x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    OGNX ulkoilutakit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • OGNX Tuulenpitävä Juoksutakki - 100% Kierrätettyä Polyesteria, L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150410949.jpg
      OGNX OGNX Tuulenpitävä Juoksutakki - 100% Kierrätettyä Polyesteria, L Tuulenpitävä Juoksutakki - 100% Kierrätettyä Polyesteria, L Tuulenpitävä Juoksutakki - 100% Kierrätettyä Polyesteria, L TUULITAKKI JUOKSUUN JA ULKOILUUN OGNX tuulitakki on erinomainen juoksuun ja muuhun ulkoiluun. Tyylikäs ulkonäkö ja toiminnallisuus tekevät tästä monikäyttöisen kumppanin ulkoiluun. Kevyt, vettähylkivä ja kierrätetty Coolmax Crepe-materiaali tuntuu miellyttävän viileältä ja kuivalta ihoa vasten. Ilma-aukot takana sekä mesh-yksityiskohdat sivuissa ja hupussa mahdollistavat takin hyvän hengittävyyden. Kaksi vetoketjullista taskua säilövät avaimet ja puhelimen lenkin ajaksi. Materiaalitiedot: 100... (1)
      OGNX Tuulenpitävä Juoksutakki - 100% Kierrätettyä Polyesteria, L
      • 04250895312825
      1
      104.80 EUR
    • OGNX Tuulenpitävä Juoksutakki - 100% Kierrätettyä Polyesteria, M
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150410949.jpg
      OGNX OGNX Tuulenpitävä Juoksutakki - 100% Kierrätettyä Polyesteria, M Tuulenpitävä Juoksutakki - 100% Kierrätettyä Polyesteria, M Tuulenpitävä Juoksutakki - 100% Kierrätettyä Polyesteria, M TUULITAKKI JUOKSUUN JA ULKOILUUN OGNX tuulitakki on erinomainen juoksuun ja muuhun ulkoiluun. Tyylikäs ulkonäkö ja toiminnallisuus tekevät tästä monikäyttöisen kumppanin ulkoiluun. Kevyt, vettähylkivä ja kierrätetty Coolmax Crepe-materiaali tuntuu miellyttävän viileältä ja kuivalta ihoa vasten. Ilma-aukot takana sekä mesh-yksityiskohdat sivuissa ja hupussa mahdollistavat takin hyvän hengittävyyden. Kaksi vetoketjullista taskua säilövät avaimet ja puhelimen lenkin ajaksi. Materiaalitiedot: 100... (1)
      OGNX Tuulenpitävä Juoksutakki - 100% Kierrätettyä Polyesteria, M
      • 04250895312818
      1
      104.80 EUR
    • OGNX Tuulenpitävä Juoksutakki - 100% Kierrätettyä Polyesteria, S
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150410949.jpg
      OGNX OGNX Tuulenpitävä Juoksutakki - 100% Kierrätettyä Polyesteria, S Tuulenpitävä Juoksutakki - 100% Kierrätettyä Polyesteria, S Tuulenpitävä Juoksutakki - 100% Kierrätettyä Polyesteria, S TUULITAKKI JUOKSUUN JA ULKOILUUN OGNX tuulitakki on erinomainen juoksuun ja muuhun ulkoiluun. Tyylikäs ulkonäkö ja toiminnallisuus tekevät tästä monikäyttöisen kumppanin ulkoiluun. Kevyt, vettähylkivä ja kierrätetty Coolmax Crepe-materiaali tuntuu miellyttävän viileältä ja kuivalta ihoa vasten. Ilma-aukot takana sekä mesh-yksityiskohdat sivuissa ja hupussa mahdollistavat takin hyvän hengittävyyden. Kaksi vetoketjullista taskua säilövät avaimet ja puhelimen lenkin ajaksi. Materiaalitiedot: 100... (1)
      OGNX Tuulenpitävä Juoksutakki - 100% Kierrätettyä Polyesteria, S
      • 04250895312801
      1
      104.80 EUR
    • OGNX Tuulenpitävä Juoksutakki - 100% Kierrätettyä Polyesteria, XS
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150410949.jpg
      OGNX OGNX Tuulenpitävä Juoksutakki - 100% Kierrätettyä Polyesteria, XS Tuulenpitävä Juoksutakki - 100% Kierrätettyä Polyesteria, XS Tuulenpitävä Juoksutakki - 100% Kierrätettyä Polyesteria, XS TUULITAKKI JUOKSUUN JA ULKOILUUN OGNX tuulitakki on erinomainen juoksuun ja muuhun ulkoiluun. Tyylikäs ulkonäkö ja toiminnallisuus tekevät tästä monikäyttöisen kumppanin ulkoiluun. Kevyt, vettähylkivä ja kierrätetty Coolmax Crepe-materiaali tuntuu miellyttävän viileältä ja kuivalta ihoa vasten. Ilma-aukot takana sekä mesh-yksityiskohdat sivuissa ja hupussa mahdollistavat takin hyvän hengittävyyden. Kaksi vetoketjullista taskua säilövät avaimet ja puhelimen lenkin ajaksi. Materiaalitiedot: 100... (1)
      OGNX Tuulenpitävä Juoksutakki - 100% Kierrätettyä Polyesteria, XS
      • 04250895312795
      1
      104.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Luhta DEFAULT
        • luhta
      • Halti DEFAULT
        • halti
      • Arc'Teryx DEFAULT
        • arc_teryx
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Luhta (luhta)
      • Halti (halti)
      • Arc'Teryx (arc_teryx)
      • Adidas (adidas)
      • 2xu (2xu)
      • 2117 of Sweden (2117_of_sweden)
      • 8848 Altitude (8848_altitude)
      • Aclima (aclima)
      • Asics (asics)
      • Assos (assos)
      • Babolat (babolat)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • Bioracer (bioracer)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Burton (burton)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Carinthia (carinthia)
      • Castelli (castelli)
      • CMP (cmp)
      • Color Kids (color_kids)
      • Columbia (columbia)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cutter & Buck (cutter_buck)
      • Daily sports (daily_sports)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Deerhunter (deerhunter)
      • Diadora (diadora)
      • Didriksons (didriksons)
      • Dobsom (dobsom)
      • Dynafit (dynafit)
      • Edelrid (edelrid)
      • Elevenate (elevenate)
      • Elkline (elkline)
      • Endura (endura)
      • Ferrino (ferrino)
      • FILA (fila)
      • Five Seasons (five_seasons)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FÅK (fa_k)
      • Gonso (gonso)
      • Gore (gore)
      • Gridarmor (gridarmor)
      • Grundens (grundens)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Harrington (harrington)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Helsport (helsport)
      • Herschel (herschel)
      • High Colorado (high_colorado)
      • Houdini (houdini)
      • Hummel (hummel)
      • Härkila (ha_rkila)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • K-way (k_way)
      • Kamik (kamik)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karpos (karpos)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Kühl (ku_hl)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Leatt (leatt)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Lindberg (lindberg)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Maloja (maloja)
      • Mammut (mammut)
      • Marmot (marmot)
      • Millet (millet)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • New Balance (new_balance)
      • Newline (newline)
      • Nike (nike)
      • Norrøna (norr_na)
      • Northface (northface)
      • Northwave (northwave)
      • O'Neill (o_neill)
      • Ocun (ocun)
      • Odlo (odlo)
      • OGNX (ognx)
      • Only Play (only_play)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Oxide (oxide)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pinewood (pinewood)
      • POC (poc)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Rains (rains)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roxy (roxy)
      • Salewa (salewa)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Sasta (sasta)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Sherpa (sherpa)
      • Skins (skins)
      • Square (square)
      • Stutterheim (stutterheim)
      • Super.natural (super_natural)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • Swix (swix)
      • Tatonka (tatonka)
      • Teddy Smith (teddy_smith)
      • Tenson (tenson)
      • The North Face (the_north_face)
      • Timberland (timberland)
      • Trespass (trespass)
      • Tretorn (tretorn)
      • Umbro (umbro)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urberg (urberg)
      • Varg (varg)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Volcom (volcom)
      • Wild Country (wild_country)
      • Woolpower (woolpower)
      • Wyte (wyte)
      • Yeti (yeti)
      • ZigZag (zigzag)
    • Hinta (price):
      • < 75€ (budget)
      • 75€ - 110€ (low)
      • 110€ - 160€ (medium)
      • > 160€ (high)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Aikuiset (aikuiset)
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
      • Vauvat (vauvat)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Materiaalit (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Fleece (fleece)
      • Komposiitti (komposiitti)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Polyakryyli (polyakryyli)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Stretch (stretch)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Untuva (untuva)
      • Verkko (verkko)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Kuvio (kuvio):
      • Kaksivärinen (kaksiva_rinen)
      • Logo (logo)
      • Maastokuvio (maastokuvio)
      • Meleerattu (meleerattu)
      • Monivärinen (moniva_rinen)
      • Printti (printti)
      • Raidallinen (raidallinen)
      • Tavallinen (tavallinen)
      • Yksivärinen (yksiva_rinen)
    • Vaatteen koko (vaatteiden_koko):
      • 100 (100)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 120 (120)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 130 (130)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 160 (160)
      • 164 (164)
      • 170 (170)
      • 176 (176)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 4XL (4xl)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 56 (56)
      • 6XL (6xl)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 90 (90)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • L (l)
      • M (m)
      • S (s)
      • S/M (s_m)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
      • XXL (xxl)
      • XXS (xxs)
      • XXXL (xxxl)
      • Yksi koko (yksi_koko)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi