x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Dunlop treenikassi

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 12
    • Dunlop Paletro Play Black/Yellow
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230714516.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230714550.jpg?ts=1
      Dunlop Dunlop Paletro Play Black/Yellow Paletro Play Black/Yellow Paletro Play Black/Yellow (5)
      Dunlop Paletro Play Black/Yellow
      • 00045566912831
      • DU295496
      4
      good_buy
      37.80 EUR
    • Dunlop Padel Bag Paletero Club Black/Red
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231359422.jpg?ts=1
      Dunlop Dunlop Padel Bag Paletero Club Black/Red Padel Bag Paletero Club Black/Red Padel Bag Paletero Club Black/Red The Dunlop Club Padel Bag will be perfect to accompany you during your matches and training sessions. This practical paddle bag can hold a total of 9 rackets in its 2 compartments. It has a zipper pocket and a net inside one of the compartments for storing your water bottle, your license or your keys.This Dunlop paddle bag can be worn as a backpack or on the shoulder thanks to two padded and adjustable straps. It also has a double handle on the top so it can be carried in the hand. (1)
      Dunlop Padel Bag Paletero Club Black/Red
      • 00045566932839
      • DU325915
      3
      46.89 EUR
    • Dunlop Hire Padel Racket Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231359378.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230714602.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230714573.jpg?ts=1
      Dunlop Dunlop Hire Padel Racket Musta Hire Padel Racket Musta Hire Padel Racket Musta Tyylikäs ja toimiva melamailalaukku Dunlopilta. (1)
      Dunlop Hire Padel Racket Musta
      • 00045566301529
      3
      50.89 EUR
    • Dunlop Cx Club 75l Racket Bag Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208285454.jpg?ts=1
      Dunlop Dunlop Cx Club 75l Racket Bag Musta Cx Club 75l Racket Bag Musta Cx Club 75l Racket Bag Musta (2)
      Dunlop Cx Club 75l Racket Bag Musta
      • 00045566922243
      1
      95.00 EUR
    • Dunlop SX Performance x12 Black/Yellow 2022
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231318533.jpg?ts=1
      Dunlop Dunlop SX Performance x12 Black/Yellow 2022 SX Performance x12 Black/Yellow 2022 SX Performance x12 Black/Yellow 2022 (1)
      Dunlop SX Performance x12 Black/Yellow 2022
      • 00045566932679
      2
      100.39 EUR
    • Dunlop Mailalaukku Dunlop SX PERFORMANCE 8 THERMO
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225690845.jpg?ts=1
      Dunlop Dunlop Mailalaukku Dunlop SX PERFORMANCE 8 THERMO Mailalaukku Dunlop SX PERFORMANCE 8 THERMO Mailalaukku Dunlop SX PERFORMANCE 8 THERMO (1)
      Dunlop Mailalaukku Dunlop SX PERFORMANCE 8 THERMO
      • 00045566932686
      2
      86.89 EUR
    • Dunlop Sx-performance 30l Backpack Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/219094508.jpg?ts=1
      Dunlop Dunlop Sx-performance 30l Backpack Musta Sx-performance 30l Backpack Musta Sx-performance 30l Backpack Musta (1)
      Dunlop Sx-performance 30l Backpack Musta
      • 00045566932709
      2
      56.39 EUR
    • Dunlop Sx-club Racket Bag Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225693157.jpg?ts=1
      Dunlop Dunlop Sx-club Racket Bag Musta Sx-club Racket Bag Musta Sx-club Racket Bag Musta (1)
      Dunlop Sx-club Racket Bag Musta
      • 00045566932723
      1
      91.89 EUR
    • Dunlop Elite Padel Bag Black/Yellow
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153847118.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225693380.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/228677225.jpg?ts=1
      Dunlop Dunlop Elite Padel Bag Black/Yellow Elite Padel Bag Black/Yellow Elite Padel Bag Black/Yellow (1)
      Dunlop Elite Padel Bag Black/Yellow
      • 00045566912800
      1
      120.00 EUR
    • Dunlop Racket Bag Tac Cx Perf. Backpack Black
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231359329.jpg?ts=1
      Dunlop Dunlop Racket Bag Tac Cx Perf. Backpack Black Racket Bag Tac Cx Perf. Backpack Black Racket Bag Tac Cx Perf. Backpack Black Black Dunlop CX Performance Backpack. This bag is specially designed for style and functionality. The bag provides space for 2 rackets (1)
      Dunlop Racket Bag Tac Cx Perf. Backpack Black
      • 00045566908629
      1
      74.56 EUR
    • Dunlop Thermo Elite mailalaukku musta/punainen 2021
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231359256.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225692330.jpg?ts=1
      Dunlop Dunlop Thermo Elite mailalaukku musta/punainen 2021 Thermo Elite mailalaukku musta/punainen 2021 Thermo Elite mailalaukku musta/punainen 2021 Thermo Elite Racket laukku 2021 on varustettu lämpöosastolla, joka suojaa telinettä kuumuudelta / kylmältä. Melalaukussa on ylimääräinen lokero kengille ja useita lokeroita henkilökohtaisille tarvikkeille. Thermo Eliten yläosassa on kahvat ja pohjassa olkaimet, joten se on helppokäyttöinen reppuna. (1)
      Dunlop Thermo Elite mailalaukku musta/punainen 2021
      • 00045566912824
      1
      107.85 EUR
    • Dunlop Sx-club Racket Bag Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225775414.jpg?ts=1
      Dunlop Dunlop Sx-club Racket Bag Musta Sx-club Racket Bag Musta Sx-club Racket Bag Musta (1)
      Dunlop Sx-club Racket Bag Musta
      • 00045566932716
      1
      101.89 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • adidas DEFAULT
        • adidas
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Nike (nike)
      • adidas (adidas)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Puma (puma)
      • Under Armour (under_armour)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • 4F (4f)
      • 24hShop (24hshop)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • American Tourister (american_tourister)
      • Antony Morato (antony_morato)
      • Aqua Lung (aqua_lung)
      • Arena (arena)
      • Asics (asics)
      • Athlecia (athlecia)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Avento (avento)
      • Babolat (babolat)
      • Bach (bach)
      • Bagbase (bagbase)
      • Barts (barts)
      • Batman (batman)
      • Bauer (bauer)
      • BEAL (beal)
      • Benlee (benlee)
      • Beretta (beretta)
      • Best Divers (best_divers)
      • Better Bodies (better_bodies)
      • BEUCHAT (beuchat)
      • BioLite (biolite)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Black Crown (black_crown)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bogner (bogner)
      • Born Living Yoga (born_living_yoga)
      • Bric's (bric_s)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bullpadel (bullpadel)
      • By malene birger (by_malene_birger)
      • C4 (c4)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Campz (campz)
      • Carhartt (carhartt)
      • Carlton (carlton)
      • Casall (casall)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Cayler & Sons (cayler_sons)
      • CCM (ccm)
      • Cerda Group (cerda_group)
      • Chevalier (chevalier)
      • Chrome (chrome)
      • CMP (cmp)
      • Color Baby (color_baby)
      • Condor (condor)
      • Cony (cony)
      • Cotopaxi (cotopaxi)
      • Craft (craft)
      • Cressi (cressi)
      • Dakine (dakine)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Delsey (delsey)
      • Design Letters (design_letters)
      • Deuter (deuter)
      • Douchebags (douchebags)
      • Drop Shot (drop_shot)
      • Dunlop (dunlop)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Eastpak (eastpak)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Everlast (everlast)
      • Exped (exped)
      • Fat Pipe (fat_pipe)
      • FeelFree (feelfree)
      • Festool (festool)
      • FILA (fila)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fossil (fossil)
      • Fred perry (fred_perry)
      • Funkita (funkita)
      • Funky Trunks (funky_trunks)
      • FZ Forza (fz_forza)
      • G-Star (g_star)
      • Gabbag (gabbag)
      • Garcia (garcia)
      • Gasp (gasp)
      • Giudi (giudi)
      • Givova (givova)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • GUESS (guess)
      • Gymstick (gymstick)
      • Hackett (hackett)
      • Halcyon (halcyon)
      • Halite (halite)
      • Harlem Padel (harlem_padel)
      • Harold's (harold_s)
      • Head (head)
      • Herschel (herschel)
      • HILDEBRAND (hildebrand)
      • Horizn Studios (horizn_studios)
      • HP (hp)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hurley (hurley)
      • Huub (huub)
      • HyperX (hyperx)
      • Indiana (indiana)
      • Indiana SUP (indiana_sup)
      • inov-8 (inov_8)
      • Jekyll & Hide (jekyll_hide)
      • Jobe (jobe)
      • Joma (joma)
      • JOOP! (joop_)
      • Karakal (karakal)
      • Kempa (kempa)
      • KILPI (kilpi)
      • Kipling (kipling)
      • KRF (krf)
      • Ksix (ksix)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Le coq sportif (le_coq_sportif)
      • LEKI (leki)
      • Leone1947 (leone1947)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Lexon (lexon)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Lipault Paris (lipault_paris)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lowe Alpine (lowe_alpine)
      • Lundhags (lundhags)
      • M-Wave (m_wave)
      • Maison Hēroïne (maison_he_roi_ne)
      • Maison Mollerus (maison_mollerus)
      • Mammut (mammut)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Mares (mares)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Metalsub (metalsub)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • MILRAB (milrab)
      • Mizuno (mizuno)
      • Mosconi (mosconi)
      • Munich (munich)
      • Napapijri (napapijri)
      • Nathan (nathan)
      • Nettimyynti.fi (nettimyynti_fi)
      • Neverlost (neverlost)
      • New Balance (new_balance)
      • New Era (new_era)
      • Nitro (nitro)
      • North sails (north_sails)
      • NOX (nox)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley Apparel (oakley_apparel)
      • OMER (omer)
      • OMS (oms)
      • Orca (orca)
      • Ortlieb (ortlieb)
      • Osaka (osaka)
      • Osprey (osprey)
      • Oxdog (oxdog)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patagonia (patagonia)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petromax (petromax)
      • Petzl (petzl)
      • Picasso (picasso)
      • Pick & Pack (pick_pack)
      • Piquadro (piquadro)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Precision (precision)
      • Prince (prince)
      • Pure 2 Improve (pure_2_improve)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Qwstion (qwstion)
      • Rab (rab)
      • Radley (radley)
      • Rains (rains)
      • RDX Sports (rdx_sports)
      • Red Chili (red_chili)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roncato (roncato)
      • Rossignol (rossignol)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Rs (rs)
      • Safta (safta)
      • Sailfish (sailfish)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Samaya (samaya)
      • Samsonite (samsonite)
      • SCUBAPRO (scubapro)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Seac Sub (seac_sub)
      • SealLine (sealline)
      • Select (select)
      • Siux (siux)
      • Snap (snap)
      • Spalding (spalding)
      • Speedo (speedo)
      • Spetton (spetton)
      • Sprayground (sprayground)
      • StarVie (starvie)
      • Stiga (stiga)
      • Still Nordic (still_nordic)
      • Strellson (strellson)
      • Superdry (superdry)
      • Tasmanian Tiger (tasmanian_tiger)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tecnifibre (tecnifibre)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thule (thule)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Tiguar (tiguar)
      • Timberland (timberland)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Totto (totto)
      • True North (true_north)
      • Tunturi (tunturi)
      • Tyr (tyr)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Umbro (umbro)
      • Usorteret (usorteret)
      • Valentino (valentino)
      • Vans (vans)
      • Varlion (varlion)
      • Vaude (vaude)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • Vibor-A (vibor_a)
      • Victorinox (victorinox)
      • Victorio & Lucchino (victorio_lucchino)
      • VirtuFit (virtufit)
      • Vorn Equipment (vorn_equipment)
      • Warrior (warrior)
      • Wilson (wilson)
      • Yonex (yonex)
      • YY VERTICAL (yy_vertical)
      • Zipp (zipp)
      • Zoggs (zoggs)
      • Zone (zone)
      • Zone3 (zone3)
    • Hinta (price):
      • < 40 € (budget)
      • 40 € - 65 € (price_2)
      • 65 € - 105 € (price_3)
      • ≥ 105 € (price_4)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Tilavuus (tilavuus):
      • < 28 L (tilavuus_1)
      • 28 L - 35 L (tilavuus_2)
      • 35 L - 42 L (tilavuus_3)
      • ≥ 42 L (tilavuus_4)
    • Urheilulaji (urheilulaji):
      • Jalkapallo (jalkapallo)
      • Juoksu (juoksu)
      • Jääkiekko (ja_a_kiekko)
      • Kilpapyöräily (kilpapyo_ra_ily)
      • Koripallo (koripallo)
      • Kuntoilu (kuntoilu)
      • Lentopallo (lentopallo)
      • Luistelu (luistelu)
      • Maastopyöräily (maastopyo_ra_ily)
      • Nyrkkeily (nyrkkeily)
      • Padel (padel)
      • Salibandy (salibandy)
      • Squash (squash)
      • Sulkapallo (sulkapallo)
      • Tennis (tennis)
      • Vapaa-aika (vapaa_aika)
    • Laukun paino (g) (paino_g):
      • < 5 g (paino_g_1)
      • 5 g - 165 g (paino_g_2)
      • 165 g - 590 g (paino_g_3)
      • ≥ 590 g (paino_g_4)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi