x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Isbjörn of Sweden ulkoiluhousut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Isbjörn of Sweden Trapper II Pants Kids, harmaa 122/128 2022 Vapaa-ajan housut & Farkut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/255783933.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151264629.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221711801.jpg?ts=1
      Isbjörn of Sweden Isbjörn of Sweden Trapper II Pants Kids, harmaa 122/128 2022 Vapaa-ajan housut & Farkut Trapper II Pants Kids, harmaa 122/128 2022 Vapaa-ajan housut & Farkut Trapper II Pants Kids, harmaa 122/128 2022 Vapaa-ajan housut & Farkut Tämä on automaattinen käännös: (1)
      Isbjörn of Sweden Trapper II Pants Kids, harmaa 122/128 2022 Vapaa-ajan housut & Farkut
      • 07332786019260
      4
      deal
      92.24 EUR
    • Isbjörn of Sweden Trapper Pant II, Navy, 146/152, Allroundbyxor Lapset
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185987299.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/262846038.jpg?ts=1
      Isbjörn of Sweden Isbjörn of Sweden Trapper Pant II, Navy, 146/152, Allroundbyxor Lapset Trapper Pant II, Navy, 146/152, Allroundbyxor Lapset Trapper Pant II, Navy, 146/152, Allroundbyxor Lapset Tämä on automaattinen käännös: (1)
      Isbjörn of Sweden Trapper Pant II, Navy, 146/152, Allroundbyxor Lapset
      • 07332786028071
      4
      deal
      101.44 EUR
    • Isbjörn of Sweden Kids' Expedition Hard Shell Pant
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158201074.jpg?ts=1
      Isbjörn of Sweden Isbjörn of Sweden Kids' Expedition Hard Shell Pant Kids' Expedition Hard Shell Pant Kids' Expedition Hard Shell Pant Isbjörn of Sweden Kids' Expedition Hard Shell Pant ovat kuorihousut lasketteluun. Sopii lapsille. (1)
      Isbjörn of Sweden Kids' Expedition Hard Shell Pant
      • 07332786023731
      2
      deal
      386.90 EUR
    • Isbjörn of Sweden Kids' Rain Pant 2L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/176615473.jpg?ts=1
      Isbjörn of Sweden Isbjörn of Sweden Kids' Rain Pant 2L Kids' Rain Pant 2L Kids' Rain Pant 2L Isbjörn of Sweden Kids' Rain Pant 2L ovat kuorihousut vapaa-ajan harrastuksiin. Sopii lapsille. (1)
      Isbjörn of Sweden Kids' Rain Pant 2L
      • 07332786021027
      1
      128.90 EUR
    • Isbjörn of Sweden Trapper II Pants Kids, beige 122/128 2022 Vapaa-ajan housut & Farkut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/177253703.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232041946.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221713927.jpg?ts=1
      Isbjörn of Sweden Isbjörn of Sweden Trapper II Pants Kids, beige 122/128 2022 Vapaa-ajan housut & Farkut Trapper II Pants Kids, beige 122/128 2022 Vapaa-ajan housut & Farkut Trapper II Pants Kids, beige 122/128 2022 Vapaa-ajan housut & Farkut Isbjörn of Sweden Kids' Trapper Pant II ovat kuorihousut vapaa-ajan harrastuksiin. Sopii lapsille. (1)
      Isbjörn of Sweden Trapper II Pants Kids, beige 122/128 2022 Vapaa-ajan housut & Farkut
      • 07332786028019
      1
      103.80 EUR
    • Isbjörn of Sweden 2L Sadehousut Nuoret, musta 170/176 2022 Sadehousut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/255781456.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221709710.jpg?ts=1
      Isbjörn of Sweden Isbjörn of Sweden 2L Sadehousut Nuoret, musta 170/176 2022 Sadehousut 2L Sadehousut Nuoret, musta 170/176 2022 Sadehousut 2L Sadehousut Nuoret, musta 170/176 2022 Sadehousut Isbjörn of Sweden Kids' Rain Pant 2L ovat kuorihousut vapaa-ajan harrastuksiin. Sopii lapsille. (1)
      Isbjörn of Sweden 2L Sadehousut Nuoret, musta 170/176 2022 Sadehousut
      • 07332786028446
      1
      128.90 EUR
    • Isbjörn of Sweden - Kid's Lynx Fleece Pant - Fleecehousut 86/92, sininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206253379.jpg?ts=1
      Isbjörn of Sweden Isbjörn of Sweden - Kid's Lynx Fleece Pant - Fleecehousut 86/92, sininen - Kid's Lynx Fleece Pant - Fleecehousut 86/92, sininen - Kid's Lynx Fleece Pant - Fleecehousut 86/92, sininen Isbjörn Kid's Lynx Fleece Pant Fleecehousut: Väri: Sininen; Koko: 86/92; Käyttötarkoitus: Lumilautailu, Lumikenkävaellus, Laskettelu, Talvivaellus; Materiaalia: Päämateriaali: 100% Polyesteri; Lisää Isbjörn-tuotteita osoitteesa Bergfreunde.fi - osta nyt! (1)
      Isbjörn of Sweden - Kid's Lynx Fleece Pant - Fleecehousut 86/92, sininen
      • 07332786019574
      1
      deal
      45.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Reima DEFAULT
        • reima
      • Haglöfs DEFAULT
        • haglo_fs
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Icepeak DEFAULT
        • icepeak
      • Helly Hansen DEFAULT
        • helly_hansen
      • Fjällräven DEFAULT
        • fja_llra_ven
      • Edullinen DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Reima (reima)
      • Icepeak (icepeak)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • 4F (4f)
      • 66 North (66_north)
      • 2117 of Sweden (2117_of_sweden)
      • 8848 Altitude (8848_altitude)
      • Aclima (aclima)
      • Adidas (adidas)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • Agu (agu)
      • Alprausch (alprausch)
      • Altura (altura)
      • ALÉ (ale_)
      • Alé Cycling (ale_cycling)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armada (armada)
      • Armedangels (armedangels)
      • Atomic (atomic)
      • Beretta (beretta)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • Billabong (billabong)
      • Bioracer (bioracer)
      • Björn Dählie (bjo_rn_da_hlie)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bleed (bleed)
      • Bonfire (bonfire)
      • Boochen (boochen)
      • Brandit (brandit)
      • Bula (bula)
      • Burton (burton)
      • Carhartt (carhartt)
      • Carinthia (carinthia)
      • Castelli (castelli)
      • CATAGO (catago)
      • CeLaVi (celavi)
      • Chevalier (chevalier)
      • Chillaz (chillaz)
      • CMP (cmp)
      • Color Kids (color_kids)
      • Columbia (columbia)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Crazy Idea (crazy_idea)
      • Daehlie (daehlie)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • DEDICATED (dedicated)
      • Deerhunter (deerhunter)
      • Deha (deha)
      • Devold (devold)
      • Dickies (dickies)
      • Didriksons (didriksons)
      • Directalpine (directalpine)
      • Dobsom (dobsom)
      • Dolomite (dolomite)
      • Dovrefjell (dovrefjell)
      • Dynafit (dynafit)
      • Dynastar (dynastar)
      • E9 (e9)
      • Ecoalf (ecoalf)
      • Ecoon (ecoon)
      • Edelrid (edelrid)
      • Eider (eider)
      • Elbrus (elbrus)
      • Elevenate (elevenate)
      • Elkline (elkline)
      • ELSK (elsk)
      • Elvine (elvine)
      • Endura (endura)
      • Endurance (endurance)
      • Engel (engel)
      • Etxeondo (etxeondo)
      • Everve (everve)
      • Ferrino (ferrino)
      • Finkid (finkid)
      • Fischer (fischer)
      • Five Seasons (five_seasons)
      • Five Ten (five_ten)
      • Fjall Raven (fjall_raven)
      • FOX (fox)
      • FOX Racing (fox_racing)
      • Frugi (frugi)
      • Gill (gill)
      • Giro (giro)
      • Gonso (gonso)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • GOSOAKY (gosoaky)
      • Gridarmor (gridarmor)
      • Grifone (grifone)
      • Halti (halti)
      • Hannah (hannah)
      • Head (head)
      • Heat Experience (heat_experience)
      • Hellner (hellner)
      • Hessnatur (hessnatur)
      • Hey Honey (hey_honey)
      • Hotspot titanium (hotspot_titanium)
      • Houdini (houdini)
      • Hummel (hummel)
      • Huppa (huppa)
      • Hurley (hurley)
      • Härkila (ha_rkila)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • IMAX (imax)
      • inov-8 (inov_8)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Joha (joha)
      • Joluvi (joluvi)
      • Jones (jones)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karpos (karpos)
      • KILPI (kilpi)
      • KLIM (klim)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • Kühl (ku_hl)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lafuma (lafuma)
      • Laksen (laksen)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Lindberg (lindberg)
      • Loeffler (loeffler)
      • Looking for Wild (looking_for_wild)
      • Luhta (luhta)
      • Lundhags (lundhags)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Maloja (maloja)
      • Mammut (mammut)
      • Mandala (mandala)
      • Marmot (marmot)
      • Martini (martini)
      • Mavic (mavic)
      • Millet (millet)
      • Minymo (minymo)
      • Mons Royale (mons_royale)
      • Montane (montane)
      • Montura (montura)
      • Moon Climbing (moon_climbing)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • Nash (nash)
      • Neomondo (neomondo)
      • NIKIN (nikin)
      • Nikita (nikita)
      • Nitro (nitro)
      • Norrøna (norr_na)
      • Northwave (northwave)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Oakley Apparel (oakley_apparel)
      • Ocun (ocun)
      • Odlo (odlo)
      • ON (on)
      • Ortovox (ortovox)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pearl Izumi (pearl_izumi)
      • Picture (picture)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pinewood (pinewood)
      • POC (poc)
      • PrAna (prana)
      • Protective (protective)
      • Protest (protest)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Rafiki (rafiki)
      • Recolution (recolution)
      • Red Chili (red_chili)
      • REELL (reell)
      • Regatta (regatta)
      • Rehall (rehall)
      • Reiff (reiff)
      • RevolutionRace (revolutionrace)
      • RH+ (rh_)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Rock Experience (rock_experience)
      • Rossignol (rossignol)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Robbins (royal_robbins)
      • Rukka (rukka)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Salty Crew (salty_crew)
      • Santini (santini)
      • Sasta (sasta)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • SCOTT (scott)
      • Seeland (seeland)
      • Sherpa (sherpa)
      • Shimano (shimano)
      • Siroko (siroko)
      • Skhoop (skhoop)
      • Skogstad (skogstad)
      • Skratta (skratta)
      • Smartwool (smartwool)
      • Snap (snap)
      • Spiuk (spiuk)
      • Sportful (sportful)
      • Spyder (spyder)
      • Stoic (stoic)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Svala (svala)
      • Swarovski (swarovski)
      • Swedteam (swedteam)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • Swix (swix)
      • SÖLL (so_ll)
      • Tenson (tenson)
      • Tentree (tentree)
      • Ternua (ternua)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thermowave (thermowave)
      • Thirtytwo (thirtytwo)
      • Tierra Outdoor (tierra_outdoor)
      • Trangoworld (trangoworld)
      • Trespass (trespass)
      • Tretorn (tretorn)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Twentyfour (twentyfour)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urberg (urberg)
      • Varg (varg)
      • Vaude (vaude)
      • Vertical (vertical)
      • Volcom (volcom)
      • We Norwegians (we_norwegians)
      • Whistler (whistler)
      • Wild Country (wild_country)
      • X-Bionic (x_bionic)
      • Ziener (ziener)
    • Hinta (price):
      • < 35 € (budget)
      • 35 € - 70 € (price_2)
      • 70 € - 130 € (price_3)
      • ≥ 130 € (price_4)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Unisex (unisex)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Puuteri (puuteri)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Koko (vaatteiden_koko):
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • XXXL (xxxl)
      • 6XL (6xl)
      • 4XL (4xl)
      • 10 (10)
      • 22 (22)
      • 28 (28)
      • 30 (30)
      • 30/32 (30_32)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 54 (54)
      • 56 (56)
      • 58 (58)
      • 60 (60)
      • 62 (62)
      • 68 (68)
      • 74 (74)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 90 (90)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 98/104 (98_104)
      • 100 (100)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 120 (120)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 130 (130)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 150 (150)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 164 (164)
      • 170/174 (170_174)
      • 176 (176)
      • M/L (m_l)
      • Yksi koko (yksi_koko)
    • Käyttö (urheilu):
      • Vaellus ja ulkoilu (retkeily_ja_ulkoilu)
      • Kiipeily (kiipeily)
      • Jooga (jooga)
      • Urheilu yleinen (urheilu_yleinen)
      • Walking sports (walking_sports)
    • Materiaali (materiaali):
      • Aramidi (aramidi)
      • Cordura (cordura)
      • Elastaani (elastaani)
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • Hamppu (hamppu)
      • Kashmir (kashmir)
      • Komposiitti (komposiitti)
      • Kumi (kumi)
      • Merinovilla (merinovilla)
      • Mikrokuitu (mikrokuitu)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Silkki (silkki)
      • Softshell (softshell)
      • Spandex (spandex)
      • Stretch (stretch)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Untuva (untuva)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi