x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Arena The One Laskettelulasit, smoke-grey-black

Järjestä perusteella
Luotettavaa Tiomintaa Luotettavaa Tiomintaa
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Arena The One Laskettelulasit, smoke-grey-black
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Arena The One Laskettelulasit, smoke-grey-black
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Arena The One Laskettelulasit, smoke-grey-black
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/255222566.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/219953508.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/219821162.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/120282452.jpg?ts=1
Arena Arena The One Laskettelulasit, smoke-grey-black The One Laskettelulasit, smoke-grey-black The One Laskettelulasit, smoke-grey-black Uudet, tyylikkään virtaviivaiset aktiivi- ja kuntouimarin uimalasit, jotka sopivat miltei kaikille kasvoille. One-lasit ovat mukavat, vesitiiviit ja tarjoavat kristallinkirkkaan näkyvyyden sekä laajan näkökentän. Materiaalit: Optisesti huippulaatuiset polykarbonaattilinssit, joissa huurtumisenestokäsittely ja UV-suoja Automaattisesti säätyvä nenäsilta Pehmeät, leveät TPR-tiivisteet, jotka istuvat tavanomaista tiivistettä paremmin kasvoille Silikonista valmistettu vahva ja takaosasta 2-osainen p (1)
  • 03468336073742
1
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Aikuiset, Unisex, Miehet, Naiset
  • Suunnittelu
    • Väri: Harmaa, Sininen, Musta
    • Aurinkolasien muoto: Soikea
    • Koron korkeus (cm): 0 cm
    • Materiaalit: Synteettinen, Muovi, Silikoni
  • Koko
    • Vaatteen koko: Yksi koko
  • 24.70 24.70 EUR 1
    1
    • Kärkkäinen Kärkkäinen
      Uudet, tyylikkään virtaviivaiset aktiivi- ja kuntouimarin uimalasit, jotka sopivat miltei kaikille kasvoille. One-lasit ovat mukavat, ves...24.70, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Arena The One Laskettelulasit, white-black
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/219954972.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133978718.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/117332594.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157782216.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/249649069.jpg?ts=1
      Arena Arena The One Laskettelulasit, white-black The One Laskettelulasit, white-black The One Laskettelulasit, white-black Arena The One uimalasien valmistuksessa on otettu huomioon ihmiskasvot ja silmien liikkkeet.Tuotetiedot: - Istuvuus: KaikkiMuita yksityiskohtia: - Kovat linssit- Itsesäätyvä nenäselkä- Erilliset nauhat (6)
      Arena The One Laskettelulasit, white-black
      • 03468336172902
      • 330000143044068000 / 150
      2
    • Mares Sharky Snorklaussetti, Vaaleanpunainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124153021.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/224119453.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128728427.jpg?ts=1
      Mares Mares Sharky Snorklaussetti, Vaaleanpunainen Sharky Snorklaussetti, Vaaleanpunainen Sharky Snorklaussetti, Vaaleanpunainen (1)
      Mares Sharky Snorklaussetti, Vaaleanpunainen
      • 00792460048080
      1
    • Speedo Biofuse Rift Laskettelulasit Lapset, lava red/japan blue/smoke
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229747548.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229747555.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/98923337.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/98523886.jpg?ts=1
      Speedo Speedo Biofuse Rift Laskettelulasit Lapset, lava red/japan blue/smoke Biofuse Rift Laskettelulasit Lapset, lava red/japan blue/smoke Biofuse Rift Laskettelulasit Lapset, lava red/japan blue/smoke (1)
      Speedo Biofuse Rift Laskettelulasit Lapset, lava red/japan blue/smoke
      • 05053744337081
      1
    • Speedo Lasten uimalasit Speedo Holowonder JU Oranssi (Yksi koko)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/219953720.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/259761894.jpg?ts=1
      Speedo Speedo Lasten uimalasit Speedo Holowonder JU Oranssi (Yksi koko) Lasten uimalasit Speedo Holowonder JU Oranssi (Yksi koko) Lasten uimalasit Speedo Holowonder JU Oranssi (Yksi koko) (1)
      Speedo Lasten uimalasit Speedo Holowonder JU Oranssi (Yksi koko)
      • 05053744163963
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 24.70
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 24.70
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 24.70
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 24.70
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 24.70
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 24.70
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 24.70
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 23.48
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 23.48
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 23.48
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 23.48
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 23.48
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 23.48
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 21.48
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 21.48
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 21.48
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 21.48
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 21.48
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 21.48
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 22.48
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 22.48
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 22.48
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 22.48
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 22.48
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 22.48
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 21.98
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 21.98
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 21.98
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 21.98
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 21.98
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 21.98
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 21.98
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 21.98
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 21.98
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 21.98
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 20.98
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 20.98
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 20.98
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 20.98
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 20.98
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 20.98
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 20.98
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 20.98
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 21.48
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 21.48
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 21.48
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 21.48
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 21.48
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 21.48
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 21.48
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 21.48
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 21.48
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 21.48
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 21.48
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 21.48
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 21.48
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 21.48
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 21.48
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 21.48
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 21.48
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 21.48
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 21.48
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 21.48
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 21.48
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 21.48
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 21.48
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 21.48
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 21.48
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 21.48
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 21.48
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 21.48
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 21.48
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 21.48
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 21.48
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 21.48
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 21.48
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 21.48
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 24.70
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 24.70
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 24.70
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 21.48
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 21.48
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 21.48
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 21.48
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 21.48
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 21.48
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 21.48
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 21.48
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 21.48
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 21.48
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 21.48
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 21.48
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 21.48
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 21.48
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 21.48
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 21.48
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 21.48
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 21.48
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 21.48
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 21.48
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 21.48
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 21.48
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 24.48
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 21.48
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 21.48
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 21.48
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 21.48
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 21.48
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 21.48
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 21.48
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 21.48
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 21.48
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 21.48
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 21.48
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 21.48
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 21.48
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 21.48
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 21.48
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 21.48
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 21.48
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 21.48
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 24.70
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 24.70
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 24.70
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 24.70
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 24.70
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 22.48
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Fri Oct 21 02:00:00 CEST 2022 22.48
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 22.48
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Thu Oct 27 02:00:00 CEST 2022 22.48
      • Fri Oct 28 02:00:00 CEST 2022 22.48
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 22.48
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 22.48
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 22.48
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 22.48
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 22.48
      • Sat Nov 05 01:00:00 CET 2022 24.70
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 24.70
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 24.70
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 24.70
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 24.70
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 24.70
      • Fri Nov 11 01:00:00 CET 2022 21.98
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 21.98
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 21.98
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 21.98
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 21.98
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 21.98
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 21.98
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 21.98
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 21.98
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 21.98
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 21.98
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 21.98
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 21.98
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 21.98
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 21.98
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 21.98
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 21.98
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 21.98
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 21.98
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 21.98
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 21.98
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 21.98
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 21.98
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 21.98
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 21.98
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 21.98
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 21.98
      • Thu Dec 08 00:00:00 CET 2022 21.98
      • Fri Dec 09 01:00:00 CET 2022 21.98
      • Sat Dec 10 00:00:00 CET 2022 21.98
      • Sun Dec 11 00:00:00 CET 2022 21.98
      • Mon Dec 12 00:00:00 CET 2022 21.98
      • Tue Dec 13 00:00:00 CET 2022 21.98
      • Wed Dec 14 00:00:00 CET 2022 21.98
      • Thu Dec 15 01:00:00 CET 2022 21.98
      • Fri Dec 16 00:00:00 CET 2022 21.98
      • Sat Dec 17 00:00:00 CET 2022 21.98
      • Sun Dec 18 00:00:00 CET 2022 21.98
      • Mon Dec 19 00:00:00 CET 2022 21.98
      • Tue Dec 20 00:00:00 CET 2022 21.98
      • Wed Dec 21 00:00:00 CET 2022 21.98
      • Thu Dec 22 00:00:00 CET 2022 21.98
      • Fri Dec 23 00:00:00 CET 2022 21.98
      • Sat Dec 24 00:00:00 CET 2022 21.98
      • Sun Dec 25 00:00:00 CET 2022 21.98
      • Mon Dec 26 00:00:00 CET 2022 21.98
      • Tue Dec 27 00:00:00 CET 2022 21.98
      • Wed Dec 28 00:00:00 CET 2022 21.98
      • Thu Dec 29 00:00:00 CET 2022 21.98
      • Fri Dec 30 00:00:00 CET 2022 21.98
      • Sat Dec 31 00:00:00 CET 2022 21.98
      • Sun Jan 01 00:00:00 CET 2023 21.98
      • Mon Jan 02 00:00:00 CET 2023 21.98
      • Tue Jan 03 01:00:00 CET 2023 21.48
      • Wed Jan 04 00:00:00 CET 2023 21.48
      • Thu Jan 05 00:00:00 CET 2023 21.48
      • Fri Jan 06 00:00:00 CET 2023 21.48
      • Sat Jan 07 00:00:00 CET 2023 21.48
      • Sun Jan 08 00:00:00 CET 2023 21.48
      • Mon Jan 09 00:00:00 CET 2023 21.48
      • Tue Jan 10 00:00:00 CET 2023 21.48
      • Wed Jan 11 00:00:00 CET 2023 21.48
      • Thu Jan 12 00:00:00 CET 2023 21.48
      • Fri Jan 13 00:00:00 CET 2023 21.48
      • Sat Jan 14 00:00:00 CET 2023 21.48
      • Sun Jan 15 00:00:00 CET 2023 21.48
      • Mon Jan 16 00:00:00 CET 2023 21.48
      • Tue Jan 17 00:00:00 CET 2023 21.48
      • Wed Jan 18 00:00:00 CET 2023 21.48
      • Thu Jan 19 00:00:00 CET 2023 21.48
      • Fri Jan 20 00:00:00 CET 2023 21.48
      • Sat Jan 21 00:00:00 CET 2023 21.48
      • Sun Jan 22 00:00:00 CET 2023 21.48
      • Mon Jan 23 00:00:00 CET 2023 21.48
      • Tue Jan 24 00:00:00 CET 2023 21.48
      • Wed Jan 25 00:00:00 CET 2023 21.48
      • Thu Jan 26 01:00:00 CET 2023 24.70
      • Fri Jan 27 00:00:00 CET 2023 24.70
      • Sat Jan 28 00:00:00 CET 2023 24.70
      • Sun Jan 29 00:00:00 CET 2023 24.70
      • Mon Jan 30 00:00:00 CET 2023 24.70
      • Tue Jan 31 01:00:00 CET 2023 24.70
      • Wed Feb 01 00:00:00 CET 2023 24.70
      • Thu Feb 02 00:00:00 CET 2023 24.70
      • Fri Feb 03 00:00:00 CET 2023 24.70
      • Sat Feb 04 01:00:00 CET 2023 24.70
      • Sun Feb 05 00:00:00 CET 2023 24.70
    • info@vertaa.fi