x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Head Urheilukassit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Head Tour Team Monstercombi Padel
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151606636.jpg
      Head Head Tour Team Monstercombi Padel Tour Team Monstercombi Padel Tour Team Monstercombi Padel (1)
      Head Tour Team Monstercombi Padel
      • 00724794243275
      1
      deal
      110.00 EUR
    • Head Daily 16 Bag, musta/sininen 2021 Uintireput & -laukut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164496704.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/209737189.jpg
      Head Head Daily 16 Bag, musta/sininen 2021 Uintireput & -laukut Daily 16 Bag, musta/sininen 2021 Uintireput & -laukut Daily 16 Bag, musta/sininen 2021 Uintireput & -laukut Tyyppi/Käyttötarkoitus: kuljetuslaukku; Käyttötarkoitus: Training; Käyttötarkoitus: uimala/uimahalli, uimaranta; Tilavuus (l): 16; Mitat (P x L x K): 35 x 24 x 24; Materiaali: 100 % polyamidi; Pinnoite: kyllä (1)
      Head Daily 16 Bag, musta/sininen 2021 Uintireput & -laukut
      • 00792460223586
      1
      deal
      34.85 EUR
    • Head Daily 16 Bag, musta 2021 Uintireput & -laukut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164508036.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/209737105.jpg
      Head Head Daily 16 Bag, musta 2021 Uintireput & -laukut Daily 16 Bag, musta 2021 Uintireput & -laukut Daily 16 Bag, musta 2021 Uintireput & -laukut Tyyppi/Käyttötarkoitus: kuljetuslaukku; Käyttötarkoitus: Training; Käyttötarkoitus: uimala/uimahalli, uimaranta; Tilavuus (l): 16; Mitat (P x L x K): 35 x 24 x 24; Materiaali: 100 % polyamidi; Pinnoite: kyllä (1)
      Head Daily 16 Bag, musta 2021 Uintireput & -laukut
      • 00792460129147
      1
      deal
      34.85 EUR
    • Head Alpha Sanyo Monster Combi
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169495914.jpg
      Head Head Alpha Sanyo Monster Combi Alpha Sanyo Monster Combi Alpha Sanyo Monster Combi (1)
      Head Alpha Sanyo Monster Combi
      1
      120.00 EUR
    • Head Tour 40 Selkäreppu, vihreä/musta 2021 Uintireput & -laukut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133162293.jpg
      Head Head Tour 40 Selkäreppu, vihreä/musta 2021 Uintireput & -laukut Tour 40 Selkäreppu, vihreä/musta 2021 Uintireput & -laukut Tour 40 Selkäreppu, vihreä/musta 2021 Uintireput & -laukut Sisäänrakennettu juomajärjestelmä: Uimareppu; Käyttötarkoitus: Fun & Fitness, Training, Kilpailu; Käyttötarkoitus: uimala/uimahalli, uimaranta; Kokonaisvetoisuus: 40 l; Mitat (P x L x K): 36x50x25; Juomasäiliö: ilman; Materiaali: PCD-pinnoitettu (1)
      Head Tour 40 Selkäreppu, vihreä/musta 2021 Uintireput & -laukut
      • 00792460342898
      1
      deal
      64.85 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • XXL DEFAULT
        • xxl
      • adidas DEFAULT
        • adidas
    • Merkki (brand):
      • Nike (nike)
      • XXL (xxl)
      • adidas (adidas)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Puma (puma)
      • Abbey (abbey)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • Arena (arena)
      • Babolat (babolat)
      • Bach (bach)
      • Barbour (barbour)
      • Bauer (bauer)
      • Beretta (beretta)
      • Better Bodies (better_bodies)
      • BioLite (biolite)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Bullpadel (bullpadel)
      • Burton (burton)
      • Campz (campz)
      • Carhartt (carhartt)
      • Casall (casall)
      • CCM (ccm)
      • Compressport (compressport)
      • Dare2Tri (dare2tri)
      • Deuter (deuter)
      • Douchebags (douchebags)
      • Drop Shot (drop_shot)
      • Dunlop (dunlop)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Eastpak (eastpak)
      • Evoc (evoc)
      • Exel (exel)
      • Exped (exped)
      • EYE (eye)
      • Fat Pipe (fat_pipe)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Funkita (funkita)
      • Funky Trunks (funky_trunks)
      • FZ Forza (fz_forza)
      • Gasp (gasp)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • Head (head)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herschel (herschel)
      • HILDEBRAND (hildebrand)
      • HP (hp)
      • HyperX (hyperx)
      • Indiana SUP (indiana_sup)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jako (jako)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kipling (kipling)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lowe Alpine (lowe_alpine)
      • Lundhags (lundhags)
      • Mammut (mammut)
      • Mymo (mymo)
      • Neverlost (neverlost)
      • Nitro (nitro)
      • NOX (nox)
      • Oakley (oakley)
      • Orca (orca)
      • Ortlieb (ortlieb)
      • Osprey (osprey)
      • Oxdog (oxdog)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patagonia (patagonia)
      • Petromax (petromax)
      • Piquadro (piquadro)
      • Prince (prince)
      • Rab (rab)
      • Reebok (reebok)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Retki (retki)
      • Rs (rs)
      • Salming (salming)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • SealLine (sealline)
      • Speedo (speedo)
      • StarVie (starvie)
      • Stiga (stiga)
      • Tasmanian Tiger (tasmanian_tiger)
      • Tecnifibre (tecnifibre)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thule (thule)
      • True North (true_north)
      • Tunturi (tunturi)
      • Tyr (tyr)
      • Ultimate Direction (ultimate_direction)
      • Umbro (umbro)
      • Under Armour (under_armour)
      • Unihoc (unihoc)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Varlion (varlion)
      • Vaude (vaude)
      • Venum (venum)
      • Vibor-A (vibor_a)
      • Victorio & Lucchino (victorio_lucchino)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Vorn Equipment (vorn_equipment)
      • Warrior (warrior)
      • Wilson (wilson)
      • Yonex (yonex)
      • Zone (zone)
      • Zone3 (zone3)
    • Hinta (price):
      • < 40 € (budget)
      • 40 € - 75 € (price_2)
      • 75 € - 100 € (price_3)
      • ≥ 100 € (price_4)
    • Tilavuus (tilavuus):
      • < 30 L (tilavuus_1)
      • 30 L - 45 L (tilavuus_2)
      • 45 L - 70 L (tilavuus_3)
      • ≥ 70 L (tilavuus_4)
    • Laukun paino (g) (paino_g):
      • < 2 g (paino_g_1)
      • 2 g - 550 g (paino_g_2)
      • ≥ 550 g (paino_g_3)
    • Urheilulaji (urheilulaji):
      • Golf (golf)
      • Jalkapallo (jalkapallo)
      • Jooga (jooga)
      • Juoksu (juoksu)
      • Jääkiekko (ja_a_kiekko)
      • Koripallo (koripallo)
      • Kuntoilu (kuntoilu)
      • Laskettelu (laskettelu)
      • Lentopallo (lentopallo)
      • Maahockey (maahockey)
      • Nyrkkeily (nyrkkeily)
      • Padel (padel)
      • Retkeily/Vaellus (retkeily_vaellus)
      • Salibandy (salibandy)
      • Squash (squash)
      • Sulkapallo (sulkapallo)
      • Tennis (tennis)
      • Vapaa-aika (vapaa_aika)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Koralli (koralli)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi