x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Tunturi treenikassi

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Tunturi Sunkusis bulgariškas maišas Tunturi, 10 kg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/252128720.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164772897.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/252129405.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/252129407.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217224051.jpg?ts=1
      Tunturi Tunturi Sunkusis bulgariškas maišas Tunturi, 10 kg Sunkusis bulgariškas maišas Tunturi, 10 kg Sunkusis bulgariškas maišas Tunturi, 10 kg (1)
      Tunturi Sunkusis bulgariškas maišas Tunturi, 10 kg
      • 08717842026618
      1
      59.99 EUR
    • Tunturi Aquabag 20kg vesi painolaukku
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/159096744.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/252129456.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158960273.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/252129457.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217232583.jpg?ts=1
      Tunturi Tunturi Aquabag 20kg vesi painolaukku Aquabag 20kg vesi painolaukku Aquabag 20kg vesi painolaukku Erinomainen treeniväline epävakaaseen harjoitteluun. Veden liike tekee harjoittelusta intensiivisemmän kuin hiekalla täytetty säkki. Huomaat kuinka vartalostasi tulee esiin uusia lihaksia erilaisen treenin myötä. Ei kiinteää painopistettä Täytettävissä 20 kg Helppo täyttää ja tyhjentää Neljä tukevaa kahvaa Helppo kantaa Utmärkt träningsverktyg för instabil träning. Vattnets rörelse gör träningen mer intensiv än en påse fylld med sand. Du kommer att märka hur nya muskler dyker upp i din kropp me (1)
      Tunturi Aquabag 20kg vesi painolaukku
      • 08717842032848
      1
      103.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • adidas DEFAULT
        • adidas
      • XXL DEFAULT
        • xxl
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Nike (nike)
      • adidas (adidas)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Puma (puma)
      • Under Armour (under_armour)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • 4F (4f)
      • American Tourister (american_tourister)
      • Antony Morato (antony_morato)
      • Aqua Lung (aqua_lung)
      • Aquawave (aquawave)
      • Arena (arena)
      • Asics (asics)
      • Atipick (atipick)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Avento (avento)
      • Babolat (babolat)
      • Bach (bach)
      • Bagbase (bagbase)
      • Barts (barts)
      • BEAL (beal)
      • Beckmann (beckmann)
      • Benlee (benlee)
      • Best Divers (best_divers)
      • BEUCHAT (beuchat)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • BlackFit8 (blackfit8)
      • Bogner (bogner)
      • Born Living Yoga (born_living_yoga)
      • Bric's (bric_s)
      • Buckle & Seam (buckle_seam)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bullpadel (bullpadel)
      • C4 (c4)
      • Cabra (cabra)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Carlton (carlton)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Cayler & Sons (cayler_sons)
      • CCM (ccm)
      • Chevalier (chevalier)
      • Chrome (chrome)
      • Cocomelon (cocomelon)
      • Color Baby (color_baby)
      • Cony (cony)
      • Cotopaxi (cotopaxi)
      • Craft (craft)
      • Cressi (cressi)
      • Dakine (dakine)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Delsey (delsey)
      • Depeche (depeche)
      • Design Letters (design_letters)
      • Deuter (deuter)
      • Douchebags (douchebags)
      • Doughnut (doughnut)
      • Drop Shot (drop_shot)
      • Dunlop (dunlop)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Eastpak (eastpak)
      • Edelrid (edelrid)
      • Element (element)
      • Estilo Padel (estilo_padel)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Everlast (everlast)
      • Evoc (evoc)
      • Fat Pipe (fat_pipe)
      • FC Barcelona (fc_barcelona)
      • FeelFree (feelfree)
      • Festool (festool)
      • FILA (fila)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fossil (fossil)
      • Funky Trunks (funky_trunks)
      • FZ Forza (fz_forza)
      • G-Star (g_star)
      • Gabbag (gabbag)
      • Garcia (garcia)
      • Giudi (giudi)
      • Givova (givova)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • GUESS (guess)
      • Gymstick (gymstick)
      • Hackett (hackett)
      • Halcyon (halcyon)
      • Harlem Padel (harlem_padel)
      • Harold's (harold_s)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Head (head)
      • Herschel (herschel)
      • HILDEBRAND (hildebrand)
      • Horizn Studios (horizn_studios)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hurley (hurley)
      • HyperX (hyperx)
      • Indiana (indiana)
      • Indiana SUP (indiana_sup)
      • inov-8 (inov_8)
      • IQ (iq)
      • JanSport (jansport)
      • Jekyll & Hide (jekyll_hide)
      • Jobe (jobe)
      • Joma (joma)
      • JOOP! (joop_)
      • Jump (jump)
      • Jurassic World (jurassic_world)
      • Kappa (kappa)
      • Karakal (karakal)
      • Kempa (kempa)
      • KILPI (kilpi)
      • Kipling (kipling)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • KRF (krf)
      • Ksix (ksix)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Le coq sportif (le_coq_sportif)
      • Le Tanneur (le_tanneur)
      • Leone1947 (leone1947)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Lipault Paris (lipault_paris)
      • Lonsdale (lonsdale)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Maison Mollerus (maison_mollerus)
      • Mammut (mammut)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Mares (mares)
      • Marimekko (marimekko)
      • Masterdis (masterdis)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Metalsub (metalsub)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Mister tee (mister_tee)
      • Mizuno (mizuno)
      • Mosconi (mosconi)
      • Munich (munich)
      • Na! Na! Na! (na_na_na_)
      • Napapijri (napapijri)
      • Nathan (nathan)
      • Nettimyynti.fi (nettimyynti_fi)
      • Neverlost (neverlost)
      • New Balance (new_balance)
      • New Era (new_era)
      • Nitro (nitro)
      • North sails (north_sails)
      • NOX (nox)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Oakley Apparel (oakley_apparel)
      • OMER (omer)
      • OMS (oms)
      • Ortlieb (ortlieb)
      • Osaka (osaka)
      • Osprey (osprey)
      • Oxdog (oxdog)
      • Patagonia (patagonia)
      • Petromax (petromax)
      • Petzl (petzl)
      • Phelps (phelps)
      • Picasso (picasso)
      • Pick & Pack (pick_pack)
      • Piquadro (piquadro)
      • Precision (precision)
      • Prince (prince)
      • Pure 2 Improve (pure_2_improve)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rainbow (rainbow)
      • Rains (rains)
      • RDX Sports (rdx_sports)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Replay (replay)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roncato (roncato)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Rs (rs)
      • RVCA (rvca)
      • Safta (safta)
      • Sailfish (sailfish)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • SCUBAPRO (scubapro)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Seac Sub (seac_sub)
      • Select (select)
      • SideSpin (sidespin)
      • Silva (silva)
      • Siux (siux)
      • Slazenger (slazenger)
      • Smellwell (smellwell)
      • Snap (snap)
      • So Dive (so_dive)
      • Solinco (solinco)
      • Spalding (spalding)
      • Speedo (speedo)
      • Spetton (spetton)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Sprayground (sprayground)
      • StarVie (starvie)
      • Stiga (stiga)
      • Still Nordic (still_nordic)
      • Strellson (strellson)
      • Superdry (superdry)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tecnifibre (tecnifibre)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thule (thule)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Tiguar (tiguar)
      • Timberland (timberland)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Totto (totto)
      • Travelite (travelite)
      • True North (true_north)
      • Tunturi (tunturi)
      • Tyr (tyr)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Umbro (umbro)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Valentino (valentino)
      • Varlion (varlion)
      • Vaude (vaude)
      • Versace (versace)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • Vibor-A (vibor_a)
      • Victorinox (victorinox)
      • Victorio & Lucchino (victorio_lucchino)
      • Vidar Of Båstad (vidar_of_ba_stad)
      • VirtuFit (virtufit)
      • Vocier (vocier)
      • Warrior (warrior)
      • Wilson (wilson)
      • XXL (xxl)
      • Yonex (yonex)
      • Zipp (zipp)
      • Zoggs (zoggs)
      • Zone (zone)
      • Zone3 (zone3)
      • Zwei (zwei)
    • Hinta (price):
      • < 40 € (budget)
      • 40 € - 65 € (price_2)
      • 65 € - 105 € (price_3)
      • ≥ 105 € (price_4)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Tilavuus (tilavuus):
      • < 28 L (tilavuus_1)
      • 28 L - 35 L (tilavuus_2)
      • 35 L - 42 L (tilavuus_3)
      • ≥ 42 L (tilavuus_4)
    • Urheilulaji (urheilulaji):
      • Jalkapallo (jalkapallo)
      • Juoksu (juoksu)
      • Kilpapyöräily (kilpapyo_ra_ily)
      • Koripallo (koripallo)
      • Kuntoilu (kuntoilu)
      • Laskettelu (laskettelu)
      • Lentopallo (lentopallo)
      • Maastopyöräily (maastopyo_ra_ily)
      • Nyrkkeily (nyrkkeily)
      • Padel (padel)
      • Salibandy (salibandy)
      • Squash (squash)
      • Sulkapallo (sulkapallo)
      • Tennis (tennis)
      • Vapaa-aika (vapaa_aika)
    • Laukun paino (g) (paino_g):
      • < 5 g (paino_g_1)
      • 5 g - 220 g (paino_g_2)
      • 220 g - 625 g (paino_g_3)
      • ≥ 625 g (paino_g_4)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi