x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Leatt Urheiluhousut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Leatt Women's Shorts MTB All Mountain 2.0
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/214219355.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232987672.jpg?ts=1
      Leatt Leatt Women's Shorts MTB All Mountain 2.0 Women's Shorts MTB All Mountain 2.0 Women's Shorts MTB All Mountain 2.0 Leatt Women's Shorts MTB All Mountain 2.0 ovat salishortsit maastopyöräilyyn. Sopii naisille. (1)
      Leatt Women's Shorts MTB All Mountain 2.0
      • 06009699109289
      1
      deal
      94.80 EUR
    • Leatt Men's Pant MTB Gravity 4.0 V22
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/254805288.jpg?ts=1
      Leatt Leatt Men's Pant MTB Gravity 4.0 V22 Men's Pant MTB Gravity 4.0 V22 Men's Pant MTB Gravity 4.0 V22 Leatt Men's Pant MTB Gravity 4.0 V22 ovat salihousut . Sopii miehille. (1)
      Leatt Men's Pant MTB Gravity 4.0 V22
      • 06009699106004
      1
      141.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Puma DEFAULT
        • puma
      • Björn Borg DEFAULT
        • bjo_rn_borg
      • ICANIWILL DEFAULT
        • icaniwill
      • Kestävä kehitys IMPORTANT
        • kylla_
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Nike (nike)
      • Adidas (adidas)
      • Puma (puma)
      • Craft (craft)
      • Asics (asics)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • ICANIWILL (icaniwill)
      • Superdry (superdry)
      • 2XU (2xu)
      • 4F (4f)
      • 100% (100_)
      • Aclima (aclima)
      • Agu (agu)
      • Aim'n (aim_n)
      • Alpinestars (alpinestars)
      • Anar (anar)
      • Anita (anita)
      • Anita Active (anita_active)
      • Arc Teryx (arc_teryx)
      • Astore (astore)
      • Athlecia (athlecia)
      • Avento (avento)
      • Babolat (babolat)
      • Bauer (bauer)
      • Bejo (bejo)
      • Benlee (benlee)
      • Beretta (beretta)
      • Berghaus (berghaus)
      • Better Bodies (better_bodies)
      • BIDI BADU (bidi_badu)
      • Björn Dählie (bjo_rn_da_hlie)
      • Black Crown (black_crown)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Boob (boob)
      • Brandit (brandit)
      • Browning (browning)
      • Buff (buff)
      • Build Your Brand (build_your_brand)
      • Bula (bula)
      • Bullpadel (bullpadel)
      • Burton (burton)
      • BV Sport (bv_sport)
      • Café Kraft (cafe_kraft)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Casall (casall)
      • CATAGO (catago)
      • Cayler & Sons (cayler_sons)
      • CCM (ccm)
      • CeLaVi (celavi)
      • Cep (cep)
      • Champion (champion)
      • Chevalier (chevalier)
      • Chillaz (chillaz)
      • CLN Athletics (cln_athletics)
      • CMP (cmp)
      • Color Kids (color_kids)
      • Columbia (columbia)
      • Compressport (compressport)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Crazy Idea (crazy_idea)
      • Crownkon (crownkon)
      • Daehlie (daehlie)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Devold (devold)
      • Didriksons (didriksons)
      • Directalpine (directalpine)
      • Dobsom (dobsom)
      • Drop Shot (drop_shot)
      • Dynafit (dynafit)
      • Edelrid (edelrid)
      • Eivy (eivy)
      • Elbrus (elbrus)
      • Elevenate (elevenate)
      • Endura (endura)
      • Endurance (endurance)
      • Engel (engel)
      • Erima (erima)
      • Errea (errea)
      • Esprit (esprit)
      • Everlast (everlast)
      • Everve (everve)
      • EVOKED (evoked)
      • Falke (falke)
      • Fat Pipe (fat_pipe)
      • Ferrino (ferrino)
      • FILA (fila)
      • Fischer (fischer)
      • Five Ten (five_ten)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Freya (freya)
      • Fruit Of The Loom (fruit_of_the_loom)
      • Funkita (funkita)
      • Garmin (garmin)
      • Gasp (gasp)
      • Gilbert (gilbert)
      • Gill (gill)
      • Givova (givova)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • GTS (gts)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Halti (halti)
      • Hannah (hannah)
      • Head (head)
      • Hebie (hebie)
      • Hellner (hellner)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hessnatur (hessnatur)
      • Hey Honey (hey_honey)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • Ho Soccer (ho_soccer)
      • Houdini (houdini)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hurley (hurley)
      • Hust&Claire (hust_claire)
      • Härkila (ha_rkila)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • inov-8 (inov_8)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • Izas (izas)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jako (jako)
      • Jeanstrack (jeanstrack)
      • Joha (joha)
      • John Smith (john_smith)
      • Joluvi (joluvi)
      • Joma (joma)
      • Jordan (jordan)
      • K-swiss (k_swiss)
      • Kappa (kappa)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karpos (karpos)
      • Kempa (kempa)
      • Killeri Gear (killeri_gear)
      • KILPI (kilpi)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Kühl (ku_hl)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lafuma (lafuma)
      • Le coq sportif (le_coq_sportif)
      • Leatt (leatt)
      • Levi's (levi_s)
      • Loeffler (loeffler)
      • Lonsdale (lonsdale)
      • Looking for Wild (looking_for_wild)
      • Lotto (lotto)
      • Luhta (luhta)
      • Lundhags (lundhags)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Mac In A Sac (mac_in_a_sac)
      • Mackenzie (mackenzie)
      • Magnum (magnum)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Maloja (maloja)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mammut (mammut)
      • Mandala (mandala)
      • Marika (marika)
      • Marmot (marmot)
      • Martini (martini)
      • Mcdavid (mcdavid)
      • Mikk-Line (mikk_line)
      • Millet (millet)
      • Mizuno (mizuno)
      • Mons Royale (mons_royale)
      • Montane (montane)
      • Montbell (montbell)
      • Montura (montura)
      • Moon Climbing (moon_climbing)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Musto (musto)
      • Name it (name_it)
      • Name It Kids (name_it_kids)
      • National Geographic (national_geographic)
      • Nebbia (nebbia)
      • Neomondo (neomondo)
      • New Balance (new_balance)
      • Newline (newline)
      • Newwood (newwood)
      • Nordisk (nordisk)
      • Norrøna (norr_na)
      • Northwave (northwave)
      • NOX (nox)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Oakley Apparel (oakley_apparel)
      • Ocun (ocun)
      • Odlo (odlo)
      • OMM (omm)
      • ON (on)
      • On Running (on_running)
      • ONLY (only)
      • Only Play (only_play)
      • Only Play Curvy (only_play_curvy)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Ortovox (ortovox)
      • Osaka (osaka)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Oxdog (oxdog)
      • Pajak (pajak)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak (peak)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • POC (poc)
      • Poler (poler)
      • PrAna (prana)
      • Pressio (pressio)
      • Protective (protective)
      • Protest (protest)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Rafiki (rafiki)
      • Raidlight (raidlight)
      • Rapala (rapala)
      • Re:claim (re_claim)
      • Red Chili (red_chili)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Rehband (rehband)
      • Reima (reima)
      • Relode (relode)
      • Replay (replay)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Rock Experience (rock_experience)
      • Rogelli (rogelli)
      • Rossignol (rossignol)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Robbins (royal_robbins)
      • Rukka (rukka)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Salewa (salewa)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Santini (santini)
      • Sasta (sasta)
      • Saucony (saucony)
      • Savotta (savotta)
      • Saxx (saxx)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • SCOTT (scott)
      • Select (select)
      • Sergio Tacchini (sergio_tacchini)
      • Shock Doctor (shock_doctor)
      • Sierra Climbing (sierra_climbing)
      • SKECHERS (skechers)
      • Skins (skins)
      • Skratta (skratta)
      • Smartwool (smartwool)
      • Snap (snap)
      • Snap Climbing (snap_climbing)
      • Softee (softee)
      • Southpole (southpole)
      • Spalding (spalding)
      • Sphere-pro (sphere_pro)
      • Sport Hg (sport_hg)
      • Sportful (sportful)
      • Spyder (spyder)
      • Starter (starter)
      • Starter Black Label (starter_black_label)
      • Stoic (stoic)
      • Super.natural (super_natural)
      • Supernatural (supernatural)
      • Svea (svea)
      • Swix (swix)
      • Tbs (tbs)
      • Tecnifibre (tecnifibre)
      • Tenson (tenson)
      • Ternua (ternua)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thermowave (thermowave)
      • Timberland (timberland)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Trangoworld (trangoworld)
      • Trespass (trespass)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Twentyfour (twentyfour)
      • Tyr (tyr)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Ultimate Direction (ultimate_direction)
      • Ulvang (ulvang)
      • Umbro (umbro)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • V3 Apparel (v3_apparel)
      • Vaude (vaude)
      • Vertical (vertical)
      • VOID (void)
      • Warrior (warrior)
      • Wild Country (wild_country)
      • Wilson (wilson)
      • Womens Best (womens_best)
      • Wrangler (wrangler)
      • X-Bionic (x_bionic)
      • Yonex (yonex)
      • Ziener (ziener)
      • ZigZag (zigzag)
      • Zoot (zoot)
    • Hinta (price):
      • < 40 € (budget)
      • 40 € - 55 € (price_2)
      • 55 € - 80 € (price_3)
      • ≥ 80 € (price_4)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Naiset (naiset)
      • Miehet (miehet)
      • Unisex (unisex)
    • Urheilu (urheilu):
      • Treeni (fitness)
      • Juoksu (juoksu)
      • Jooga (jooga)
      • Hiihto (hiihto)
      • Jalkapallo (jalkapallo)
      • Kiipeily (kiipeily)
      • Koripallo (koripallo)
      • Retkeily ja ulkoilu (retkeily_ja_ulkoilu)
      • Salibandy (salibandy)
      • Tennis (tennis)
      • Urheilu yleinen (urheilu_yleinen)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Koko (vaatteiden_koko):
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • S/M (s_m)
      • M (m)
      • M/L (m_l)
      • L (l)
      • L/XL (l_xl)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • 3XL (xxxl)
      • 4XL (4xl)
      • 6XL (6xl)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 54 (54)
      • 58 (58)
      • Yksi koko (yksi_koko)
    • Vaatteen tyyppi (vaatteen_tyyppi):
      • Fleecehousut (fleecehousut)
      • Kerrasto setit (kerrasto_setit)
      • Kurahousut (kurahousut)
      • Lämpöhousut (la_mpo_housut)
      • Sadeasu (sadeasu)
      • Shortsit (shortsit)
      • T-paita (t_paita)
      • Trikoot (trikoot)
    • Materiaali (materiaali):
      • Aramidi (aramidi)
      • Cordura (cordura)
      • Elastaani (elastaani)
      • Fleece (fleece)
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • Hamppu (hamppu)
      • Komposiitti (komposiitti)
      • Kookos (kookos)
      • Kumi (kumi)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Silikoni (silikoni)
      • Softshell (softshell)
      • Spandex (spandex)
      • Stretch (stretch)
      • Svetarineulos (svetarineulos)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Vaahtomuovi (vaahtomuovi)
      • Verkko (verkko)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Kestävä kehitys (kesta_va_kehitys):
      • Kyllä (kylla_)
    • Lahkeen pituus (lahkeen_pituus):
      • Pitkä (pitka_)
      • Lyhyt (lyhyt)
      • Caprit (capri)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi