x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Gonso ulkoiluhousut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Gonso Sitivo Bib Lämpöajohousut Kiinteällä Pehmusteella Miehet, punainen 2022 XXL Talviajohousut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/255782441.jpg?ts=1
      Gonso Gonso Sitivo Bib Lämpöajohousut Kiinteällä Pehmusteella Miehet, punainen 2022 XXL Talviajohousut Sitivo Bib Lämpöajohousut Kiinteällä Pehmusteella Miehet, punainen 2022 XXL Talviajohousut Sitivo Bib Lämpöajohousut Kiinteällä Pehmusteella Miehet, punainen 2022 XXL Talviajohousut Gonso Sitivo Tight Bib Pyöräilyhousut: Väri: Harmaa; Koko: XXL; Ominaisuudet: Sis. istuinpehmusteen, Eristävä, Stretch; Käyttötarkoitus: Kilpapyörä, Polkupyörät; Materiaalia: Päämateriaali: 57% Polyamidi, 28% Polyesteri, 15% Elastaani; Lisää Gonso-tuotteita osoitteesa Bergfreunde.fi - osta nyt! (1)
      Gonso Sitivo Bib Lämpöajohousut Kiinteällä Pehmusteella Miehet, punainen 2022 XXL Talviajohousut
      • 04050772236950
      1
      deal
      129.95 EUR
    • Gonso SQlab GO Thermo Bib Tights Men, musta 2022 M Talviajohousut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/255370937.jpg?ts=1
      Gonso Gonso SQlab GO Thermo Bib Tights Men, musta 2022 M Talviajohousut SQlab GO Thermo Bib Tights Men, musta 2022 M Talviajohousut SQlab GO Thermo Bib Tights Men, musta 2022 M Talviajohousut Gonso SQlab Go Bibx Pyöräilyhousut: Väri: Musta/Harmaa; Koko: M; Ominaisuudet: Sis. istuinpehmusteen, Henkselit; Käyttötarkoitus: Maastopyörä, Kilpapyörä; Materiaalia: Päämateriaali: 78% Polyesteri, 22% Elastaani; Lisää Gonso-tuotteita osoitteesa Bergfreunde.fi - osta nyt! (1)
      Gonso SQlab GO Thermo Bib Tights Men, musta 2022 M Talviajohousut
      • 04050772321632
      1
      deal
      169.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Reima DEFAULT
        • reima
      • Haglöfs DEFAULT
        • haglo_fs
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Icepeak DEFAULT
        • icepeak
      • Helly Hansen DEFAULT
        • helly_hansen
      • Fjällräven DEFAULT
        • fja_llra_ven
      • Edullinen DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Reima (reima)
      • Icepeak (icepeak)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • 4F (4f)
      • 66 North (66_north)
      • 2117 of Sweden (2117_of_sweden)
      • 8848 Altitude (8848_altitude)
      • Aclima (aclima)
      • Adidas (adidas)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • Agu (agu)
      • Alprausch (alprausch)
      • Altura (altura)
      • ALÉ (ale_)
      • Alé Cycling (ale_cycling)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armada (armada)
      • Armedangels (armedangels)
      • Atomic (atomic)
      • Bejo (bejo)
      • Bench (bench)
      • Beretta (beretta)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • BIDI BADU (bidi_badu)
      • Billabong (billabong)
      • Bioracer (bioracer)
      • Björn Dählie (bjo_rn_da_hlie)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Boboli (boboli)
      • Bonfire (bonfire)
      • Boochen (boochen)
      • Brandit (brandit)
      • Brunotti (brunotti)
      • Bula (bula)
      • Burton (burton)
      • Carhartt (carhartt)
      • Carinthia (carinthia)
      • Castelli (castelli)
      • CATAGO (catago)
      • CeLaVi (celavi)
      • Chevalier (chevalier)
      • Chillaz (chillaz)
      • CMP (cmp)
      • Color Kids (color_kids)
      • Columbia (columbia)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Crazy Idea (crazy_idea)
      • Daehlie (daehlie)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • DEDICATED (dedicated)
      • Deerhunter (deerhunter)
      • Deha (deha)
      • Devold (devold)
      • Dickies (dickies)
      • Didriksons (didriksons)
      • Directalpine (directalpine)
      • Dobsom (dobsom)
      • Dovrefjell (dovrefjell)
      • Dynafit (dynafit)
      • Dynastar (dynastar)
      • E9 (e9)
      • Ecoalf (ecoalf)
      • Ecoon (ecoon)
      • Edelrid (edelrid)
      • Eider (eider)
      • Elbrus (elbrus)
      • Elevenate (elevenate)
      • Elkline (elkline)
      • ELSK (elsk)
      • Elvine (elvine)
      • Endura (endura)
      • Endurance (endurance)
      • Engel (engel)
      • Etxeondo (etxeondo)
      • Everve (everve)
      • Ferrino (ferrino)
      • Finkid (finkid)
      • Fischer (fischer)
      • Five Seasons (five_seasons)
      • Five Ten (five_ten)
      • Fjall Raven (fjall_raven)
      • FOX (fox)
      • FOX Racing (fox_racing)
      • Gill (gill)
      • Giro (giro)
      • Gonso (gonso)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • GOSOAKY (gosoaky)
      • Gridarmor (gridarmor)
      • Grifone (grifone)
      • Halti (halti)
      • Hannah (hannah)
      • Head (head)
      • Heat Experience (heat_experience)
      • Hellner (hellner)
      • Hessnatur (hessnatur)
      • Hey Honey (hey_honey)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • Hotspot titanium (hotspot_titanium)
      • Houdini (houdini)
      • Hummel (hummel)
      • Huppa (huppa)
      • Hurley (hurley)
      • Härkila (ha_rkila)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • IMAX (imax)
      • inov-8 (inov_8)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Joha (joha)
      • Joluvi (joluvi)
      • Jones (jones)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karpos (karpos)
      • KILPI (kilpi)
      • KLIM (klim)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • Kühl (ku_hl)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lafuma (lafuma)
      • Laksen (laksen)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Lindberg (lindberg)
      • Loeffler (loeffler)
      • Looking for Wild (looking_for_wild)
      • Luhta (luhta)
      • Lundhags (lundhags)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Maloja (maloja)
      • Mammut (mammut)
      • Mandala (mandala)
      • Marmot (marmot)
      • Martini (martini)
      • Mavic (mavic)
      • Mikk-Line (mikk_line)
      • Millet (millet)
      • Minymo (minymo)
      • Mons Royale (mons_royale)
      • Montane (montane)
      • Montura (montura)
      • Moon Climbing (moon_climbing)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • Nash (nash)
      • Neomondo (neomondo)
      • Newline (newline)
      • NIKIN (nikin)
      • Nikita (nikita)
      • Nitro (nitro)
      • Norrøna (norr_na)
      • Northwave (northwave)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Oakley Apparel (oakley_apparel)
      • Ocun (ocun)
      • Odlo (odlo)
      • ON (on)
      • Ortovox (ortovox)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pearl Izumi (pearl_izumi)
      • Picture (picture)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pinewood (pinewood)
      • POC (poc)
      • PrAna (prana)
      • Protective (protective)
      • Protest (protest)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Rafiki (rafiki)
      • Recolution (recolution)
      • Red Chili (red_chili)
      • REELL (reell)
      • Regatta (regatta)
      • Rehall (rehall)
      • Reiff (reiff)
      • RevolutionRace (revolutionrace)
      • RH+ (rh_)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Rock Experience (rock_experience)
      • Rossignol (rossignol)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Robbins (royal_robbins)
      • Rukka (rukka)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Salty Crew (salty_crew)
      • Santini (santini)
      • Sasta (sasta)
      • Savage Gear (savage_gear)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • SCOTT (scott)
      • Seeland (seeland)
      • Sherpa (sherpa)
      • Shimano (shimano)
      • Siroko (siroko)
      • Skhoop (skhoop)
      • Skogstad (skogstad)
      • Skratta (skratta)
      • Smartwool (smartwool)
      • Snap (snap)
      • Spiuk (spiuk)
      • Sport Hg (sport_hg)
      • Sportful (sportful)
      • Spyder (spyder)
      • Stoic (stoic)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Svala (svala)
      • Swarovski (swarovski)
      • Swedteam (swedteam)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • Swix (swix)
      • SÖLL (so_ll)
      • Tenson (tenson)
      • Tentree (tentree)
      • Ternua (ternua)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thirtytwo (thirtytwo)
      • Tierra Outdoor (tierra_outdoor)
      • Trangoworld (trangoworld)
      • Trespass (trespass)
      • Tretorn (tretorn)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Twentyfour (twentyfour)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urberg (urberg)
      • Varg (varg)
      • Vaude (vaude)
      • Vertical (vertical)
      • Volcom (volcom)
      • We Norwegians (we_norwegians)
      • Whistler (whistler)
      • Wild Country (wild_country)
      • X-Bionic (x_bionic)
      • Ziener (ziener)
    • Hinta (price):
      • < 70 € (budget)
      • 70 € - 105 € (price_2)
      • 105 € - 165 € (price_3)
      • ≥ 165 € (price_4)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Unisex (unisex)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Koko (vaatteiden_koko):
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • XXXL (xxxl)
      • 4XL (4xl)
      • 10 (10)
      • 22 (22)
      • 28 (28)
      • 30 (30)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 54 (54)
      • 56 (56)
      • 58 (58)
      • 60 (60)
      • 62 (62)
      • 74 (74)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 90 (90)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 98/104 (98_104)
      • 100 (100)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 120 (120)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 130 (130)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 164 (164)
      • 170/174 (170_174)
      • 176 (176)
      • M/L (m_l)
      • Yksi koko (yksi_koko)
    • Käyttö (urheilu):
      • Vaellus ja ulkoilu (retkeily_ja_ulkoilu)
      • Kiipeily (kiipeily)
      • Jooga (jooga)
      • Urheilu yleinen (urheilu_yleinen)
      • Walking sports (walking_sports)
    • Materiaali (materiaali):
      • Aramidi (aramidi)
      • Cordura (cordura)
      • Elastaani (elastaani)
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • Hamppu (hamppu)
      • Kashmir (kashmir)
      • Komposiitti (komposiitti)
      • Kumi (kumi)
      • Mikrokuitu (mikrokuitu)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Silkki (silkki)
      • Softshell (softshell)
      • Spandex (spandex)
      • Stretch (stretch)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Untuva (untuva)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi