x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Fjällräven Abisko Capri Trousers W

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Fjällräven Abisko Capri Trousers W
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Fjällräven Abisko Capri Trousers W
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Fjällräven Abisko Capri Trousers W
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/152131480.jpg?ts=1
Fjällräven Fjällräven Abisko Capri Trousers W Abisko Capri Trousers W Abisko Capri Trousers W Keskeiset tiedot: Tyyppi: stretchhousut; Vaatteen käyttötarkoitus: ulkopinta / vedenpitävä; Materiaali: 88 % polyamidi, 12 % elastaani; Kausi: Ympärivuotinen; Ominaisuudet: Avoimet taskut: 2 front pockets; 1 zip pocket; Taskut: 1 case with button; Jalat: Lahkeiden pituus: 3/4; Materiaali: Pintamateriaali: 88 % Polyamidia, 12 % Elastaania; Erikoisominaisuudet: PFC-vapaa pinnoite (Durable Water Repellent); Leikkaus: Kokotiedot: Normaali; Leikkaus: Normal; Lisätiedot: Lisätietoja: made of high q... (2)
  • 07323450211455
2
deal
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Naiset
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta
    • Materiaalit: Polyamidi
  • Koko
    • Vaatteen koko: 36
  • 104.85 127.90 EUR 2
    2
    • addnature.fi addnature.fi
      8.461915531198501 (166)
      Keskeiset tiedot: Tyyppi: stretchhousut; Vaatteen käyttötarkoitus: ulkopinta / vedenpitävä; Materiaali: 88 % polyamidi, 12 % elastaani; K...
      104.85, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • Outnorth Outnorth
      Klassiset ja tekniset caprihousut mukavan tuntuista stretch-kangasta 3/4-pituisilla lahkeilla. Erinomaiset kevyille vaelluksille ja kaike...127.90, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Fjällräven Karl Pro Trousers M
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205793964.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225794003.jpg?ts=1
      Fjällräven Fjällräven Karl Pro Trousers M Karl Pro Trousers M Karl Pro Trousers M Kestävät ja monipuoliset ulkoiluhousut, jotka sopivat sekä vuoristo- että metsävaelluksiin. Housut on valmistettu tuulta ja vettä hylkivästä G-1000 Silent -materiaalista, jossa on kevyesti harjattu pinta. Housuissa on Regular Fit -mitoitus ja normaalikorkuinen vyötärö. Tässä Pro-mallissa on uusi, huolellisesti suunniteltu leikkaus, joka istuu paremmin ja helpottaa liikkumista vaikka lahkeet ovatkin hieman kapeammat.Polvet ja takamus ovat muotoillut ja vyötärö on hieman korkeampi takaa, jotta... (1)
      Fjällräven Karl Pro Trousers M
      • 07323450168247
      1
    • Swedteam Ultra Pro Men Trouser
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208500491.jpg?ts=1
      Swedteam Swedteam Ultra Pro Men Trouser Ultra Pro Men Trouser Ultra Pro Men Trouser Hengittävällä, veden- ja tuulenpitävällä COVERTEX® 100 kalvolla varustetut metsästyshousut. Takamuksen kaksinkertainen kangas lisää kestävyyttä. Elastinen, selkäpuolelta korkeampi vyötärö, jossa sisäpuoli varustettu liukumattomalla silikoninauhalla. Olkaimille napit vyötäröllä. Kaksi tilavaa etutaskua ja kaksi reisitaskua, joissa lisätaskut esim. matkapuhelimelle tai GPS-paikantimelle. Napeilla säädettävät lahkeensuut. Käsitelty vettä ja likaa hylkiväksi (DWR käsittely) COVERTEX® 100 Vedenpitäv (1)
      Swedteam Ultra Pro Men Trouser
      • 07330144022112
      2
    • Vaude Farley Stretch Iii Pants Ruskea 48 / Regular
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223194318.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221860587.jpg?ts=1
      Vaude Vaude Farley Stretch Iii Pants Ruskea 48 / Regular Farley Stretch Iii Pants Ruskea 48 / Regular Farley Stretch Iii Pants Ruskea 48 / Regular (1)
      Vaude Farley Stretch Iii Pants Ruskea 48 / Regular
      • 04062218286641
      • 04062218286658
      1
    • Ocun Noya Shortsit Naiset, vaaleanpunainen S 2022 Kiipeilyhousut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185985846.jpg?ts=1
      Ocun Ocun Noya Shortsit Naiset, vaaleanpunainen S 2022 Kiipeilyhousut Noya Shortsit Naiset, vaaleanpunainen S 2022 Kiipeilyhousut Noya Shortsit Naiset, vaaleanpunainen S 2022 Kiipeilyhousut Keskeiset tiedot: Tyyppi: kiipeilyhousut; Vaatteen käyttötarkoitus: ulkopinta / vedenpitävä; Materiaali: Pants: 93 % nylon, 7 % elastane / waistband: 85 % polyamide, 15 % elastane; Kausi: Kesä; Ominaisuudet: Toiminto: Elastinen, Nopeasti kuivuva; Avoimet taskut: 2 etutaskua; Taskut: 2 side pockets, 1 small side pocket; Vyötärönauha: Tarvikkeet: Elastinen; Sulkeminen: Ilman; Jalat: Lahkeiden pituus: 3/4; Materiaali: Pintamateriaali: Pants: 93 % nylon, 7 % elastane / waistband: 85 % polyamide, ... (1)
      Ocun Noya Shortsit Naiset, vaaleanpunainen S 2022 Kiipeilyhousut
      • 08591804644573
      2
    • Väri (va_ri):
      • Musta (musta)
      • Punainen (punainen)
    • Koko (vaatteiden_koko):
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 46 (46)
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 119.95
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 119.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 119.95
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 119.95
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 119.95
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 119.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 119.95
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 119.95
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 119.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 119.95
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 119.95
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 119.95
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 119.95
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 102.95
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 102.95
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 102.95
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 102.95
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 102.95
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 102.95
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 102.95
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 133.80
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 133.80
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 133.80
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 133.80
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 133.80
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 133.80
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 133.80
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 133.80
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 133.80
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 133.80
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 133.80
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 133.80
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 133.80
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 119.95
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 104.85
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 104.85
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 104.85
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 104.85
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 104.85
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 104.85
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 104.85
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 104.85
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 104.85
    • info@vertaa.fi