x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Patagonia treenikassi

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Patagonia Black Hole Waist Pack 5L, Black, Midjeväskor
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/202366822.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152544582.jpg?ts=1
      Patagonia Patagonia Black Hole Waist Pack 5L, Black, Midjeväskor Black Hole Waist Pack 5L, Black, Midjeväskor Black Hole Waist Pack 5L, Black, Midjeväskor Utility 5 litran vyötärölaukku reilulla säilytystilalla kaupunkireissulle tai lisäkerrokseksi vaellukseen. Valmistettu 100 % kierrätetystä kankaasta, vuoresta ja nauhoista. Fair Trade Certified -ommeltu. Alkuperäinen teksti:Utility 5-liter waist pack with ample storage for an urban outing or an extra layer on the trail. Made with 100% recycled body fabric, lining and webbing. Fair Trade Certified sewn. (6)
      Patagonia Black Hole Waist Pack 5L, Black, Midjeväskor
      • 00192964053779
      1
      73.84 EUR
    • Patagonia Black Hole Duffel 70l
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161983252.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/259330427.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/259330425.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/248525181.jpg?ts=1
      Patagonia Patagonia Black Hole Duffel 70l Black Hole Duffel 70l Black Hole Duffel 70l Patagonia Black Hole Duffel 70L on täydellinen duffelilaukku viikonloppumatkoille ollen säänkestävä ja tukeva laukku, joka kestää rajumpaakin käsittelyä. Duffelilaukku on valmistettu kestävästä, kevyestä materiaalista ja siinä on sekä TPU-laminaatti että DWR-pinnoite, minkä ansiosta se kestää kulumista ja vettä. Päälokeroon pääset U-muotoisen kannen alta, jossa on verkkotaskut sisäpuolella esimerkiksi otsalampulle tai matkapuhelimen laturille. Ulkoinen vetoketjullinen tasku pitää tarvittavat pientavarat kätten ulottuvilla. Ulkopuolella on myös ketjut, joihin voit kiinnittää suurempaa varustusta. Pohjapaneeli on pehmustettu antamaan rakennetta ja vakautta, mutta se myös suojaa laukkua esimerkiksi lentohenkilöstön käsittelyssä. Duffelilaukun vahvistettujen kahvojen lisäksi Black Hole Duffelissa on myös pehmustetut, irrotettavat olkaremmit, joten sitä voi kantaa kuten reppua. Silmukat molemmissa päissä helpottavat laukun kiinnittämistä muihin laukkuihin. Tilavuus: 70 L Paino: 1440 g ... (3)
      Patagonia Black Hole Duffel 70l
      • 00191743749780
      1
      174.34 EUR
    • Patagonia Black Hole Duffel 55l
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/257074649.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153220780.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/242184834.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/259331583.jpg?ts=1
      Patagonia Patagonia Black Hole Duffel 55l Black Hole Duffel 55l Black Hole Duffel 55l Patagonia Black Hole Duffel 55L on todellinen go-to duffelilaukku niin viikonloppumatkoille kuin pidemmillekin reissuille. Black Hole Duffel on vahva ja säänkestävä laukku, joka kestää rajumpaakin käsittelyä. Duffeli on valmistettu kestävästä, kevyestä materiaalista, jossa on sekä TPU-laminaatti että DWR-viimeistely, joka kestää kulumista ja vettä. Päälokeroon pääset U-muotoisen kannen alta, jossa on verkkotaskut sisäpuolella esimerkiksi otsalampulle tai matkapuhelimen laturille. Ulkoinen vetoketjullinen tasku pitää tarvittavat pientavarat kätten ulottuvilla. Ulkopuolella on myös ketjut, joihin voit kiinnittää suurempaa varustusta. Pohjapaneeli on pehmustettu antamaan rakennetta ja vakautta, mutta se myös suojaa laukkua esimerkiksi lentohenkilöstön käsittelyssä. Duffelilaukun vahvistettujen kahvojen lisäksi Black Hole Duffelissa on myös pehmustetut, irrotettavat olkaremmit, joten sitä voi kantaa kuten reppua. Silmukat molemmissa päissä helpottavat laukun kiinnittämistä muihin laukku... (2)
      Patagonia Black Hole Duffel 55l
      • 00192964054219
      1
      146.74 EUR
    • Patagonia Black Hole Duffel 100L, Black, Dufflar & bagar
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/257068953.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/259328455.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/259328456.jpg?ts=1
      Patagonia Patagonia Black Hole Duffel 100L, Black, Dufflar & bagar Black Hole Duffel 100L, Black, Dufflar & bagar Black Hole Duffel 100L, Black, Dufflar & bagar Black Hole® Duffel 100LOur largest duffel for extended and gear-intensive travel, the Black Hole® Duffel 100L lives for rugged adventure and is made with 100% recycled body fabric, lining and webbing. FeaturesMade from lightweight yet extremely durable, 100% recycled polyester ripstop with a TPU-film laminate to create a fabric thats weather-resistant, abrasion-resistant and highly packable, lined with 100% recycled polyester with a tough polyurethane coatingThe top zipper opens wide to provide quick-and-easy access to the main compartment, a zippered side pocket and mesh stash pockets inside the lid keep the days small essentials close at hand, the Black Hole® Duffel stuffs into its own pocket for easy storageThe padded, removable shoulder strap lets you carry the Black Hole Duffel over your shoulder and reinforced haul handles withstand over-zealous baggage handlersThe padded, removable backpack straps have an ergonomic shape for carrying comfort, weight distribution and versatilit (2)
      Patagonia Black Hole Duffel 100L, Black, Dufflar & bagar
      • 00192964054011
      1
      199.95 EUR
    • Patagonia Guidewater 80 Matkakassi siniharmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232025858.jpg?ts=1
      Patagonia Patagonia Guidewater 80 Matkakassi siniharmaa Guidewater 80 Matkakassi siniharmaa Guidewater 80 Matkakassi siniharmaa Patagonia Guidewater Duffel 80 Matkalaukku: Väri: Sininen; Koko: 80 l; Käyttötarkoitus: Matkailu, Vapaa-aika; Materiaalia: Päämateriaali: 100% Polyamidi, Sisämateriaali: 100% Polyesteri; Lisää Patagonia-tuotteita osoitteesa Bergfreunde.fi - osta nyt! (1)
      Patagonia Guidewater 80 Matkakassi siniharmaa
      • 00194187107079
      2
      deal
      350.00 EUR
    • Patagonia Guidewater 80 Matkakassi musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232025853.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230519872.jpg?ts=1
      Patagonia Patagonia Guidewater 80 Matkakassi musta Guidewater 80 Matkakassi musta Guidewater 80 Matkakassi musta Guidewater 80 Matkakassi musta 84 cm (1)
      Patagonia Guidewater 80 Matkakassi musta
      • 00194187103958
      2
      deal
      350.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • adidas DEFAULT
        • adidas
      • XXL DEFAULT
        • xxl
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Nike (nike)
      • adidas (adidas)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Puma (puma)
      • Under Armour (under_armour)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • 4F (4f)
      • American Tourister (american_tourister)
      • Antony Morato (antony_morato)
      • Aqua Lung (aqua_lung)
      • Aquawave (aquawave)
      • Arena (arena)
      • Asics (asics)
      • Atipick (atipick)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Avento (avento)
      • Babolat (babolat)
      • Bach (bach)
      • Bagbase (bagbase)
      • Barts (barts)
      • BEAL (beal)
      • Beckmann (beckmann)
      • Benlee (benlee)
      • Best Divers (best_divers)
      • BEUCHAT (beuchat)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • BlackFit8 (blackfit8)
      • Bogner (bogner)
      • Born Living Yoga (born_living_yoga)
      • Bric's (bric_s)
      • Buckle & Seam (buckle_seam)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bullpadel (bullpadel)
      • C4 (c4)
      • Cabra (cabra)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Carlton (carlton)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Cayler & Sons (cayler_sons)
      • CCM (ccm)
      • Chevalier (chevalier)
      • Chrome (chrome)
      • Cocomelon (cocomelon)
      • Color Baby (color_baby)
      • Cony (cony)
      • Cotopaxi (cotopaxi)
      • Craft (craft)
      • Cressi (cressi)
      • Dakine (dakine)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Delsey (delsey)
      • Depeche (depeche)
      • Design Letters (design_letters)
      • Deuter (deuter)
      • Douchebags (douchebags)
      • Doughnut (doughnut)
      • Drop Shot (drop_shot)
      • Dunlop (dunlop)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Eastpak (eastpak)
      • Edelrid (edelrid)
      • Element (element)
      • Estilo Padel (estilo_padel)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Everlast (everlast)
      • Evoc (evoc)
      • Fat Pipe (fat_pipe)
      • FC Barcelona (fc_barcelona)
      • FeelFree (feelfree)
      • Festool (festool)
      • FILA (fila)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fossil (fossil)
      • Funky Trunks (funky_trunks)
      • FZ Forza (fz_forza)
      • G-Star (g_star)
      • Gabbag (gabbag)
      • Garcia (garcia)
      • Giudi (giudi)
      • Givova (givova)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • GUESS (guess)
      • Gymstick (gymstick)
      • Hackett (hackett)
      • Halcyon (halcyon)
      • Harlem Padel (harlem_padel)
      • Harold's (harold_s)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Head (head)
      • Herschel (herschel)
      • HILDEBRAND (hildebrand)
      • Horizn Studios (horizn_studios)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hurley (hurley)
      • HyperX (hyperx)
      • Indiana (indiana)
      • Indiana SUP (indiana_sup)
      • inov-8 (inov_8)
      • IQ (iq)
      • JanSport (jansport)
      • Jekyll & Hide (jekyll_hide)
      • Jobe (jobe)
      • Joma (joma)
      • JOOP! (joop_)
      • Jump (jump)
      • Jurassic World (jurassic_world)
      • Kappa (kappa)
      • Karakal (karakal)
      • Kempa (kempa)
      • KILPI (kilpi)
      • Kipling (kipling)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • KRF (krf)
      • Ksix (ksix)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Le coq sportif (le_coq_sportif)
      • Le Tanneur (le_tanneur)
      • Leone1947 (leone1947)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Lipault Paris (lipault_paris)
      • Lonsdale (lonsdale)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Maison Mollerus (maison_mollerus)
      • Mammut (mammut)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Mares (mares)
      • Marimekko (marimekko)
      • Masterdis (masterdis)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Metalsub (metalsub)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Mister tee (mister_tee)
      • Mizuno (mizuno)
      • Mosconi (mosconi)
      • Munich (munich)
      • Na! Na! Na! (na_na_na_)
      • Napapijri (napapijri)
      • Nathan (nathan)
      • Nettimyynti.fi (nettimyynti_fi)
      • Neverlost (neverlost)
      • New Balance (new_balance)
      • New Era (new_era)
      • Nitro (nitro)
      • North sails (north_sails)
      • NOX (nox)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Oakley Apparel (oakley_apparel)
      • OMER (omer)
      • OMS (oms)
      • Ortlieb (ortlieb)
      • Osaka (osaka)
      • Osprey (osprey)
      • Oxdog (oxdog)
      • Patagonia (patagonia)
      • Petromax (petromax)
      • Petzl (petzl)
      • Phelps (phelps)
      • Picasso (picasso)
      • Pick & Pack (pick_pack)
      • Piquadro (piquadro)
      • Precision (precision)
      • Prince (prince)
      • Pure 2 Improve (pure_2_improve)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rainbow (rainbow)
      • Rains (rains)
      • RDX Sports (rdx_sports)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Replay (replay)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roncato (roncato)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Rs (rs)
      • RVCA (rvca)
      • Safta (safta)
      • Sailfish (sailfish)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • SCUBAPRO (scubapro)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Seac Sub (seac_sub)
      • Select (select)
      • SideSpin (sidespin)
      • Silva (silva)
      • Siux (siux)
      • Slazenger (slazenger)
      • Smellwell (smellwell)
      • Snap (snap)
      • So Dive (so_dive)
      • Solinco (solinco)
      • Spalding (spalding)
      • Speedo (speedo)
      • Spetton (spetton)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Sprayground (sprayground)
      • StarVie (starvie)
      • Stiga (stiga)
      • Still Nordic (still_nordic)
      • Strellson (strellson)
      • Superdry (superdry)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tecnifibre (tecnifibre)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thule (thule)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Tiguar (tiguar)
      • Timberland (timberland)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Totto (totto)
      • Travelite (travelite)
      • True North (true_north)
      • Tunturi (tunturi)
      • Tyr (tyr)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Umbro (umbro)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Valentino (valentino)
      • Varlion (varlion)
      • Vaude (vaude)
      • Versace (versace)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • Vibor-A (vibor_a)
      • Victorinox (victorinox)
      • Victorio & Lucchino (victorio_lucchino)
      • Vidar Of Båstad (vidar_of_ba_stad)
      • VirtuFit (virtufit)
      • Vocier (vocier)
      • Warrior (warrior)
      • Wilson (wilson)
      • XXL (xxl)
      • Yonex (yonex)
      • Zipp (zipp)
      • Zoggs (zoggs)
      • Zone (zone)
      • Zone3 (zone3)
      • Zwei (zwei)
    • Hinta (price):
      • < 40 € (budget)
      • 40 € - 65 € (price_2)
      • 65 € - 105 € (price_3)
      • ≥ 105 € (price_4)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Tilavuus (tilavuus):
      • < 28 L (tilavuus_1)
      • 28 L - 35 L (tilavuus_2)
      • 35 L - 43 L (tilavuus_3)
      • ≥ 43 L (tilavuus_4)
    • Urheilulaji (urheilulaji):
      • Jalkapallo (jalkapallo)
      • Juoksu (juoksu)
      • Kilpapyöräily (kilpapyo_ra_ily)
      • Koripallo (koripallo)
      • Kuntoilu (kuntoilu)
      • Laskettelu (laskettelu)
      • Lentopallo (lentopallo)
      • Maastopyöräily (maastopyo_ra_ily)
      • Nyrkkeily (nyrkkeily)
      • Padel (padel)
      • Salibandy (salibandy)
      • Squash (squash)
      • Sulkapallo (sulkapallo)
      • Tennis (tennis)
      • Vapaa-aika (vapaa_aika)
    • Laukun paino (g) (paino_g):
      • < 5 g (paino_g_1)
      • 5 g - 200 g (paino_g_2)
      • 200 g - 625 g (paino_g_3)
      • ≥ 625 g (paino_g_4)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi