x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Asics ulkoilutakit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • Asics Packable Takki Naiset, brilliant white 2019 XL Juoksutakit & juoksuliivit
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/130455556.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144013743.jpg
      Asics Asics Packable Takki Naiset, brilliant white 2019 XL Juoksutakit & juoksuliivit Packable Takki Naiset, brilliant white 2019 XL Juoksutakit & juoksuliivit Packable Takki Naiset, brilliant white 2019 XL Juoksutakit & juoksuliivit Kategoria: juoksutakki; Tyyppi: Laminaattitakki; Kausi: Ympärivuotiseen käyttöön; Vaatteen käyttötarkoitus: ulommainen kerros; Leikkaus: mukava; Hihojen leikkaus: Raglan-hihat; Vedenpitävä: vedenpitävä; Tuulenpitävä: tuulenpitävä; Heijastimet: sivulla, takana; Pintamateriaali: 100 % polyesteri; Kokotiedot: Normaalikokoinen; Leikkaus: Normaali; Lisätietoja: Can be packed small (1)
      Asics Packable Takki Naiset, brilliant white 2019 XL Juoksutakit & juoksuliivit
      • 04550214374573
      • ASC0339001000005
      1
      deal
      50.85 EUR
    • Asics Silver Jacket
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/126055535.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/117228969.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/126055536.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142699553.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/117533144.jpg
      Asics Asics Silver Jacket Silver Jacket Silver Jacket ASICS Silver Jacket on täydellinen lisäkerros, kun lämpötila putoaa. Se on valmistettu kudotusta ripstop-kankaasta, joka on paitsi hengittävää, myös nopeasti kuivuvaa, joten pysyt kuivana ja mukavana treenin aikana. Puolielastiset hihansuut ja säädettävät kiristysnarut helmassa tekevät takista paitsi mukavan, myös tyylikkään yksinkertaisen t-paidan päällä. Etupuolella on tietysti taskut, joissa säilytät arvotavarat. (1)
      Asics Silver Jacket
      • 04549957658576
      • ASC0281001000001
      • 2011A024-002/S
      1
      54.90 EUR
    • Asics Liteshow Jacket, naisten juoksutakki
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/126059841.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/126059843.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/120994614.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/99092558.jpg
      Asics Asics Liteshow Jacket, naisten juoksutakki Liteshow Jacket, naisten juoksutakki Liteshow Jacket, naisten juoksutakki Monikäyttöinen juoksutakki, jonka materiaali on pehmeää ja kestävää. Urheilullinen leikkaus ja kankaassa hyvä stretch. Asics Liteshow Tight on varustettu heijastavilla yksityiskohdilla. Tuotetiedot: - Istuvuus: Tight fit - Materiaali: Polyesteri 78 %, elastaani 22 % - Hengittävä: Kyllä - Kosteudensiirto: Kyllä (1)
      Asics Liteshow Jacket, naisten juoksutakki
      • 08719021576136
      • ASC0251001000001
      1
      39.80 EUR
    • Asics Silver Jacket
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/117228969.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/115092466.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142699553.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144625830.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/117533144.jpg
      Asics Asics Silver Jacket Silver Jacket Silver Jacket ASICS Silver Jacket on täydellinen lisäkerros, kun lämpötila putoaa. Se on valmistettu kudotusta ripstop-kankaasta, joka on paitsi hengittävää, myös nopeasti kuivuvaa, joten pysyt kuivana ja mukavana treenin aikana. Puolielastiset hihansuut ja säädettävät kiristysnarut helmassa tekevät takista paitsi mukavan, myös tyylikkään yksinkertaisen t-paidan päällä. Etupuolella on tietysti taskut, joissa säilytät arvotavarat. (1)
      Asics Silver Jacket
      • 04549957658569
      • 2011A024-002/M
      • ASC0281001000002
      1
      54.90 EUR
    • Asics Silver Jacket
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/117228969.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/115092466.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142699553.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144625830.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/117533144.jpg
      Asics Asics Silver Jacket Silver Jacket Silver Jacket ASICS Silver Jacket on täydellinen lisäkerros, kun lämpötila putoaa. Se on valmistettu kudotusta ripstop-kankaasta, joka on paitsi hengittävää, myös nopeasti kuivuvaa, joten pysyt kuivana ja mukavana treenin aikana. Puolielastiset hihansuut ja säädettävät kiristysnarut helmassa tekevät takista paitsi mukavan, myös tyylikkään yksinkertaisen t-paidan päällä. Etupuolella on tietysti taskut, joissa säilytät arvotavarat. (1)
      Asics Silver Jacket
      • 04549957658552
      • 2011A024-002/L
      1
      54.90 EUR
    • Asics Liteshow Jacket, naisten juoksutakki
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132083041.jpg
      Asics Asics Liteshow Jacket, naisten juoksutakki Liteshow Jacket, naisten juoksutakki Liteshow Jacket, naisten juoksutakki Monikäyttöinen juoksutakki, jonka materiaali on pehmeää ja kestävää. Urheilullinen leikkaus ja kankaassa hyvä stretch. Asics Liteshow Tight on varustettu heijastavilla yksityiskohdilla. Tuotetiedot: - Istuvuus: Tight fit - Materiaali: Polyesteri 78 %, elastaani 22 % - Hengittävä: Kyllä - Kosteudensiirto: Kyllä (1)
      Asics Liteshow Jacket, naisten juoksutakki
      • 08719021576174
      • ASC0251001000005
      1
      39.80 EUR
    • Asics Silver Jacket
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/117533144.jpg
      Asics Asics Silver Jacket Silver Jacket Silver Jacket ASICS Silver Jacket on täydellinen lisäkerros, kun lämpötila putoaa. Se on valmistettu kudotusta ripstop-kankaasta, joka on paitsi hengittävää, myös nopeasti kuivuvaa, joten pysyt kuivana ja mukavana treenin aikana. Puolielastiset hihansuut ja säädettävät kiristysnarut helmassa tekevät takista paitsi mukavan, myös tyylikkään yksinkertaisen t-paidan päällä. Etupuolella on tietysti taskut, joissa säilytät arvotavarat. (1)
      Asics Silver Jacket
      • 04549957658590
      1
      54.90 EUR
    • Asics Lite-Show Jacket
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132128517.jpg
      Asics Asics Lite-Show Jacket Lite-Show Jacket Lite-Show Jacket ASICS LITE-SHOW JACKET naisille on tuulen- ja vedenpitävä, normaalikokoinen ja kevyt, että voisit liikkua ketterästi ja taistella säätä vastaan kadottamatta tyyliä. Täyspitkä vetoketju tekee siitä helpon päälle ja pois puettavan, kun taas etutaskut tarjoavat kätevän säilytystilan. Heijastinpainatus koko takissa saa sinut todellakin näkymään pimeällä. Materiaali Kudottu, kevyt, 56 g 100 % polyesteri (1)
      Asics Lite-Show Jacket
      • 04550214373750
      1
      deal
      61.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Luhta DEFAULT
        • luhta
      • Halti DEFAULT
        • halti
      • Arc'Teryx DEFAULT
        • arc_teryx
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Luhta (luhta)
      • Halti (halti)
      • Arc'Teryx (arc_teryx)
      • Adidas (adidas)
      • 2xu (2xu)
      • 2117 of Sweden (2117_of_sweden)
      • 8848 Altitude (8848_altitude)
      • Aclima (aclima)
      • Anerkjendt (anerkjendt)
      • Asics (asics)
      • Assos (assos)
      • Babolat (babolat)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Burton (burton)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Carinthia (carinthia)
      • Castelli (castelli)
      • CMP (cmp)
      • Color Kids (color_kids)
      • Columbia (columbia)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cube (cube)
      • Cutter & Buck (cutter_buck)
      • Daily sports (daily_sports)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Deerhunter (deerhunter)
      • Diadora (diadora)
      • Didriksons (didriksons)
      • Dobsom (dobsom)
      • Dynafit (dynafit)
      • Edelrid (edelrid)
      • Elevenate (elevenate)
      • Endura (endura)
      • FILA (fila)
      • Five Seasons (five_seasons)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FOX (fox)
      • FÅK (fa_k)
      • Giro (giro)
      • Gore (gore)
      • Grundens (grundens)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Helsport (helsport)
      • Herschel (herschel)
      • High Colorado (high_colorado)
      • Houdini (houdini)
      • Hummel (hummel)
      • Härkila (ha_rkila)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • iON (ion)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • K-way (k_way)
      • Kamik (kamik)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karpos (karpos)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Kühl (ku_hl)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Lindberg (lindberg)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Maloja (maloja)
      • Mammut (mammut)
      • Marmot (marmot)
      • Mavic (mavic)
      • Millet (millet)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • New Balance (new_balance)
      • New Era (new_era)
      • Newline (newline)
      • Nike (nike)
      • Norrøna (norr_na)
      • Northwave (northwave)
      • O'Neill (o_neill)
      • Ocun (ocun)
      • Odlo (odlo)
      • OGNX (ognx)
      • Only play (only_play)
      • Ortovox (ortovox)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Oxide (oxide)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pearl izumi (pearl_izumi)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pinewood (pinewood)
      • POC (poc)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Ragwear (ragwear)
      • Rains (rains)
      • Red Chili (red_chili)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roxy (roxy)
      • Salewa (salewa)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Santini (santini)
      • Sasta (sasta)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Sherpa (sherpa)
      • Shimano (shimano)
      • Skins (skins)
      • Sportful (sportful)
      • Stutterheim (stutterheim)
      • Super.natural (super_natural)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tenson (tenson)
      • The North Face (the_north_face)
      • Timberland (timberland)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Sport (tommy_sport)
      • Trespass (trespass)
      • Tretorn (tretorn)
      • Umbro (umbro)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urberg (urberg)
      • Varg (varg)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Volcom (volcom)
      • Wild Country (wild_country)
      • Woolpower (woolpower)
      • Wyte (wyte)
      • Yeti (yeti)
      • ZigZag (zigzag)
    • Hinta (price):
      • < 75€ (budget)
      • 75€ - 110€ (low)
      • 110€ - 160€ (medium)
      • > 160€ (high)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
      • Vauvat (vauvat)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Materiaalit (materiaali):
      • Akryyli (akryyli)
      • Elastaani (elastaani)
      • Fleece (fleece)
      • Komposiitti (komposiitti)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Polyakryyli (polyakryyli)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Stretch (stretch)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Untuva (untuva)
      • Verkko (verkko)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Kuvio (kuvio):
      • Digiprintti (digiprintti)
      • Kaksivärinen (kaksiva_rinen)
      • Logo (logo)
      • Maastokuvio (maastokuvio)
      • Meleerattu (meleerattu)
      • Monivärinen (moniva_rinen)
      • Printti (printti)
      • Raidallinen (raidallinen)
      • Ruudullinen (ruudullinen)
      • Tavallinen (tavallinen)
      • Yksivärinen (yksiva_rinen)
    • Vaatteen koko (vaatteiden_koko):
      • 100 (100)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 120 (120)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 130 (130)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 160 (160)
      • 164 (164)
      • 170 (170)
      • 176 (176)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 56 (56)
      • 58 (58)
      • 6XL (6xl)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 90 (90)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • L (l)
      • M (m)
      • S (s)
      • S/M (s_m)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
      • XXL (xxl)
      • XXS (xxs)
      • XXXL (xxxl)
      • Yksi koko (yksi_koko)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi