x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Didriksons Idre 6 Housut Lapset, musta 130 2022 Sadehousut

Järjestä perusteella
Luotettavaa Tiomintaa Luotettavaa Tiomintaa
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Didriksons Idre 6 Housut Lapset, musta 130 2022 Sadehousut
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Didriksons Idre 6 Housut Lapset, musta 130 2022 Sadehousut
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Didriksons Idre 6 Housut Lapset, musta 130 2022 Sadehousut
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/235268555.jpg?ts=1
Didriksons Didriksons Idre 6 Housut Lapset, musta 130 2022 Sadehousut Idre 6 Housut Lapset, musta 130 2022 Sadehousut Idre 6 Housut Lapset, musta 130 2022 Sadehousut Didriksonsin vuorelliset toppahousut ovat tuulen- ja vedenpitävät, mutta hengittävät silti hyvin. Säädettävät henkselit ja vyötärön napitus helpottavat vaatteen pukemista ja riisumista. Korkea vyötärö tuo housuihin käyttömukavuutta ja heijastimet tuovat turvaa lyheneviin, pimeisiin päiviin. Ainutlaatuisen Extend size -toiminnon ansiosta housujen lahkeita voi pidentää jopa yhden kokoluokan verran. Hengittävyys: 4000g/m²/24h. Pidennettävä koko. Vesipilariarvo: 6000 mm. Polyesteri, polyamidi. (1)
  • 07333371050637
1
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Pojat, Tytöt, Lapset
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta
    • Materiaalit: Muovi, Polyamidi
  • Koko
    • Vaatteen koko: 130
  • 57.80 57.80 EUR 1
    1
    • Jollyroom.fi Jollyroom.fi
      7.966452479533519 (750)
      Didriksonsin vuorelliset toppahousut ovat tuulen- ja vedenpitävät, mutta hengittävät silti hyvin. Säädettävät henkselit ja vyötärön napit...57.80, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Rehall Edge-r Pants Grøn 176 cm Dreng
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/256672226.jpg?ts=1
      Rehall Rehall Edge-r Pants Grøn 176 cm Dreng Edge-r Pants Grøn 176 cm Dreng Edge-r Pants Grøn 176 cm Dreng (1)
      Rehall Edge-r Pants Grøn 176 cm Dreng
      • 08719184262679
      1
    • Salewa Puez Durastretch Cargo Pant, softshellhousut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223176218.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223176219.jpg?ts=1
      Salewa Salewa Puez Durastretch Cargo Pant, softshellhousut Puez Durastretch Cargo Pant, softshellhousut Puez Durastretch Cargo Pant, softshellhousut Kevyet ja kestävät softshellhousut, joissa on vettä hylkivä ulkokangas ja hyvä hengittävyys. Valmistettu neljään suuntaan joustavasta materiaalista. Ergonominen vyötärö ja muotoon ommeltu polviosa.Salewa Puez Durastretch Cargo Pant -housut ovat kevyet softshellhousut, joissa on vettä hylkivä ulkokangas, joka sopii erittäin hyvin aktiivisille retkille vaihtelevissa sääolosuhteissa.Nailonmateriaali on teknistä ja neljään suuntaan joustavaa, mikä tarjoaa hyvän liikkumisvapauden. Vyötäröosa on ergonominen, polviosa on muotoon ommeltu.Ulkokangas on DWR-käsitelty, mikä tarjoaa erityisen hyvän suojan huonolta säältä. Softshellhousuissa on useita käytännöllisiä säilytystaskuja.Tuotetiedot:- Malli: Normaali- Paino: 290 g (Koossa L)- Materiaalit: 89 % polyamidia 11 % elastaaniaMuut yksityiskohdat:- PFC-vapaa- Ergonominen vyötärö- Vyölenkit- Kaksi etutaskua- Kaksi reisitaskua- Muotoon ommeltuja osia (1)
      Salewa Puez Durastretch Cargo Pant, softshellhousut
      • 04053866377669
      1
      deal
    • The North Face Grivola Pant, naisten ulkoilu-/ retkeilyhousut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153700520.jpg?ts=1
      The North Face The North Face Grivola Pant, naisten ulkoilu-/ retkeilyhousut Grivola Pant, naisten ulkoilu-/ retkeilyhousut Grivola Pant, naisten ulkoilu-/ retkeilyhousut The North Face Grivola Pant -housut sopivat täydellisesti kevät- ja kesäkuukausiin, kun ilmavat ja mukavat housut ovat tarpeen.Housut on valmistettu nopeasti kuivuvasta materiaalista, joka pitää olon kuivana ja viileänä pitkilläkin retkillä.Muotoon ommellut polvet takaavat hyvän liikkumavapauden.Tuotetiedot: Malli: Normaali Laatu: Softshell Materiaali: Polyesteri 91 %, elastaani 9 % Hengittävä: Kyllä Kosteutta siirtävä: KylläMuut ominaisuudet: Tasku(t): Kaksi vetoketjullista etutaskua Säädettävät lahkeet Vyölenkit Muotoon ommellut polvet (1)
      The North Face Grivola Pant, naisten ulkoilu-/ retkeilyhousut
      • 00194115566770
      1
      deal
    • Columbia Foxy Baby Sherpa Bunting Fleecehaalari, Warm Copper, 18-24 kk
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/265698621.jpg?ts=1
      Columbia Columbia Foxy Baby Sherpa Bunting Fleecehaalari, Warm Copper, 18-24 kk Foxy Baby Sherpa Bunting Fleecehaalari, Warm Copper, 18-24 kk Foxy Baby Sherpa Bunting Fleecehaalari, Warm Copper, 18-24 kk Columbia-merkin Foxy Baby Sherpa Bunting -haalari pehmeästä teddyfleecestä. 100 % polyesteri. (1)
      Columbia Foxy Baby Sherpa Bunting Fleecehaalari, Warm Copper, 18-24 kk
      • 00194895650416
      1
    • min
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 84.70
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 84.70
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 84.70
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 84.70
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 84.70
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 84.70
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 84.70
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 84.70
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 84.70
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 84.70
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 84.70
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 84.70
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 84.70
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 84.70
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 84.70
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 84.70
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 84.70
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 84.70
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 84.70
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 84.70
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 84.70
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 84.70
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 84.70
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 84.70
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 84.70
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 84.70
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 78.85
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 78.85
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 78.85
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 78.85
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 78.85
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 78.85
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 84.70
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 84.70
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 84.70
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 67.80
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 67.80
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 67.80
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 67.80
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 67.80
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 67.80
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 67.80
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 67.80
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 67.80
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 84.70
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 67.80
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 67.80
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 67.80
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 84.70
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 84.70
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 84.70
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 84.70
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 84.70
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 84.70
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 84.70
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 84.70
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 84.70
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 84.70
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 84.70
      • Tue Oct 11 02:00:00 CEST 2022 75.80
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 75.80
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 75.80
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 75.80
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 75.80
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 75.80
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 75.80
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 75.80
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 75.80
      • Thu Oct 20 02:00:00 CEST 2022 75.80
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 75.80
      • Sat Oct 22 02:00:00 CEST 2022 75.80
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 75.80
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 75.80
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 75.80
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 75.80
      • Thu Oct 27 02:00:00 CEST 2022 71.80
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 71.80
      • Sat Oct 29 02:00:00 CEST 2022 71.80
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 71.80
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 71.80
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 71.80
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 71.80
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 71.80
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 71.80
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 71.80
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 71.80
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 71.80
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 71.80
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 71.80
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 71.80
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 71.80
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 71.80
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 71.80
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 71.80
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 71.80
      • Wed Nov 16 01:00:00 CET 2022 71.80
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 71.80
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 71.80
      • Sat Nov 19 01:00:00 CET 2022 67.80
      • Sun Nov 20 01:00:00 CET 2022 67.80
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 67.80
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 67.80
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 67.80
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 67.80
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 67.80
      • Sat Nov 26 01:00:00 CET 2022 62.80
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 62.80
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 62.80
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 62.80
      • Wed Nov 30 01:00:00 CET 2022 71.80
      • Thu Dec 01 01:00:00 CET 2022 71.80
      • Fri Dec 02 01:00:00 CET 2022 62.80
      • Sat Dec 03 01:00:00 CET 2022 62.80
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 62.80
      • Mon Dec 05 01:00:00 CET 2022 71.80
      • Tue Dec 06 01:00:00 CET 2022 62.80
      • Wed Dec 07 01:00:00 CET 2022 62.80
      • Thu Dec 08 00:00:00 CET 2022 62.80
      • Fri Dec 09 00:00:00 CET 2022 62.80
      • Sat Dec 10 00:00:00 CET 2022 62.80
      • Sun Dec 11 01:00:00 CET 2022 62.80
      • Mon Dec 12 00:00:00 CET 2022 62.80
      • Tue Dec 13 00:00:00 CET 2022 62.80
      • Wed Dec 14 00:00:00 CET 2022 62.80
      • Thu Dec 15 00:00:00 CET 2022 62.80
      • Fri Dec 16 01:00:00 CET 2022 62.80
      • Sat Dec 17 01:00:00 CET 2022 62.80
      • Sun Dec 18 00:00:00 CET 2022 62.80
      • Mon Dec 19 00:00:00 CET 2022 62.80
      • Tue Dec 20 01:00:00 CET 2022 62.80
      • Wed Dec 21 00:00:00 CET 2022 62.80
      • Thu Dec 22 01:00:00 CET 2022 62.80
      • Fri Dec 23 00:00:00 CET 2022 62.80
      • Sat Dec 24 00:00:00 CET 2022 62.80
      • Sun Dec 25 00:00:00 CET 2022 62.80
      • Mon Dec 26 00:00:00 CET 2022 62.80
      • Tue Dec 27 00:00:00 CET 2022 62.80
      • Wed Dec 28 01:00:00 CET 2022 62.80
      • Thu Dec 29 01:00:00 CET 2022 55.80
      • Fri Dec 30 01:00:00 CET 2022 62.80
      • Sat Dec 31 00:00:00 CET 2022 62.80
      • Sun Jan 01 00:00:00 CET 2023 62.80
      • Mon Jan 02 00:00:00 CET 2023 62.80
      • Tue Jan 03 00:00:00 CET 2023 62.80
      • Wed Jan 04 00:00:00 CET 2023 62.80
      • Thu Jan 05 00:00:00 CET 2023 62.80
      • Fri Jan 06 00:00:00 CET 2023 62.80
      • Sat Jan 07 00:00:00 CET 2023 62.80
      • Sun Jan 08 01:00:00 CET 2023 62.80
      • Mon Jan 09 00:00:00 CET 2023 62.80
      • Tue Jan 10 01:00:00 CET 2023 57.80
      • Wed Jan 11 00:00:00 CET 2023 57.80
      • Thu Jan 12 00:00:00 CET 2023 57.80
      • Fri Jan 13 00:00:00 CET 2023 57.80
      • Sat Jan 14 01:00:00 CET 2023 57.80
      • Sun Jan 15 00:00:00 CET 2023 57.80
      • Mon Jan 16 00:00:00 CET 2023 57.80
      • Tue Jan 17 00:00:00 CET 2023 57.80
      • Wed Jan 18 00:00:00 CET 2023 57.80
      • Thu Jan 19 00:00:00 CET 2023 57.80
      • Fri Jan 20 00:00:00 CET 2023 57.80
      • Sat Jan 21 00:00:00 CET 2023 57.80
      • Sun Jan 22 00:00:00 CET 2023 57.80
      • Mon Jan 23 00:00:00 CET 2023 57.80
      • Tue Jan 24 00:00:00 CET 2023 57.80
      • Wed Jan 25 00:00:00 CET 2023 57.80
      • Thu Jan 26 00:00:00 CET 2023 57.80
      • Fri Jan 27 00:00:00 CET 2023 57.80
      • Sat Jan 28 00:00:00 CET 2023 57.80
      • Sun Jan 29 00:00:00 CET 2023 57.80
      • Mon Jan 30 00:00:00 CET 2023 57.80
      • Tue Jan 31 00:00:00 CET 2023 57.80
      • Wed Feb 01 00:00:00 CET 2023 57.80
      • Thu Feb 02 00:00:00 CET 2023 57.80
      • Fri Feb 03 00:00:00 CET 2023 57.80
      • Sat Feb 04 00:00:00 CET 2023 57.80
      • Sun Feb 05 00:00:00 CET 2023 57.80
    • info@vertaa.fi