x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Bauer urheilupaita

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 14
    • Bauer Training LS Tee
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134879813.jpg
      Bauer Bauer Training LS Tee Training LS Tee Training LS Tee (1)
      Bauer Training LS Tee
      • 00680680732318
      1
      deal
      43.90 EUR
    • Bauer Core SS Crew Graphic - Youth
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/119522118.jpg
      Bauer Bauer Core SS Crew Graphic - Youth Core SS Crew Graphic - Youth Core SS Crew Graphic - Youth Bauer Core Graphic T-Shirt on mukava ja cooli tapasi näyttää Bauer Hockey -ylpeytesi tällä uudella Bauer-logolla. Paita on valmistettu 60/40 puuvillan ja polyesterin sekoituksesta, mikä poistaa hyvin kosteuden menettämättä mukavuutta. (1)
      Bauer Core SS Crew Graphic - Youth
      • 00688698318098
      • 00688698318111
      • 00688698318104
      1
      deal
      28.90 EUR
    • Bauer Training SS Tee
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134214413.jpg
      Bauer Bauer Training SS Tee Training SS Tee Training SS Tee (1)
      Bauer Training SS Tee
      • 00680680731939
      1
      deal
      38.90 EUR
    • Bauer S17 Core SS Hybrid Top
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/121058714.jpg
      Bauer Bauer S17 Core SS Hybrid Top S17 Core SS Hybrid Top S17 Core SS Hybrid Top Bauer toiminnallinen pusero harjoitteluun. Sopii hyvin sekä jäälle että ulkopuolelle. Tyylikäs muotoilu yhdistettynä toimintoon. (1)
      Bauer S17 Core SS Hybrid Top
      • 00688698240009
      1
      deal
      33.90 EUR
    • Bauer Training LS Tee
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134879813.jpg
      Bauer Bauer Training LS Tee Training LS Tee Training LS Tee (1)
      Bauer Training LS Tee
      • 00680680732332
      1
      deal
      43.90 EUR
    • Bauer S17 Core LS Hybrid Top
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149217429.jpg
      Bauer Bauer S17 Core LS Hybrid Top S17 Core LS Hybrid Top S17 Core LS Hybrid Top Bauer toiminnallinen pusero harjoitteluun. Sopii hyvin sekä jäälle että ulkopuolelle. Tyylikäs muotoilu yhdistettynä toimintoon. (1)
      Bauer S17 Core LS Hybrid Top
      • 00688698239942
      1
      38.90 EUR
    • Bauer S17 Core LS Hybrid Top
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149217429.jpg
      Bauer Bauer S17 Core LS Hybrid Top S17 Core LS Hybrid Top S17 Core LS Hybrid Top Bauer toiminnallinen pusero harjoitteluun. Sopii hyvin sekä jäälle että ulkopuolelle. Tyylikäs muotoilu yhdistettynä toimintoon. (1)
      Bauer S17 Core LS Hybrid Top
      • 00688698239973
      1
      38.90 EUR
    • Bauer S17 Core SS Hybrid Top
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/121058714.jpg
      Bauer Bauer S17 Core SS Hybrid Top S17 Core SS Hybrid Top S17 Core SS Hybrid Top Bauer toiminnallinen pusero harjoitteluun. Sopii hyvin sekä jäälle että ulkopuolelle. Tyylikäs muotoilu yhdistettynä toimintoon. (1)
      Bauer S17 Core SS Hybrid Top
      • 00688698239997
      1
      deal
      33.90 EUR
    • Bauer S17 Core LS Hybrid Top
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149217429.jpg
      Bauer Bauer S17 Core LS Hybrid Top S17 Core LS Hybrid Top S17 Core LS Hybrid Top Bauer toiminnallinen pusero harjoitteluun. Sopii hyvin sekä jäälle että ulkopuolelle. Tyylikäs muotoilu yhdistettynä toimintoon. (1)
      Bauer S17 Core LS Hybrid Top
      • 00688698239959
      1
      38.90 EUR
    • Bauer Training LS Tee
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134879813.jpg
      Bauer Bauer Training LS Tee Training LS Tee Training LS Tee (1)
      Bauer Training LS Tee
      • 00680680732301
      1
      deal
      43.90 EUR
    • Bauer Training LS Tee
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134879813.jpg
      Bauer Bauer Training LS Tee Training LS Tee Training LS Tee (1)
      Bauer Training LS Tee
      • 00680680732295
      1
      deal
      43.90 EUR
    • Bauer Core SS Hybrid Top, nuorten treenipaita.
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/121058714.jpg
      Bauer Bauer Core SS Hybrid Top, nuorten treenipaita. Core SS Hybrid Top, nuorten treenipaita. Core SS Hybrid Top, nuorten treenipaita. Bauer toiminnallinen pusero harjoitteluun. Sopii hyvin sekä jäälle että ulkopuolelle. Tyylikäs muotoilu yhdistettynä toimintoon. (1)
      Bauer Core SS Hybrid Top, nuorten treenipaita.
      • 00688698239980
      1
      deal
      33.90 EUR
    • Bauer Training SS Tee
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134214413.jpg
      Bauer Bauer Training SS Tee Training SS Tee Training SS Tee (1)
      Bauer Training SS Tee
      • 00680680731946
      1
      deal
      38.90 EUR
    • Bauer S17 Core LS Hybrid Top
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149217429.jpg
      Bauer Bauer S17 Core LS Hybrid Top S17 Core LS Hybrid Top S17 Core LS Hybrid Top Bauer toiminnallinen pusero harjoitteluun. Sopii hyvin sekä jäälle että ulkopuolelle. Tyylikäs muotoilu yhdistettynä toimintoon. (1)
      Bauer S17 Core LS Hybrid Top
      • 00688698239966
      1
      38.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Puma DEFAULT
        • puma
      • Kari Traa DEFAULT
        • kari_traa
      • Björn Borg DEFAULT
        • bjo_rn_borg
      • Salomon DEFAULT
        • salomon
      • Reebok DEFAULT
        • reebok
      • Juoksupaidat DEFAULT
        • juoksu
      • Edullinen DEFAULT
        • budget
    • Hinta (price):
      • < 27 € (budget)
      • 27 € - 36 € (price_2)
      • 36 € - 47 € (price_3)
      • ≥ 47 € (price_4)
    • Merkki (brand):
      • 2xu (2xu)
      • Adidas (adidas)
      • Asics (asics)
      • Babolat (babolat)
      • Nike (nike)
      • Puma (puma)
      • Abacus (abacus)
      • Aclima (aclima)
      • Alé Cycling (ale_cycling)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Bad Boy (bad_boy)
      • Barbell Apparel (barbell_apparel)
      • Bauer (bauer)
      • Bergans (bergans)
      • Better Bodies (better_bodies)
      • Billabong (billabong)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Björn Dählie (bjo_rn_da_hlie)
      • BLACC (blacc)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bullpadel (bullpadel)
      • Burton (burton)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Casall (casall)
      • Cawila (cawila)
      • Cep (cep)
      • Chained Nutrition Gear (chained_nutrition_gear)
      • Champion (champion)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • CMP (cmp)
      • Columbia (columbia)
      • Compressport (compressport)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Curare Yogawear (curare_yogawear)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • DEDICATED (dedicated)
      • Devold (devold)
      • Diadora (diadora)
      • Dickies (dickies)
      • Dobsom (dobsom)
      • Drop of Mindfulness (drop_of_mindfulness)
      • Dynafit (dynafit)
      • Edelrid (edelrid)
      • Elevenate (elevenate)
      • Ellesse (ellesse)
      • Endura (endura)
      • Endurance (endurance)
      • Equipage (equipage)
      • Esprit (esprit)
      • Fe226 (fe226)
      • FILA (fila)
      • Filippa K (filippa_k)
      • First (first)
      • Fischer (fischer)
      • FITNESSTUKKU (fitnesstukku)
      • Fixie Inc. (fixie_inc_)
      • FOX (fox)
      • Frank dandy (frank_dandy)
      • Frontier (frontier)
      • FZ Forza (fz_forza)
      • Gasp (gasp)
      • Gavelo (gavelo)
      • GENETIX (genetix)
      • Gold's Gym (gold_s_gym)
      • Gore (gore)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • Greg Norman (greg_norman)
      • Gripgrab (gripgrab)
      • GUESS (guess)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Halti (halti)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hey Honey (hey_honey)
      • High Colorado (high_colorado)
      • Hummel (hummel)
      • ICANIWILL (icaniwill)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • inov-8 (inov_8)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacson (jacson)
      • Jordan (jordan)
      • Kappa (kappa)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karpos (karpos)
      • Kempa (kempa)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lacoste Sport (lacoste_sport)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Mackenzie (mackenzie)
      • Mammut (mammut)
      • Manchester City (manchester_city)
      • Marika (marika)
      • Marine (marine)
      • MILRAB (milrab)
      • Mizuno (mizuno)
      • Mountain Horse (mountain_horse)
      • Name it (name_it)
      • Nebbia (nebbia)
      • New Balance (new_balance)
      • New Era (new_era)
      • Newline (newline)
      • Norrøna (norr_na)
      • NU-IN (nu_in)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Ocun (ocun)
      • Odd Molly (odd_molly)
      • Odlo (odlo)
      • ONLY (only)
      • Only Play (only_play)
      • Only Play Curvy (only_play_curvy)
      • Oxdog (oxdog)
      • Oxide (oxide)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pearl Izumi (pearl_izumi)
      • Picture (picture)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pieces (pieces)
      • Pierre robert (pierre_robert)
      • POC (poc)
      • Project Rock (project_rock)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Red Chili (red_chili)
      • Red Cycling Products (red_cycling_products)
      • Reebok (reebok)
      • Rehband (rehband)
      • Reima (reima)
      • Resterods (resterods)
      • Roxy (roxy)
      • Rukka (rukka)
      • Russell (russell)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Saint Loye (saint_loye)
      • Salewa (salewa)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Saucony (saucony)
      • Select (select)
      • Sergio Tacchini (sergio_tacchini)
      • Skins (skins)
      • Spalding (spalding)
      • Stedman (stedman)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Svea (svea)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • Swix (swix)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tjejmilen (tjejmilen)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Sport (tommy_sport)
      • TOUCH9 (touch9)
      • Trespass (trespass)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Ulvang (ulvang)
      • Umbro (umbro)
      • Under Armour (under_armour)
      • UYN (uyn)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Venum (venum)
      • VidaXL (vidaxl)
      • WearColour (wearcolour)
      • Wilson (wilson)
      • Wyte (wyte)
      • X-Bionic (x_bionic)
      • Yonex (yonex)
      • ZeroPoint (zeropoint)
      • Zone (zone)
      • Zone3 (zone3)
    • Paidan tyyppi (vaatteen_tyyppi):
      • Crop top (crop_top)
      • Huppari (huppari)
      • Kompressiopaita (kompressiopaita)
      • Paita (paita)
      • Pitkähihainen (pitka_hihainen)
      • Poolopaita (poolopaita)
      • T-paita (t_paita)
      • Tekninen paita (tekninen_paita)
      • Toppi (toppi)
      • Villapaita (villapaita)
    • Urheilu (urheilu):
      • Fitness (fitness)
      • Golf (golf)
      • Jalkapallo (jalkapallo)
      • Jooga (jooga)
      • Juoksu (juoksu)
      • Koripallo (koripallo)
      • Lentopallo (lentopallo)
      • Pyöräily (pyo_ra_ily)
      • Retkeily ja ulkoilu (retkeily_ja_ulkoilu)
      • Tennis (tennis)
      • Urheilu yleinen (urheilu_yleinen)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Aikuiset (aikuiset)
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Kupari (kupari)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Koko (vaatteiden_koko):
      • Yksi koko (yksi_koko)
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • S (s)
      • S/M (s_m)
      • M (m)
      • M/L (m_l)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • XXXL (xxxl)
      • XXXXL (4xl)
      • 10 (10)
      • 32 (32)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 80 (80)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 120 (120)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 130 (130)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 140/152 (140_152)
      • 146 (146)
      • 146/152 (146_152)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 160 (160)
      • 164 (164)
      • 170 (170)
      • 176 (176)
      • L/XL (l_xl)
    • Materiaali (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Fleece (fleece)
      • Merinovilla (merinovilla)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi