x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Fjällräven Keb Trousers W Short

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Fjällräven Keb Trousers W Short
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Fjällräven Keb Trousers W Short
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Fjällräven Keb Trousers W Short
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/202943290.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/222253268.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/216370084.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/146555021.jpg?ts=1
Fjällräven Fjällräven Keb Trousers W Short Keb Trousers W Short Keb Trousers W Short Teknisesti edistykselliset vaellushousut stretchiä ja kestävää G-1000 Eco -kangasta. Optimoitu istuvuus, tuuletusaukkoja ja taskuja.Nämä housut ovat lyhyempi versio normaalimittaisista Keb-housuista. Housun lahje on 5cm lyhyempi kuin Keb Trousers Reg-versiossa. (1)
  • 07323450503246
3
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Naiset
  • Suunnittelu
    • Väri: Vihreä
    • Materiaalit: Polyesteri, Puuvilla
  • Ympäristöolosuhteet
    • Ekologinen: Kyllä
  • 236.90 249.00 EUR 3
    3
    • Outnorth Outnorth
      Teknisesti edistykselliset vaellushousut stretchiä ja kestävää G-1000 Eco -kangasta. Optimoitu istuvuus, tuuletusaukkoja ja taskuja.Nämä ...236.90, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Partioaitta Partioaitta
      Naisten monikäyttöiset vaellushousut Teknisesti edistykselliset naisten lyhyemmät (short-versio) vaellushousut, joissa on nyt paranneltu ...249.00, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Scandinavian Outdoor Scandinavian Outdoor
      Naisten tekniset vaellushousut joustopaneeleilla. Lyhyemmät lahkeet.249.00, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Black Diamond Stretch Font Housut Miehet, harmaa W36 2021 Kiipeilyhousut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134778808.jpg?ts=1
      Black Diamond Black Diamond Stretch Font Housut Miehet, harmaa W36 2021 Kiipeilyhousut Stretch Font Housut Miehet, harmaa W36 2021 Kiipeilyhousut Stretch Font Housut Miehet, harmaa W36 2021 Kiipeilyhousut Keskeiset tiedot: Tyyppi: kiipeilyhousut; Vaatteen käyttötarkoitus: ulkopinta / vedenpitävä; Kausi: Kesä; Ominaisuudet: Toiminto: Elastinen; Avoimet taskut: 2 hand pockets in front, one change pocket, 2 back pockets, 1 hidden security pocket; Vyötärönauha: Tarvikkeet: Vyölenkit; Sulkeminen: Vetoketju; Jalat: Lahkeiden pituus: Pitkä; Materiaali: Pintamateriaali: 98 % Puuvillaa, 2 % Elastaania; Leikkaus: Kokotiedot: Normaali; Leikkaus: Normal; Lisätiedot: Lisätietoja: Climbing specific inserts, with bluesign seal of approval (1)
      Black Diamond Stretch Font Housut Miehet, harmaa W36 2021 Kiipeilyhousut
      • 00793661410874
      1
      deal
    • Fjällräven Vidda Pro Ventilated Trs W Reg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/173399008.jpg?ts=1
      Fjällräven Fjällräven Vidda Pro Ventilated Trs W Reg Vidda Pro Ventilated Trs W Reg Vidda Pro Ventilated Trs W Reg Fjällräven Women's Vidda Pro Ventilated Trousers (2021) ovat housut vaellukseen. Sopii naisille. (1)
      Fjällräven Vidda Pro Ventilated Trs W Reg
      • 07323450528942
      3
      deal
    • Fjällräven Vidda Pro Ventilated Trs M Reg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225771732.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145651035.jpg?ts=1
      Fjällräven Fjällräven Vidda Pro Ventilated Trs M Reg Vidda Pro Ventilated Trs M Reg Vidda Pro Ventilated Trs M Reg Fjällräven Men's Vidda Pro Ventilated TRS ovat housut vaellukseen. Sopii miehille. (1)
      Fjällräven Vidda Pro Ventilated Trs M Reg
      • 07323450524067
      3
      deal
    • Regatta Highton Housut Miehet, musta W30 | DE 44 (Regular) 2022 Vapaa-ajan housut & Farkut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225749785.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161186893.jpg?ts=1
      Regatta Regatta Highton Housut Miehet, musta W30 | DE 44 (Regular) 2022 Vapaa-ajan housut & Farkut Highton Housut Miehet, musta W30 | DE 44 (Regular) 2022 Vapaa-ajan housut & Farkut Highton Housut Miehet, musta W30 | DE 44 (Regular) 2022 Vapaa-ajan housut & Farkut Keskeiset tiedot: Tyyppi: keinokuituhousut; Vaatteen käyttötarkoitus: ulkopinta / vedenpitävä; Materiaali: Isoflex - Active Stretch fabric; Kausi: Kesä; Ominaisuudet: Toiminto: Elastinen, vettähylkivä, UV-suoja; UPF-suojakerroin (UPF): 40; Avoimet taskut: 2 side pockets with zippers; Taskut: 1 leg pocket with zip; Vyötärönauha: Tarvikkeet: Vyölenkit, Osittain joustava,; Sulkeminen: Vetoketju, Neppari; Jalat: Lahkeiden pituus: Pitkä; Tuoteyksityiskohdat: Muodostetut polvet; Materiaali: Pintamateriaali: 94 % Polyamidia, 6 % Elastaania; Pinnoite: DWR; Leikkaus: Kokotiedot: Normaali; Leikkaus: Normal (1)
      Regatta Highton Housut Miehet, musta W30 | DE 44 (Regular) 2022 Vapaa-ajan housut & Farkut
      • 05057538468043
      1
      deal
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 236.90
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 236.90
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 236.90
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 236.90
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 236.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 236.90
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 236.90
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 236.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 236.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 236.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 236.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 236.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 236.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 236.90
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 189.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 189.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 189.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 189.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 189.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 189.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 236.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 236.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 238.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 238.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 238.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 238.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 238.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 238.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 238.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 238.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 238.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 238.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 238.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 238.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 238.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 238.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 238.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 238.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 238.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 238.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 238.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 238.90
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 238.90
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 238.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 238.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 238.90
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 238.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 238.90
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 238.90
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 238.90
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 238.90
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 238.90
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 238.90
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 238.90
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 238.90
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 238.90
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 238.90
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 238.90
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 238.90
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 238.90
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 238.90
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 238.90
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 238.90
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 238.90
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 238.90
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 238.90
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 238.90
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 238.90
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 238.90
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 238.90
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 238.90
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 238.90
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 238.90
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 238.90
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 238.90
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 238.90
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 238.90
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 238.90
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 238.90
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 238.90
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 238.90
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 238.90
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 238.90
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 238.90
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 236.90
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 236.90
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 149.47
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 236.90
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 236.90
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 236.90
    • info@vertaa.fi