x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Rip Curl ulkoilutakit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Rip Curl Anti Series Tide Jacket red Koko XS
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/127085489.jpg
      Rip Curl Rip Curl Anti Series Tide Jacket red Koko XS Anti Series Tide Jacket red Koko XS Anti Series Tide Jacket red Koko XS Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Rip Curl Anti Series Tide Jacket red Koko XS
      • 09346799816653
      • 523131000003
      1
      deal
      99.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Luhta DEFAULT
        • luhta
      • Halti DEFAULT
        • halti
      • Arc'Teryx DEFAULT
        • arc_teryx
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Halti (halti)
      • Arc'Teryx (arc_teryx)
      • Adidas (adidas)
      • 2xu (2xu)
      • 8848 Altitude (8848_altitude)
      • 4work (4work)
      • 66 North (66_north)
      • 2117 of Sweden (2117_of_sweden)
      • Aclima (aclima)
      • Agu (agu)
      • Alé Cycling (ale_cycling)
      • Anerkjendt (anerkjendt)
      • Arena (arena)
      • Asics (asics)
      • Asics Tiger (asics_tiger)
      • Assos (assos)
      • Axant (axant)
      • Babista (babista)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • Better Bodies (better_bodies)
      • Billabong (billabong)
      • Bioracer (bioracer)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bontrager (bontrager)
      • Burton (burton)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Carinthia (carinthia)
      • Castelli (castelli)
      • Castelli 3T (castelli_3t)
      • Chrome (chrome)
      • CMP (cmp)
      • Color Kids (color_kids)
      • Colour Wear - CLWR (colour_wear_clwr)
      • Columbia (columbia)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cutter & Buck (cutter_buck)
      • Daily sports (daily_sports)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Dare2B (dare2b)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Deerhunter (deerhunter)
      • Diadora (diadora)
      • Dickies (dickies)
      • Didriksons (didriksons)
      • Directalpine (directalpine)
      • Dobsom (dobsom)
      • Dress In (dress_in)
      • Dynafit (dynafit)
      • E9 (e9)
      • Edelrid (edelrid)
      • Elevenate (elevenate)
      • Elkline (elkline)
      • Ellesse (ellesse)
      • Empyre (empyre)
      • Endura (endura)
      • Etxeondo (etxeondo)
      • Fastrider (fastrider)
      • Ferrino (ferrino)
      • FILA (fila)
      • Finkid (finkid)
      • Finside (finside)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FOX (fox)
      • FÅK (fa_k)
      • G.I.G.A. by Killtec (g_i_g_a_by_killtec)
      • Gonso (gonso)
      • Gore (gore)
      • Graffiti (graffiti)
      • Grundens (grundens)
      • Haglofs (haglofs)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Happy Size (happy_size)
      • HappyRainyDays (happyrainydays)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Helsport (helsport)
      • Herschel (herschel)
      • High Colorado (high_colorado)
      • Highlander (highlander)
      • Houdini (houdini)
      • Hummel (hummel)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • Ilse jacobsen (ilse_jacobsen)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • Ivanhoe of Sweden (ivanhoe_of_sweden)
      • J.lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Janet & Joyce (janet_joyce)
      • K-way (k_way)
      • Kaikkialla (kaikkialla)
      • Kamik (kamik)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karpos (karpos)
      • Killtec (killtec)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Kühl (ku_hl)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lafuma (lafuma)
      • Laura Kent (laura_kent)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Lindberg (lindberg)
      • Luhta (luhta)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Mac In A Sac (mac_in_a_sac)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Maloja (maloja)
      • Mammut (mammut)
      • Marmot (marmot)
      • Mavic (mavic)
      • Men Plus (men_plus)
      • Meru (meru)
      • Millet (millet)
      • Mona (mona)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • New Balance (new_balance)
      • New Era (new_era)
      • Newline (newline)
      • NIHIL (nihil)
      • Nike (nike)
      • Norrøna (norr_na)
      • North Bend (north_bend)
      • Northland (northland)
      • Northwave (northwave)
      • NRS (nrs)
      • O'Neill (o_neill)
      • Ocun (ocun)
      • Odlo (odlo)
      • Only play (only_play)
      • Oxide (oxide)
      • Paola (paola)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pearl izumi (pearl_izumi)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pinewood (pinewood)
      • POC (poc)
      • POLLOP (pollop)
      • PrAna (prana)
      • Protective (protective)
      • Puma (puma)
      • Pyua (pyua)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Racoon (racoon)
      • Ragwear (ragwear)
      • Rains (rains)
      • Raiski (raiski)
      • Red Chili (red_chili)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roughstuff (roughstuff)
      • Roxy (roxy)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Sail Racing (sail_racing)
      • Salewa (salewa)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Savotta (savotta)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Sherpa (sherpa)
      • Shimano (shimano)
      • Singh, Nalini (singh_nalini)
      • Skins (skins)
      • Smartwool (smartwool)
      • Sportful (sportful)
      • Square (square)
      • Sun Valley (sun_valley)
      • Super.natural (super_natural)
      • Svea (svea)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • Swix (swix)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tenson (tenson)
      • Tentree (tentree)
      • The North Face (the_north_face)
      • Trespass (trespass)
      • Tretorn (tretorn)
      • Umbro (umbro)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urberg (urberg)
      • Varg (varg)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Volcom (volcom)
      • Weather Report (weather_report)
      • Whistler (whistler)
      • Win Star (win_star)
      • Woolpower (woolpower)
      • Wowow (wowow)
      • Wyte (wyte)
      • X-Bionic (x_bionic)
      • Xlc (xlc)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Yeti (yeti)
      • ZigZag (zigzag)
      • Zine (zine)
    • Hinta (price):
      • < 75€ (budget)
      • 75€ - 110€ (low)
      • 110€ - 160€ (medium)
      • > 160€ (high)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
      • Vauvat (vauvat)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Materiaali (materiaali):
      • Akryyli (akryyli)
      • Elastaani (elastaani)
      • Fleece (fleece)
      • Komposiitti (komposiitti)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Polyakryyli (polyakryyli)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Stretch (stretch)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Untuva (untuva)
      • Verkko (verkko)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Kuvio (kuvio):
      • Camouflage (camouflage)
      • Digiprintti (digiprintti)
      • Kaksivärinen (kaksiva_rinen)
      • Kukallinen (kukallinen)
      • Logo (logo)
      • Meleerattu (meleerattu)
      • Monivärinen (moniva_rinen)
      • Plain (plain)
      • Printti (printti)
      • Raidallinen (raidallinen)
      • Ruudullinen (ruudullinen)
      • Tekstikuvio (tekstikuvio)
    • Vaatteen koko (vaatteiden_koko):
      • 10 (10)
      • 100 (100)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 120 (120)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 130 (130)
      • 130/140 (130_140)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 160 (160)
      • 164 (164)
      • 176 (176)
      • 24 (24)
      • 28 (28)
      • 29 (29)
      • 30 (30)
      • 31 (31)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 4XL (4xl)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 54 (54)
      • 56 (56)
      • 58 (58)
      • 60 (60)
      • 62 (62)
      • 68 (68)
      • 74 (74)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 90 (90)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • L (l)
      • M (m)
      • S (s)
      • S/M (s_m)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
      • XXL (xxl)
      • XXS (xxs)
      • XXXL (xxxl)
      • Yksi koko (yksi_koko)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi