x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    OJ Wheels ulkoilutakit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • OJ Wheels The Hooligan Hooded Anorak camouflage Koko XL
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144669241.jpg
      OJ Wheels OJ Wheels The Hooligan Hooded Anorak camouflage Koko XL The Hooligan Hooded Anorak camouflage Koko XL The Hooligan Hooded Anorak camouflage Koko XL Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      OJ Wheels The Hooligan Hooded Anorak camouflage Koko XL
      • 00193172037414
      1
      89.95 EUR
    • OJ Wheels The Hooligan Hooded Anorak camouflage Koko M
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144669241.jpg
      OJ Wheels OJ Wheels The Hooligan Hooded Anorak camouflage Koko M The Hooligan Hooded Anorak camouflage Koko M The Hooligan Hooded Anorak camouflage Koko M Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      OJ Wheels The Hooligan Hooded Anorak camouflage Koko M
      • 00193172037391
      1
      89.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Luhta DEFAULT
        • luhta
      • Halti DEFAULT
        • halti
      • Arc'Teryx DEFAULT
        • arc_teryx
      • 66 north DEFAULT
        • 66_north
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Halti (halti)
      • Arc'Teryx (arc_teryx)
      • 66 north (66_north)
      • Adidas (adidas)
      • 2xu (2xu)
      • 2117 of Sweden (2117_of_sweden)
      • 8848 Altitude (8848_altitude)
      • Aclima (aclima)
      • Agu (agu)
      • Asics (asics)
      • Asics Tiger (asics_tiger)
      • Axant (axant)
      • Babista (babista)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • Better Bodies (better_bodies)
      • Biehler (biehler)
      • Billabong (billabong)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Björn Dählie (bjo_rn_da_hlie)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bontrager (bontrager)
      • Burton (burton)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Carinthia (carinthia)
      • Castelli (castelli)
      • Castelli 3T (castelli_3t)
      • CMP (cmp)
      • Color Kids (color_kids)
      • Colour Wear - CLWR (colour_wear_clwr)
      • Columbia (columbia)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cutter & Buck (cutter_buck)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Deathworld (deathworld)
      • Deeluxe (deeluxe)
      • Deerhunter (deerhunter)
      • Derbe (derbe)
      • Diadora (diadora)
      • Dickies (dickies)
      • Didriksons (didriksons)
      • Directalpine (directalpine)
      • Dobsom (dobsom)
      • Dravus (dravus)
      • Dress In (dress_in)
      • Dynafit (dynafit)
      • E9 (e9)
      • Edelrid (edelrid)
      • Element (element)
      • Elevenate (elevenate)
      • Elkline (elkline)
      • Ellesse (ellesse)
      • Empyre (empyre)
      • Endura (endura)
      • Etxeondo (etxeondo)
      • Fastrider (fastrider)
      • FILA (fila)
      • Five Seasons (five_seasons)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FOX (fox)
      • FÅK (fa_k)
      • G-Star (g_star)
      • G.I.G.A. by Killtec (g_i_g_a_by_killtec)
      • Gonso (gonso)
      • Gore (gore)
      • Graffiti (graffiti)
      • Grundens (grundens)
      • Haglofs (haglofs)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Happy Size (happy_size)
      • HappyRainyDays (happyrainydays)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Helsport (helsport)
      • Herschel (herschel)
      • Highlander (highlander)
      • Houdini (houdini)
      • Huf (huf)
      • Hummel (hummel)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • Ilse jacobsen (ilse_jacobsen)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • Ivanhoe of Sweden (ivanhoe_of_sweden)
      • J.lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Janet & Joyce (janet_joyce)
      • K-way (k_way)
      • Kaikkialla (kaikkialla)
      • Kamik (kamik)
      • Kaporal (kaporal)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karpos (karpos)
      • Killtec (killtec)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Kühl (ku_hl)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lafuma (lafuma)
      • Laura Kent (laura_kent)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Lindberg (lindberg)
      • Luhta (luhta)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Mac In A Sac (mac_in_a_sac)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Maloja (maloja)
      • Mammut (mammut)
      • Marmot (marmot)
      • Mavic (mavic)
      • Men Plus (men_plus)
      • Meru (meru)
      • Millet (millet)
      • Mona (mona)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • New Balance (new_balance)
      • New Era (new_era)
      • Newline (newline)
      • NIHIL (nihil)
      • Nike (nike)
      • Ninth Hall (ninth_hall)
      • Norrøna (norr_na)
      • Northwave (northwave)
      • NRS (nrs)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Ocun (ocun)
      • Odlo (odlo)
      • OJ Wheels (oj_wheels)
      • Only play (only_play)
      • Oxbow (oxbow)
      • Oxide (oxide)
      • Paola (paola)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pearl izumi (pearl_izumi)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pinewood (pinewood)
      • POC (poc)
      • POLLOP (pollop)
      • PrAna (prana)
      • Protective (protective)
      • Protest (protest)
      • Puma (puma)
      • Pyua (pyua)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Racoon (racoon)
      • Ragwear (ragwear)
      • Rains (rains)
      • Raiski (raiski)
      • Red Chili (red_chili)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roughstuff (roughstuff)
      • Roxy (roxy)
      • RVCA (rvca)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Salewa (salewa)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Savotta (savotta)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Sherpa (sherpa)
      • Shimano (shimano)
      • Singh, Nalini (singh_nalini)
      • Sportful (sportful)
      • Super.natural (super_natural)
      • Svea (svea)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tenson (tenson)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thrasher (thrasher)
      • Trespass (trespass)
      • Tretorn (tretorn)
      • Umbro (umbro)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urberg (urberg)
      • Varg (varg)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Volcom (volcom)
      • Weather Report (weather_report)
      • Welcome (welcome)
      • Whistler (whistler)
      • Win Star (win_star)
      • Woolpower (woolpower)
      • Wowow (wowow)
      • Wyte (wyte)
      • X-Bionic (x_bionic)
      • Xlc (xlc)
      • Yeti (yeti)
      • ZigZag (zigzag)
      • Zine (zine)
    • Hinta (price):
      • < 75€ (budget)
      • 75€ - 110€ (low)
      • 110€ - 160€ (medium)
      • > 160€ (high)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
      • Vauvat (vauvat)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Materiaali (materiaali):
      • Akryyli (akryyli)
      • Elastaani (elastaani)
      • Fleece (fleece)
      • Komposiitti (komposiitti)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Polyakryyli (polyakryyli)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Stretch (stretch)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Untuva (untuva)
      • Verkko (verkko)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Kuvio (kuvio):
      • Camouflage (camouflage)
      • Digiprintti (digiprintti)
      • Kaksivärinen (kaksiva_rinen)
      • Kukallinen (kukallinen)
      • Logo (logo)
      • Meleerattu (meleerattu)
      • Printti (printti)
      • Raidallinen (raidallinen)
      • Ruudullinen (ruudullinen)
      • Tekstikuvio (tekstikuvio)
    • Vaatteen koko (vaatteiden_koko):
      • 10 (10)
      • 100 (100)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 120 (120)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 130 (130)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 160 (160)
      • 164 (164)
      • 176 (176)
      • 24 (24)
      • 28 (28)
      • 29 (29)
      • 30 (30)
      • 31 (31)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 4XL (4xl)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 54 (54)
      • 56 (56)
      • 58 (58)
      • 60 (60)
      • 62 (62)
      • 68 (68)
      • 74 (74)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 90 (90)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • L (l)
      • M (m)
      • S (s)
      • S/M (s_m)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
      • XXL (xxl)
      • XXS (xxs)
      • XXXL (xxxl)
      • Yksi koko (yksi_koko)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi