x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Drop Shot Urheiluhousut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 11
    • Drop Shot Short Bruno Shorts Sininen S Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234197139.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225942368.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/258306794.jpg?ts=1
      Drop Shot Drop Shot Short Bruno Shorts Sininen S Mies Short Bruno Shorts Sininen S Mies Short Bruno Shorts Sininen S Mies Olemme ylpeitä voidessamme esitellä Drop Shotsin uuden vaatemalliston vuodelle 2022. Kivat shortsit, jotka on suunniteltu kaikkiin kuumiin treeneihin. Tulossa on taskut, joissa on tilaa palloille. Tehdään joustavasta kankaasta, joka mahdollistaa vapaan liikkumisen. Tulossa on Drynamic-viimeistely, joka käyttää mikrofilamentteja kosteuden vähentämiseen ja hikoilun vähentämiseen. (1)
      Drop Shot Short Bruno Shorts Sininen S Mies
      • 08435393582550
      2
      35.89 EUR
    • Drop Shot Short Naos Shorts Punainen S Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226460175.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/256393147.jpg?ts=1
      Drop Shot Drop Shot Short Naos Shorts Punainen S Mies Short Naos Shorts Punainen S Mies Short Naos Shorts Punainen S Mies Olemme ylpeitä voidessamme esitellä Drop Shotsin uuden vaatemalliston vuodelle 2022. Kivat shortsit, jotka on suunniteltu kaikkiin kuumiin treeneihin. Tulossa on taskut, joissa on tilaa palloille. Tehdään joustavasta kankaasta, joka mahdollistaa vapaan liikkumisen. Tulossa on Drynamic-viimeistely, joka käyttää mikrofilamentteja kosteuden vähentämiseen ja hikoilun vähentämiseen. (1)
      Drop Shot Short Naos Shorts Punainen S Mies
      • 08435393582055
      2
      34.39 EUR
    • Drop Shot Lima Shorts Musta L Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234197234.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/256154031.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/228064860.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229169791.jpg?ts=1
      Drop Shot Drop Shot Lima Shorts Musta L Mies Lima Shorts Musta L Mies Lima Shorts Musta L Mies Täydennä asusi ja pukeudu kuin todellinen padel-ammattilainen uudella Short Drop Shot Lima ´´LP´´´ 2022:lla. Voit hankkia omasi uudesta Drop Shot 2022 -tekstiilikokoelmasta. Vaate on valmistettu polyester Spandex Woven 4 Way Stretch -materiaalista, joka on kestävä materiaali, joka täyttää pelaajien laatuvaatimukset, sillä se takaa vaatteen kestävyyden. Se tarjoaa myös mukavuutta soittimelle keveyden ja joustavuuden ansiosta. Lisäksi, jos vaate erottuu jostakin, se johtuu sen koostumukseen sisältyvästä edistyksellisestä tekniikasta. Niistä erottuu Dry System Keepcool, järjestelmä, joka on erikoistunut takaamaan kehon oikeanlaisen hikoilun ja pitämään pelaajan kehon kuivana. (1)
      Drop Shot Lima Shorts Musta L Mies
      • 08435393587166
      1
      deal
      57.90 EUR
    • Drop Shot Rayco Pants Musta L Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/251100295.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/266261360.jpg?ts=1
      Drop Shot Drop Shot Rayco Pants Musta L Mies Rayco Pants Musta L Mies Rayco Pants Musta L Mies (1)
      Drop Shot Rayco Pants Musta L Mies
      • 08435393588279
      1
      35.39 EUR
    • Drop Shot Ancor Jmd Shorts Musta L Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/257921741.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/253279301.jpg?ts=1
      Drop Shot Drop Shot Ancor Jmd Shorts Musta L Mies Ancor Jmd Shorts Musta L Mies Ancor Jmd Shorts Musta L Mies (1)
      Drop Shot Ancor Jmd Shorts Musta L Mies
      • 08435393588033
      1
      34.39 EUR
    • Drop Shot Trainning Artemis Pants Musta L Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/251100264.jpg?ts=1
      Drop Shot Drop Shot Trainning Artemis Pants Musta L Mies Trainning Artemis Pants Musta L Mies Trainning Artemis Pants Musta L Mies (1)
      Drop Shot Trainning Artemis Pants Musta L Mies
      • 08435393588996
      1
      36.89 EUR
    • Drop Shot Short Naos Shorts Harmaa M Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226460197.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234203389.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229470582.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/256393164.jpg?ts=1
      Drop Shot Drop Shot Short Naos Shorts Harmaa M Mies Short Naos Shorts Harmaa M Mies Short Naos Shorts Harmaa M Mies (1)
      Drop Shot Short Naos Shorts Harmaa M Mies
      • 08435393582079
      1
      34.39 EUR
    • Drop Shot Mylar Short Pants Harmaa S Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/189633103.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225690317.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207945515.jpg?ts=1
      Drop Shot Drop Shot Mylar Short Pants Harmaa S Mies Mylar Short Pants Harmaa S Mies Mylar Short Pants Harmaa S Mies (1)
      Drop Shot Mylar Short Pants Harmaa S Mies
      • 08435393576092
      1
      38.39 EUR
    • Drop Shot Ancor Jmd Pants Musta L Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/251101339.jpg?ts=1
      Drop Shot Drop Shot Ancor Jmd Pants Musta L Mies Ancor Jmd Pants Musta L Mies Ancor Jmd Pants Musta L Mies (1)
      Drop Shot Ancor Jmd Pants Musta L Mies
      • 08435393587791
      1
      35.39 EUR
    • Drop Shot Artemis Shorts Harmaa L Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/258405641.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/253053333.jpg?ts=1
      Drop Shot Drop Shot Artemis Shorts Harmaa L Mies Artemis Shorts Harmaa L Mies Artemis Shorts Harmaa L Mies (1)
      Drop Shot Artemis Shorts Harmaa L Mies
      • 08435393588590
      1
      34.39 EUR
    • Drop Shot Artemis Pants Musta L Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/251100267.jpg?ts=1
      Drop Shot Drop Shot Artemis Pants Musta L Mies Artemis Pants Musta L Mies Artemis Pants Musta L Mies (1)
      Drop Shot Artemis Pants Musta L Mies
      • 08435393588835
      1
      35.39 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Puma DEFAULT
        • puma
      • Björn Borg DEFAULT
        • bjo_rn_borg
      • ICANIWILL DEFAULT
        • icaniwill
      • Kestävä kehitys IMPORTANT
        • kylla_
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Nike (nike)
      • Adidas (adidas)
      • Puma (puma)
      • Craft (craft)
      • Asics (asics)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • ICANIWILL (icaniwill)
      • Superdry (superdry)
      • 2XU (2xu)
      • 4F (4f)
      • 42k Running (42k_running)
      • 100% (100_)
      • 226ers (226ers)
      • Aclima (aclima)
      • Agu (agu)
      • Aim'n (aim_n)
      • Alpinestars (alpinestars)
      • Anar (anar)
      • Anita (anita)
      • Anita Active (anita_active)
      • Arc Teryx (arc_teryx)
      • Astore (astore)
      • Athlecia (athlecia)
      • Avento (avento)
      • Babolat (babolat)
      • Bauer (bauer)
      • Bejo (bejo)
      • Benlee (benlee)
      • Beretta (beretta)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • Better Bodies (better_bodies)
      • Björn Dählie (bjo_rn_da_hlie)
      • Black Crown (black_crown)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blindsave (blindsave)
      • Blueball Sport (blueball_sport)
      • Boob (boob)
      • Brandit (brandit)
      • Browning (browning)
      • Brunotti (brunotti)
      • Buff (buff)
      • Build Your Brand (build_your_brand)
      • Bula (bula)
      • Bullpadel (bullpadel)
      • Burton (burton)
      • Café Kraft (cafe_kraft)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Casall (casall)
      • CATAGO (catago)
      • Cayler & Sons (cayler_sons)
      • CCM (ccm)
      • CeLaVi (celavi)
      • Cep (cep)
      • Champion (champion)
      • Chevalier (chevalier)
      • Chillaz (chillaz)
      • CLN Athletics (cln_athletics)
      • CMP (cmp)
      • Color Kids (color_kids)
      • Columbia (columbia)
      • Compressport (compressport)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Crazy Idea (crazy_idea)
      • Crownkon (crownkon)
      • Daehlie (daehlie)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Devold (devold)
      • Diadora (diadora)
      • Didriksons (didriksons)
      • Directalpine (directalpine)
      • Dobsom (dobsom)
      • Drop Shot (drop_shot)
      • Dynafit (dynafit)
      • Edelrid (edelrid)
      • Eivy (eivy)
      • Elbrus (elbrus)
      • Elevenate (elevenate)
      • Endura (endura)
      • Endurance (endurance)
      • Engel (engel)
      • Everlast (everlast)
      • Everve (everve)
      • EVOKED (evoked)
      • Falke (falke)
      • Fat Pipe (fat_pipe)
      • Ferrino (ferrino)
      • FILA (fila)
      • Fischer (fischer)
      • Five Ten (five_ten)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Freya (freya)
      • Fruit Of The Loom (fruit_of_the_loom)
      • Funkita (funkita)
      • Gasp (gasp)
      • Gill (gill)
      • Givova (givova)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Halti (halti)
      • Hannah (hannah)
      • Head (head)
      • Hebie (hebie)
      • Hellner (hellner)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hessnatur (hessnatur)
      • Hey Honey (hey_honey)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • Ho Soccer (ho_soccer)
      • Hoka One One (hoka_one_one)
      • Houdini (houdini)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hurley (hurley)
      • Hust&Claire (hust_claire)
      • Huub (huub)
      • Härkila (ha_rkila)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • inov-8 (inov_8)
      • IQ (iq)
      • Iron-IC (iron_ic)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • Izas (izas)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jeanstrack (jeanstrack)
      • Joha (joha)
      • John Smith (john_smith)
      • Joluvi (joluvi)
      • Joma (joma)
      • Jordan (jordan)
      • K-swiss (k_swiss)
      • Kappa (kappa)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karpos (karpos)
      • Kempa (kempa)
      • Killeri Gear (killeri_gear)
      • KILPI (kilpi)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Kühl (ku_hl)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lafuma (lafuma)
      • Le coq sportif (le_coq_sportif)
      • Leatt (leatt)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Levi's (levi_s)
      • Loeffler (loeffler)
      • Lonsdale (lonsdale)
      • Looking for Wild (looking_for_wild)
      • Lotto (lotto)
      • Luhta (luhta)
      • Lundhags (lundhags)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Mac In A Sac (mac_in_a_sac)
      • Mackenzie (mackenzie)
      • Magnum (magnum)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Maloja (maloja)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mammut (mammut)
      • Mandala (mandala)
      • Marika (marika)
      • Marmot (marmot)
      • Martini (martini)
      • Mcdavid (mcdavid)
      • Mikk-Line (mikk_line)
      • Millet (millet)
      • Mizuno (mizuno)
      • Mons Royale (mons_royale)
      • Montane (montane)
      • Montbell (montbell)
      • Montura (montura)
      • Moon Climbing (moon_climbing)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Musto (musto)
      • Name it (name_it)
      • Name It Kids (name_it_kids)
      • National Geographic (national_geographic)
      • Nebbia (nebbia)
      • Neomondo (neomondo)
      • New Balance (new_balance)
      • Newline (newline)
      • Newwood (newwood)
      • Nordisk (nordisk)
      • Norrøna (norr_na)
      • Northwave (northwave)
      • NOX (nox)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Oakley Apparel (oakley_apparel)
      • Ocun (ocun)
      • Odlo (odlo)
      • OMM (omm)
      • ON (on)
      • On Running (on_running)
      • ONLY (only)
      • Only Play (only_play)
      • Only Play Curvy (only_play_curvy)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Ortovox (ortovox)
      • Osaka (osaka)
      • Otso (otso)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Oxdog (oxdog)
      • Pajak (pajak)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak (peak)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pieces (pieces)
      • Pinewood (pinewood)
      • POC (poc)
      • Poler (poler)
      • PrAna (prana)
      • Pressio (pressio)
      • Protective (protective)
      • Protest (protest)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Rafiki (rafiki)
      • Raidlight (raidlight)
      • Rapala (rapala)
      • Re:claim (re_claim)
      • Red Chili (red_chili)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Rehband (rehband)
      • Reima (reima)
      • Relode (relode)
      • Replay (replay)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Rock Experience (rock_experience)
      • Rogelli (rogelli)
      • Rossignol (rossignol)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Robbins (royal_robbins)
      • Rukka (rukka)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Salewa (salewa)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Santini (santini)
      • Sasta (sasta)
      • Saucony (saucony)
      • Savotta (savotta)
      • Saxx (saxx)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • SCOTT (scott)
      • Select (select)
      • Sergio Tacchini (sergio_tacchini)
      • Sherpa (sherpa)
      • Shock Doctor (shock_doctor)
      • Sierra Climbing (sierra_climbing)
      • Skins (skins)
      • Skratta (skratta)
      • Smartwool (smartwool)
      • Snap (snap)
      • Snap Climbing (snap_climbing)
      • Softee (softee)
      • Southpole (southpole)
      • Spalding (spalding)
      • Sphere-pro (sphere_pro)
      • Sport Hg (sport_hg)
      • Sportful (sportful)
      • Spyder (spyder)
      • Starter (starter)
      • Starter Black Label (starter_black_label)
      • Stoic (stoic)
      • Super.natural (super_natural)
      • Supernatural (supernatural)
      • Svea (svea)
      • Swix (swix)
      • Tbs (tbs)
      • Tenson (tenson)
      • Ternua (ternua)
      • The North Face (the_north_face)
      • The Running Republic (the_running_republic)
      • Thermowave (thermowave)
      • Timberland (timberland)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Trangoworld (trangoworld)
      • Trespass (trespass)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Twentyfour (twentyfour)
      • Tyr (tyr)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Ultimate Direction (ultimate_direction)
      • Ulvang (ulvang)
      • Umbro (umbro)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • UYN (uyn)
      • V3 Apparel (v3_apparel)
      • Vaude (vaude)
      • Vertical (vertical)
      • VOID (void)
      • Warrior (warrior)
      • Wild Country (wild_country)
      • Wilson (wilson)
      • Womens Best (womens_best)
      • Wrangler (wrangler)
      • X-Bionic (x_bionic)
      • Yonex (yonex)
      • Ziener (ziener)
      • ZigZag (zigzag)
      • Zoot (zoot)
    • Hinta (price):
      • < 40 € (budget)
      • 40 € - 55 € (price_2)
      • 55 € - 75 € (price_3)
      • ≥ 75 € (price_4)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Naiset (naiset)
      • Miehet (miehet)
      • Unisex (unisex)
    • Urheilu (urheilu):
      • Treeni (fitness)
      • Juoksu (juoksu)
      • Jooga (jooga)
      • Hiihto (hiihto)
      • Jalkapallo (jalkapallo)
      • Kiipeily (kiipeily)
      • Koripallo (koripallo)
      • Retkeily ja ulkoilu (retkeily_ja_ulkoilu)
      • Salibandy (salibandy)
      • Tennis (tennis)
      • Urheilu yleinen (urheilu_yleinen)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Koko (vaatteiden_koko):
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • S/M (s_m)
      • M (m)
      • M/L (m_l)
      • L (l)
      • L/XL (l_xl)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • 3XL (xxxl)
      • 4XL (4xl)
      • 6XL (6xl)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 54 (54)
      • 58 (58)
      • Yksi koko (yksi_koko)
    • Vaatteen tyyppi (vaatteen_tyyppi):
      • Fleecehousut (fleecehousut)
      • Kerrasto setit (kerrasto_setit)
      • Kurahousut (kurahousut)
      • Lämpöhousut (la_mpo_housut)
      • Sadeasu (sadeasu)
      • Shortsit (shortsit)
      • T-paita (t_paita)
      • Trikoot (trikoot)
    • Materiaali (materiaali):
      • Aramidi (aramidi)
      • Cordura (cordura)
      • Elastaani (elastaani)
      • Fleece (fleece)
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • Hamppu (hamppu)
      • Komposiitti (komposiitti)
      • Kookos (kookos)
      • Kumi (kumi)
      • Mikrokuitu (mikrokuitu)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Softshell (softshell)
      • Spandex (spandex)
      • Stretch (stretch)
      • Svetarineulos (svetarineulos)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Vaahtomuovi (vaahtomuovi)
      • Verkko (verkko)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Kestävä kehitys (kesta_va_kehitys):
      • Kyllä (kylla_)
    • Lahkeen pituus (lahkeen_pituus):
      • Pitkä (pitka_)
      • Lyhyt (lyhyt)
      • Caprit (capri)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi