x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Kari Traa Urheiluhousut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    24 - 23
    • Kari Traa Women's Louise Tights
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/170622478.jpg
      Kari Traa Kari Traa Women's Louise Tights Women's Louise Tights Women's Louise Tights Kari Traa Women's Louise Tights ovat salihousut . Sopii naisille. (1)
      Kari Traa Women's Louise Tights
      • 07048652652751
      1
      deal
      83.80 EUR
    • Kari Traa Women's Louise Tights
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/170622671.jpg
      Kari Traa Kari Traa Women's Louise Tights Women's Louise Tights Women's Louise Tights Kari Traa Women's Louise Tights ovat salihousut . Sopii naisille. (1)
      Kari Traa Women's Louise Tights
      • 07048652652720
      1
      deal
      83.80 EUR
    • Kari Traa Women's Louise Tights
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/170622478.jpg
      Kari Traa Kari Traa Women's Louise Tights Women's Louise Tights Women's Louise Tights Kari Traa Women's Louise Tights ovat salihousut . Sopii naisille. (1)
      Kari Traa Women's Louise Tights
      • 07048652652782
      1
      deal
      83.80 EUR
    • Kari Traa Women's Louise Tights
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/170622500.jpg
      Kari Traa Kari Traa Women's Louise Tights Women's Louise Tights Women's Louise Tights Kari Traa Women's Louise Tights ovat salihousut . Sopii naisille. (1)
      Kari Traa Women's Louise Tights
      • 07048652652645
      1
      deal
      83.80 EUR
    • Kari Traa Women's Louise Tights
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/170622671.jpg
      Kari Traa Kari Traa Women's Louise Tights Women's Louise Tights Women's Louise Tights Kari Traa Women's Louise Tights ovat salihousut . Sopii naisille. (1)
      Kari Traa Women's Louise Tights
      • 07048652652713
      1
      deal
      83.80 EUR
    • Kari Traa Women's Louise Tights
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/170622478.jpg
      Kari Traa Kari Traa Women's Louise Tights Women's Louise Tights Women's Louise Tights Kari Traa Women's Louise Tights ovat salihousut . Sopii naisille. (1)
      Kari Traa Women's Louise Tights
      • 07048652652768
      1
      deal
      83.80 EUR
    • Kari Traa Women's Louise Tights
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/170622500.jpg
      Kari Traa Kari Traa Women's Louise Tights Women's Louise Tights Women's Louise Tights Kari Traa Women's Louise Tights ovat salihousut . Sopii naisille. (1)
      Kari Traa Women's Louise Tights
      • 07048652652669
      1
      deal
      83.80 EUR
    • Kari Traa Women's Louise 3/4 Tights
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/171874568.jpg
      Kari Traa Kari Traa Women's Louise 3/4 Tights Women's Louise 3/4 Tights Women's Louise 3/4 Tights Kari Traa Women's Louise 3/4 Tights ovat salihousut . Sopii naisille. (1)
      Kari Traa Women's Louise 3/4 Tights
      • 07048652652799
      1
      deal
      63.80 EUR
    • Kari Traa Signe Tights
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143761352.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147430967.jpg
      Kari Traa Kari Traa Signe Tights Signe Tights Signe Tights Kari Traa Signe Tights ovat salihousut juoksuun. Sopii naisille. (1)
      Kari Traa Signe Tights
      • 07048652285928
      1
      deal
      91.80 EUR
    • Kari Traa Women's Nora Tights
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169659872.jpg
      Kari Traa Kari Traa Women's Nora Tights Women's Nora Tights Women's Nora Tights Kari Traa Women's Nora Tights ovat salihousut juoksuun. Sopii naisille. (1)
      Kari Traa Women's Nora Tights
      • 07048652595799
      1
      deal
      43.80 EUR
    • Kari Traa Women's Louise Tights
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/170622478.jpg
      Kari Traa Kari Traa Women's Louise Tights Women's Louise Tights Women's Louise Tights Kari Traa Women's Louise Tights ovat salihousut . Sopii naisille. (1)
      Kari Traa Women's Louise Tights
      • 07048652652775
      1
      deal
      83.80 EUR
    • Kari Traa Mia Tights
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152356448.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151645584.jpg
      Kari Traa Kari Traa Mia Tights Mia Tights Mia Tights Upeat ja monipuoliset treenihousut Mia tightsit on valmistettu pehmeästä, kevyestä ja joustavasta kankaasta. Kangas poistaa tehokkaasti kosteutta ja kuivuu nopeasti. Medium-tason tukevissa tightseissa on ainutlaatuinen vyötärönauha, jonka sisäpuolella on joustavaa materiaalia ja ulkopuolella sidottava kiinnitysnaru. Haara on suunniteltu maksimoimaan liikeradat, eikä sivuilla ole hankaavia saumoja. Mia tightsien ympäriprintatut kuosit herättävät myös näkö- ja mielihyväaistit treeneihin mukaan. (1)
      Kari Traa Mia Tights
      • 07048652510310
      1
      deal
      57.80 EUR
    • Kari Traa Women's Louise 3/4 Tights
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/171874568.jpg
      Kari Traa Kari Traa Women's Louise 3/4 Tights Women's Louise 3/4 Tights Women's Louise 3/4 Tights Kari Traa Women's Louise 3/4 Tights ovat salihousut . Sopii naisille. (1)
      Kari Traa Women's Louise 3/4 Tights
      • 07048652652829
      1
      deal
      63.80 EUR
    • Kari Traa Women's Louise 3/4 Tights
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/171874533.jpg
      Kari Traa Kari Traa Women's Louise 3/4 Tights Women's Louise 3/4 Tights Women's Louise 3/4 Tights Kari Traa Women's Louise 3/4 Tights ovat salihousut . Sopii naisille. (1)
      Kari Traa Women's Louise 3/4 Tights
      • 07048652652898
      1
      deal
      63.80 EUR
    • Kari Traa Women's Tone Tights
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162944185.jpg
      Kari Traa Kari Traa Women's Tone Tights Women's Tone Tights Women's Tone Tights Kari Traa Women's Tone Tights ovat salihousut juoksuun. Sopii naisille. (1)
      Kari Traa Women's Tone Tights
      • 07048652595478
      1
      deal
      62.80 EUR
    • Kari Traa Women's Ane Tights (fall 2020)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/184904965.jpg
      Kari Traa Kari Traa Women's Ane Tights (fall 2020) Women's Ane Tights (fall 2020) Women's Ane Tights (fall 2020) Kari Traa Women's Ane Tights (fall 2020) ovat salihousut . Sopii naisille. (1)
      Kari Traa Women's Ane Tights (fall 2020)
      • 07048652593412
      1
      deal
      83.80 EUR
    • Kari Traa Women's Louise Tights
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164688883.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/160951766.jpg
      Kari Traa Kari Traa Women's Louise Tights Women's Louise Tights Women's Louise Tights Kari Traa Women's Louise Tights ovat salihousut . Sopii naisille. (1)
      Kari Traa Women's Louise Tights
      • 07048652595249
      1
      deal
      83.80 EUR
    • Kari Traa Women's Nora Tights
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169659872.jpg
      Kari Traa Kari Traa Women's Nora Tights Women's Nora Tights Women's Nora Tights Kari Traa Women's Nora Tights ovat salihousut juoksuun. Sopii naisille. (1)
      Kari Traa Women's Nora Tights
      • 07048652595805
      1
      deal
      43.80 EUR
    • Kari Traa Women's Louise Tights
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/170622671.jpg
      Kari Traa Kari Traa Women's Louise Tights Women's Louise Tights Women's Louise Tights Kari Traa Women's Louise Tights ovat salihousut . Sopii naisille. (1)
      Kari Traa Women's Louise Tights
      • 07048652652690
      1
      deal
      83.80 EUR
    • Kari Traa Women's Louise Tights
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/170622478.jpg
      Kari Traa Kari Traa Women's Louise Tights Women's Louise Tights Women's Louise Tights Kari Traa Women's Louise Tights ovat salihousut . Sopii naisille. (1)
      Kari Traa Women's Louise Tights
      • 07048652652744
      1
      deal
      83.80 EUR
    • Kari Traa Women's Nora Tights
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169659872.jpg
      Kari Traa Kari Traa Women's Nora Tights Women's Nora Tights Women's Nora Tights Kari Traa Women's Nora Tights ovat salihousut juoksuun. Sopii naisille. (1)
      Kari Traa Women's Nora Tights
      • 07048652595768
      1
      deal
      43.80 EUR
    • Kari Traa Women's Louise Tights
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157259512.jpg
      Kari Traa Kari Traa Women's Louise Tights Women's Louise Tights Women's Louise Tights Kari Traa Women's Louise Tights ovat salihousut . Sopii naisille. (1)
      Kari Traa Women's Louise Tights
      • 07048652595300
      1
      deal
      83.80 EUR
    • Kari Traa Women's Louise 3/4 Tights
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/171874533.jpg
      Kari Traa Kari Traa Women's Louise 3/4 Tights Women's Louise 3/4 Tights Women's Louise 3/4 Tights Kari Traa Women's Louise 3/4 Tights ovat salihousut . Sopii naisille. (1)
      Kari Traa Women's Louise 3/4 Tights
      • 07048652652904
      1
      deal
      63.80 EUR
    1 3
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Puma DEFAULT
        • puma
      • Björn Borg DEFAULT
        • bjo_rn_borg
      • ICANIWILL DEFAULT
        • icaniwill
      • Kestävä kehitys IMPORTANT
        • kylla_
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Nike (nike)
      • Adidas (adidas)
      • Puma (puma)
      • Craft (craft)
      • Asics (asics)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • ICANIWILL (icaniwill)
      • Superdry (superdry)
      • 2XU (2xu)
      • 10DAYS (10days)
      • Aclima (aclima)
      • ACTIVE By Zizzi (active_by_zizzi)
      • Alpinestars (alpinestars)
      • Anarchy (anarchy)
      • Anita (anita)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Babolat (babolat)
      • Bad Boy (bad_boy)
      • Barbell Apparel (barbell_apparel)
      • Beretta (beretta)
      • Bergans (bergans)
      • Better Bodies (better_bodies)
      • BIDI BADU (bidi_badu)
      • Billabong (billabong)
      • Björn Dählie (bjo_rn_da_hlie)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bontrager (bontrager)
      • Boob (boob)
      • Casall (casall)
      • Cep (cep)
      • Chained Nutrition Gear (chained_nutrition_gear)
      • Champion (champion)
      • Chevalier (chevalier)
      • CLN Athletics (cln_athletics)
      • Columbia (columbia)
      • Compressport (compressport)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cube (cube)
      • Curare Yogawear (curare_yogawear)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Deerhunter (deerhunter)
      • Delicatelove (delicatelove)
      • Devold (devold)
      • Dharma Bums (dharma_bums)
      • Divine Flower (divine_flower)
      • Dobsom (dobsom)
      • Dynafit (dynafit)
      • Ellesse (ellesse)
      • Endura (endura)
      • Endurance (endurance)
      • Esprit (esprit)
      • Fat Pipe (fat_pipe)
      • Fe226 (fe226)
      • FILA (fila)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FOX (fox)
      • Gasp (gasp)
      • GENETIX (genetix)
      • Gonso (gonso)
      • Gore (gore)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • GUESS (guess)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Head (head)
      • Hellner (hellner)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hey Honey (hey_honey)
      • Houdini (houdini)
      • Hummel (hummel)
      • Härkila (ha_rkila)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • inov-8 (inov_8)
      • iON (ion)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • IXS (ixs)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jilla Active (jilla_active)
      • Jordan (jordan)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kazane (kazane)
      • Kidneykaren (kidneykaren)
      • Kids Only (kids_only)
      • Killtec (killtec)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste Sport (lacoste_sport)
      • Leatt (leatt)
      • Lundhags (lundhags)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mammut (mammut)
      • Mandala (mandala)
      • Manduka (manduka)
      • Marika (marika)
      • Mizuno (mizuno)
      • Mons Royale (mons_royale)
      • Moon (moon)
      • Moon Climbing (moon_climbing)
      • Nebbia (nebbia)
      • New Balance (new_balance)
      • Newline (newline)
      • Norrøna (norr_na)
      • Northface (northface)
      • NU-IN (nu_in)
      • O'Neal (o_neal)
      • O'Neill (o_neill)
      • Odlo (odlo)
      • OGNX (ognx)
      • OMM (omm)
      • On Running (on_running)
      • ONLY (only)
      • Only play (only_play)
      • Only Play Curvy (only_play_curvy)
      • Onzie (onzie)
      • P.A.C. (p_a_c_)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pinewood (pinewood)
      • POC (poc)
      • Project Rock (project_rock)
      • Protective (protective)
      • Rab (rab)
      • Race Face (race_face)
      • Reebok (reebok)
      • Rehband (rehband)
      • Relode (relode)
      • Roxy (roxy)
      • Rukka (rukka)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Sasta (sasta)
      • Saucony (saucony)
      • Savage Gear (savage_gear)
      • Savotta (savotta)
      • SCOTT (scott)
      • Shock Doctor (shock_doctor)
      • Skins (skins)
      • Sportful (sportful)
      • SQlab (sqlab)
      • Super.natural (super_natural)
      • Supernatural (supernatural)
      • Swedteam (swedteam)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • Swix (swix)
      • Tenson (tenson)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Sport (tommy_sport)
      • TOUCH9 (touch9)
      • TSG (tsg)
      • Ultimate Direction (ultimate_direction)
      • Ulvang (ulvang)
      • Under Armour (under_armour)
      • UYN (uyn)
      • Varg (varg)
      • Vaude (vaude)
      • Whistler (whistler)
      • Womens Best (womens_best)
      • Workout Empire (workout_empire)
      • X-Bionic (x_bionic)
      • Yakuza (yakuza)
      • Yoga Democracy (yoga_democracy)
      • Zimtstern (zimtstern)
      • Zone (zone)
      • Zone3 (zone3)
    • Hinta (price):
      • < 35 € (budget)
      • 35 € - 50 € (price_2)
      • 50 € - 65 € (price_3)
      • ≥ 65 € (price_4)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Naiset (naiset)
      • Miehet (miehet)
      • Unisex (unisex)
    • Urheilu (urheilu):
      • Treeni (fitness)
      • Juoksu (juoksu)
      • Jooga (jooga)
      • Jalkapallo (jalkapallo)
      • Kiipeily (kiipeily)
      • Nyrkkeily (nyrkkeily)
      • Retkeily ja ulkoilu (retkeily_ja_ulkoilu)
      • Urheilu yleinen (urheilu_yleinen)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Koko (vaatteiden_koko):
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • S/M (s_m)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • 3XL (xxxl)
      • 4XL (4xl)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 54 (54)
      • 58 (58)
    • Vaatteen tyyppi (vaatteen_tyyppi):
      • Kurahousut (kurahousut)
      • Lämpöhousut (la_mpo_housut)
      • Shortsit (shortsit)
      • T-paita (t_paita)
      • Trikoot (trikoot)
    • Materiaali (materiaali):
      • Bambu (bambu)
      • Elastaani (elastaani)
      • Fleece (fleece)
      • Kierrätysmateriaali (kierra_tysmateriaali)
      • Kumi (kumi)
      • Merinovilla (merinovilla)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Silikoni (silikoni)
      • Tencel (tencel)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Kestävä kehitys (kesta_va_kehitys):
      • Kyllä (kylla_)
    • Lahkeen pituus (lahkeen_pituus):
      • Pitkä (pitka_)
      • Lyhyt (lyhyt)
      • Caprit (capri)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi