x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Urberg ulkoilutakit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Urberg Alesjaure Shell Jacket Men
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/112788336.jpg
      Urberg Urberg Alesjaure Shell Jacket Men Alesjaure Shell Jacket Men Alesjaure Shell Jacket Men Urberg Alesjaure Shell Jacket Men on kuoritakki vapaa-ajan harrastuksiin. Sopii miehille. (2)
      Urberg Alesjaure Shell Jacket Men
      • 07333103022352
      1
      deal
      136.80 EUR
    • Urberg Alesjaure Shell Jacket Women
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144314121.jpg
      Urberg Urberg Alesjaure Shell Jacket Women Alesjaure Shell Jacket Women Alesjaure Shell Jacket Women Urberg Alesjaure Shell Jacket Women on kuoritakki . Sopii naisille. (1)
      Urberg Alesjaure Shell Jacket Women
      • 07333103022420
      1
      deal
      136.80 EUR
    • Urberg Tarfala Jacket Men
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/111576041.jpg
      Urberg Urberg Tarfala Jacket Men Tarfala Jacket Men Tarfala Jacket Men Jos et haluta tehdä kompromissia toimivuuden ja tyylin välillä, Urbergin Tarfala Jacket Men on oikea valinta. Se on huolella ja harkitusti suunniteltu, laadukas sadetakki. Se on riittävän toiminnallinen kestämään märkiä päiväretkiä ja riittävän tyylikäs kävelylle kaupungilla. (1)
      Urberg Tarfala Jacket Men
      • 07333103017877
      • 07333103017778
      • 07333103017822
      1
      deal
      94.80 EUR
    • Urberg Tarfala Jacket Women
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/111575988.jpg
      Urberg Urberg Tarfala Jacket Women Tarfala Jacket Women Tarfala Jacket Women Jos et haluta tehdä kompromissia toimivuuden ja tyylin välillä, Urbergin Tarfala Jacket Women on oikea valinta. Se on huolella ja harkitusti suunniteltu, laadukas sadetakki. Se on riittävän toiminnallinen kestämään märkiä päiväretkiä ja riittävän tyylikäs kävelylle kaupungilla. (1)
      Urberg Tarfala Jacket Women
      • 07333103017983
      • 07333103018034
      • 07333103018089
      1
      deal
      94.80 EUR
    • Urberg Alesjaure Shell Jacket Men
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/112788336.jpg
      Urberg Urberg Alesjaure Shell Jacket Men Alesjaure Shell Jacket Men Alesjaure Shell Jacket Men Urberg Alesjaure Shell Jacket Men on kuoritakki vapaa-ajan harrastuksiin. Sopii miehille. (1)
      Urberg Alesjaure Shell Jacket Men
      • 07333103022369
      1
      deal
      136.80 EUR
    • Urberg Alesjaure Shell Jacket Men
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/112788336.jpg
      Urberg Urberg Alesjaure Shell Jacket Men Alesjaure Shell Jacket Men Alesjaure Shell Jacket Men Urberg Alesjaure Shell Jacket Men on kuoritakki vapaa-ajan harrastuksiin. Sopii miehille. (1)
      Urberg Alesjaure Shell Jacket Men
      • 07333103022338
      1
      deal
      136.80 EUR
    • Urberg Alesjaure Shell Jacket Women
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144314121.jpg
      Urberg Urberg Alesjaure Shell Jacket Women Alesjaure Shell Jacket Women Alesjaure Shell Jacket Women Urberg Alesjaure Shell Jacket Women on kuoritakki . Sopii naisille. (1)
      Urberg Alesjaure Shell Jacket Women
      • 07333103022413
      1
      deal
      136.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Luhta DEFAULT
        • luhta
      • Halti DEFAULT
        • halti
      • Arc'Teryx DEFAULT
        • arc_teryx
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Luhta (luhta)
      • Halti (halti)
      • Arc'Teryx (arc_teryx)
      • Adidas (adidas)
      • 2xu (2xu)
      • 2117 of Sweden (2117_of_sweden)
      • 8848 Altitude (8848_altitude)
      • Aclima (aclima)
      • Agu (agu)
      • Alé Cycling (ale_cycling)
      • Anerkjendt (anerkjendt)
      • Asics (asics)
      • Assos (assos)
      • Babolat (babolat)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • Biehler (biehler)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bontrager (bontrager)
      • Burton (burton)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Carinthia (carinthia)
      • Castelli (castelli)
      • Chrome (chrome)
      • CMP (cmp)
      • Color Kids (color_kids)
      • Columbia (columbia)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cube (cube)
      • Cutter & Buck (cutter_buck)
      • Daily sports (daily_sports)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Dare2B (dare2b)
      • Deerhunter (deerhunter)
      • Diadora (diadora)
      • Didriksons (didriksons)
      • Dobsom (dobsom)
      • Dynafit (dynafit)
      • Edelrid (edelrid)
      • Elevenate (elevenate)
      • Endura (endura)
      • Etxeondo (etxeondo)
      • FILA (fila)
      • Finkid (finkid)
      • Five Seasons (five_seasons)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FOX (fox)
      • FÅK (fa_k)
      • Giro (giro)
      • Gonso (gonso)
      • Gore (gore)
      • Grundens (grundens)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Helsport (helsport)
      • Herschel (herschel)
      • High Colorado (high_colorado)
      • Houdini (houdini)
      • Hummel (hummel)
      • Härkila (ha_rkila)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • iON (ion)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • K-way (k_way)
      • Kamik (kamik)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karpos (karpos)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Kühl (ku_hl)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Lindberg (lindberg)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Maloja (maloja)
      • Mammut (mammut)
      • Marmot (marmot)
      • Mavic (mavic)
      • Millet (millet)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • New Balance (new_balance)
      • New Era (new_era)
      • Newline (newline)
      • Nike (nike)
      • Norrøna (norr_na)
      • Northwave (northwave)
      • O'Neill (o_neill)
      • Ocun (ocun)
      • Odlo (odlo)
      • OGNX (ognx)
      • Only play (only_play)
      • Ortovox (ortovox)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Oxide (oxide)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pearl izumi (pearl_izumi)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pinewood (pinewood)
      • POC (poc)
      • Protective (protective)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Ragwear (ragwear)
      • Rains (rains)
      • Raiski (raiski)
      • Red Chili (red_chili)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roxy (roxy)
      • Rukka (rukka)
      • Salewa (salewa)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Santini (santini)
      • Sasta (sasta)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Sherpa (sherpa)
      • Shimano (shimano)
      • Skins (skins)
      • Sportful (sportful)
      • Square (square)
      • Stutterheim (stutterheim)
      • Super.natural (super_natural)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • Swix (swix)
      • Tasmanian Tiger (tasmanian_tiger)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tenson (tenson)
      • The North Face (the_north_face)
      • Timberland (timberland)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Trespass (trespass)
      • Tretorn (tretorn)
      • Tuxer (tuxer)
      • Umbro (umbro)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urberg (urberg)
      • Varg (varg)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Volcom (volcom)
      • Wild Country (wild_country)
      • Woolpower (woolpower)
      • Wyte (wyte)
      • Yeti (yeti)
      • ZigZag (zigzag)
    • Hinta (price):
      • < 75€ (budget)
      • 75€ - 110€ (low)
      • 110€ - 160€ (medium)
      • > 160€ (high)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
      • Vauvat (vauvat)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Materiaalit (materiaali):
      • Akryyli (akryyli)
      • Elastaani (elastaani)
      • Fleece (fleece)
      • Komposiitti (komposiitti)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Polyakryyli (polyakryyli)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Stretch (stretch)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Untuva (untuva)
      • Verkko (verkko)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Kuvio (kuvio):
      • Digiprintti (digiprintti)
      • Kaksivärinen (kaksiva_rinen)
      • Logo (logo)
      • Maastokuvio (maastokuvio)
      • Meleerattu (meleerattu)
      • Monivärinen (moniva_rinen)
      • Printti (printti)
      • Raidallinen (raidallinen)
      • Ruudullinen (ruudullinen)
      • Tavallinen (tavallinen)
      • Yksivärinen (yksiva_rinen)
    • Vaatteen koko (vaatteiden_koko):
      • 100 (100)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 120 (120)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 130 (130)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 160 (160)
      • 164 (164)
      • 170 (170)
      • 176 (176)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 4XL (4xl)
      • 50 (50)
      • 56 (56)
      • 58 (58)
      • 6XL (6xl)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 90 (90)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • L (l)
      • M (m)
      • S (s)
      • S/M (s_m)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
      • XXL (xxl)
      • XXS (xxs)
      • XXXL (xxxl)
      • Yksi koko (yksi_koko)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi