x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    The Chesterfield Brand treenikassi

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • The Chesterfield Brand Caleb Matkakassi cognac
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155520155.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162610949.jpg?ts=1
      The Chesterfield Brand The Chesterfield Brand Caleb Matkakassi cognac Caleb Matkakassi cognac Caleb Matkakassi cognac Caleb Matkakassi cognac 55 cm (1)
      The Chesterfield Brand Caleb Matkakassi cognac
      • 08719241042671
      1
      299.95 EUR
    • The Chesterfield Brand Portsmouth Matkakassi musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181979455.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/187947247.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/266006766.jpg?ts=1
      The Chesterfield Brand The Chesterfield Brand Portsmouth Matkakassi musta Portsmouth Matkakassi musta Portsmouth Matkakassi musta Portsmouth -matkakassiin pakkaat ongelmitta tarvitsemasi tavarasi ja vaihtovaatteesi viikonloppumatkaa varten. Tämän matkakassin vetoketjullisen päälokeron tilavuus on yli 43 litraa, sisäpuolelta löytyytilava vetoketjutasku ja ulkopuolella laukun etupuolella pieni vetoketjutasku. Matkakassin kantomukavuutta ovat lisäämässä irroitettava ja säädettävä olkahihna sekä pehmustetut kantokahvat. Lisäksi osoitekyltti solkikiinnityksellä.Portsmouth -matkakassion valmistettu korkealaatuisesta vahatusta nahasta, jonka ominaisuuksiin kuuluu tyypillinen pehmeä kosketuspinta ja mattapintainen väritys. Mahdolliset käytön jäljet voidaan helposti hieroa pois repun erikoiskäsittelyn ansiosta. Kulunutta vahanahkapintaa voidaan myös elävöittää uudelleenvahauksella, jolloin pinta palaa takaisin uudenaikaiseen loistoonsa. Joten laukkusi kestää vuosia!OminaisuudetErittäin tilava päälokeroVetoketjullinen sisätaskuVetoketjullinen pieni tasku laukun etupuolellaSäädettävä ja irrotettava olkahihnaPehmu (1)
      The Chesterfield Brand Portsmouth Matkakassi musta
      • 08719241002903
      1
      246.98 EUR
    • The Chesterfield Brand Hudson Viikonloppukassi cognac
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/253409495.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/248255500.jpg?ts=1
      The Chesterfield Brand The Chesterfield Brand Hudson Viikonloppukassi cognac Hudson Viikonloppukassi cognac Hudson Viikonloppukassi cognac Hudson Viikonloppukassi cognac 57 cm (1)
      The Chesterfield Brand Hudson Viikonloppukassi cognac
      • 08719241088570
      1
      299.95 EUR
    • The Chesterfield Brand Caleb Matkakassi musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153648651.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226550308.jpg?ts=1
      The Chesterfield Brand The Chesterfield Brand Caleb Matkakassi musta Caleb Matkakassi musta Caleb Matkakassi musta Caleb Matkakassi musta 55 cm (1)
      The Chesterfield Brand Caleb Matkakassi musta
      • 08719241046419
      1
      299.95 EUR
    • The Chesterfield Brand Kiel Viikonloppukassi tummanruskea
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/201365943.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/203510649.jpg?ts=1
      The Chesterfield Brand The Chesterfield Brand Kiel Viikonloppukassi tummanruskea Kiel Viikonloppukassi tummanruskea Kiel Viikonloppukassi tummanruskea Kiel Viikonloppukassi tummanruskea 52 cm (1)
      The Chesterfield Brand Kiel Viikonloppukassi tummanruskea
      • 08719241064246
      1
      219.95 EUR
    • The Chesterfield Brand Sydney Viikonloppukassi cognac
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/251845638.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227036563.jpg?ts=1
      The Chesterfield Brand The Chesterfield Brand Sydney Viikonloppukassi cognac Sydney Viikonloppukassi cognac Sydney Viikonloppukassi cognac Sydney Viikonloppukassi cognac 53 cm (1)
      The Chesterfield Brand Sydney Viikonloppukassi cognac
      • 08719241076355
      1
      249.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • adidas DEFAULT
        • adidas
      • XXL DEFAULT
        • xxl
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Nike (nike)
      • adidas (adidas)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Puma (puma)
      • Under Armour (under_armour)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • 4F (4f)
      • American Tourister (american_tourister)
      • Antony Morato (antony_morato)
      • Aqua Lung (aqua_lung)
      • Aquawave (aquawave)
      • Arena (arena)
      • Armani Exchange (armani_exchange)
      • Asics (asics)
      • Atipick (atipick)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Avento (avento)
      • Babolat (babolat)
      • Bach (bach)
      • Bagbase (bagbase)
      • Barts (barts)
      • BEAL (beal)
      • Beckmann (beckmann)
      • Benlee (benlee)
      • Best Divers (best_divers)
      • BEUCHAT (beuchat)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • BlackFit8 (blackfit8)
      • Bogner (bogner)
      • Born Living Yoga (born_living_yoga)
      • Bric's (bric_s)
      • Buckle & Seam (buckle_seam)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bullpadel (bullpadel)
      • C4 (c4)
      • Cabra (cabra)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Carlton (carlton)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Cayler & Sons (cayler_sons)
      • CCM (ccm)
      • Chevalier (chevalier)
      • Chrome (chrome)
      • Cocomelon (cocomelon)
      • Color Baby (color_baby)
      • Cony (cony)
      • Cotopaxi (cotopaxi)
      • Craft (craft)
      • Cressi (cressi)
      • Dakine (dakine)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Delsey (delsey)
      • Depeche (depeche)
      • Design Letters (design_letters)
      • Deuter (deuter)
      • Douchebags (douchebags)
      • Doughnut (doughnut)
      • Drop Shot (drop_shot)
      • Dunlop (dunlop)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Eastpak (eastpak)
      • Edelrid (edelrid)
      • Element (element)
      • Estilo Padel (estilo_padel)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Everlast (everlast)
      • Evoc (evoc)
      • Fat Pipe (fat_pipe)
      • FC Barcelona (fc_barcelona)
      • FeelFree (feelfree)
      • Festool (festool)
      • FILA (fila)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Funky Trunks (funky_trunks)
      • FZ Forza (fz_forza)
      • G-Star (g_star)
      • Gabbag (gabbag)
      • Garcia (garcia)
      • Giudi (giudi)
      • Givova (givova)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • GUESS (guess)
      • Gymstick (gymstick)
      • Hackett (hackett)
      • Halcyon (halcyon)
      • Harlem Padel (harlem_padel)
      • Harold's (harold_s)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Head (head)
      • Herschel (herschel)
      • HILDEBRAND (hildebrand)
      • Horizn Studios (horizn_studios)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • HyperX (hyperx)
      • Indiana (indiana)
      • inov-8 (inov_8)
      • IQ (iq)
      • JanSport (jansport)
      • Jekyll & Hide (jekyll_hide)
      • Jobe (jobe)
      • Joma (joma)
      • JOOP! (joop_)
      • Jump (jump)
      • Jurassic World (jurassic_world)
      • Kappa (kappa)
      • Karakal (karakal)
      • Kempa (kempa)
      • KILPI (kilpi)
      • Kipling (kipling)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • KRF (krf)
      • Ksix (ksix)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Le coq sportif (le_coq_sportif)
      • Le Tanneur (le_tanneur)
      • LEKI (leki)
      • Leone1947 (leone1947)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Lipault Paris (lipault_paris)
      • Lonsdale (lonsdale)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Maison Mollerus (maison_mollerus)
      • Mammut (mammut)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Mares (mares)
      • Marimekko (marimekko)
      • Masterdis (masterdis)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Metalsub (metalsub)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Mister tee (mister_tee)
      • Mizuno (mizuno)
      • Mosconi (mosconi)
      • Munich (munich)
      • Na! Na! Na! (na_na_na_)
      • Napapijri (napapijri)
      • Nathan (nathan)
      • Nettimyynti.fi (nettimyynti_fi)
      • Neverlost (neverlost)
      • New Balance (new_balance)
      • New Era (new_era)
      • Nitro (nitro)
      • North sails (north_sails)
      • NOX (nox)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Oakley Apparel (oakley_apparel)
      • OMER (omer)
      • OMS (oms)
      • Ortlieb (ortlieb)
      • Osaka (osaka)
      • Osprey (osprey)
      • Oxdog (oxdog)
      • Patagonia (patagonia)
      • Petromax (petromax)
      • Petzl (petzl)
      • Phelps (phelps)
      • PICARD (picard)
      • Picasso (picasso)
      • Pick & Pack (pick_pack)
      • Piquadro (piquadro)
      • Precision (precision)
      • Prince (prince)
      • Pure 2 Improve (pure_2_improve)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rainbow (rainbow)
      • Rains (rains)
      • RDX Sports (rdx_sports)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Replay (replay)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roncato (roncato)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Rs (rs)
      • RVCA (rvca)
      • Safta (safta)
      • Sailfish (sailfish)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • SCUBAPRO (scubapro)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Seac Sub (seac_sub)
      • Select (select)
      • SideSpin (sidespin)
      • Silva (silva)
      • Siux (siux)
      • Slazenger (slazenger)
      • Smellwell (smellwell)
      • Snap (snap)
      • So Dive (so_dive)
      • Solinco (solinco)
      • Spalding (spalding)
      • Speedo (speedo)
      • Spetton (spetton)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Sprayground (sprayground)
      • StarVie (starvie)
      • Stiga (stiga)
      • Still Nordic (still_nordic)
      • Strellson (strellson)
      • Superdry (superdry)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tecnifibre (tecnifibre)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thule (thule)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Tiguar (tiguar)
      • Timberland (timberland)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Totto (totto)
      • Travelite (travelite)
      • True North (true_north)
      • Tunturi (tunturi)
      • Tyr (tyr)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Umbro (umbro)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Valentino (valentino)
      • Varlion (varlion)
      • Vaude (vaude)
      • Versace (versace)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • Vibor-A (vibor_a)
      • Victorinox (victorinox)
      • Victorio & Lucchino (victorio_lucchino)
      • Vidar Of Båstad (vidar_of_ba_stad)
      • VirtuFit (virtufit)
      • Vocier (vocier)
      • Warrior (warrior)
      • Wilson (wilson)
      • XXL (xxl)
      • Yonex (yonex)
      • Zipp (zipp)
      • Zoggs (zoggs)
      • Zone (zone)
      • Zone3 (zone3)
      • Zwei (zwei)
    • Hinta (price):
      • < 40 € (budget)
      • 40 € - 65 € (price_2)
      • 65 € - 105 € (price_3)
      • ≥ 105 € (price_4)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Tilavuus (tilavuus):
      • < 28 L (tilavuus_1)
      • 28 L - 35 L (tilavuus_2)
      • 35 L - 45 L (tilavuus_3)
      • ≥ 45 L (tilavuus_4)
    • Urheilulaji (urheilulaji):
      • Jalkapallo (jalkapallo)
      • Juoksu (juoksu)
      • Kilpapyöräily (kilpapyo_ra_ily)
      • Koripallo (koripallo)
      • Kuntoilu (kuntoilu)
      • Laskettelu (laskettelu)
      • Lentopallo (lentopallo)
      • Maastopyöräily (maastopyo_ra_ily)
      • Nyrkkeily (nyrkkeily)
      • Padel (padel)
      • Salibandy (salibandy)
      • Squash (squash)
      • Sulkapallo (sulkapallo)
      • Tennis (tennis)
      • Vapaa-aika (vapaa_aika)
    • Laukun paino (g) (paino_g):
      • < 100 g (paino_g_1)
      • 100 g - 240 g (paino_g_2)
      • 240 g - 805 g (paino_g_3)
      • ≥ 805 g (paino_g_4)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi