x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Eastpak treenikassi

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 19
    • Eastpak Station Matkakassi antrasiitti
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/257079205.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237446582.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230169700.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237446586.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185840798.jpg?ts=1
      Eastpak Eastpak Station Matkakassi antrasiitti Station Matkakassi antrasiitti Station Matkakassi antrasiitti Station Matkakassi antrasiitti 62 cm (1)
      Eastpak Station Matkakassi antrasiitti
      • 05400879217588
      3
      deal
      70.00 EUR
    • Eastpak STAND CNNCT - Selkäreppu/Laukku Sininen, Lentoreppu
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161149486.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150033660.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/160946209.jpg?ts=1
      Eastpak Eastpak STAND CNNCT - Selkäreppu/Laukku Sininen, Lentoreppu STAND CNNCT - Selkäreppu/Laukku Sininen, Lentoreppu STAND CNNCT - Selkäreppu/Laukku Sininen, Lentoreppu Ulkopuoli Eastpak STAND CNNCT Coat - Selkäreppu/Laukku sopii sinulle joka etsit kestävää, tyylikästä ja käytännöllistä selkäreppua/laukkua. Repun kantohihnat ovat ergonomiset ja irroitettavat. Lisäksi siinä on kantokahva sekä olkahihna, joten voit päättää haluatko kantaa reppua selässä vai viikonloppulaukkuna. Reppu on myös valmistettu vedenkestävästä materiaalista. Sisäpuoli Laukussa on kätevät sisäpuolen ominaisuudet, jotta pakkaaminen sujuisi mahdollisimman helpostti. Laukussa on vetoketjullinen päätasku sekä tietokonetasku joka sijaitsee turvallisesti selkää vasten jajohon mahtuu 17 tuuman tietokone sekä työ-/koulutarvikkeet. (2)
      Eastpak STAND CNNCT - Selkäreppu/Laukku Sininen, Lentoreppu
      • 05400879218028
      1
      136.90 EUR
    • Eastpak Duffl'r Matkakassi jeans
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/264483915.jpg?ts=1
      Eastpak Eastpak Duffl'r Matkakassi jeans Duffl'r Matkakassi jeans Duffl'r Matkakassi jeans Duffl'r Matkakassi jeans 62 cm (1)
      Eastpak Duffl'r Matkakassi jeans
      • 00196246681704
      2
      deal
      80.00 EUR
    • Eastpak Duffl'r Matkakassi musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/257773694.jpg?ts=1
      Eastpak Eastpak Duffl'r Matkakassi musta Duffl'r Matkakassi musta Duffl'r Matkakassi musta Duffl'r Matkakassi musta 62 cm (1)
      Eastpak Duffl'r Matkakassi musta
      • 00196246681667
      2
      deal
      79.95 EUR
    • Eastpak Duffl'r Matkakassi musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/264483914.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/259199810.jpg?ts=1
      Eastpak Eastpak Duffl'r Matkakassi musta Duffl'r Matkakassi musta Duffl'r Matkakassi musta Duffl'r Matkakassi musta 62 cm (1)
      Eastpak Duffl'r Matkakassi musta
      • 00196246681681
      2
      deal
      80.00 EUR
    • Eastpak Perce Matkakassi musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229585062.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/219346106.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229230690.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/235933079.jpg?ts=1
      Eastpak Eastpak Perce Matkakassi musta Perce Matkakassi musta Perce Matkakassi musta Perce Matkakassi musta 56 cm (1)
      Eastpak Perce Matkakassi musta
      • 00196010255353
      2
      deal
      70.00 EUR
    • Eastpak Duffl'r Matkakassi musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/257773626.jpg?ts=1
      Eastpak Eastpak Duffl'r Matkakassi musta Duffl'r Matkakassi musta Duffl'r Matkakassi musta Duffl'r Matkakassi musta 53 cm (1)
      Eastpak Duffl'r Matkakassi musta
      • 00196246681766
      2
      deal
      69.95 EUR
    • Eastpak Perce Matkakassi navy
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/266653022.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/260504339.jpg?ts=1
      Eastpak Eastpak Perce Matkakassi navy Perce Matkakassi navy Perce Matkakassi navy Perce Matkakassi navy 56 cm (1)
      Eastpak Perce Matkakassi navy
      • 00196246683357
      2
      deal
      69.95 EUR
    • Eastpak Duffl'r Matkakassi musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/259173777.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/259199799.jpg?ts=1
      Eastpak Eastpak Duffl'r Matkakassi musta Duffl'r Matkakassi musta Duffl'r Matkakassi musta Duffl'r Matkakassi musta 53 cm (1)
      Eastpak Duffl'r Matkakassi musta
      • 00196246681728
      2
      deal
      70.00 EUR
    • Eastpak Terminal Matkakassi navy
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230169627.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230204196.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230169634.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230204195.jpg?ts=1
      Eastpak Eastpak Terminal Matkakassi navy Terminal Matkakassi navy Terminal Matkakassi navy Terminal Matkakassi navy 75 cm (1)
      Eastpak Terminal Matkakassi navy
      • 00195441507123
      2
      deal
      80.00 EUR
    • Eastpak Duffl'r Matkakassi tummansininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/263256464.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/259199806.jpg?ts=1
      Eastpak Eastpak Duffl'r Matkakassi tummansininen Duffl'r Matkakassi tummansininen Duffl'r Matkakassi tummansininen Duffl'r Matkakassi tummansininen 53 cm (1)
      Eastpak Duffl'r Matkakassi tummansininen
      • 00196246681742
      2
      deal
      70.00 EUR
    • Eastpak Duffl'r Matkakassi tummanharmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/259173704.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/259199823.jpg?ts=1
      Eastpak Eastpak Duffl'r Matkakassi tummanharmaa Duffl'r Matkakassi tummanharmaa Duffl'r Matkakassi tummanharmaa Duffl'r Matkakassi tummanharmaa 53 cm (1)
      Eastpak Duffl'r Matkakassi tummanharmaa
      • 00196246681629
      2
      deal
      70.00 EUR
    • Eastpak Perce Matkakassi oliivinvihreä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229585075.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227965832.jpg?ts=1
      Eastpak Eastpak Perce Matkakassi oliivinvihreä Perce Matkakassi oliivinvihreä Perce Matkakassi oliivinvihreä Perce Matkakassi oliivinvihreä 56 cm (1)
      Eastpak Perce Matkakassi oliivinvihreä
      • 00196010255414
      2
      deal
      70.00 EUR
    • Eastpak Duffl'r Matkakassi tummanharmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/264483867.jpg?ts=1
      Eastpak Eastpak Duffl'r Matkakassi tummanharmaa Duffl'r Matkakassi tummanharmaa Duffl'r Matkakassi tummanharmaa Duffl'r Matkakassi tummanharmaa 62 cm (1)
      Eastpak Duffl'r Matkakassi tummanharmaa
      • 00196246681643
      2
      deal
      80.00 EUR
    • Eastpak Viikonloppulaukku 'KRAIG POWR'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/243461912.jpg?ts=1
      Eastpak Eastpak Viikonloppulaukku 'KRAIG POWR' Viikonloppulaukku 'KRAIG POWR' Viikonloppulaukku 'KRAIG POWR' (1)
      Eastpak Viikonloppulaukku 'KRAIG POWR'
      • 00196010257449
      1
      48.48 EUR
    • Eastpak Reader M +
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/262939837.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/129798816.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/173165934.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205602726.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205602725.jpg?ts=1
      Eastpak Eastpak Reader M + Reader M + Reader M + Eastpak Reader M + on viikonloppulaukku matkalle. (1)
      Eastpak Reader M +
      • 05400806991383
      1
      83.80 EUR
    • Eastpak Stand+ 34l Duffel Sininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230169698.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230169704.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230204427.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230169703.jpg?ts=1
      Eastpak Eastpak Stand+ 34l Duffel Sininen Stand+ 34l Duffel Sininen Stand+ 34l Duffel Sininen (1)
      Eastpak Stand+ 34l Duffel Sininen
      • 00195441507871
      1
      47.48 EUR
    • Eastpak Terminal Matkakassi antrasiitti
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/262939822.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230169675.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230169682.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185530687.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230203754.jpg?ts=1
      Eastpak Eastpak Terminal Matkakassi antrasiitti Terminal Matkakassi antrasiitti Terminal Matkakassi antrasiitti (1)
      Eastpak Terminal Matkakassi antrasiitti
      • 05400879217595
      1
      113.26 EUR
    • Eastpak Stand More 34l Duffel Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206822977.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206823000.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207196924.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206822998.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206822999.jpg?ts=1
      Eastpak Eastpak Stand More 34l Duffel Musta Stand More 34l Duffel Musta Stand More 34l Duffel Musta (1)
      Eastpak Stand More 34l Duffel Musta
      • 00195441508731
      1
      45.48 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • adidas DEFAULT
        • adidas
      • XXL DEFAULT
        • xxl
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Nike (nike)
      • adidas (adidas)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Puma (puma)
      • Under Armour (under_armour)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • 4F (4f)
      • American Tourister (american_tourister)
      • Antony Morato (antony_morato)
      • Aqua Lung (aqua_lung)
      • Aquawave (aquawave)
      • Arena (arena)
      • Asics (asics)
      • Atipick (atipick)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Avento (avento)
      • Babolat (babolat)
      • Bach (bach)
      • Bagbase (bagbase)
      • Barts (barts)
      • BEAL (beal)
      • Beckmann (beckmann)
      • Benlee (benlee)
      • Best Divers (best_divers)
      • BEUCHAT (beuchat)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • BlackFit8 (blackfit8)
      • Bogner (bogner)
      • Born Living Yoga (born_living_yoga)
      • Bric's (bric_s)
      • Buckle & Seam (buckle_seam)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bullpadel (bullpadel)
      • C4 (c4)
      • Cabra (cabra)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Carlton (carlton)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Cayler & Sons (cayler_sons)
      • CCM (ccm)
      • Chevalier (chevalier)
      • Chrome (chrome)
      • Cocomelon (cocomelon)
      • Color Baby (color_baby)
      • Cony (cony)
      • Cotopaxi (cotopaxi)
      • Craft (craft)
      • Cressi (cressi)
      • Dakine (dakine)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Delsey (delsey)
      • Depeche (depeche)
      • Design Letters (design_letters)
      • Deuter (deuter)
      • Douchebags (douchebags)
      • Doughnut (doughnut)
      • Drop Shot (drop_shot)
      • Dunlop (dunlop)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Eastpak (eastpak)
      • Edelrid (edelrid)
      • Element (element)
      • Estilo Padel (estilo_padel)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Everlast (everlast)
      • Evoc (evoc)
      • Fat Pipe (fat_pipe)
      • FC Barcelona (fc_barcelona)
      • FeelFree (feelfree)
      • Festool (festool)
      • FILA (fila)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fossil (fossil)
      • Funky Trunks (funky_trunks)
      • FZ Forza (fz_forza)
      • G-Star (g_star)
      • Gabbag (gabbag)
      • Garcia (garcia)
      • Giudi (giudi)
      • Givova (givova)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • GUESS (guess)
      • Gymstick (gymstick)
      • Hackett (hackett)
      • Halcyon (halcyon)
      • Harlem Padel (harlem_padel)
      • Harold's (harold_s)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Head (head)
      • Herschel (herschel)
      • HILDEBRAND (hildebrand)
      • Horizn Studios (horizn_studios)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hurley (hurley)
      • HyperX (hyperx)
      • Indiana (indiana)
      • Indiana SUP (indiana_sup)
      • inov-8 (inov_8)
      • IQ (iq)
      • JanSport (jansport)
      • Jekyll & Hide (jekyll_hide)
      • Jobe (jobe)
      • Joma (joma)
      • JOOP! (joop_)
      • Jump (jump)
      • Jurassic World (jurassic_world)
      • Kappa (kappa)
      • Karakal (karakal)
      • Kempa (kempa)
      • KILPI (kilpi)
      • Kipling (kipling)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • KRF (krf)
      • Ksix (ksix)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Le coq sportif (le_coq_sportif)
      • Le Tanneur (le_tanneur)
      • Leone1947 (leone1947)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Lipault Paris (lipault_paris)
      • Lonsdale (lonsdale)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Maison Mollerus (maison_mollerus)
      • Mammut (mammut)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Mares (mares)
      • Marimekko (marimekko)
      • Masterdis (masterdis)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Metalsub (metalsub)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Mister tee (mister_tee)
      • Mizuno (mizuno)
      • Mosconi (mosconi)
      • Munich (munich)
      • Na! Na! Na! (na_na_na_)
      • Napapijri (napapijri)
      • Nathan (nathan)
      • Nettimyynti.fi (nettimyynti_fi)
      • Neverlost (neverlost)
      • New Balance (new_balance)
      • New Era (new_era)
      • Nitro (nitro)
      • North sails (north_sails)
      • NOX (nox)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Oakley Apparel (oakley_apparel)
      • OMER (omer)
      • OMS (oms)
      • Ortlieb (ortlieb)
      • Osaka (osaka)
      • Osprey (osprey)
      • Oxdog (oxdog)
      • Patagonia (patagonia)
      • Petromax (petromax)
      • Petzl (petzl)
      • Phelps (phelps)
      • Picasso (picasso)
      • Pick & Pack (pick_pack)
      • Piquadro (piquadro)
      • Precision (precision)
      • Prince (prince)
      • Pure 2 Improve (pure_2_improve)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rainbow (rainbow)
      • Rains (rains)
      • RDX Sports (rdx_sports)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Replay (replay)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roncato (roncato)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Rs (rs)
      • RVCA (rvca)
      • Safta (safta)
      • Sailfish (sailfish)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • SCUBAPRO (scubapro)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Seac Sub (seac_sub)
      • Select (select)
      • SideSpin (sidespin)
      • Silva (silva)
      • Siux (siux)
      • Slazenger (slazenger)
      • Smellwell (smellwell)
      • Snap (snap)
      • So Dive (so_dive)
      • Solinco (solinco)
      • Spalding (spalding)
      • Speedo (speedo)
      • Spetton (spetton)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Sprayground (sprayground)
      • StarVie (starvie)
      • Stiga (stiga)
      • Still Nordic (still_nordic)
      • Strellson (strellson)
      • Superdry (superdry)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tecnifibre (tecnifibre)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thule (thule)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Tiguar (tiguar)
      • Timberland (timberland)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Totto (totto)
      • Travelite (travelite)
      • True North (true_north)
      • Tunturi (tunturi)
      • Tyr (tyr)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Umbro (umbro)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Valentino (valentino)
      • Varlion (varlion)
      • Vaude (vaude)
      • Versace (versace)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • Vibor-A (vibor_a)
      • Victorinox (victorinox)
      • Victorio & Lucchino (victorio_lucchino)
      • Vidar Of Båstad (vidar_of_ba_stad)
      • VirtuFit (virtufit)
      • Vocier (vocier)
      • Warrior (warrior)
      • Wilson (wilson)
      • XXL (xxl)
      • Yonex (yonex)
      • Zipp (zipp)
      • Zoggs (zoggs)
      • Zone (zone)
      • Zone3 (zone3)
      • Zwei (zwei)
    • Hinta (price):
      • < 40 € (budget)
      • 40 € - 65 € (price_2)
      • 65 € - 105 € (price_3)
      • ≥ 105 € (price_4)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Tilavuus (tilavuus):
      • < 28 L (tilavuus_1)
      • 28 L - 35 L (tilavuus_2)
      • 35 L - 43 L (tilavuus_3)
      • ≥ 43 L (tilavuus_4)
    • Urheilulaji (urheilulaji):
      • Jalkapallo (jalkapallo)
      • Juoksu (juoksu)
      • Kilpapyöräily (kilpapyo_ra_ily)
      • Koripallo (koripallo)
      • Kuntoilu (kuntoilu)
      • Laskettelu (laskettelu)
      • Lentopallo (lentopallo)
      • Maastopyöräily (maastopyo_ra_ily)
      • Nyrkkeily (nyrkkeily)
      • Padel (padel)
      • Salibandy (salibandy)
      • Squash (squash)
      • Sulkapallo (sulkapallo)
      • Tennis (tennis)
      • Vapaa-aika (vapaa_aika)
    • Laukun paino (g) (paino_g):
      • < 5 g (paino_g_1)
      • 5 g - 200 g (paino_g_2)
      • 200 g - 625 g (paino_g_3)
      • ≥ 625 g (paino_g_4)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi