x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Fjällräven Vidda Pro Trousers M Reg

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Fjällräven Vidda Pro Trousers M Reg
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Fjällräven Vidda Pro Trousers M Reg
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Fjällräven Vidda Pro Trousers M Reg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/153481772.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/234744144.jpg?ts=1
Fjällräven Fjällräven Vidda Pro Trousers M Reg Vidda Pro Trousers M Reg Vidda Pro Trousers M Reg Keskeiset tiedot: Tyyppi: keinokuituhousut; Vaatteen käyttötarkoitus: ulkopinta / vedenpitävä; Kausi: Ympärivuotinen; Ominaisuudet: Toiminto: vedenkestävä, tuulenpitävä; Avoimet taskut: Slide-in pockets, map pocket, pocket for multifunction tools, inside mobile phone pocket; Ominaisuudet: Pakaroiden vahvistuksella; Taskut: 2 thigh pockets with flap and buttons; Vyötärönauha: Tarvikkeet: Vyölenkit; Vyötäronauhan korkeus: mid waist; Sulkeminen: Vetoketju, button; Jalat: Lahkeiden pituus: Pitkä;... (9)
  • 07323450008598
4
good_buy
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Miehet
  • Suunnittelu
    • Väri: Vihreä
    • Materiaalit: Polyesteri, Puuvilla
  • 167.90 199.00 EUR 4
    4
    • Outnorth Outnorth
      Kestävät vaellushousut seikkailuihin tunturissa ja metsässä. Valmistettu tuulenpitävästä ja vettähylkivästä G-1000®-kankaasta, kaksinkert...167.90, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • addnature.fi addnature.fi
      8.461915531198501 (166)
      Keskeiset tiedot: Tyyppi: keinokuituhousut; Vaatteen käyttötarkoitus: ulkopinta / vedenpitävä; Kausi: Ympärivuotinen; Ominaisuudet: Toimi...179.95, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • Scandinavian Outdoor Scandinavian Outdoor
      Miesten kestävät erähousut, kauttaaltaan lujaa puuvillapolyesteriä.199.00, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Partioaitta Partioaitta
      Kulutusta kestävät housut vaellukseen ja retkeilyyn Kestävät vaellushousut seikkailuihin tunturissa ja metsässä. Housut on valmistettu tu...199.00, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Maier Sports Nil Roll Up-Housut Miehet, musta DE 106 (Long) 2022 Vaellushousut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185966833.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/82748847.jpg?ts=1
      Maier Sports Maier Sports Nil Roll Up-Housut Miehet, musta DE 106 (Long) 2022 Vaellushousut Nil Roll Up-Housut Miehet, musta DE 106 (Long) 2022 Vaellushousut Nil Roll Up-Housut Miehet, musta DE 106 (Long) 2022 Vaellushousut Keskeiset tiedot: Tyyppi: stretchhousut; Vaatteen käyttötarkoitus: ulkopinta / vedenpitävä; Kausi: Kesä; Ominaisuudet: Toiminto: Elastinen; Avoimet taskut: 2 zipped pockets, 1 zipped back pocket; Taskut: 1 vetoketjullinen reisitasku; Vyötärönauha: Tarvikkeet: Vyölenkit, Integroitu vyö; Jalat: Lahkeiden pituus: Pitkä; Tuoteyksityiskohdat: Säädettävä pituus, Säädettävä jalkasauma; Materiaali: Pintamateriaali: 90 % Polyamidia, 10 % Elastaania; Leikkaus: Kokotiedot: Normaali; Leikkaus: Normal; Mi... (1)
      Maier Sports Nil Roll Up-Housut Miehet, musta DE 106 (Long) 2022 Vaellushousut
      • 04047337714244
      1
    • Maier Sports Nil Roll Up-Housut Miehet, harmaa DE 52 (Long) 2022 Vaellushousut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185966465.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/183238575.jpg?ts=1
      Maier Sports Maier Sports Nil Roll Up-Housut Miehet, harmaa DE 52 (Long) 2022 Vaellushousut Nil Roll Up-Housut Miehet, harmaa DE 52 (Long) 2022 Vaellushousut Nil Roll Up-Housut Miehet, harmaa DE 52 (Long) 2022 Vaellushousut Keskeiset tiedot: Tyyppi: stretchhousut; Vaatteen käyttötarkoitus: ulkopinta / vedenpitävä; Kausi: Kesä; Ominaisuudet: Toiminto: Elastinen; Avoimet taskut: 2 zipped pockets, 1 zipped back pocket; Taskut: 1 vetoketjullinen reisitasku; Vyötärönauha: Tarvikkeet: Vyölenkit, Integroitu vyö; Jalat: Lahkeiden pituus: Pitkä; Tuoteyksityiskohdat: Säädettävä pituus, Säädettävä jalkasauma; Materiaali: Pintamateriaali: 90 % Polyamidia, 10 % Elastaania; Leikkaus: Kokotiedot: Normaali; Leikkaus: Normal; Mi... (1)
      Maier Sports Nil Roll Up-Housut Miehet, harmaa DE 52 (Long) 2022 Vaellushousut
      • 04047337714510
      1
    • Maier Sports Lulaka Roll Up-Housut Naiset, musta DE 23 (Short) 2022 Vaellushousut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185966953.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/100409219.jpg?ts=1
      Maier Sports Maier Sports Lulaka Roll Up-Housut Naiset, musta DE 23 (Short) 2022 Vaellushousut Lulaka Roll Up-Housut Naiset, musta DE 23 (Short) 2022 Vaellushousut Lulaka Roll Up-Housut Naiset, musta DE 23 (Short) 2022 Vaellushousut Keskeiset tiedot: Tyyppi: stretchhousut; Vaatteen käyttötarkoitus: ulkopinta / vedenpitävä; Materiaali: MSTRETCH Pro 4:; Kausi: Ympärivuotinen; Ominaisuudet: Toiminto: UV-suoja, vettähylkivä; Avoimet taskut: 2 side pockets with zip, 1 leg pocket with zip, inlayed security pocket; Vyötärönauha: Tarvikkeet: Osittain joustava,, Integroitu vyö; Vyötäronauhan korkeus: mid waist; Sulkeminen: Vetoketju, button; Jalat: Lahkeiden pituus: Pitkä; Tuoteyksityiskohdat: Säädettävä jalkasauma; Materiaali: P... (1)
      Maier Sports Lulaka Roll Up-Housut Naiset, musta DE 23 (Short) 2022 Vaellushousut
      • 04047337740182
      1
    • Maier Sports Tajo 2 Zip-Off Housut Miehet, ruskea DE 52 (Regular) 2022 Housut zip-off -lahkeella
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185966969.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/87877790.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/102092851.jpg?ts=1
      Maier Sports Maier Sports Tajo 2 Zip-Off Housut Miehet, ruskea DE 52 (Regular) 2022 Housut zip-off -lahkeella Tajo 2 Zip-Off Housut Miehet, ruskea DE 52 (Regular) 2022 Housut zip-off -lahkeella Tajo 2 Zip-Off Housut Miehet, ruskea DE 52 (Regular) 2022 Housut zip-off -lahkeella Keskeiset tiedot: Tyyppi: stretchhousut; Vaatteen käyttötarkoitus: ulkopinta / vedenpitävä; Materiaali: Dry'protec; Kausi: Kesä; Ominaisuudet: Toiminto: UV-suoja; Vetoketjulla irroitettavat lahkeet: säätömahdollisuus; UPF-suojakerroin (UPF): 50+; Avoimet taskut: 2 side pockets, 1 front pocket; Taskut: 1 leg pocket with zip; Vyötärönauha: Tarvikkeet: Osittain joustava,, Integroitu vyö; Jalat: Lahkeiden pituus: Pitkä; Tuoteyksityiskohdat: Zip-off-toiminto; Materiaali: Pintamateriaali: 90 % Poly... (1)
      Maier Sports Tajo 2 Zip-Off Housut Miehet, ruskea DE 52 (Regular) 2022 Housut zip-off -lahkeella
      • 04047337719270
      1
    • Väri (va_ri):
      • Ruskea (ruskea)
      • Vihreä (vihrea_)
    • Koko (vaatteiden_koko):
      • 48 (48)
      • 52 (52)
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 159.95
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 159.95
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 159.95
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 159.95
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 159.95
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 159.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 159.95
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 159.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 159.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 159.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 159.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 159.95
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 159.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 159.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 159.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 159.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 159.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 159.95
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 149.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 149.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 159.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 159.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 159.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 159.95
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 159.95
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 131.95
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 131.95
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 131.95
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 131.95
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 131.95
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 131.95
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 159.95
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 159.95
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 159.95
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 141.95
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 141.95
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 141.95
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 141.95
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 167.90
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 167.90
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 167.90
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 167.90
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 167.90
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 167.90
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 167.90
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 167.90
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 167.90
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 167.90
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 167.90
    • info@vertaa.fi