x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Prince treenikassi

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Prince Premium Padel Bag, Padellaukut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/243336408.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/266616941.jpg?ts=1
      Prince Prince Premium Padel Bag, Padellaukut Premium Padel Bag, Padellaukut Premium Padel Bag, Padellaukut Prince Premium Padel Bag on uusi Exclusive padel-laukku Princelta, joka on käytännöllinen monilla tehokkailla lokeroilla. Laukku toimii myös reppuna Princen valitsemien olkahihnojen ansiosta. (1)
      Prince Premium Padel Bag, Padellaukut
      • 08437009222676
      4
      92.89 EUR
    • Prince Tour Evo Thermo Bag x12 White 2023
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/248632845.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225811816.jpg?ts=1
      Prince Prince Tour Evo Thermo Bag x12 White 2023 Tour Evo Thermo Bag x12 White 2023 Tour Evo Thermo Bag x12 White 2023 (1)
      Prince Tour Evo Thermo Bag x12 White 2023
      • 03760307992411
      2
      86.39 EUR
    • Prince Tour Slam Bag x12 Black/Green
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/228151542.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132259925.jpg?ts=1
      Prince Prince Tour Slam Bag x12 Black/Green Tour Slam Bag x12 Black/Green Tour Slam Bag x12 Black/Green (1)
      Prince Tour Slam Bag x12 Black/Green
      • 08300338566806
      1
      80.89 EUR
    • Prince Tour Evo Backpack White 2023
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/248632713.jpg?ts=1
      Prince Prince Tour Evo Backpack White 2023 Tour Evo Backpack White 2023 Tour Evo Backpack White 2023 (1)
      Prince Tour Evo Backpack White 2023
      • 03760307992428
      1
      95.00 EUR
    • Prince Thermo 3 Racket Bag Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227215611.jpg?ts=1
      Prince Prince Thermo 3 Racket Bag Musta Thermo 3 Racket Bag Musta Thermo 3 Racket Bag Musta (1)
      Prince Thermo 3 Racket Bag Musta
      • 03760307990028
      1
      51.89 EUR
    • Prince Tour Future Bag X6 Black/Green
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/118112074.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/228151539.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134716537.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134716530.jpg?ts=1
      Prince Prince Tour Future Bag X6 Black/Green Tour Future Bag X6 Black/Green Tour Future Bag X6 Black/Green (1)
      Prince Tour Future Bag X6 Black/Green
      • 08300338566820
      • 667550
      1
      63.89 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • adidas DEFAULT
        • adidas
      • XXL DEFAULT
        • xxl
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Nike (nike)
      • adidas (adidas)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Puma (puma)
      • Under Armour (under_armour)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • 4F (4f)
      • American Tourister (american_tourister)
      • Antony Morato (antony_morato)
      • Aqua Lung (aqua_lung)
      • Aquawave (aquawave)
      • Arena (arena)
      • Asics (asics)
      • Atipick (atipick)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Avento (avento)
      • Babolat (babolat)
      • Bach (bach)
      • Bagbase (bagbase)
      • Barts (barts)
      • BEAL (beal)
      • Beckmann (beckmann)
      • Benlee (benlee)
      • Best Divers (best_divers)
      • BEUCHAT (beuchat)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • BlackFit8 (blackfit8)
      • Bogner (bogner)
      • Born Living Yoga (born_living_yoga)
      • Bric's (bric_s)
      • Buckle & Seam (buckle_seam)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bullpadel (bullpadel)
      • C4 (c4)
      • Cabra (cabra)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Carlton (carlton)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Cayler & Sons (cayler_sons)
      • CCM (ccm)
      • Chevalier (chevalier)
      • Chrome (chrome)
      • Cocomelon (cocomelon)
      • Color Baby (color_baby)
      • Cony (cony)
      • Cotopaxi (cotopaxi)
      • Craft (craft)
      • Cressi (cressi)
      • Dakine (dakine)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Delsey (delsey)
      • Depeche (depeche)
      • Design Letters (design_letters)
      • Deuter (deuter)
      • Douchebags (douchebags)
      • Doughnut (doughnut)
      • Drop Shot (drop_shot)
      • Dunlop (dunlop)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Eastpak (eastpak)
      • Edelrid (edelrid)
      • Element (element)
      • Estilo Padel (estilo_padel)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Everlast (everlast)
      • Evoc (evoc)
      • Fat Pipe (fat_pipe)
      • FC Barcelona (fc_barcelona)
      • FeelFree (feelfree)
      • Festool (festool)
      • FILA (fila)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fossil (fossil)
      • Funky Trunks (funky_trunks)
      • FZ Forza (fz_forza)
      • G-Star (g_star)
      • Gabbag (gabbag)
      • Garcia (garcia)
      • Giudi (giudi)
      • Givova (givova)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • GUESS (guess)
      • Gymstick (gymstick)
      • Hackett (hackett)
      • Halcyon (halcyon)
      • Harlem Padel (harlem_padel)
      • Harold's (harold_s)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Head (head)
      • Herschel (herschel)
      • HILDEBRAND (hildebrand)
      • Horizn Studios (horizn_studios)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hurley (hurley)
      • HyperX (hyperx)
      • Indiana (indiana)
      • Indiana SUP (indiana_sup)
      • inov-8 (inov_8)
      • IQ (iq)
      • JanSport (jansport)
      • Jekyll & Hide (jekyll_hide)
      • Jobe (jobe)
      • Joma (joma)
      • JOOP! (joop_)
      • Jump (jump)
      • Jurassic World (jurassic_world)
      • Kappa (kappa)
      • Karakal (karakal)
      • Kempa (kempa)
      • KILPI (kilpi)
      • Kipling (kipling)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • KRF (krf)
      • Ksix (ksix)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Le coq sportif (le_coq_sportif)
      • Le Tanneur (le_tanneur)
      • Leone1947 (leone1947)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Lipault Paris (lipault_paris)
      • Lonsdale (lonsdale)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Maison Mollerus (maison_mollerus)
      • Mammut (mammut)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Mares (mares)
      • Marimekko (marimekko)
      • Masterdis (masterdis)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Metalsub (metalsub)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Mister tee (mister_tee)
      • Mizuno (mizuno)
      • Mosconi (mosconi)
      • Munich (munich)
      • Na! Na! Na! (na_na_na_)
      • Napapijri (napapijri)
      • Nathan (nathan)
      • Nettimyynti.fi (nettimyynti_fi)
      • Neverlost (neverlost)
      • New Balance (new_balance)
      • New Era (new_era)
      • Nitro (nitro)
      • North sails (north_sails)
      • NOX (nox)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Oakley Apparel (oakley_apparel)
      • OMER (omer)
      • OMS (oms)
      • Ortlieb (ortlieb)
      • Osaka (osaka)
      • Osprey (osprey)
      • Oxdog (oxdog)
      • Patagonia (patagonia)
      • Petromax (petromax)
      • Petzl (petzl)
      • Phelps (phelps)
      • Picasso (picasso)
      • Pick & Pack (pick_pack)
      • Piquadro (piquadro)
      • Precision (precision)
      • Prince (prince)
      • Pure 2 Improve (pure_2_improve)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rainbow (rainbow)
      • Rains (rains)
      • RDX Sports (rdx_sports)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Replay (replay)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roncato (roncato)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Rs (rs)
      • RVCA (rvca)
      • Safta (safta)
      • Sailfish (sailfish)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • SCUBAPRO (scubapro)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Seac Sub (seac_sub)
      • Select (select)
      • SideSpin (sidespin)
      • Silva (silva)
      • Siux (siux)
      • Slazenger (slazenger)
      • Smellwell (smellwell)
      • Snap (snap)
      • So Dive (so_dive)
      • Solinco (solinco)
      • Spalding (spalding)
      • Speedo (speedo)
      • Spetton (spetton)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Sprayground (sprayground)
      • StarVie (starvie)
      • Stiga (stiga)
      • Still Nordic (still_nordic)
      • Strellson (strellson)
      • Superdry (superdry)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tecnifibre (tecnifibre)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thule (thule)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Tiguar (tiguar)
      • Timberland (timberland)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Totto (totto)
      • Travelite (travelite)
      • True North (true_north)
      • Tunturi (tunturi)
      • Tyr (tyr)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Umbro (umbro)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Valentino (valentino)
      • Varlion (varlion)
      • Vaude (vaude)
      • Versace (versace)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • Vibor-A (vibor_a)
      • Victorinox (victorinox)
      • Victorio & Lucchino (victorio_lucchino)
      • Vidar Of Båstad (vidar_of_ba_stad)
      • VirtuFit (virtufit)
      • Vocier (vocier)
      • Warrior (warrior)
      • Wilson (wilson)
      • XXL (xxl)
      • Yonex (yonex)
      • Zipp (zipp)
      • Zoggs (zoggs)
      • Zone (zone)
      • Zone3 (zone3)
      • Zwei (zwei)
    • Hinta (price):
      • < 40 € (budget)
      • 40 € - 65 € (price_2)
      • 65 € - 105 € (price_3)
      • ≥ 105 € (price_4)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Tilavuus (tilavuus):
      • < 28 L (tilavuus_1)
      • 28 L - 35 L (tilavuus_2)
      • 35 L - 43 L (tilavuus_3)
      • ≥ 43 L (tilavuus_4)
    • Urheilulaji (urheilulaji):
      • Jalkapallo (jalkapallo)
      • Juoksu (juoksu)
      • Kilpapyöräily (kilpapyo_ra_ily)
      • Koripallo (koripallo)
      • Kuntoilu (kuntoilu)
      • Laskettelu (laskettelu)
      • Lentopallo (lentopallo)
      • Maastopyöräily (maastopyo_ra_ily)
      • Nyrkkeily (nyrkkeily)
      • Padel (padel)
      • Salibandy (salibandy)
      • Squash (squash)
      • Sulkapallo (sulkapallo)
      • Tennis (tennis)
      • Vapaa-aika (vapaa_aika)
    • Laukun paino (g) (paino_g):
      • < 5 g (paino_g_1)
      • 5 g - 200 g (paino_g_2)
      • 200 g - 625 g (paino_g_3)
      • ≥ 625 g (paino_g_4)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi