaisija_cm__3)
      • ≥ 360 cm (halkaisija_cm__4)
    • Korkeus (korkeus):
      • < 55 cm (korkeus_1)
      • 55 cm - 80 cm (korkeus_2)
      • 80 cm - 105 cm (korkeus_3)
      • ≥ 105 cm (korkeus_4)
    • Leveys (leveys):
      • < 165 cm (leveys_1)
      • 165 cm - 205 cm (leveys_2)
      • 205 cm - 275 cm (leveys_3)
      • ≥ 275 cm (leveys_4)
    • Muoto (muoto):
      • Neliö (nelio_)
      • Ovaali (ovaali)
      • Pyöreä (pyo_rea_)
      • Suorakulmio (suorakulmio)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi