x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Abacus urheilupaita

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 9
    • Abacus Clark polo, naisten pikeepaita
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/121015344.jpg
      Abacus Abacus Clark polo, naisten pikeepaita Clark polo, naisten pikeepaita Clark polo, naisten pikeepaita Perinteinen pikee DryCool-ominaisuuksilla. Hengittävä ja kosteutta poistava. Golfin pelaamiseen ja vapaa-aikaan hyvä valinta. Miellyttävää stretch-materiaalia. Tuotetiedot: - Materiaali: Polyesteri 100 % - Teknologia: DryCool - Hengittävä: Kyllä - Kosteudensiirto: Kyllä (1)
      Abacus Clark polo, naisten pikeepaita
      • 07310330698833
      1
      most_sold
      24.90 EUR
    • Abacus Clark polo, miesten pikeepaita
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141639310.jpg
      Abacus Abacus Clark polo, miesten pikeepaita Clark polo, miesten pikeepaita Clark polo, miesten pikeepaita Klassinen pikeepaita kosteutta siirtävää ja hengittävää DryCool-materiaalia. Sopivat myös arkikäyttöön. Stretchmateriaali parantaa liikkuvuutta. Tuotetiedot: - Materiaali: 100 % polyesteriä - Teknologia: DryCool - Hengittävä: Kyllä - Kosteutta siirtävä: Kyllä - Stretch: Kyllä (1)
      Abacus Clark polo, miesten pikeepaita
      • 07310330739536
      1
      54.80 EUR
    • Abacus Clark polo, miesten pikeepaita
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141639310.jpg
      Abacus Abacus Clark polo, miesten pikeepaita Clark polo, miesten pikeepaita Clark polo, miesten pikeepaita Klassinen pikeepaita kosteutta siirtävää ja hengittävää DryCool-materiaalia. Sopivat myös arkikäyttöön. Stretchmateriaali parantaa liikkuvuutta. Tuotetiedot: - Materiaali: 100 % polyesteriä - Teknologia: DryCool - Hengittävä: Kyllä - Kosteutta siirtävä: Kyllä - Stretch: Kyllä (1)
      Abacus Clark polo, miesten pikeepaita
      • 07310330739505
      1
      54.80 EUR
    • Abacus Clark polo, naisten pikeepaita
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/121015372.jpg
      Abacus Abacus Clark polo, naisten pikeepaita Clark polo, naisten pikeepaita Clark polo, naisten pikeepaita Perinteinen pikee DryCool-ominaisuuksilla. Hengittävä ja kosteutta poistava. Golfin pelaamiseen ja vapaa-aikaan hyvä valinta. Miellyttävää stretch-materiaalia. Tuotetiedot: - Materiaali: Polyesteri 100 % - Teknologia: DryCool - Hengittävä: Kyllä - Kosteudensiirto: Kyllä (1)
      Abacus Clark polo, naisten pikeepaita
      • 07310330699014
      1
      24.90 EUR
    • Abacus Clark polo, naisten pikeepaita
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/121015335.jpg
      Abacus Abacus Clark polo, naisten pikeepaita Clark polo, naisten pikeepaita Clark polo, naisten pikeepaita Perinteinen pikee DryCool-ominaisuuksilla. Hengittävä ja kosteutta poistava. Golfin pelaamiseen ja vapaa-aikaan hyvä valinta. Miellyttävää stretch-materiaalia. Tuotetiedot: - Materiaali: Polyesteri 100 % - Teknologia: DryCool - Hengittävä: Kyllä - Kosteudensiirto: Kyllä (1)
      Abacus Clark polo, naisten pikeepaita
      • 07310330750845
      1
      24.90 EUR
    • Abacus Ladies Ashby Fullzip, naisten golftakki
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152648546.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161007057.jpg
      Abacus Abacus Ladies Ashby Fullzip, naisten golftakki Ladies Ashby Fullzip, naisten golftakki Ladies Ashby Fullzip, naisten golftakki Sporttinen korkeakauluksinen golftakki. Joustavaa ja pehmeää materiaalia, joka takaa erinomaisen liikkuvuuden ja mukavuuden. Nopeasti kuivuva ja kosteutta siirtävä. Ashby Fullzip -takin sisäpinta on miellyttävää harjattua fleeceä, joka pitää olon lämpimänä koleina pelipäivinä. Tuotetiedot: Teknologia: DryCool Hengittävä: Kyllä - Siirtää kosteutta iholta: Kyllä Stretch: Kyllä Muut ominaisuudet: Täyspitkä vetoketju Kaksi etutaskua (1)
      Abacus Ladies Ashby Fullzip, naisten golftakki
      • 07310330930353
      1
      69.90 EUR
    • Abacus Clark polo, miesten pikeepaita
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141639310.jpg
      Abacus Abacus Clark polo, miesten pikeepaita Clark polo, miesten pikeepaita Clark polo, miesten pikeepaita Klassinen pikeepaita kosteutta siirtävää ja hengittävää DryCool-materiaalia. Sopivat myös arkikäyttöön. Stretchmateriaali parantaa liikkuvuutta. Tuotetiedot: - Materiaali: 100 % polyesteriä - Teknologia: DryCool - Hengittävä: Kyllä - Kosteutta siirtävä: Kyllä - Stretch: Kyllä (1)
      Abacus Clark polo, miesten pikeepaita
      • 07310330739529
      1
      54.80 EUR
    • Abacus Clark polo, miesten pikeepaita
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141639310.jpg
      Abacus Abacus Clark polo, miesten pikeepaita Clark polo, miesten pikeepaita Clark polo, miesten pikeepaita Klassinen pikeepaita kosteutta siirtävää ja hengittävää DryCool-materiaalia. Sopivat myös arkikäyttöön. Stretchmateriaali parantaa liikkuvuutta. Tuotetiedot: - Materiaali: 100 % polyesteriä - Teknologia: DryCool - Hengittävä: Kyllä - Kosteutta siirtävä: Kyllä - Stretch: Kyllä (1)
      Abacus Clark polo, miesten pikeepaita
      • 07310330739512
      1
      54.80 EUR
    • Abacus Clark polo, miesten pikeepaita
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141639310.jpg
      Abacus Abacus Clark polo, miesten pikeepaita Clark polo, miesten pikeepaita Clark polo, miesten pikeepaita Klassinen pikeepaita kosteutta siirtävää ja hengittävää DryCool-materiaalia. Sopivat myös arkikäyttöön. Stretchmateriaali parantaa liikkuvuutta. Tuotetiedot: - Materiaali: 100 % polyesteriä - Teknologia: DryCool - Hengittävä: Kyllä - Kosteutta siirtävä: Kyllä - Stretch: Kyllä (1)
      Abacus Clark polo, miesten pikeepaita
      • 07310330739499
      1
      54.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Puma DEFAULT
        • puma
      • Kari Traa DEFAULT
        • kari_traa
      • Björn Borg DEFAULT
        • bjo_rn_borg
      • Salomon DEFAULT
        • salomon
      • Reebok DEFAULT
        • reebok
      • Juoksupaidat DEFAULT
        • juoksu
      • Edullinen DEFAULT
        • budget
    • Hinta (price):
      • < 30 € (budget)
      • 30 € - 40 € (price_2)
      • 40 € - 50 € (price_3)
      • ≥ 50 € (price_4)
    • Merkki (brand):
      • 2xu (2xu)
      • Adidas (adidas)
      • Asics (asics)
      • Babolat (babolat)
      • Nike (nike)
      • Puma (puma)
      • 8848 Altitude (8848_altitude)
      • Abacus (abacus)
      • Aclima (aclima)
      • ACTIVE By Zizzi (active_by_zizzi)
      • Alpinestars (alpinestars)
      • Alé Cycling (ale_cycling)
      • Anerkjendt (anerkjendt)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Bad Boy (bad_boy)
      • Bergans (bergans)
      • Better Bodies (better_bodies)
      • Billabong (billabong)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Björn Dählie (bjo_rn_da_hlie)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bullpadel (bullpadel)
      • Burton (burton)
      • Calida (calida)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Carhartt (carhartt)
      • Casall (casall)
      • Cawila (cawila)
      • Chained Nutrition Gear (chained_nutrition_gear)
      • Champion (champion)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • CLN Athletics (cln_athletics)
      • CMP (cmp)
      • Columbia (columbia)
      • Compressport (compressport)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Curare Yogawear (curare_yogawear)
      • Dale of Norway (dale_of_norway)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Devold (devold)
      • Dobsom (dobsom)
      • Ellesse (ellesse)
      • Endura (endura)
      • Endurance (endurance)
      • Esprit (esprit)
      • FILA (fila)
      • First (first)
      • Fitnessjunkie (fitnessjunkie)
      • FITNESSTUKKU (fitnesstukku)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FOX (fox)
      • FZ Forza (fz_forza)
      • Gasp (gasp)
      • GENETIX (genetix)
      • Gold's Gym (gold_s_gym)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • Gripgrab (gripgrab)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Halti (halti)
      • Hellner (hellner)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hey Honey (hey_honey)
      • Houdini (houdini)
      • Hummel (hummel)
      • ICANIWILL (icaniwill)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacson (jacson)
      • Jbs (jbs)
      • Jordan (jordan)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kids Only (kids_only)
      • Killtec (killtec)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lacoste Sport (lacoste_sport)
      • LASCANA (lascana)
      • Levi's (levi_s)
      • Lundhags (lundhags)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Mammut (mammut)
      • Marika (marika)
      • Marmot (marmot)
      • Mey (mey)
      • MILRAB (milrab)
      • Mizuno (mizuno)
      • Mons Royale (mons_royale)
      • Name it (name_it)
      • Nebbia (nebbia)
      • New Balance (new_balance)
      • New Era (new_era)
      • Newline (newline)
      • Norrøna (norr_na)
      • Northface (northface)
      • NU-IN (nu_in)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Ocun (ocun)
      • Odlo (odlo)
      • OMM (omm)
      • ON (on)
      • On Running (on_running)
      • ONLY (only)
      • Only Play (only_play)
      • Only Play Curvy (only_play_curvy)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Picture (picture)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pierre robert (pierre_robert)
      • POC (poc)
      • Proteinbolaget (proteinbolaget)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Reebok (reebok)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Rehband (rehband)
      • Relode (relode)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Robbins (royal_robbins)
      • Rukka (rukka)
      • Russell (russell)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Saucony (saucony)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • SCOTT (scott)
      • Sheego (sheego)
      • Skins (skins)
      • Sloggi (sloggi)
      • Smartwool (smartwool)
      • Stacker2 (stacker2)
      • Stedman (stedman)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Supernatural (supernatural)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • Swix (swix)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tommy Sport (tommy_sport)
      • TOUCH9 (touch9)
      • Trespass (trespass)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Ulvang (ulvang)
      • Umbro (umbro)
      • Under Armour (under_armour)
      • UYN (uyn)
      • Vans (vans)
      • Varg (varg)
      • Vaude (vaude)
      • Venum (venum)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Viking (viking)
      • Womens Best (womens_best)
      • Workout Empire (workout_empire)
      • Yakuza (yakuza)
      • Yonex (yonex)
      • ZeroPoint (zeropoint)
      • Zone (zone)
    • Paidan tyyppi (vaatteen_tyyppi):
      • Crop top (crop_top)
      • Huppari (huppari)
      • Lämpöpaita (la_mpo_paita)
      • Paita (paita)
      • Pitkähihainen (pitka_hihainen)
      • Poolopaita (poolopaita)
      • T-paita (t_paita)
      • Tekninen paita (tekninen_paita)
      • Toppi (toppi)
      • Trikoot (trikoot)
      • Villapaita (villapaita)
    • Urheilu (urheilu):
      • Fitness (fitness)
      • Golf (golf)
      • Jalkapallo (jalkapallo)
      • Jooga (jooga)
      • Juoksu (juoksu)
      • Pyöräily (pyo_ra_ily)
      • Retkeily ja ulkoilu (retkeily_ja_ulkoilu)
      • Tennis (tennis)
      • Urheilu yleinen (urheilu_yleinen)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Aikuiset (aikuiset)
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Kupari (kupari)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Koko (vaatteiden_koko):
      • Yksi koko (yksi_koko)
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • S (s)
      • S/M (s_m)
      • M (m)
      • M/L (m_l)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • XXXL (xxxl)
      • XXXXL (4xl)
      • 10 (10)
      • 32 (32)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 80 (80)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 120 (120)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 130 (130)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 140/152 (140_152)
      • 146 (146)
      • 146/152 (146_152)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 164 (164)
      • 170 (170)
      • 176 (176)
      • XXL/XXXL (xxl_xxxl)
    • Materiaali (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Merinovilla (merinovilla)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Tencel (tencel)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi