x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Newline Urheiluhousut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 9
    • Newline Women's 7/8 Tights
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150417937.jpg?ts=1
      Newline Newline Women's 7/8 Tights Women's 7/8 Tights Women's 7/8 Tights Newline Women's 7/8 Tights ovat salihousut juoksuun. Sopii naisille. (1)
      Newline Women's 7/8 Tights
      • 05705375607636
      1
      deal
      59.80 EUR
    • Newline Urheiluhousut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217076980.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221372121.jpg?ts=1
      Newline Newline Urheiluhousut Urheiluhousut Urheiluhousut Newline Women's Core Knee Tights ovat salishortsit juoksuun. Sopii naisille. (1)
      Newline Urheiluhousut
      • 05700497576495
      1
      deal
      49.80 EUR
    • Newline Tights Core Knee Musta XS Nainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217076980.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225094795.jpg?ts=1
      Newline Newline Tights Core Knee Musta XS Nainen Tights Core Knee Musta XS Nainen Tights Core Knee Musta XS Nainen Newline Women's Core Knee Tights ovat salishortsit juoksuun. Sopii naisille. (1)
      Newline Tights Core Knee Musta XS Nainen
      • 05700497576488
      1
      deal
      49.80 EUR
    • Newline Ulkoiluhousut 'PORTLAND'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/258958681.jpg?ts=1
      Newline Newline Ulkoiluhousut 'PORTLAND' Ulkoiluhousut 'PORTLAND' Ulkoiluhousut 'PORTLAND' Design: Kontarastiväriset sisäkkeet; Vuori: Vuoraamaton; Materiaali: Kierrätysmateriaali; Kuvio: Yksivärinen; Materiaalin vastuullisuus: Kierrätetty polyesteri; Lisätiedot: Samansävyiset saumat, Sileä kangas, Heijastavat elementit; Yksityiskohdat: Elastinen vyötärö; Pituus: Pitkä/Maxi; Malli: Tapered (1)
      Newline Ulkoiluhousut 'PORTLAND'
      • 05700498299829
      1
      deal
      59.90 EUR
    • Newline Women's 7/8 Tights
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150417937.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151467785.jpg?ts=1
      Newline Newline Women's 7/8 Tights Women's 7/8 Tights Women's 7/8 Tights Newline Women's 7/8 Tights ovat salihousut juoksuun. Sopii naisille. (1)
      Newline Women's 7/8 Tights
      • 05705375607629
      • 05705375607643
      1
      deal
      59.80 EUR
    • Newline Urheiluhousut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205917997.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/224514084.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/183353591.jpg?ts=1
      Newline Newline Urheiluhousut Urheiluhousut Urheiluhousut Newline Women's Core Tights ovat salihousut juoksuun. Sopii naisille. (1)
      Newline Urheiluhousut
      • 05700497558521
      1
      deal
      54.80 EUR
    • Newline Ulkoiluhousut 'PORTLAND'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/258958681.jpg?ts=1
      Newline Newline Ulkoiluhousut 'PORTLAND' Ulkoiluhousut 'PORTLAND' Ulkoiluhousut 'PORTLAND' Design: Kontarastiväriset sisäkkeet; Vuori: Vuoraamaton; Materiaali: Kierrätysmateriaali; Kuvio: Yksivärinen; Materiaalin vastuullisuus: Kierrätetty polyesteri; Lisätiedot: Samansävyiset saumat, Sileä kangas, Heijastavat elementit; Yksityiskohdat: Elastinen vyötärö; Pituus: Pitkä/Maxi; Malli: Tapered (1)
      Newline Ulkoiluhousut 'PORTLAND'
      • 05700498299836
      1
      deal
      59.90 EUR
    • Newline Women's 7/8 Tights
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150417937.jpg?ts=1
      Newline Newline Women's 7/8 Tights Women's 7/8 Tights Women's 7/8 Tights Newline Women's 7/8 Tights ovat salihousut juoksuun. Sopii naisille. (1)
      Newline Women's 7/8 Tights
      • 05705375607612
      1
      deal
      59.80 EUR
    • Newline Tights Core Musta XL Nainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205917997.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/224514084.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/183353591.jpg?ts=1
      Newline Newline Tights Core Musta XL Nainen Tights Core Musta XL Nainen Tights Core Musta XL Nainen Newline Women's Core Tights ovat salihousut juoksuun. Sopii naisille. (1)
      Newline Tights Core Musta XL Nainen
      • 05700497558552
      1
      deal
      54.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Puma DEFAULT
        • puma
      • Björn Borg DEFAULT
        • bjo_rn_borg
      • ICANIWILL DEFAULT
        • icaniwill
      • Kestävä kehitys IMPORTANT
        • kylla_
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Nike (nike)
      • Adidas (adidas)
      • Puma (puma)
      • Craft (craft)
      • Asics (asics)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • ICANIWILL (icaniwill)
      • Superdry (superdry)
      • 2XU (2xu)
      • 4F (4f)
      • 42k Running (42k_running)
      • 100% (100_)
      • 226ers (226ers)
      • Aclima (aclima)
      • Agu (agu)
      • Aim'n (aim_n)
      • Alpinestars (alpinestars)
      • Anar (anar)
      • Anita (anita)
      • Anita Active (anita_active)
      • Arc Teryx (arc_teryx)
      • Astore (astore)
      • Athlecia (athlecia)
      • Avento (avento)
      • Babolat (babolat)
      • Bauer (bauer)
      • Bejo (bejo)
      • Benlee (benlee)
      • Beretta (beretta)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • Better Bodies (better_bodies)
      • Björn Dählie (bjo_rn_da_hlie)
      • Black Crown (black_crown)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blindsave (blindsave)
      • Blueball Sport (blueball_sport)
      • Boob (boob)
      • Brandit (brandit)
      • Browning (browning)
      • Brunotti (brunotti)
      • Buff (buff)
      • Build Your Brand (build_your_brand)
      • Bula (bula)
      • Bullpadel (bullpadel)
      • Burton (burton)
      • Café Kraft (cafe_kraft)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Casall (casall)
      • CATAGO (catago)
      • Cayler & Sons (cayler_sons)
      • CCM (ccm)
      • CeLaVi (celavi)
      • Cep (cep)
      • Champion (champion)
      • Chevalier (chevalier)
      • Chillaz (chillaz)
      • CLN Athletics (cln_athletics)
      • CMP (cmp)
      • Color Kids (color_kids)
      • Columbia (columbia)
      • Compressport (compressport)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Crazy Idea (crazy_idea)
      • Crownkon (crownkon)
      • Daehlie (daehlie)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Devold (devold)
      • Diadora (diadora)
      • Didriksons (didriksons)
      • Directalpine (directalpine)
      • Dobsom (dobsom)
      • Drop Shot (drop_shot)
      • Dynafit (dynafit)
      • Edelrid (edelrid)
      • Eivy (eivy)
      • Elbrus (elbrus)
      • Elevenate (elevenate)
      • Endura (endura)
      • Endurance (endurance)
      • Engel (engel)
      • Everlast (everlast)
      • Everve (everve)
      • EVOKED (evoked)
      • Falke (falke)
      • Fat Pipe (fat_pipe)
      • Ferrino (ferrino)
      • FILA (fila)
      • Fischer (fischer)
      • Five Ten (five_ten)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Freya (freya)
      • Fruit Of The Loom (fruit_of_the_loom)
      • Funkita (funkita)
      • Gasp (gasp)
      • Gill (gill)
      • Givova (givova)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Halti (halti)
      • Hannah (hannah)
      • Head (head)
      • Hebie (hebie)
      • Hellner (hellner)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hessnatur (hessnatur)
      • Hey Honey (hey_honey)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • Ho Soccer (ho_soccer)
      • Hoka One One (hoka_one_one)
      • Houdini (houdini)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hurley (hurley)
      • Hust&Claire (hust_claire)
      • Huub (huub)
      • Härkila (ha_rkila)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • inov-8 (inov_8)
      • IQ (iq)
      • Iron-IC (iron_ic)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • Izas (izas)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jeanstrack (jeanstrack)
      • Joha (joha)
      • John Smith (john_smith)
      • Joluvi (joluvi)
      • Joma (joma)
      • Jordan (jordan)
      • K-swiss (k_swiss)
      • Kappa (kappa)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karpos (karpos)
      • Kempa (kempa)
      • Killeri Gear (killeri_gear)
      • KILPI (kilpi)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Kühl (ku_hl)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lafuma (lafuma)
      • Le coq sportif (le_coq_sportif)
      • Leatt (leatt)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Levi's (levi_s)
      • Loeffler (loeffler)
      • Lonsdale (lonsdale)
      • Looking for Wild (looking_for_wild)
      • Lotto (lotto)
      • Luhta (luhta)
      • Lundhags (lundhags)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Mac In A Sac (mac_in_a_sac)
      • Mackenzie (mackenzie)
      • Magnum (magnum)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Maloja (maloja)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mammut (mammut)
      • Mandala (mandala)
      • Marika (marika)
      • Marmot (marmot)
      • Martini (martini)
      • Mcdavid (mcdavid)
      • Mikk-Line (mikk_line)
      • Millet (millet)
      • Mizuno (mizuno)
      • Mons Royale (mons_royale)
      • Montane (montane)
      • Montbell (montbell)
      • Montura (montura)
      • Moon Climbing (moon_climbing)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Musto (musto)
      • Name it (name_it)
      • Name It Kids (name_it_kids)
      • National Geographic (national_geographic)
      • Nebbia (nebbia)
      • Neomondo (neomondo)
      • New Balance (new_balance)
      • Newline (newline)
      • Newwood (newwood)
      • Nordisk (nordisk)
      • Norrøna (norr_na)
      • Northwave (northwave)
      • NOX (nox)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Oakley Apparel (oakley_apparel)
      • Ocun (ocun)
      • Odlo (odlo)
      • OMM (omm)
      • ON (on)
      • On Running (on_running)
      • ONLY (only)
      • Only Play (only_play)
      • Only Play Curvy (only_play_curvy)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Ortovox (ortovox)
      • Osaka (osaka)
      • Otso (otso)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Oxdog (oxdog)
      • Pajak (pajak)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak (peak)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pieces (pieces)
      • Pinewood (pinewood)
      • POC (poc)
      • Poler (poler)
      • PrAna (prana)
      • Pressio (pressio)
      • Protective (protective)
      • Protest (protest)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Rafiki (rafiki)
      • Raidlight (raidlight)
      • Rapala (rapala)
      • Re:claim (re_claim)
      • Red Chili (red_chili)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Rehband (rehband)
      • Reima (reima)
      • Relode (relode)
      • Replay (replay)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Rock Experience (rock_experience)
      • Rogelli (rogelli)
      • Rossignol (rossignol)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Robbins (royal_robbins)
      • Rukka (rukka)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Salewa (salewa)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Santini (santini)
      • Sasta (sasta)
      • Saucony (saucony)
      • Savotta (savotta)
      • Saxx (saxx)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • SCOTT (scott)
      • Select (select)
      • Sergio Tacchini (sergio_tacchini)
      • Sherpa (sherpa)
      • Shock Doctor (shock_doctor)
      • Sierra Climbing (sierra_climbing)
      • Skins (skins)
      • Skratta (skratta)
      • Smartwool (smartwool)
      • Snap (snap)
      • Snap Climbing (snap_climbing)
      • Softee (softee)
      • Southpole (southpole)
      • Spalding (spalding)
      • Sphere-pro (sphere_pro)
      • Sport Hg (sport_hg)
      • Sportful (sportful)
      • Spyder (spyder)
      • Starter (starter)
      • Starter Black Label (starter_black_label)
      • Stoic (stoic)
      • Super.natural (super_natural)
      • Supernatural (supernatural)
      • Svea (svea)
      • Swix (swix)
      • Tbs (tbs)
      • Tenson (tenson)
      • Ternua (ternua)
      • The North Face (the_north_face)
      • The Running Republic (the_running_republic)
      • Thermowave (thermowave)
      • Timberland (timberland)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Trangoworld (trangoworld)
      • Trespass (trespass)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Twentyfour (twentyfour)
      • Tyr (tyr)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Ultimate Direction (ultimate_direction)
      • Ulvang (ulvang)
      • Umbro (umbro)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • UYN (uyn)
      • V3 Apparel (v3_apparel)
      • Vaude (vaude)
      • Vertical (vertical)
      • VOID (void)
      • Warrior (warrior)
      • Wild Country (wild_country)
      • Wilson (wilson)
      • Womens Best (womens_best)
      • Wrangler (wrangler)
      • X-Bionic (x_bionic)
      • Yonex (yonex)
      • Ziener (ziener)
      • ZigZag (zigzag)
      • Zoot (zoot)
    • Hinta (price):
      • < 40 € (budget)
      • 40 € - 55 € (price_2)
      • 55 € - 75 € (price_3)
      • ≥ 75 € (price_4)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Naiset (naiset)
      • Miehet (miehet)
      • Unisex (unisex)
    • Urheilu (urheilu):
      • Treeni (fitness)
      • Juoksu (juoksu)
      • Jooga (jooga)
      • Hiihto (hiihto)
      • Jalkapallo (jalkapallo)
      • Kiipeily (kiipeily)
      • Koripallo (koripallo)
      • Retkeily ja ulkoilu (retkeily_ja_ulkoilu)
      • Salibandy (salibandy)
      • Tennis (tennis)
      • Urheilu yleinen (urheilu_yleinen)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Koko (vaatteiden_koko):
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • S/M (s_m)
      • M (m)
      • M/L (m_l)
      • L (l)
      • L/XL (l_xl)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • 3XL (xxxl)
      • 4XL (4xl)
      • 6XL (6xl)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 54 (54)
      • 58 (58)
      • Yksi koko (yksi_koko)
    • Vaatteen tyyppi (vaatteen_tyyppi):
      • Fleecehousut (fleecehousut)
      • Kerrasto setit (kerrasto_setit)
      • Kurahousut (kurahousut)
      • Lämpöhousut (la_mpo_housut)
      • Sadeasu (sadeasu)
      • Shortsit (shortsit)
      • T-paita (t_paita)
      • Trikoot (trikoot)
    • Materiaali (materiaali):
      • Aramidi (aramidi)
      • Cordura (cordura)
      • Elastaani (elastaani)
      • Fleece (fleece)
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • Hamppu (hamppu)
      • Komposiitti (komposiitti)
      • Kookos (kookos)
      • Kumi (kumi)
      • Mikrokuitu (mikrokuitu)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Softshell (softshell)
      • Spandex (spandex)
      • Stretch (stretch)
      • Svetarineulos (svetarineulos)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Vaahtomuovi (vaahtomuovi)
      • Verkko (verkko)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Kestävä kehitys (kesta_va_kehitys):
      • Kyllä (kylla_)
    • Lahkeen pituus (lahkeen_pituus):
      • Pitkä (pitka_)
      • Lyhyt (lyhyt)
      • Caprit (capri)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi