x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Halti ulkoilutakit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 19
    • Halti Vaara Jacket
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146593537.jpg
      Halti Halti Vaara Jacket Vaara Jacket Vaara Jacket (2)
      Halti Vaara Jacket
      • 06438361502514
      1
      240.90 EUR
    • Halti Pallas Jacket Women's Anthracite 36
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147731572.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/108908619.jpg
      Halti Halti Pallas Jacket Women's Anthracite 36 Pallas Jacket Women's Anthracite 36 Pallas Jacket Women's Anthracite 36 Kalvoton, erittäin hyvin hengittävä naisten softshell. (1)
      Halti Pallas Jacket Women's Anthracite 36
      • 06438361280153
      • 06438361280078
      • 06438361280177
      • 06438361280122
      • 06438361280160
      • 06438361280085
      • 06438361280184
      • 06438361280092
      • 06438361280207
      • 06438361280108
      • 06438361280191
      • 06438361280115
      2
      95.20 EUR
    • Halti Vaara Jacket
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146581635.jpg
      Halti Halti Vaara Jacket Vaara Jacket Vaara Jacket (1)
      Halti Vaara Jacket
      • 06438361513510
      1
      251.90 EUR
    • Halti Vaara Jacket
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146581635.jpg
      Halti Halti Vaara Jacket Vaara Jacket Vaara Jacket (1)
      Halti Vaara Jacket
      • 06438361513503
      1
      251.90 EUR
    • Halti Vaara Jacket
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146581583.jpg
      Halti Halti Vaara Jacket Vaara Jacket Vaara Jacket (1)
      Halti Vaara Jacket
      • 06438361513671
      1
      251.90 EUR
    • Halti Vaara Jacket
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146593537.jpg
      Halti Halti Vaara Jacket Vaara Jacket Vaara Jacket (1)
      Halti Vaara Jacket
      • 06438361502507
      1
      240.90 EUR
    • Halti Pallas Jacket Women's Purple/Orange 42
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147731557.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/136555920.jpg
      Halti Halti Pallas Jacket Women's Purple/Orange 42 Pallas Jacket Women's Purple/Orange 42 Pallas Jacket Women's Purple/Orange 42 Kalvoton, erittäin hyvin hengittävä naisten softshell. (1)
      Halti Pallas Jacket Women's Purple/Orange 42
      • 06438361454622
      1
      90.30 EUR
    • Halti Pallas Jacket Women's Purple/Orange 40
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147731557.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133720417.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/136555920.jpg
      Halti Halti Pallas Jacket Women's Purple/Orange 40 Pallas Jacket Women's Purple/Orange 40 Pallas Jacket Women's Purple/Orange 40 Kalvoton, erittäin hyvin hengittävä naisten softshell. (1)
      Halti Pallas Jacket Women's Purple/Orange 40
      • 06438361454615
      1
      95.20 EUR
    • Halti Vaara Jacket
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146581635.jpg
      Halti Halti Vaara Jacket Vaara Jacket Vaara Jacket (1)
      Halti Vaara Jacket
      • 06438361513480
      1
      251.90 EUR
    • Halti Pallas Jacket Women's Purple/Orange 36
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147731557.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133720417.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/136555920.jpg
      Halti Halti Pallas Jacket Women's Purple/Orange 36 Pallas Jacket Women's Purple/Orange 36 Pallas Jacket Women's Purple/Orange 36 Kalvoton, erittäin hyvin hengittävä naisten softshell. (1)
      Halti Pallas Jacket Women's Purple/Orange 36
      • 06438361454592
      1
      95.20 EUR
    • Halti Vaara Jacket
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146581635.jpg
      Halti Halti Vaara Jacket Vaara Jacket Vaara Jacket (1)
      Halti Vaara Jacket
      • 06438361513473
      1
      251.90 EUR
    • Halti Pallas Jacket Women's Purple/Orange 38
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147731557.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133720417.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/136555920.jpg
      Halti Halti Pallas Jacket Women's Purple/Orange 38 Pallas Jacket Women's Purple/Orange 38 Pallas Jacket Women's Purple/Orange 38 Kalvoton, erittäin hyvin hengittävä naisten softshell. (1)
      Halti Pallas Jacket Women's Purple/Orange 38
      • 06438361454608
      1
      90.30 EUR
    • Halti Pallas Jacket Women's Purple/Orange 34
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147731557.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/136555920.jpg
      Halti Halti Pallas Jacket Women's Purple/Orange 34 Pallas Jacket Women's Purple/Orange 34 Pallas Jacket Women's Purple/Orange 34 Kalvoton, erittäin hyvin hengittävä naisten softshell. (1)
      Halti Pallas Jacket Women's Purple/Orange 34
      • 06438361454585
      1
      90.30 EUR
    • Halti Vaara Jacket
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146581635.jpg
      Halti Halti Vaara Jacket Vaara Jacket Vaara Jacket (1)
      Halti Vaara Jacket
      • 06438361513497
      1
      251.90 EUR
    • Halti Vaara Jacket
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146593537.jpg
      Halti Halti Vaara Jacket Vaara Jacket Vaara Jacket (1)
      Halti Vaara Jacket
      • 06438361502538
      1
      240.90 EUR
    • Halti Vaara Jacket
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146593537.jpg
      Halti Halti Vaara Jacket Vaara Jacket Vaara Jacket (1)
      Halti Vaara Jacket
      • 06438361502521
      1
      240.90 EUR
    • Halti Vaara Jacket
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146593537.jpg
      Halti Halti Vaara Jacket Vaara Jacket Vaara Jacket (1)
      Halti Vaara Jacket
      • 06438361502491
      1
      240.90 EUR
    • Halti Vaara Jacket
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146581583.jpg
      Halti Halti Vaara Jacket Vaara Jacket Vaara Jacket (1)
      Halti Vaara Jacket
      • 06438361513633
      1
      251.90 EUR
    • Halti Pallas Jacket Women's Purple/Orange 44
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147731557.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133720417.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/136555920.jpg
      Halti Halti Pallas Jacket Women's Purple/Orange 44 Pallas Jacket Women's Purple/Orange 44 Pallas Jacket Women's Purple/Orange 44 Kalvoton, erittäin hyvin hengittävä naisten softshell. (1)
      Halti Pallas Jacket Women's Purple/Orange 44
      • 06438361454639
      1
      95.20 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Luhta DEFAULT
        • luhta
      • Halti DEFAULT
        • halti
      • Arc'Teryx DEFAULT
        • arc_teryx
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Halti (halti)
      • Arc'Teryx (arc_teryx)
      • Adidas (adidas)
      • 2xu (2xu)
      • 8848 Altitude (8848_altitude)
      • 4work (4work)
      • 66 North (66_north)
      • 2117 of Sweden (2117_of_sweden)
      • Aclima (aclima)
      • Agu (agu)
      • Alé Cycling (ale_cycling)
      • Anerkjendt (anerkjendt)
      • Asics (asics)
      • Asics Tiger (asics_tiger)
      • Assos (assos)
      • Axant (axant)
      • Babista (babista)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • Better Bodies (better_bodies)
      • Billabong (billabong)
      • Bioracer (bioracer)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Burton (burton)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Carinthia (carinthia)
      • Castelli (castelli)
      • Castelli 3T (castelli_3t)
      • CMP (cmp)
      • Color Kids (color_kids)
      • Colour Wear - CLWR (colour_wear_clwr)
      • Columbia (columbia)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cutter & Buck (cutter_buck)
      • Daily sports (daily_sports)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Dare2B (dare2b)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Deerhunter (deerhunter)
      • Derbe (derbe)
      • Diadora (diadora)
      • Dickies (dickies)
      • Didriksons (didriksons)
      • Directalpine (directalpine)
      • Dobsom (dobsom)
      • Dress In (dress_in)
      • Dynafit (dynafit)
      • E9 (e9)
      • Edelrid (edelrid)
      • Elevenate (elevenate)
      • Elkline (elkline)
      • Ellesse (ellesse)
      • Endura (endura)
      • Etxeondo (etxeondo)
      • Fastrider (fastrider)
      • Ferrino (ferrino)
      • FILA (fila)
      • Finkid (finkid)
      • Finside (finside)
      • Five Seasons (five_seasons)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FOX (fox)
      • FÅK (fa_k)
      • G.I.G.A. by Killtec (g_i_g_a_by_killtec)
      • Gonso (gonso)
      • Gore (gore)
      • Graffiti (graffiti)
      • Grundens (grundens)
      • Haglofs (haglofs)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Happy Size (happy_size)
      • HappyRainyDays (happyrainydays)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Helsport (helsport)
      • Herschel (herschel)
      • High Colorado (high_colorado)
      • Highlander (highlander)
      • Houdini (houdini)
      • Hummel (hummel)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • Ilse jacobsen (ilse_jacobsen)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • Ivanhoe of Sweden (ivanhoe_of_sweden)
      • J.lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Janet & Joyce (janet_joyce)
      • K-way (k_way)
      • Kaikkialla (kaikkialla)
      • Kamik (kamik)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karpos (karpos)
      • Killtec (killtec)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Kühl (ku_hl)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lafuma (lafuma)
      • Laura Kent (laura_kent)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Lindberg (lindberg)
      • Luhta (luhta)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Mac In A Sac (mac_in_a_sac)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Maloja (maloja)
      • Mammut (mammut)
      • Marmot (marmot)
      • Mavic (mavic)
      • Men Plus (men_plus)
      • Meru (meru)
      • Millet (millet)
      • Mona (mona)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • New Balance (new_balance)
      • New Era (new_era)
      • Newline (newline)
      • NIHIL (nihil)
      • Nike (nike)
      • Norrøna (norr_na)
      • North Bend (north_bend)
      • Northland (northland)
      • Northwave (northwave)
      • NRS (nrs)
      • O'Neill (o_neill)
      • Ocun (ocun)
      • Odlo (odlo)
      • Only play (only_play)
      • Oxide (oxide)
      • Paola (paola)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pearl izumi (pearl_izumi)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pinewood (pinewood)
      • POC (poc)
      • POLLOP (pollop)
      • PrAna (prana)
      • Protective (protective)
      • Puma (puma)
      • Pyua (pyua)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Racoon (racoon)
      • Ragwear (ragwear)
      • Rains (rains)
      • Raiski (raiski)
      • Red Chili (red_chili)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roughstuff (roughstuff)
      • Roxy (roxy)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Sail Racing (sail_racing)
      • Salewa (salewa)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Savotta (savotta)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Sherpa (sherpa)
      • Shimano (shimano)
      • Singh, Nalini (singh_nalini)
      • Skins (skins)
      • Smartwool (smartwool)
      • Sportful (sportful)
      • Sun Valley (sun_valley)
      • Super.natural (super_natural)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • Swix (swix)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tenson (tenson)
      • Tentree (tentree)
      • The North Face (the_north_face)
      • Trekmates (trekmates)
      • Trespass (trespass)
      • Tretorn (tretorn)
      • Umbro (umbro)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urberg (urberg)
      • Vans (vans)
      • Varg (varg)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Volcom (volcom)
      • Weather Report (weather_report)
      • Whistler (whistler)
      • Win Star (win_star)
      • Woolpower (woolpower)
      • Wowow (wowow)
      • Wyte (wyte)
      • X-Bionic (x_bionic)
      • Xlc (xlc)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Yeti (yeti)
      • ZigZag (zigzag)
      • Zine (zine)
    • Hinta (price):
      • < 75€ (budget)
      • 75€ - 110€ (low)
      • 110€ - 160€ (medium)
      • > 160€ (high)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
      • Vauvat (vauvat)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Materiaali (materiaali):
      • Akryyli (akryyli)
      • Elastaani (elastaani)
      • Fleece (fleece)
      • Komposiitti (komposiitti)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Polyakryyli (polyakryyli)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Stretch (stretch)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Untuva (untuva)
      • Verkko (verkko)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Kuvio (kuvio):
      • Camouflage (camouflage)
      • Digiprintti (digiprintti)
      • Kaksivärinen (kaksiva_rinen)
      • Kukallinen (kukallinen)
      • Logo (logo)
      • Meleerattu (meleerattu)
      • Monivärinen (moniva_rinen)
      • Plain (plain)
      • Printti (printti)
      • Raidallinen (raidallinen)
      • Ruudullinen (ruudullinen)
      • Tekstikuvio (tekstikuvio)
    • Vaatteen koko (vaatteiden_koko):
      • 10 (10)
      • 100 (100)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 120 (120)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 130 (130)
      • 130/140 (130_140)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 160 (160)
      • 164 (164)
      • 176 (176)
      • 24 (24)
      • 32 (32)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 4XL (4xl)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 54 (54)
      • 56 (56)
      • 58 (58)
      • 60 (60)
      • 62 (62)
      • 68 (68)
      • 74 (74)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 90 (90)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • L (l)
      • M (m)
      • S (s)
      • S/M (s_m)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
      • XXL (xxl)
      • XXS (xxs)
      • XXXL (xxxl)
      • Yksi koko (yksi_koko)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi