x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Ho Soccer Urheiluhousut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 13
    • Ho Soccer Icon Long Pants Musta 14 Years Poika
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226599385.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226788171.jpg?ts=1
      Ho Soccer Ho Soccer Icon Long Pants Musta 14 Years Poika Icon Long Pants Musta 14 Years Poika Icon Long Pants Musta 14 Years Poika (1)
      Ho Soccer Icon Long Pants Musta 14 Years Poika
      • 08434666002344
      1
      31.48 EUR
    • Ho Soccer Resistance Short Pants Musta 14 Years Poika
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226979584.jpg?ts=1
      Ho Soccer Ho Soccer Resistance Short Pants Musta 14 Years Poika Resistance Short Pants Musta 14 Years Poika Resistance Short Pants Musta 14 Years Poika (1)
      Ho Soccer Resistance Short Pants Musta 14 Years Poika
      • 08435314684974
      1
      35.48 EUR
    • Ho Soccer Icon Long Pants Musta 10 Years Poika
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226599385.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226790209.jpg?ts=1
      Ho Soccer Ho Soccer Icon Long Pants Musta 10 Years Poika Icon Long Pants Musta 10 Years Poika Icon Long Pants Musta 10 Years Poika (1)
      Ho Soccer Icon Long Pants Musta 10 Years Poika
      • 08434666002320
      1
      31.48 EUR
    • Ho Soccer Icon Long Pants Musta L Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226599468.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246329807.jpg?ts=1
      Ho Soccer Ho Soccer Icon Long Pants Musta L Mies Icon Long Pants Musta L Mies Icon Long Pants Musta L Mies (1)
      Ho Soccer Icon Long Pants Musta L Mies
      • 08434666003464
      1
      32.48 EUR
    • Ho Soccer Resistance Short Pants Musta 10 Years Poika
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226882114.jpg?ts=1
      Ho Soccer Ho Soccer Resistance Short Pants Musta 10 Years Poika Resistance Short Pants Musta 10 Years Poika Resistance Short Pants Musta 10 Years Poika (1)
      Ho Soccer Resistance Short Pants Musta 10 Years Poika
      • 08435314684950
      1
      38.98 EUR
    • Ho Soccer Resistance Short Pants Musta S Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226816564.jpg?ts=1
      Ho Soccer Ho Soccer Resistance Short Pants Musta S Mies Resistance Short Pants Musta S Mies Resistance Short Pants Musta S Mies (1)
      Ho Soccer Resistance Short Pants Musta S Mies
      • 08435314684981
      1
      35.48 EUR
    • Ho Soccer Icon Long Pants Musta 8 Years Poika
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226599385.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226813744.jpg?ts=1
      Ho Soccer Ho Soccer Icon Long Pants Musta 8 Years Poika Icon Long Pants Musta 8 Years Poika Icon Long Pants Musta 8 Years Poika (1)
      Ho Soccer Icon Long Pants Musta 8 Years Poika
      • 08434666002313
      1
      31.48 EUR
    • Ho Soccer Icon Long Pants Musta S Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226599468.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226795386.jpg?ts=1
      Ho Soccer Ho Soccer Icon Long Pants Musta S Mies Icon Long Pants Musta S Mies Icon Long Pants Musta S Mies (1)
      Ho Soccer Icon Long Pants Musta S Mies
      • 08434666003204
      1
      32.48 EUR
    • Ho Soccer Icon Long Pants Musta M Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226599468.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226814200.jpg?ts=1
      Ho Soccer Ho Soccer Icon Long Pants Musta M Mies Icon Long Pants Musta M Mies Icon Long Pants Musta M Mies (1)
      Ho Soccer Icon Long Pants Musta M Mies
      • 08434666003334
      1
      32.48 EUR
    • Ho Soccer Icon Long Pants Musta XL Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226599468.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226810871.jpg?ts=1
      Ho Soccer Ho Soccer Icon Long Pants Musta XL Mies Icon Long Pants Musta XL Mies Icon Long Pants Musta XL Mies (1)
      Ho Soccer Icon Long Pants Musta XL Mies
      • 08434666003594
      1
      32.48 EUR
    • Ho Soccer Icon Long Pants Musta 6 Years Poika
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226599385.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246922767.jpg?ts=1
      Ho Soccer Ho Soccer Icon Long Pants Musta 6 Years Poika Icon Long Pants Musta 6 Years Poika Icon Long Pants Musta 6 Years Poika (1)
      Ho Soccer Icon Long Pants Musta 6 Years Poika
      • 08434666002306
      1
      26.48 EUR
    • Ho Soccer Icon Long Pants Musta 12 Years Poika
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226599385.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246306053.jpg?ts=1
      Ho Soccer Ho Soccer Icon Long Pants Musta 12 Years Poika Icon Long Pants Musta 12 Years Poika Icon Long Pants Musta 12 Years Poika (1)
      Ho Soccer Icon Long Pants Musta 12 Years Poika
      • 08434666002337
      1
      31.48 EUR
    • Ho Soccer Icon Long Pants Musta 2XL Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226599468.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226808925.jpg?ts=1
      Ho Soccer Ho Soccer Icon Long Pants Musta 2XL Mies Icon Long Pants Musta 2XL Mies Icon Long Pants Musta 2XL Mies (1)
      Ho Soccer Icon Long Pants Musta 2XL Mies
      • 08434666003631
      1
      32.48 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Puma DEFAULT
        • puma
      • Björn Borg DEFAULT
        • bjo_rn_borg
      • ICANIWILL DEFAULT
        • icaniwill
      • Kestävä kehitys IMPORTANT
        • kylla_
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Nike (nike)
      • Adidas (adidas)
      • Puma (puma)
      • Craft (craft)
      • Asics (asics)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • ICANIWILL (icaniwill)
      • Superdry (superdry)
      • 2XU (2xu)
      • 4F (4f)
      • 42k Running (42k_running)
      • 100% (100_)
      • 226ers (226ers)
      • Aclima (aclima)
      • Agu (agu)
      • Aim'n (aim_n)
      • Alpinestars (alpinestars)
      • Anar (anar)
      • Anita (anita)
      • Anita Active (anita_active)
      • Arc Teryx (arc_teryx)
      • Astore (astore)
      • Athlecia (athlecia)
      • Avento (avento)
      • Babolat (babolat)
      • Bauer (bauer)
      • Bejo (bejo)
      • Benlee (benlee)
      • Beretta (beretta)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • Better Bodies (better_bodies)
      • Björn Dählie (bjo_rn_da_hlie)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blindsave (blindsave)
      • Blueball Sport (blueball_sport)
      • Boob (boob)
      • Brandit (brandit)
      • Browning (browning)
      • Brunotti (brunotti)
      • Buff (buff)
      • Build Your Brand (build_your_brand)
      • Bula (bula)
      • Bullpadel (bullpadel)
      • Burton (burton)
      • Café Kraft (cafe_kraft)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Casall (casall)
      • CATAGO (catago)
      • Cayler & Sons (cayler_sons)
      • CCM (ccm)
      • CeLaVi (celavi)
      • Cep (cep)
      • Champion (champion)
      • Chevalier (chevalier)
      • Chillaz (chillaz)
      • CLN Athletics (cln_athletics)
      • CMP (cmp)
      • Color Kids (color_kids)
      • Columbia (columbia)
      • Compressport (compressport)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Crazy Idea (crazy_idea)
      • Crownkon (crownkon)
      • Daehlie (daehlie)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Devold (devold)
      • Diadora (diadora)
      • Didriksons (didriksons)
      • Directalpine (directalpine)
      • Dobsom (dobsom)
      • Drop Shot (drop_shot)
      • Dynafit (dynafit)
      • Edelrid (edelrid)
      • Eivy (eivy)
      • Elbrus (elbrus)
      • Elevenate (elevenate)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Endura (endura)
      • Endurance (endurance)
      • Engel (engel)
      • Erima (erima)
      • Everlast (everlast)
      • Everve (everve)
      • EVOKED (evoked)
      • Falke (falke)
      • Fat Pipe (fat_pipe)
      • Ferrino (ferrino)
      • FILA (fila)
      • Fischer (fischer)
      • Five Ten (five_ten)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Freya (freya)
      • Fruit Of The Loom (fruit_of_the_loom)
      • Funkita (funkita)
      • Gasp (gasp)
      • Gill (gill)
      • Givova (givova)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Halti (halti)
      • Hannah (hannah)
      • Head (head)
      • Hebie (hebie)
      • Hellner (hellner)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hessnatur (hessnatur)
      • Hey Honey (hey_honey)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • Ho Soccer (ho_soccer)
      • Hoka One One (hoka_one_one)
      • Houdini (houdini)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hurley (hurley)
      • Hust&Claire (hust_claire)
      • Huub (huub)
      • Härkila (ha_rkila)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • inov-8 (inov_8)
      • IQ (iq)
      • Iron-IC (iron_ic)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • Izas (izas)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jeanstrack (jeanstrack)
      • Joha (joha)
      • John Smith (john_smith)
      • Joluvi (joluvi)
      • Joma (joma)
      • K-swiss (k_swiss)
      • Kappa (kappa)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karpos (karpos)
      • Kempa (kempa)
      • Killeri Gear (killeri_gear)
      • KILPI (kilpi)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Kühl (ku_hl)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lafuma (lafuma)
      • Le coq sportif (le_coq_sportif)
      • Levi's (levi_s)
      • Loeffler (loeffler)
      • Lonsdale (lonsdale)
      • Looking for Wild (looking_for_wild)
      • Lotto (lotto)
      • Luhta (luhta)
      • Lundhags (lundhags)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Mac In A Sac (mac_in_a_sac)
      • Mackenzie (mackenzie)
      • Magnum (magnum)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Maloja (maloja)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mammut (mammut)
      • Mandala (mandala)
      • Marika (marika)
      • Marmot (marmot)
      • Martini (martini)
      • Mcdavid (mcdavid)
      • Mikk-Line (mikk_line)
      • Millet (millet)
      • Mizuno (mizuno)
      • Mons Royale (mons_royale)
      • Montane (montane)
      • Montbell (montbell)
      • Montura (montura)
      • Moon Climbing (moon_climbing)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Musto (musto)
      • Name it (name_it)
      • Name It Kids (name_it_kids)
      • National Geographic (national_geographic)
      • Nebbia (nebbia)
      • Neomondo (neomondo)
      • New Balance (new_balance)
      • Newline (newline)
      • Newwood (newwood)
      • Nordisk (nordisk)
      • Norrøna (norr_na)
      • Northwave (northwave)
      • NOX (nox)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Oakley Apparel (oakley_apparel)
      • Ocun (ocun)
      • Odlo (odlo)
      • OMM (omm)
      • ON (on)
      • On Running (on_running)
      • ONLY (only)
      • Only Play (only_play)
      • Only Play Curvy (only_play_curvy)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Ortovox (ortovox)
      • Osaka (osaka)
      • Otso (otso)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Oxdog (oxdog)
      • Pajak (pajak)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak (peak)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pieces (pieces)
      • Pinewood (pinewood)
      • POC (poc)
      • Poler (poler)
      • PrAna (prana)
      • Pressio (pressio)
      • Protective (protective)
      • Protest (protest)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Rafiki (rafiki)
      • Raidlight (raidlight)
      • Rapala (rapala)
      • Re:claim (re_claim)
      • Red Chili (red_chili)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Rehband (rehband)
      • Reima (reima)
      • Relode (relode)
      • Replay (replay)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Rock Experience (rock_experience)
      • Rogelli (rogelli)
      • Rossignol (rossignol)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Robbins (royal_robbins)
      • Rukka (rukka)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Salewa (salewa)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Santini (santini)
      • Sasta (sasta)
      • Saucony (saucony)
      • Savotta (savotta)
      • Saxx (saxx)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • SCOTT (scott)
      • Select (select)
      • Sergio Tacchini (sergio_tacchini)
      • Shock Doctor (shock_doctor)
      • Sierra Climbing (sierra_climbing)
      • Skins (skins)
      • Skratta (skratta)
      • Smartwool (smartwool)
      • Snap (snap)
      • Snap Climbing (snap_climbing)
      • Softee (softee)
      • Southpole (southpole)
      • Spalding (spalding)
      • Sphere-pro (sphere_pro)
      • Sport Hg (sport_hg)
      • Sportful (sportful)
      • Spyder (spyder)
      • Starter (starter)
      • Starter Black Label (starter_black_label)
      • Stoic (stoic)
      • Super.natural (super_natural)
      • Supernatural (supernatural)
      • Svea (svea)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • Swix (swix)
      • Tbs (tbs)
      • Tenson (tenson)
      • Ternua (ternua)
      • The North Face (the_north_face)
      • The Running Republic (the_running_republic)
      • Thermowave (thermowave)
      • Tierra Outdoor (tierra_outdoor)
      • Timberland (timberland)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Trangoworld (trangoworld)
      • Trespass (trespass)
      • Twentyfour (twentyfour)
      • Tyr (tyr)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Ulvang (ulvang)
      • Umbro (umbro)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • UYN (uyn)
      • V3 Apparel (v3_apparel)
      • Vaude (vaude)
      • Vertical (vertical)
      • VOID (void)
      • Warrior (warrior)
      • Wild Country (wild_country)
      • Wilson (wilson)
      • Womens Best (womens_best)
      • Wrangler (wrangler)
      • X-Bionic (x_bionic)
      • Yonex (yonex)
      • Ziener (ziener)
      • ZigZag (zigzag)
      • Zoot (zoot)
    • Hinta (price):
      • < 40 € (budget)
      • 40 € - 55 € (price_2)
      • 55 € - 75 € (price_3)
      • ≥ 75 € (price_4)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Naiset (naiset)
      • Miehet (miehet)
      • Unisex (unisex)
    • Urheilu (urheilu):
      • Treeni (fitness)
      • Juoksu (juoksu)
      • Jooga (jooga)
      • Hiihto (hiihto)
      • Jalkapallo (jalkapallo)
      • Kiipeily (kiipeily)
      • Koripallo (koripallo)
      • Retkeily ja ulkoilu (retkeily_ja_ulkoilu)
      • Salibandy (salibandy)
      • Tennis (tennis)
      • Urheilu yleinen (urheilu_yleinen)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Koko (vaatteiden_koko):
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • S/M (s_m)
      • M (m)
      • M/L (m_l)
      • L (l)
      • L/XL (l_xl)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • 3XL (xxxl)
      • 4XL (4xl)
      • 6XL (6xl)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 54 (54)
      • 58 (58)
      • Yksi koko (yksi_koko)
    • Vaatteen tyyppi (vaatteen_tyyppi):
      • Fleecehousut (fleecehousut)
      • Kerrasto setit (kerrasto_setit)
      • Kurahousut (kurahousut)
      • Lämpöhousut (la_mpo_housut)
      • Sadeasu (sadeasu)
      • Shortsit (shortsit)
      • T-paita (t_paita)
      • Trikoot (trikoot)
    • Materiaali (materiaali):
      • Aramidi (aramidi)
      • Cordura (cordura)
      • Elastaani (elastaani)
      • Fleece (fleece)
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • Hamppu (hamppu)
      • Komposiitti (komposiitti)
      • Kookos (kookos)
      • Kumi (kumi)
      • Mikrokuitu (mikrokuitu)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Softshell (softshell)
      • Spandex (spandex)
      • Stretch (stretch)
      • Svetarineulos (svetarineulos)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Vaahtomuovi (vaahtomuovi)
      • Verkko (verkko)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Kestävä kehitys (kesta_va_kehitys):
      • Kyllä (kylla_)
    • Lahkeen pituus (lahkeen_pituus):
      • Pitkä (pitka_)
      • Lyhyt (lyhyt)
      • Caprit (capri)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi