x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Roxy Urheiluhousut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Roxy Castle In The Snow Pants true black Koko L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/243961465.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/252839831.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/250497403.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/243962546.jpg?ts=1
      Roxy Roxy Castle In The Snow Pants true black Koko L Castle In The Snow Pants true black Koko L Castle In The Snow Pants true black Koko L Roxy Castle In The Snow -housuissa on Dryflight-teknologia ja PFC-vapaa DWR-pinnoite, joka suojaa sinua kosteudelta. Materiaali erittäin hengittävä ja sen 4-suuntainen jousto antaa vapautta liikkumiseen. Täydellinen pitkiin päiviin luonnossa. OminaisuudetVetoketju- ja nappisuljenta VyölenkitReisitasku vasemmassa jalassaIrrotettavat housujen lahkeet PFC-vapaa DWR-käsittely Joustava vyötärönauhaTakatasku (1)
      Roxy Castle In The Snow Pants true black Koko L
      • 03613377619194
      2
      59.48 EUR
    • Roxy Diversion Pants deep lichen green Koko T12
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/256372638.jpg?ts=1
      Roxy Roxy Diversion Pants deep lichen green Koko T12 Diversion Pants deep lichen green Koko T12 Diversion Pants deep lichen green Koko T12 Diversion-lumihousut 8-16-vuotiaille tytöille tarjoavat paljon tyyliä ja absoluuttista lämpöä vuoden kylmimpinä päivinä. WarmFlight® Eco eristys pitää sinut lämpimänä koko päivän. Räätälöity istuvuus takaa tiukemman istuvuuden vyötäröltä, kun taas leveämmät lahkeet antavat enemmän liikkumisvapautta. Yhdistä niihin Roxyn takki ja olet täysin valmis uuteen sesonkiin! Ominaisuudet10K Roxy DryFlight® -teknologia parempaan vedeneristykseenTailored Fit - istuva vyötäröltä ja polvista, väljempi leikkaus lahkeista ja nilkoistaWarmFlight®-eristys Korkea vyötärönauha ja joustava paneeli takanaEtu- ja takataskutTaftikankaiset lumilukot (1)
      Roxy Diversion Pants deep lichen green Koko T12
      • 03613377558318
      1
      deal
      129.95 EUR
    • Roxy Diversion Pants deep lichen green Koko T14
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/258576511.jpg?ts=1
      Roxy Roxy Diversion Pants deep lichen green Koko T14 Diversion Pants deep lichen green Koko T14 Diversion Pants deep lichen green Koko T14 Diversion-lumihousut 8-16-vuotiaille tytöille tarjoavat paljon tyyliä ja absoluuttista lämpöä vuoden kylmimpinä päivinä. WarmFlight® Eco eristys pitää sinut lämpimänä koko päivän. Räätälöity istuvuus takaa tiukemman istuvuuden vyötäröltä, kun taas leveämmät lahkeet antavat enemmän liikkumisvapautta. Yhdistä niihin Roxyn takki ja olet täysin valmis uuteen sesonkiin! Ominaisuudet10K Roxy DryFlight® -teknologia parempaan vedeneristykseenTailored Fit - istuva vyötäröltä ja polvista, väljempi leikkaus lahkeista ja nilkoistaWarmFlight®-eristys Korkea vyötärönauha ja joustava paneeli takanaEtu- ja takataskutTaftikankaiset lumilukot (1)
      Roxy Diversion Pants deep lichen green Koko T14
      • 03613377558325
      1
      deal
      129.95 EUR
    • Roxy Daybreak Baselayer Pants Musta L Nainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/247934164.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/253099715.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/258396243.jpg?ts=1
      Roxy Roxy Daybreak Baselayer Pants Musta L Nainen Daybreak Baselayer Pants Musta L Nainen Daybreak Baselayer Pants Musta L Nainen (1)
      Roxy Daybreak Baselayer Pants Musta L Nainen
      • 03613377561257
      1
      48.89 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Puma DEFAULT
        • puma
      • Björn Borg DEFAULT
        • bjo_rn_borg
      • ICANIWILL DEFAULT
        • icaniwill
      • Kestävä kehitys IMPORTANT
        • kylla_
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Nike (nike)
      • Adidas (adidas)
      • Puma (puma)
      • Craft (craft)
      • Asics (asics)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • ICANIWILL (icaniwill)
      • Superdry (superdry)
      • 2XU (2xu)
      • 4F (4f)
      • 42k Running (42k_running)
      • 100% (100_)
      • 226ers (226ers)
      • Aclima (aclima)
      • Agu (agu)
      • Aim'n (aim_n)
      • Alpinestars (alpinestars)
      • Anar (anar)
      • Anita (anita)
      • Anita Active (anita_active)
      • Arc Teryx (arc_teryx)
      • Astore (astore)
      • Athlecia (athlecia)
      • Avento (avento)
      • Babolat (babolat)
      • Bauer (bauer)
      • Bejo (bejo)
      • Benlee (benlee)
      • Beretta (beretta)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • Better Bodies (better_bodies)
      • Björn Dählie (bjo_rn_da_hlie)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blindsave (blindsave)
      • Blueball Sport (blueball_sport)
      • Boob (boob)
      • Brandit (brandit)
      • Browning (browning)
      • Brunotti (brunotti)
      • Buff (buff)
      • Build Your Brand (build_your_brand)
      • Bula (bula)
      • Bullpadel (bullpadel)
      • Burton (burton)
      • Café Kraft (cafe_kraft)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Casall (casall)
      • CATAGO (catago)
      • Cayler & Sons (cayler_sons)
      • CCM (ccm)
      • CeLaVi (celavi)
      • Cep (cep)
      • Champion (champion)
      • Chevalier (chevalier)
      • Chillaz (chillaz)
      • CLN Athletics (cln_athletics)
      • CMP (cmp)
      • Color Kids (color_kids)
      • Columbia (columbia)
      • Compressport (compressport)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Crazy Idea (crazy_idea)
      • Crownkon (crownkon)
      • Daehlie (daehlie)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Devold (devold)
      • Diadora (diadora)
      • Didriksons (didriksons)
      • Directalpine (directalpine)
      • Dobsom (dobsom)
      • Drop Shot (drop_shot)
      • Dynafit (dynafit)
      • Edelrid (edelrid)
      • Eivy (eivy)
      • Elbrus (elbrus)
      • Elevenate (elevenate)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Endura (endura)
      • Endurance (endurance)
      • Engel (engel)
      • Erima (erima)
      • Everlast (everlast)
      • Everve (everve)
      • EVOKED (evoked)
      • Falke (falke)
      • Fat Pipe (fat_pipe)
      • Ferrino (ferrino)
      • FILA (fila)
      • Fischer (fischer)
      • Five Ten (five_ten)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Freya (freya)
      • Fruit Of The Loom (fruit_of_the_loom)
      • Funkita (funkita)
      • Gasp (gasp)
      • Gill (gill)
      • Givova (givova)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Halti (halti)
      • Hannah (hannah)
      • Head (head)
      • Hebie (hebie)
      • Hellner (hellner)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hessnatur (hessnatur)
      • Hey Honey (hey_honey)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • Ho Soccer (ho_soccer)
      • Hoka One One (hoka_one_one)
      • Houdini (houdini)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hurley (hurley)
      • Hust&Claire (hust_claire)
      • Huub (huub)
      • Härkila (ha_rkila)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • inov-8 (inov_8)
      • IQ (iq)
      • Iron-IC (iron_ic)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • Izas (izas)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jeanstrack (jeanstrack)
      • Joha (joha)
      • John Smith (john_smith)
      • Joluvi (joluvi)
      • Joma (joma)
      • K-swiss (k_swiss)
      • Kappa (kappa)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karpos (karpos)
      • Kempa (kempa)
      • Killeri Gear (killeri_gear)
      • KILPI (kilpi)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Kühl (ku_hl)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lafuma (lafuma)
      • Le coq sportif (le_coq_sportif)
      • Levi's (levi_s)
      • Loeffler (loeffler)
      • Lonsdale (lonsdale)
      • Looking for Wild (looking_for_wild)
      • Lotto (lotto)
      • Luhta (luhta)
      • Lundhags (lundhags)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Mac In A Sac (mac_in_a_sac)
      • Mackenzie (mackenzie)
      • Magnum (magnum)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Maloja (maloja)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mammut (mammut)
      • Mandala (mandala)
      • Marika (marika)
      • Marmot (marmot)
      • Martini (martini)
      • Mcdavid (mcdavid)
      • Mikk-Line (mikk_line)
      • Millet (millet)
      • Mizuno (mizuno)
      • Mons Royale (mons_royale)
      • Montane (montane)
      • Montbell (montbell)
      • Montura (montura)
      • Moon Climbing (moon_climbing)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Musto (musto)
      • Name it (name_it)
      • Name It Kids (name_it_kids)
      • National Geographic (national_geographic)
      • Nebbia (nebbia)
      • Neomondo (neomondo)
      • New Balance (new_balance)
      • Newline (newline)
      • Newwood (newwood)
      • Nordisk (nordisk)
      • Norrøna (norr_na)
      • Northwave (northwave)
      • NOX (nox)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Oakley Apparel (oakley_apparel)
      • Ocun (ocun)
      • Odlo (odlo)
      • OMM (omm)
      • ON (on)
      • On Running (on_running)
      • ONLY (only)
      • Only Play (only_play)
      • Only Play Curvy (only_play_curvy)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Ortovox (ortovox)
      • Osaka (osaka)
      • Otso (otso)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Oxdog (oxdog)
      • Pajak (pajak)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak (peak)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pieces (pieces)
      • Pinewood (pinewood)
      • POC (poc)
      • Poler (poler)
      • PrAna (prana)
      • Pressio (pressio)
      • Protective (protective)
      • Protest (protest)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Rafiki (rafiki)
      • Raidlight (raidlight)
      • Rapala (rapala)
      • Re:claim (re_claim)
      • Red Chili (red_chili)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Rehband (rehband)
      • Reima (reima)
      • Relode (relode)
      • Replay (replay)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Rock Experience (rock_experience)
      • Rogelli (rogelli)
      • Rossignol (rossignol)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Robbins (royal_robbins)
      • Rukka (rukka)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Salewa (salewa)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Santini (santini)
      • Sasta (sasta)
      • Saucony (saucony)
      • Savotta (savotta)
      • Saxx (saxx)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • SCOTT (scott)
      • Select (select)
      • Sergio Tacchini (sergio_tacchini)
      • Shock Doctor (shock_doctor)
      • Sierra Climbing (sierra_climbing)
      • Skins (skins)
      • Skratta (skratta)
      • Smartwool (smartwool)
      • Snap (snap)
      • Snap Climbing (snap_climbing)
      • Softee (softee)
      • Southpole (southpole)
      • Spalding (spalding)
      • Sphere-pro (sphere_pro)
      • Sport Hg (sport_hg)
      • Sportful (sportful)
      • Spyder (spyder)
      • Starter (starter)
      • Starter Black Label (starter_black_label)
      • Stoic (stoic)
      • Super.natural (super_natural)
      • Supernatural (supernatural)
      • Svea (svea)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • Swix (swix)
      • Tbs (tbs)
      • Tenson (tenson)
      • Ternua (ternua)
      • The North Face (the_north_face)
      • The Running Republic (the_running_republic)
      • Thermowave (thermowave)
      • Tierra Outdoor (tierra_outdoor)
      • Timberland (timberland)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Trangoworld (trangoworld)
      • Trespass (trespass)
      • Twentyfour (twentyfour)
      • Tyr (tyr)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Ulvang (ulvang)
      • Umbro (umbro)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • UYN (uyn)
      • V3 Apparel (v3_apparel)
      • Vaude (vaude)
      • Vertical (vertical)
      • VOID (void)
      • Warrior (warrior)
      • Wild Country (wild_country)
      • Wilson (wilson)
      • Womens Best (womens_best)
      • Wrangler (wrangler)
      • X-Bionic (x_bionic)
      • Yonex (yonex)
      • Ziener (ziener)
      • ZigZag (zigzag)
      • Zoot (zoot)
    • Hinta (price):
      • < 40 € (budget)
      • 40 € - 55 € (price_2)
      • 55 € - 75 € (price_3)
      • ≥ 75 € (price_4)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Naiset (naiset)
      • Miehet (miehet)
      • Unisex (unisex)
    • Urheilu (urheilu):
      • Treeni (fitness)
      • Juoksu (juoksu)
      • Jooga (jooga)
      • Hiihto (hiihto)
      • Jalkapallo (jalkapallo)
      • Kiipeily (kiipeily)
      • Koripallo (koripallo)
      • Retkeily ja ulkoilu (retkeily_ja_ulkoilu)
      • Salibandy (salibandy)
      • Tennis (tennis)
      • Urheilu yleinen (urheilu_yleinen)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Koko (vaatteiden_koko):
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • S/M (s_m)
      • M (m)
      • M/L (m_l)
      • L (l)
      • L/XL (l_xl)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • 3XL (xxxl)
      • 4XL (4xl)
      • 6XL (6xl)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 54 (54)
      • 58 (58)
      • Yksi koko (yksi_koko)
    • Vaatteen tyyppi (vaatteen_tyyppi):
      • Fleecehousut (fleecehousut)
      • Kerrasto setit (kerrasto_setit)
      • Kurahousut (kurahousut)
      • Lämpöhousut (la_mpo_housut)
      • Sadeasu (sadeasu)
      • Shortsit (shortsit)
      • T-paita (t_paita)
      • Trikoot (trikoot)
    • Materiaali (materiaali):
      • Aramidi (aramidi)
      • Cordura (cordura)
      • Elastaani (elastaani)
      • Fleece (fleece)
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • Hamppu (hamppu)
      • Komposiitti (komposiitti)
      • Kookos (kookos)
      • Kumi (kumi)
      • Mikrokuitu (mikrokuitu)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Softshell (softshell)
      • Spandex (spandex)
      • Stretch (stretch)
      • Svetarineulos (svetarineulos)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Vaahtomuovi (vaahtomuovi)
      • Verkko (verkko)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Kestävä kehitys (kesta_va_kehitys):
      • Kyllä (kylla_)
    • Lahkeen pituus (lahkeen_pituus):
      • Pitkä (pitka_)
      • Lyhyt (lyhyt)
      • Caprit (capri)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi