x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Fantec Ulkoiset kovalevyt

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Fantec QB-35US3R BLACK
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/129544303.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131399298.jpg
      Fantec Fantec QB-35US3R BLACK QB-35US3R BLACK QB-35US3R BLACK (1)
      Fantec QB-35US3R BLACK
      • 04250273415193
      • 1519, 1519.
      1
      most_sold
      247.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Kovalevyt konsoliin DEFAULT
        • western_digital_my_passport_game
        • seagate_game_drive
      • Western Digital DEFAULT
        • western_digital
      • Apple DEFAULT
        • apple
      • Seagate DEFAULT
        • seagate
      • LaCie DEFAULT
        • lacie
    • Merkki (brand):
      • Western Digital (western_digital)
      • Seagate (seagate)
      • Apple (apple)
      • Toshiba (toshiba)
      • LaCie (lacie)
      • ADATA (adata)
      • Akasa (akasa)
      • Apricorn (apricorn)
      • Asus (asus)
      • Buffalo (buffalo)
      • Canon (canon)
      • Chieftec (chieftec)
      • Dacota Platinum (dacota_platinum)
      • DataLocker (datalocker)
      • DeLOCK (delock)
      • DJI (dji)
      • Fantec (fantec)
      • Freecom (freecom)
      • G-Technology (g_technology)
      • HGST (hgst)
      • Hitachi (hitachi)
      • HP (hp)
      • Icy Box (icy_box)
      • Icy Dock (icy_dock)
      • ICYBOX (icybox)
      • Integral (integral)
      • Intenso (intenso)
      • ISTORAGE (istorage)
      • König (ko_nig)
      • Lenovo (lenovo)
      • Lexar (lexar)
      • Manhattan (manhattan)
      • Origin Storage (origin_storage)
      • PNY (pny)
      • Promise (promise)
      • Raidsonic (raidsonic)
      • Samsung (samsung)
      • SanDisk (sandisk)
      • Silicon Power (silicon_power)
      • Sitecom (sitecom)
      • Sony (sony)
      • Sweex (sweex)
      • Transcend (transcend)
      • Verbatim (verbatim)
      • Zyxel (zyxel)
    • Hinta (price):
      • < 90 € (budget)
      • 90 € - 130 € (price_90_130)
      • 130 € - 230 € (price_130_230)
      • ≥ 230 € (price_230)
    • Kovalevyn kapasiteetti (kovalevyn_kapasiteetti):
      • 500 GB (500_gb)
      • 1 TB (1_tb)
      • 2 TB (2_tb)
      • 3 TB (3_tb)
      • 4 TB (4_tb)
      • 5 TB (5_tb)
      • 6 TB (6_tb)
      • Yli 7 TB (yli_7_tb)
    • Kiintolevytyyppi (kiintolevytyyppi):
      • HDD (hdd)
      • NAS (nas)
      • SSD (ssd)
    • USB version (usb_version):
      • Thunderbolt (thunderbolt)
      • USB 2.0 (usb_2_0)
      • USB 3.0 (usb_3_0)
      • USB 3.1 (usb_3_1)
      • USB-C (usb_c)
    • USB-virta (usb_virta):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • SSD/HDD form factor (ssd_hdd_form_factor):
      • 2.5" (2_5_)
      • 3.5" (3_5_)
      • mSATA (msata)
    • Liitettävyysteknologia (liitetta_vyysteknologia):
      • Langallinen (langallinen)
      • Langallinen & langaton (langallinen_langaton)
      • Langaton (langaton)
    • Malli (group):
      • ADATA HD710 Pro (adata_hd710_pro)
      • Apple Airport Time Capsule (2013) (apple_airport_time_capsule_2013_)
      • G-Technology G-RAID (g_technology_g_raid)
      • HGST Touro S (hgst_touro_s)
      • Intenso Memory Case (intenso_memory_case)
      • Intenso Memory Center (intenso_memory_center)
      • LaCie Rugged (lacie_rugged)
      • Seagate Expansion Desktop (seagate_expansion_desktop)
      • Seagate Game Drive (seagate_game_drive)
      • Toshiba Canvio (toshiba_canvio)
      • Verbatim Store (verbatim_store)
      • Verbatim Store 'n' Go (verbatim_store_n_go)
      • Western Digital Elements (western_digital_elements)
      • Western Digital My Passport (western_digital_my_passport)
      • Western Digital My Passport Game (western_digital_my_passport_game)
    • Yhteensopivat käyttöjärjestelmät (yhteensopivat_ka_ytto_ja_rjestelma_t):
      • Android (android)
      • Linux (linux)
      • macOS (macos)
      • Windows (windows)
      • Windows 7 (windows_7)
      • Windows 8 (windows_8)
      • Windows 10 (windows_10)
      • Windows Vista (windows_vista)
      • Windows XP (windows_xp)
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi