x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Mons Royale Urheiluhousut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 10
    • Mons Royale Men's Merino Active Leggings
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/252908063.jpg?ts=1
      Mons Royale Mons Royale Men's Merino Active Leggings Men's Merino Active Leggings Men's Merino Active Leggings Mons Royale Men's Merino Active Leggings ovat salihousut juoksuun. Sopii miehille. (1)
      Mons Royale Men's Merino Active Leggings
      • 09420070003595
      1
      148.90 EUR
    • Mons Royale Women's Merino Active Leggings
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/243540722.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/253053260.jpg?ts=1
      Mons Royale Mons Royale Women's Merino Active Leggings Women's Merino Active Leggings Women's Merino Active Leggings Mons Royale Women's Merino Active Leggings ovat salihousut juoksuun. Sopii naisille. (1)
      Mons Royale Women's Merino Active Leggings
      • 09420070006626
      1
      148.90 EUR
    • Mons Royale Women's Momentum 2.0 Bike Shorts
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/224956543.jpg?ts=1
      Mons Royale Mons Royale Women's Momentum 2.0 Bike Shorts Women's Momentum 2.0 Bike Shorts Women's Momentum 2.0 Bike Shorts Mons Royale Women's Momentum 2.0 Bike Shorts ovat salishortsit maastopyöräilyyn. Sopii naisille. (1)
      Mons Royale Women's Momentum 2.0 Bike Shorts
      • 09420057497973
      1
      138.90 EUR
    • Mons Royale Men's Virage Bike Shorts
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225264112.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/219286676.jpg?ts=1
      Mons Royale Mons Royale Men's Virage Bike Shorts Men's Virage Bike Shorts Men's Virage Bike Shorts Mons Royale Men's Virage Bike Shorts ovat salishortsit maastopyöräilyyn. Sopii miehille. (1)
      Mons Royale Men's Virage Bike Shorts
      • 09420057492664
      1
      128.90 EUR
    • Mons Royale Women's Momentum 2.0 Bike Shorts
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/228789888.jpg?ts=1
      Mons Royale Mons Royale Women's Momentum 2.0 Bike Shorts Women's Momentum 2.0 Bike Shorts Women's Momentum 2.0 Bike Shorts Mons Royale Women's Momentum 2.0 Bike Shorts ovat salishortsit maastopyöräilyyn. Sopii naisille. (1)
      Mons Royale Women's Momentum 2.0 Bike Shorts
      • 09420057497928
      1
      138.90 EUR
    • Mons Royale Women's Virage Bike Shorts (2022)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/238752647.jpg?ts=1
      Mons Royale Mons Royale Women's Virage Bike Shorts (2022) Women's Virage Bike Shorts (2022) Women's Virage Bike Shorts (2022) Mons Royale Women's Virage Bike Shorts (2022) ovat salishortsit maastopyöräilyyn. Sopii naisille. (1)
      Mons Royale Women's Virage Bike Shorts (2022)
      • 09420070000426
      1
      128.90 EUR
    • Mons Royale Men's Momentum 2.0 Bike Shorts
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/220747739.jpg?ts=1
      Mons Royale Mons Royale Men's Momentum 2.0 Bike Shorts Men's Momentum 2.0 Bike Shorts Men's Momentum 2.0 Bike Shorts Mons Royale Men's Momentum 2.0 Bike Shorts ovat salishortsit maastopyöräilyyn. Sopii miehille. (1)
      Mons Royale Men's Momentum 2.0 Bike Shorts
      • 09420057492350
      1
      138.90 EUR
    • Mons Royale Women's Momentum 2.0 Bike Shorts
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/224956543.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/236490382.jpg?ts=1
      Mons Royale Mons Royale Women's Momentum 2.0 Bike Shorts Women's Momentum 2.0 Bike Shorts Women's Momentum 2.0 Bike Shorts Mons Royale Women's Momentum 2.0 Bike Shorts ovat salishortsit maastopyöräilyyn. Sopii naisille. (1)
      Mons Royale Women's Momentum 2.0 Bike Shorts
      • 09420057497980
      1
      138.90 EUR
    • Mons Royale Women's Momentum 2.0 Bike Shorts
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/259349992.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/236490382.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/224956543.jpg?ts=1
      Mons Royale Mons Royale Women's Momentum 2.0 Bike Shorts Women's Momentum 2.0 Bike Shorts Women's Momentum 2.0 Bike Shorts Mons Royale Women's Momentum 2.0 Bike Shorts ovat salishortsit maastopyöräilyyn. Sopii naisille. (1)
      Mons Royale Women's Momentum 2.0 Bike Shorts
      • 09420057498000
      1
      138.90 EUR
    • Mons Royale Women's Momentum 2.0 Bike Shorts
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/236446046.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/236485096.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/236485097.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/228789888.jpg?ts=1
      Mons Royale Mons Royale Women's Momentum 2.0 Bike Shorts Women's Momentum 2.0 Bike Shorts Women's Momentum 2.0 Bike Shorts Mons Royale Women's Momentum 2.0 Bike Shorts ovat salishortsit maastopyöräilyyn. Sopii naisille. (1)
      Mons Royale Women's Momentum 2.0 Bike Shorts
      • 09420057497966
      1
      138.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Puma DEFAULT
        • puma
      • Björn Borg DEFAULT
        • bjo_rn_borg
      • ICANIWILL DEFAULT
        • icaniwill
      • Kestävä kehitys IMPORTANT
        • kylla_
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Nike (nike)
      • Adidas (adidas)
      • Puma (puma)
      • Craft (craft)
      • Asics (asics)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • ICANIWILL (icaniwill)
      • Superdry (superdry)
      • 2XU (2xu)
      • 4F (4f)
      • 42k Running (42k_running)
      • 100% (100_)
      • 226ers (226ers)
      • Aclima (aclima)
      • Agu (agu)
      • Aim'n (aim_n)
      • Alpinestars (alpinestars)
      • Anar (anar)
      • Anita (anita)
      • Anita Active (anita_active)
      • Arc Teryx (arc_teryx)
      • Astore (astore)
      • Athlecia (athlecia)
      • Avento (avento)
      • Babolat (babolat)
      • Bauer (bauer)
      • Bejo (bejo)
      • Benlee (benlee)
      • Beretta (beretta)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • Better Bodies (better_bodies)
      • Björn Dählie (bjo_rn_da_hlie)
      • Black Crown (black_crown)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blindsave (blindsave)
      • Blueball Sport (blueball_sport)
      • Boob (boob)
      • Brandit (brandit)
      • Browning (browning)
      • Brunotti (brunotti)
      • Buff (buff)
      • Build Your Brand (build_your_brand)
      • Bula (bula)
      • Bullpadel (bullpadel)
      • Burton (burton)
      • Café Kraft (cafe_kraft)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Casall (casall)
      • CATAGO (catago)
      • Cayler & Sons (cayler_sons)
      • CCM (ccm)
      • CeLaVi (celavi)
      • Cep (cep)
      • Champion (champion)
      • Chevalier (chevalier)
      • Chillaz (chillaz)
      • CLN Athletics (cln_athletics)
      • CMP (cmp)
      • Color Kids (color_kids)
      • Columbia (columbia)
      • Compressport (compressport)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Crazy Idea (crazy_idea)
      • Crownkon (crownkon)
      • Daehlie (daehlie)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Devold (devold)
      • Diadora (diadora)
      • Didriksons (didriksons)
      • Directalpine (directalpine)
      • Dobsom (dobsom)
      • Drop Shot (drop_shot)
      • Dynafit (dynafit)
      • Edelrid (edelrid)
      • Eivy (eivy)
      • Elbrus (elbrus)
      • Elevenate (elevenate)
      • Endura (endura)
      • Endurance (endurance)
      • Engel (engel)
      • Everlast (everlast)
      • Everve (everve)
      • EVOKED (evoked)
      • Falke (falke)
      • Fat Pipe (fat_pipe)
      • Ferrino (ferrino)
      • FILA (fila)
      • Fischer (fischer)
      • Five Ten (five_ten)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Freya (freya)
      • Fruit Of The Loom (fruit_of_the_loom)
      • Funkita (funkita)
      • Gasp (gasp)
      • Gill (gill)
      • Givova (givova)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Halti (halti)
      • Hannah (hannah)
      • Head (head)
      • Hebie (hebie)
      • Hellner (hellner)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hessnatur (hessnatur)
      • Hey Honey (hey_honey)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • Ho Soccer (ho_soccer)
      • Hoka One One (hoka_one_one)
      • Houdini (houdini)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hurley (hurley)
      • Hust&Claire (hust_claire)
      • Huub (huub)
      • Härkila (ha_rkila)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • inov-8 (inov_8)
      • IQ (iq)
      • Iron-IC (iron_ic)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • Izas (izas)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jeanstrack (jeanstrack)
      • Joha (joha)
      • John Smith (john_smith)
      • Joluvi (joluvi)
      • Joma (joma)
      • Jordan (jordan)
      • K-swiss (k_swiss)
      • Kappa (kappa)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karpos (karpos)
      • Kempa (kempa)
      • Killeri Gear (killeri_gear)
      • KILPI (kilpi)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Kühl (ku_hl)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lafuma (lafuma)
      • Le coq sportif (le_coq_sportif)
      • Leatt (leatt)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Levi's (levi_s)
      • Loeffler (loeffler)
      • Lonsdale (lonsdale)
      • Looking for Wild (looking_for_wild)
      • Lotto (lotto)
      • Luhta (luhta)
      • Lundhags (lundhags)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Mac In A Sac (mac_in_a_sac)
      • Mackenzie (mackenzie)
      • Magnum (magnum)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Maloja (maloja)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mammut (mammut)
      • Mandala (mandala)
      • Marika (marika)
      • Marmot (marmot)
      • Martini (martini)
      • Mcdavid (mcdavid)
      • Mikk-Line (mikk_line)
      • Millet (millet)
      • Mizuno (mizuno)
      • Mons Royale (mons_royale)
      • Montane (montane)
      • Montbell (montbell)
      • Montura (montura)
      • Moon Climbing (moon_climbing)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Musto (musto)
      • Name it (name_it)
      • Name It Kids (name_it_kids)
      • National Geographic (national_geographic)
      • Nebbia (nebbia)
      • Neomondo (neomondo)
      • New Balance (new_balance)
      • Newline (newline)
      • Newwood (newwood)
      • Nordisk (nordisk)
      • Norrøna (norr_na)
      • Northwave (northwave)
      • NOX (nox)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Oakley Apparel (oakley_apparel)
      • Ocun (ocun)
      • Odlo (odlo)
      • OMM (omm)
      • ON (on)
      • On Running (on_running)
      • ONLY (only)
      • Only Play (only_play)
      • Only Play Curvy (only_play_curvy)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Ortovox (ortovox)
      • Osaka (osaka)
      • Otso (otso)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Oxdog (oxdog)
      • Pajak (pajak)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak (peak)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pieces (pieces)
      • Pinewood (pinewood)
      • POC (poc)
      • Poler (poler)
      • PrAna (prana)
      • Pressio (pressio)
      • Protective (protective)
      • Protest (protest)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Rafiki (rafiki)
      • Raidlight (raidlight)
      • Rapala (rapala)
      • Re:claim (re_claim)
      • Red Chili (red_chili)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Rehband (rehband)
      • Reima (reima)
      • Relode (relode)
      • Replay (replay)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Rock Experience (rock_experience)
      • Rogelli (rogelli)
      • Rossignol (rossignol)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Robbins (royal_robbins)
      • Rukka (rukka)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Salewa (salewa)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Santini (santini)
      • Sasta (sasta)
      • Saucony (saucony)
      • Savotta (savotta)
      • Saxx (saxx)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • SCOTT (scott)
      • Select (select)
      • Sergio Tacchini (sergio_tacchini)
      • Sherpa (sherpa)
      • Shock Doctor (shock_doctor)
      • Sierra Climbing (sierra_climbing)
      • Skins (skins)
      • Skratta (skratta)
      • Smartwool (smartwool)
      • Snap (snap)
      • Snap Climbing (snap_climbing)
      • Softee (softee)
      • Southpole (southpole)
      • Spalding (spalding)
      • Sphere-pro (sphere_pro)
      • Sport Hg (sport_hg)
      • Sportful (sportful)
      • Spyder (spyder)
      • Starter (starter)
      • Starter Black Label (starter_black_label)
      • Stoic (stoic)
      • Super.natural (super_natural)
      • Supernatural (supernatural)
      • Svea (svea)
      • Swix (swix)
      • Tbs (tbs)
      • Tenson (tenson)
      • Ternua (ternua)
      • The North Face (the_north_face)
      • The Running Republic (the_running_republic)
      • Thermowave (thermowave)
      • Timberland (timberland)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Trangoworld (trangoworld)
      • Trespass (trespass)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Twentyfour (twentyfour)
      • Tyr (tyr)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Ultimate Direction (ultimate_direction)
      • Ulvang (ulvang)
      • Umbro (umbro)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • UYN (uyn)
      • V3 Apparel (v3_apparel)
      • Vaude (vaude)
      • Vertical (vertical)
      • VOID (void)
      • Warrior (warrior)
      • Wild Country (wild_country)
      • Wilson (wilson)
      • Womens Best (womens_best)
      • Wrangler (wrangler)
      • X-Bionic (x_bionic)
      • Yonex (yonex)
      • Ziener (ziener)
      • ZigZag (zigzag)
      • Zoot (zoot)
    • Hinta (price):
      • < 40 € (budget)
      • 40 € - 55 € (price_2)
      • 55 € - 75 € (price_3)
      • ≥ 75 € (price_4)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Naiset (naiset)
      • Miehet (miehet)
      • Unisex (unisex)
    • Urheilu (urheilu):
      • Treeni (fitness)
      • Juoksu (juoksu)
      • Jooga (jooga)
      • Hiihto (hiihto)
      • Jalkapallo (jalkapallo)
      • Kiipeily (kiipeily)
      • Koripallo (koripallo)
      • Retkeily ja ulkoilu (retkeily_ja_ulkoilu)
      • Salibandy (salibandy)
      • Tennis (tennis)
      • Urheilu yleinen (urheilu_yleinen)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Koko (vaatteiden_koko):
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • S/M (s_m)
      • M (m)
      • M/L (m_l)
      • L (l)
      • L/XL (l_xl)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • 3XL (xxxl)
      • 4XL (4xl)
      • 6XL (6xl)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 54 (54)
      • 58 (58)
      • Yksi koko (yksi_koko)
    • Vaatteen tyyppi (vaatteen_tyyppi):
      • Fleecehousut (fleecehousut)
      • Kerrasto setit (kerrasto_setit)
      • Kurahousut (kurahousut)
      • Lämpöhousut (la_mpo_housut)
      • Sadeasu (sadeasu)
      • Shortsit (shortsit)
      • T-paita (t_paita)
      • Trikoot (trikoot)
    • Materiaali (materiaali):
      • Aramidi (aramidi)
      • Cordura (cordura)
      • Elastaani (elastaani)
      • Fleece (fleece)
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • Hamppu (hamppu)
      • Komposiitti (komposiitti)
      • Kookos (kookos)
      • Kumi (kumi)
      • Mikrokuitu (mikrokuitu)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Softshell (softshell)
      • Spandex (spandex)
      • Stretch (stretch)
      • Svetarineulos (svetarineulos)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Vaahtomuovi (vaahtomuovi)
      • Verkko (verkko)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Kestävä kehitys (kesta_va_kehitys):
      • Kyllä (kylla_)
    • Lahkeen pituus (lahkeen_pituus):
      • Pitkä (pitka_)
      • Lyhyt (lyhyt)
      • Caprit (capri)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi