x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Rains ulkoilutakit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Rains Hooded Coat foggy white Koko XSS
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124002147.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/123812332.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143708585.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145208887.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145623087.jpg
      Rains Rains Hooded Coat foggy white Koko XSS Hooded Coat foggy white Koko XSS Hooded Coat foggy white Koko XSS Tulkoon sade! Ei hätää. Kiitos kuuluu RainsilleOminaisuudet.Naisten takki RainsiltäVuoreton sisusKiristysnyörillinen huppuLäpälliset taskutLäpinäkyvä designHalkio keskellä takana. (1)
      Rains Hooded Coat foggy white Koko XSS
      • 05711747424909
      • RAI0067002000007
      1
      deal
      79.95 EUR
    • Rains Jacket green Koko XXSXS
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/129678928.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106262847.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/130023450.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/130023449.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133521948.jpg
      Rains Rains Jacket green Koko XXSXS Jacket green Koko XXSXS Jacket green Koko XXSXS Täydellinen lyhyt universaali sadetakki jokapäiväiseen käyttöön.Takki on moderni tulkinta perinteisestä kumimateriaalisesta sadetakista. Kevyt kangas elengantilla mattapintaisella materiaalillaan tekee siitä mukavan päällä ja käytännöllisen kantaa mukana. OminaisuudetNormaali ja rento istuvuusUnisex-tyyliKäytännöllinen nappikiinnitys edessäKaksi piilotettua etutaskua ruostumattomasta teräksestä valmistetuilla napeillaSäädettävä huppu käytännöllisellä lippaominaisuudellaKaksi tuulettavaa reng... (1)
      Rains Jacket green Koko XXSXS
      • 05711747101169
      • 210346
      • RAI0022002001000
      1
      deal
      69.95 EUR
    • Rains Hooded Coat foggy white Koko SM
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124002147.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/123812332.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145208887.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145623087.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/136130231.jpg
      Rains Rains Hooded Coat foggy white Koko SM Hooded Coat foggy white Koko SM Hooded Coat foggy white Koko SM Tulkoon sade! Ei hätää. Kiitos kuuluu RainsilleOminaisuudet.Naisten takki RainsiltäVuoreton sisusKiristysnyörillinen huppuLäpälliset taskutLäpinäkyvä designHalkio keskellä takana. (1)
      Rains Hooded Coat foggy white Koko SM
      • 05711747424916
      • RAI0067002000008
      1
      deal
      79.95 EUR
    • Rains Hooded Coat foggy white Koko ML
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124002147.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/123812332.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145208887.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145623087.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/136130245.jpg
      Rains Rains Hooded Coat foggy white Koko ML Hooded Coat foggy white Koko ML Hooded Coat foggy white Koko ML Tulkoon sade! Ei hätää. Kiitos kuuluu RainsilleOminaisuudet.Naisten takki RainsiltäVuoreton sisusKiristysnyörillinen huppuLäpälliset taskutLäpinäkyvä designHalkio keskellä takana. (1)
      Rains Hooded Coat foggy white Koko ML
      • 05711747424923
      • RAI0067002000009
      1
      deal
      79.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Luhta DEFAULT
        • luhta
      • Halti DEFAULT
        • halti
      • Arc'Teryx DEFAULT
        • arc_teryx
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Luhta (luhta)
      • Halti (halti)
      • Arc'Teryx (arc_teryx)
      • Adidas (adidas)
      • 2xu (2xu)
      • 2117 of Sweden (2117_of_sweden)
      • 8848 Altitude (8848_altitude)
      • Aclima (aclima)
      • Agu (agu)
      • Alé Cycling (ale_cycling)
      • Anerkjendt (anerkjendt)
      • Asics (asics)
      • Assos (assos)
      • Babolat (babolat)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • Biehler (biehler)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bontrager (bontrager)
      • Burton (burton)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Carinthia (carinthia)
      • Castelli (castelli)
      • Chrome (chrome)
      • CMP (cmp)
      • Color Kids (color_kids)
      • Columbia (columbia)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cube (cube)
      • Cutter & Buck (cutter_buck)
      • Daily sports (daily_sports)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Dare2B (dare2b)
      • Deerhunter (deerhunter)
      • Diadora (diadora)
      • Didriksons (didriksons)
      • Dobsom (dobsom)
      • Dynafit (dynafit)
      • Edelrid (edelrid)
      • Elevenate (elevenate)
      • Endura (endura)
      • Etxeondo (etxeondo)
      • FILA (fila)
      • Finkid (finkid)
      • Five Seasons (five_seasons)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FOX (fox)
      • FÅK (fa_k)
      • Giro (giro)
      • Gonso (gonso)
      • Gore (gore)
      • Grundens (grundens)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Helsport (helsport)
      • Herschel (herschel)
      • High Colorado (high_colorado)
      • Houdini (houdini)
      • Hummel (hummel)
      • Härkila (ha_rkila)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • iON (ion)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • K-way (k_way)
      • Kamik (kamik)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karpos (karpos)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Kühl (ku_hl)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Lindberg (lindberg)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Maloja (maloja)
      • Mammut (mammut)
      • Marmot (marmot)
      • Mavic (mavic)
      • Millet (millet)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • New Balance (new_balance)
      • New Era (new_era)
      • Newline (newline)
      • Nike (nike)
      • Norrøna (norr_na)
      • Northwave (northwave)
      • O'Neill (o_neill)
      • Ocun (ocun)
      • Odlo (odlo)
      • OGNX (ognx)
      • Only play (only_play)
      • Ortovox (ortovox)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Oxide (oxide)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pearl izumi (pearl_izumi)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pinewood (pinewood)
      • POC (poc)
      • Protective (protective)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Ragwear (ragwear)
      • Rains (rains)
      • Raiski (raiski)
      • Red Chili (red_chili)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roxy (roxy)
      • Rukka (rukka)
      • Salewa (salewa)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Santini (santini)
      • Sasta (sasta)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Sherpa (sherpa)
      • Shimano (shimano)
      • Skins (skins)
      • Sportful (sportful)
      • Square (square)
      • Stutterheim (stutterheim)
      • Super.natural (super_natural)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • Swix (swix)
      • Tasmanian Tiger (tasmanian_tiger)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tenson (tenson)
      • The North Face (the_north_face)
      • Timberland (timberland)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Trespass (trespass)
      • Tretorn (tretorn)
      • Tuxer (tuxer)
      • Umbro (umbro)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urberg (urberg)
      • Varg (varg)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Volcom (volcom)
      • Wild Country (wild_country)
      • Woolpower (woolpower)
      • Wyte (wyte)
      • Yeti (yeti)
      • ZigZag (zigzag)
    • Hinta (price):
      • < 75€ (budget)
      • 75€ - 110€ (low)
      • 110€ - 160€ (medium)
      • > 160€ (high)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
      • Vauvat (vauvat)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Materiaalit (materiaali):
      • Akryyli (akryyli)
      • Elastaani (elastaani)
      • Fleece (fleece)
      • Komposiitti (komposiitti)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Polyakryyli (polyakryyli)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Stretch (stretch)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Untuva (untuva)
      • Verkko (verkko)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Kuvio (kuvio):
      • Digiprintti (digiprintti)
      • Kaksivärinen (kaksiva_rinen)
      • Logo (logo)
      • Maastokuvio (maastokuvio)
      • Meleerattu (meleerattu)
      • Monivärinen (moniva_rinen)
      • Printti (printti)
      • Raidallinen (raidallinen)
      • Ruudullinen (ruudullinen)
      • Tavallinen (tavallinen)
      • Yksivärinen (yksiva_rinen)
    • Vaatteen koko (vaatteiden_koko):
      • 100 (100)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 120 (120)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 130 (130)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 160 (160)
      • 164 (164)
      • 170 (170)
      • 176 (176)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 4XL (4xl)
      • 50 (50)
      • 56 (56)
      • 58 (58)
      • 6XL (6xl)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 90 (90)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • L (l)
      • M (m)
      • S (s)
      • S/M (s_m)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
      • XXL (xxl)
      • XXS (xxs)
      • XXXL (xxxl)
      • Yksi koko (yksi_koko)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi