x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Shimano ulkoiluhousut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • Shimano Element Bib Pyöräilyshortsit Miehet, musta 2022 L Talviajohousut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206582221.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204860749.jpg?ts=1
      Shimano Shimano Element Bib Pyöräilyshortsit Miehet, musta 2022 L Talviajohousut Element Bib Pyöräilyshortsit Miehet, musta 2022 L Talviajohousut Element Bib Pyöräilyshortsit Miehet, musta 2022 L Talviajohousut (1)
      Shimano Element Bib Pyöräilyshortsit Miehet, musta 2022 L Talviajohousut
      • 08717009427449
      1
      73.89 EUR
    • Shimano Kaede Ajohousut Naiset, musta 2022 XL Talviajohousut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234291132.jpg?ts=1
      Shimano Shimano Kaede Ajohousut Naiset, musta 2022 XL Talviajohousut Kaede Ajohousut Naiset, musta 2022 XL Talviajohousut Kaede Ajohousut Naiset, musta 2022 XL Talviajohousut (1)
      Shimano Kaede Ajohousut Naiset, musta 2022 XL Talviajohousut
      • 08717009428187
      1
      84.89 EUR
    • Shimano Kaede Wind Ajohousut Naiset, musta 2022 XL Talviajohousut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/228473230.jpg?ts=1
      Shimano Shimano Kaede Wind Ajohousut Naiset, musta 2022 XL Talviajohousut Kaede Wind Ajohousut Naiset, musta 2022 XL Talviajohousut Kaede Wind Ajohousut Naiset, musta 2022 XL Talviajohousut (1)
      Shimano Kaede Wind Ajohousut Naiset, musta 2022 XL Talviajohousut
      • 08717009428248
      1
      91.39 EUR
    • Shimano Kaede Wind Ajohousut Naiset, musta 2022 M Talviajohousut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234571823.jpg?ts=1
      Shimano Shimano Kaede Wind Ajohousut Naiset, musta 2022 M Talviajohousut Kaede Wind Ajohousut Naiset, musta 2022 M Talviajohousut Kaede Wind Ajohousut Naiset, musta 2022 M Talviajohousut (1)
      Shimano Kaede Wind Ajohousut Naiset, musta 2022 M Talviajohousut
      • 08717009428224
      1
      95.89 EUR
    • Shimano Kaede Ajohousut Naiset, musta 2022 S Talviajohousut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206582250.jpg?ts=1
      Shimano Shimano Kaede Ajohousut Naiset, musta 2022 S Talviajohousut Kaede Ajohousut Naiset, musta 2022 S Talviajohousut Kaede Ajohousut Naiset, musta 2022 S Talviajohousut (1)
      Shimano Kaede Ajohousut Naiset, musta 2022 S Talviajohousut
      • 08717009428156
      1
      84.89 EUR
    • Shimano Element Bib Pyöräilyshortsit Miehet, musta 2022 XXL Talviajohousut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232793234.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204860749.jpg?ts=1
      Shimano Shimano Element Bib Pyöräilyshortsit Miehet, musta 2022 XXL Talviajohousut Element Bib Pyöräilyshortsit Miehet, musta 2022 XXL Talviajohousut Element Bib Pyöräilyshortsit Miehet, musta 2022 XXL Talviajohousut (1)
      Shimano Element Bib Pyöräilyshortsit Miehet, musta 2022 XXL Talviajohousut
      • 08717009427463
      1
      73.89 EUR
    • Shimano Element Bib Pyöräilyshortsit Miehet, musta 2022 XL Talviajohousut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234291141.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204860749.jpg?ts=1
      Shimano Shimano Element Bib Pyöräilyshortsit Miehet, musta 2022 XL Talviajohousut Element Bib Pyöräilyshortsit Miehet, musta 2022 XL Talviajohousut Element Bib Pyöräilyshortsit Miehet, musta 2022 XL Talviajohousut (1)
      Shimano Element Bib Pyöräilyshortsit Miehet, musta 2022 XL Talviajohousut
      • 08717009427456
      1
      73.89 EUR
    • Shimano Element Bib Pyöräilyshortsit Miehet, musta 2022 3XL Talviajohousut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234291141.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204860749.jpg?ts=1
      Shimano Shimano Element Bib Pyöräilyshortsit Miehet, musta 2022 3XL Talviajohousut Element Bib Pyöräilyshortsit Miehet, musta 2022 3XL Talviajohousut Element Bib Pyöräilyshortsit Miehet, musta 2022 3XL Talviajohousut (1)
      Shimano Element Bib Pyöräilyshortsit Miehet, musta 2022 3XL Talviajohousut
      • 08717009427470
      1
      77.89 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Reima DEFAULT
        • reima
      • Haglöfs DEFAULT
        • haglo_fs
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Icepeak DEFAULT
        • icepeak
      • Helly Hansen DEFAULT
        • helly_hansen
      • Fjällräven DEFAULT
        • fja_llra_ven
      • Edullinen DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Reima (reima)
      • Icepeak (icepeak)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • 4F (4f)
      • 66 North (66_north)
      • 2117 of Sweden (2117_of_sweden)
      • 8848 Altitude (8848_altitude)
      • Aclima (aclima)
      • Adidas (adidas)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • Agu (agu)
      • Alprausch (alprausch)
      • Altura (altura)
      • ALÉ (ale_)
      • Alé Cycling (ale_cycling)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armada (armada)
      • Armedangels (armedangels)
      • Atomic (atomic)
      • Beretta (beretta)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • Billabong (billabong)
      • Bioracer (bioracer)
      • Björn Dählie (bjo_rn_da_hlie)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bleed (bleed)
      • Bonfire (bonfire)
      • Boochen (boochen)
      • Brandit (brandit)
      • Bula (bula)
      • Burton (burton)
      • Carhartt (carhartt)
      • Carinthia (carinthia)
      • Castelli (castelli)
      • CATAGO (catago)
      • CeLaVi (celavi)
      • Chevalier (chevalier)
      • Chillaz (chillaz)
      • CMP (cmp)
      • Color Kids (color_kids)
      • Columbia (columbia)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Crazy Idea (crazy_idea)
      • Daehlie (daehlie)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • DEDICATED (dedicated)
      • Deerhunter (deerhunter)
      • Deha (deha)
      • Devold (devold)
      • Dickies (dickies)
      • Didriksons (didriksons)
      • Directalpine (directalpine)
      • Dobsom (dobsom)
      • Dolomite (dolomite)
      • Dovrefjell (dovrefjell)
      • Dynafit (dynafit)
      • Dynastar (dynastar)
      • E9 (e9)
      • Ecoalf (ecoalf)
      • Ecoon (ecoon)
      • Edelrid (edelrid)
      • Eider (eider)
      • Elbrus (elbrus)
      • Elevenate (elevenate)
      • Elkline (elkline)
      • ELSK (elsk)
      • Elvine (elvine)
      • Endura (endura)
      • Endurance (endurance)
      • Engel (engel)
      • Etxeondo (etxeondo)
      • Everve (everve)
      • Ferrino (ferrino)
      • Finkid (finkid)
      • Fischer (fischer)
      • Five Seasons (five_seasons)
      • Five Ten (five_ten)
      • Fjall Raven (fjall_raven)
      • FOX (fox)
      • FOX Racing (fox_racing)
      • Frugi (frugi)
      • Gill (gill)
      • Giro (giro)
      • Gonso (gonso)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • GOSOAKY (gosoaky)
      • Gridarmor (gridarmor)
      • Grifone (grifone)
      • Halti (halti)
      • Hannah (hannah)
      • Head (head)
      • Heat Experience (heat_experience)
      • Hellner (hellner)
      • Hessnatur (hessnatur)
      • Hey Honey (hey_honey)
      • Hotspot titanium (hotspot_titanium)
      • Houdini (houdini)
      • Hummel (hummel)
      • Huppa (huppa)
      • Hurley (hurley)
      • Härkila (ha_rkila)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • IMAX (imax)
      • inov-8 (inov_8)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Joha (joha)
      • Joluvi (joluvi)
      • Jones (jones)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karpos (karpos)
      • KILPI (kilpi)
      • KLIM (klim)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • Kühl (ku_hl)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lafuma (lafuma)
      • Laksen (laksen)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Lindberg (lindberg)
      • Loeffler (loeffler)
      • Looking for Wild (looking_for_wild)
      • Luhta (luhta)
      • Lundhags (lundhags)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Maloja (maloja)
      • Mammut (mammut)
      • Mandala (mandala)
      • Marmot (marmot)
      • Martini (martini)
      • Mavic (mavic)
      • Millet (millet)
      • Minymo (minymo)
      • Mons Royale (mons_royale)
      • Montane (montane)
      • Montura (montura)
      • Moon Climbing (moon_climbing)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • Nash (nash)
      • Neomondo (neomondo)
      • NIKIN (nikin)
      • Nikita (nikita)
      • Nitro (nitro)
      • Norrøna (norr_na)
      • Northwave (northwave)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Oakley Apparel (oakley_apparel)
      • Ocun (ocun)
      • Odlo (odlo)
      • ON (on)
      • Ortovox (ortovox)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pearl Izumi (pearl_izumi)
      • Picture (picture)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pinewood (pinewood)
      • POC (poc)
      • PrAna (prana)
      • Protective (protective)
      • Protest (protest)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Rafiki (rafiki)
      • Recolution (recolution)
      • Red Chili (red_chili)
      • REELL (reell)
      • Regatta (regatta)
      • Rehall (rehall)
      • Reiff (reiff)
      • RevolutionRace (revolutionrace)
      • RH+ (rh_)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Rock Experience (rock_experience)
      • Rossignol (rossignol)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Robbins (royal_robbins)
      • Rukka (rukka)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Salty Crew (salty_crew)
      • Santini (santini)
      • Sasta (sasta)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • SCOTT (scott)
      • Seeland (seeland)
      • Sherpa (sherpa)
      • Shimano (shimano)
      • Siroko (siroko)
      • Skhoop (skhoop)
      • Skogstad (skogstad)
      • Skratta (skratta)
      • Smartwool (smartwool)
      • Snap (snap)
      • Spiuk (spiuk)
      • Sportful (sportful)
      • Spyder (spyder)
      • Stoic (stoic)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Svala (svala)
      • Swarovski (swarovski)
      • Swedteam (swedteam)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • Swix (swix)
      • SÖLL (so_ll)
      • Tenson (tenson)
      • Tentree (tentree)
      • Ternua (ternua)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thermowave (thermowave)
      • Thirtytwo (thirtytwo)
      • Tierra Outdoor (tierra_outdoor)
      • Trangoworld (trangoworld)
      • Trespass (trespass)
      • Tretorn (tretorn)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Twentyfour (twentyfour)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urberg (urberg)
      • Varg (varg)
      • Vaude (vaude)
      • Vertical (vertical)
      • Volcom (volcom)
      • We Norwegians (we_norwegians)
      • Whistler (whistler)
      • Wild Country (wild_country)
      • X-Bionic (x_bionic)
      • Ziener (ziener)
    • Hinta (price):
      • < 35 € (budget)
      • 35 € - 70 € (price_2)
      • 70 € - 130 € (price_3)
      • ≥ 130 € (price_4)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Unisex (unisex)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Puuteri (puuteri)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Koko (vaatteiden_koko):
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • XXXL (xxxl)
      • 6XL (6xl)
      • 4XL (4xl)
      • 10 (10)
      • 22 (22)
      • 28 (28)
      • 30 (30)
      • 30/32 (30_32)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 54 (54)
      • 56 (56)
      • 58 (58)
      • 60 (60)
      • 62 (62)
      • 68 (68)
      • 74 (74)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 90 (90)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 98/104 (98_104)
      • 100 (100)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 120 (120)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 130 (130)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 150 (150)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 164 (164)
      • 170/174 (170_174)
      • 176 (176)
      • M/L (m_l)
      • Yksi koko (yksi_koko)
    • Käyttö (urheilu):
      • Vaellus ja ulkoilu (retkeily_ja_ulkoilu)
      • Kiipeily (kiipeily)
      • Jooga (jooga)
      • Urheilu yleinen (urheilu_yleinen)
      • Walking sports (walking_sports)
    • Materiaali (materiaali):
      • Aramidi (aramidi)
      • Cordura (cordura)
      • Elastaani (elastaani)
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • Hamppu (hamppu)
      • Kashmir (kashmir)
      • Komposiitti (komposiitti)
      • Kumi (kumi)
      • Merinovilla (merinovilla)
      • Mikrokuitu (mikrokuitu)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Silkki (silkki)
      • Softshell (softshell)
      • Spandex (spandex)
      • Stretch (stretch)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Untuva (untuva)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi