x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Black Diamond urheilupaita

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    24 - 8
    • Black Diamond Square Pocket Short Sleeve T-shirt Harmaa M Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226880144.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234458369.jpg?ts=1
      Black Diamond Black Diamond Square Pocket Short Sleeve T-shirt Harmaa M Mies Square Pocket Short Sleeve T-shirt Harmaa M Mies Square Pocket Short Sleeve T-shirt Harmaa M Mies (1)
      Black Diamond Square Pocket Short Sleeve T-shirt Harmaa M Mies
      • 00793661489382
      1
      43.89 EUR
    • Black Diamond Talus Tank Women, sininen S 2021 Hihattomat kiipeilypaidat
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181803676.jpg?ts=1
      Black Diamond Black Diamond Talus Tank Women, sininen S 2021 Hihattomat kiipeilypaidat Talus Tank Women, sininen S 2021 Hihattomat kiipeilypaidat Talus Tank Women, sininen S 2021 Hihattomat kiipeilypaidat (1)
      Black Diamond Talus Tank Women, sininen S 2021 Hihattomat kiipeilypaidat
      • 00793661493662
      1
      53.39 EUR
    • Black Diamond Rock On Lyhythihainen T-paita Miehet, petrooli XL 2022 Lyhythihaiset urheilupaidat
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229216479.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229896481.jpg?ts=1
      Black Diamond Black Diamond Rock On Lyhythihainen T-paita Miehet, petrooli XL 2022 Lyhythihaiset urheilupaidat Rock On Lyhythihainen T-paita Miehet, petrooli XL 2022 Lyhythihaiset urheilupaidat Rock On Lyhythihainen T-paita Miehet, petrooli XL 2022 Lyhythihaiset urheilupaidat (1)
      Black Diamond Rock On Lyhythihainen T-paita Miehet, petrooli XL 2022 Lyhythihaiset urheilupaidat
      • 00793661525578
      1
      38.89 EUR
    • Black Diamond Pivot Sleeveless T-shirt Pinkki L Nainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226880118.jpg?ts=1
      Black Diamond Black Diamond Pivot Sleeveless T-shirt Pinkki L Nainen Pivot Sleeveless T-shirt Pinkki L Nainen Pivot Sleeveless T-shirt Pinkki L Nainen (1)
      Black Diamond Pivot Sleeveless T-shirt Pinkki L Nainen
      • 00793661489122
      1
      33.89 EUR
    • Black Diamond Rise And Climb Lyhythihainen T-paita Naiset, sininen M 2022 Lyhythihaiset urheilupaidat
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185988452.jpg?ts=1
      Black Diamond Black Diamond Rise And Climb Lyhythihainen T-paita Naiset, sininen M 2022 Lyhythihaiset urheilupaidat Rise And Climb Lyhythihainen T-paita Naiset, sininen M 2022 Lyhythihaiset urheilupaidat Rise And Climb Lyhythihainen T-paita Naiset, sininen M 2022 Lyhythihaiset urheilupaidat (1)
      Black Diamond Rise And Climb Lyhythihainen T-paita Naiset, sininen M 2022 Lyhythihaiset urheilupaidat
      • 00793661397632
      1
      38.89 EUR
    • Black Diamond Pivot Short Sleeve T-shirt Violetti XS
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226620596.jpg?ts=1
      Black Diamond Black Diamond Pivot Short Sleeve T-shirt Violetti XS Pivot Short Sleeve T-shirt Violetti XS Pivot Short Sleeve T-shirt Violetti XS (1)
      Black Diamond Pivot Short Sleeve T-shirt Violetti XS
      • 00793661489061
      1
      39.89 EUR
    • Black Diamond Lightwire Tech Short Sleeve T-shirt Vihreä XL Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/236766527.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227094848.jpg?ts=1
      Black Diamond Black Diamond Lightwire Tech Short Sleeve T-shirt Vihreä XL Mies Lightwire Tech Short Sleeve T-shirt Vihreä XL Mies Lightwire Tech Short Sleeve T-shirt Vihreä XL Mies (1)
      Black Diamond Lightwire Tech Short Sleeve T-shirt Vihreä XL Mies
      • 00793661529576
      1
      54.39 EUR
    • Black Diamond Piolet Short Sleeve T-shirt Sininen M Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/247435722.jpg?ts=1
      Black Diamond Black Diamond Piolet Short Sleeve T-shirt Sininen M Mies Piolet Short Sleeve T-shirt Sininen M Mies Piolet Short Sleeve T-shirt Sininen M Mies (1)
      Black Diamond Piolet Short Sleeve T-shirt Sininen M Mies
      • 00793661549260
      1
      45.89 EUR
    1
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Puma DEFAULT
        • puma
      • Kari Traa DEFAULT
        • kari_traa
      • Björn Borg DEFAULT
        • bjo_rn_borg
      • Salomon DEFAULT
        • salomon
      • Reebok DEFAULT
        • reebok
      • Juoksupaidat DEFAULT
        • juoksu
      • Edullinen DEFAULT
        • budget
    • Hinta (price):
      • < 30 € (budget)
      • 30 € - 35 € (price_2)
      • 35 € - 55 € (price_3)
      • ≥ 55 € (price_4)
    • Merkki (brand):
      • 2xu (2xu)
      • Adidas (adidas)
      • Asics (asics)
      • Babolat (babolat)
      • Nike (nike)
      • Puma (puma)
      • 4F (4f)
      • 42k Running (42k_running)
      • 100% (100_)
      • 8848 Altitude (8848_altitude)
      • Abacus (abacus)
      • Abu Garcia (abu_garcia)
      • Aclima (aclima)
      • Acode (acode)
      • Actly (actly)
      • Adidas Five Ten (adidas_five_ten)
      • Agu (agu)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • Alpinestars (alpinestars)
      • ALÉ (ale_)
      • American Eagle (american_eagle)
      • Amplifi (amplifi)
      • Anky (anky)
      • Anon (anon)
      • Antony Morato (antony_morato)
      • Arc Teryx (arc_teryx)
      • Armada (armada)
      • Armani Jeans (armani_jeans)
      • Armedangels (armedangels)
      • ARTILECT (artilect)
      • Astore (astore)
      • Athlecia (athlecia)
      • Atomic (atomic)
      • Avento (avento)
      • Bauer (bauer)
      • BBB (bbb)
      • Bejo (bejo)
      • Benlee (benlee)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • Better Bodies (better_bodies)
      • Billabong (billabong)
      • Bioracer (bioracer)
      • Biotex (biotex)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Björn Dählie (bjo_rn_da_hlie)
      • Black Cat (black_cat)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blakläder (blakla_der)
      • Boreal (boreal)
      • Boss green (boss_green)
      • Br (br)
      • Brandit (brandit)
      • Brynje (brynje)
      • Buff (buff)
      • Bullpadel (bullpadel)
      • Burton (burton)
      • Calida (calida)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Casall (casall)
      • Castelli (castelli)
      • CATAGO (catago)
      • Cawila (cawila)
      • CCM (ccm)
      • Cep (cep)
      • Chained Nutrition Gear (chained_nutrition_gear)
      • Champion (champion)
      • Chillaz (chillaz)
      • Chrome (chrome)
      • Clique (clique)
      • CLN Athletics (cln_athletics)
      • Club Ride (club_ride)
      • CMP (cmp)
      • Columbia (columbia)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Crazy Idea (crazy_idea)
      • Cressi (cressi)
      • Daehlie (daehlie)
      • Dale of Norway (dale_of_norway)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Devold (devold)
      • Dobsom (dobsom)
      • Dockers (dockers)
      • Drop Shot (drop_shot)
      • Dynafit (dynafit)
      • E9 (e9)
      • Edelrid (edelrid)
      • Eivy (eivy)
      • Elbrus (elbrus)
      • Elevenate (elevenate)
      • Elit Nutrition (elit_nutrition)
      • ELSK (elsk)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Endura (endura)
      • Endurance (endurance)
      • Engel (engel)
      • Engel Sports (engel_sports)
      • Erima (erima)
      • Etxeondo (etxeondo)
      • Everlast (everlast)
      • Faconnable (faconnable)
      • Falke (falke)
      • Fanatics (fanatics)
      • Fat Pipe (fat_pipe)
      • FILA (fila)
      • Fischer (fischer)
      • Fitnessjunkie (fitnessjunkie)
      • FITNESSTUKKU (fitnesstukku)
      • Five Ten (five_ten)
      • Fjall Raven (fjall_raven)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Flow (flow)
      • FOX (fox)
      • FOX Racing (fox_racing)
      • G-Star (g_star)
      • GAAM (gaam)
      • Gasp (gasp)
      • Gill (gill)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Giro (giro)
      • Givova (givova)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • Gripgrab (gripgrab)
      • Grivel (grivel)
      • Grundens (grundens)
      • Grüezi Bag (gru_ezi_bag)
      • GTS (gts)
      • Hackett (hackett)
      • Hackett London (hackett_london)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hannah (hannah)
      • Head (head)
      • Head Swimming (head_swimming)
      • Heat Experience (heat_experience)
      • Hellner (hellner)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hessnatur (hessnatur)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • Ho Soccer (ho_soccer)
      • Hotspot titanium (hotspot_titanium)
      • Houdini (houdini)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hurley (hurley)
      • Husqvarna (husqvarna)
      • ICANIWILL (icaniwill)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • Injinji (injinji)
      • inov-8 (inov_8)
      • iON (ion)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Iron-IC (iron_ic)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • Izas (izas)
      • Jack & jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacson (jacson)
      • JBS (jbs)
      • Jeanstrack (jeanstrack)
      • Jeep (jeep)
      • Joha (joha)
      • John Smith (john_smith)
      • Joluvi (joluvi)
      • Joma (joma)
      • Jones (jones)
      • Jones Snowboards (jones_snowboards)
      • Jordan (jordan)
      • K-swiss (k_swiss)
      • Kaporal (kaporal)
      • Kappa (kappa)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karpos (karpos)
      • Kempa (kempa)
      • KILPI (kilpi)
      • KLIM (klim)
      • Klitmøller Collective (klitm_ller_collective)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Korum (korum)
      • Kruskis (kruskis)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lafuma (lafuma)
      • Lasting (lasting)
      • Le coq sportif (le_coq_sportif)
      • Leatt (leatt)
      • Lee (lee)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Levi's (levi_s)
      • Loeffler (loeffler)
      • Lonsdale (lonsdale)
      • Lotto (lotto)
      • Louis (louis)
      • Luhta (luhta)
      • Lundhags (lundhags)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Mackenzie (mackenzie)
      • Magic Trout (magic_trout)
      • Magnum (magnum)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Maloja (maloja)
      • Mammut (mammut)
      • Manduka (manduka)
      • Marika (marika)
      • Marmot (marmot)
      • Martini (martini)
      • Mavic (mavic)
      • Mcdavid (mcdavid)
      • Mercury (mercury)
      • Mey (mey)
      • Millet (millet)
      • Mister tee (mister_tee)
      • Mizuno (mizuno)
      • Mons Royale (mons_royale)
      • Montane (montane)
      • Montbell (montbell)
      • Montura (montura)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Napapijri (napapijri)
      • Nebbia (nebbia)
      • New Balance (new_balance)
      • New Era (new_era)
      • Newline (newline)
      • Newwood (newwood)
      • Nidecker (nidecker)
      • Nitro (nitro)
      • Norrøna (norr_na)
      • North sails (north_sails)
      • Northwave (northwave)
      • Now (now)
      • NOX (nox)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Oakley Apparel (oakley_apparel)
      • Ocun (ocun)
      • Odlo (odlo)
      • OMM (omm)
      • ON (on)
      • On Running (on_running)
      • ONLY (only)
      • Only Play (only_play)
      • Only Play Curvy (only_play_curvy)
      • Ortovox (ortovox)
      • Osaka (osaka)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Oxbow (oxbow)
      • Oxdog (oxdog)
      • Palgero (palgero)
      • Pally'Hi (pally_hi)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak (peak)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Petzl (petzl)
      • Picture (picture)
      • Pieces (pieces)
      • Pinewood (pinewood)
      • POC (poc)
      • Poler (poler)
      • PrAna (prana)
      • Pressio (pressio)
      • Pro Feet (pro_feet)
      • Project Rock (project_rock)
      • Projob (projob)
      • Proteinbolaget (proteinbolaget)
      • Protest (protest)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Rafiki (rafiki)
      • Raidlight (raidlight)
      • Red Chili (red_chili)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Rehall (rehall)
      • Rehband (rehband)
      • Relode (relode)
      • Replay (replay)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Rock Experience (rock_experience)
      • Rogelli (rogelli)
      • Rossignol (rossignol)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Robbins (royal_robbins)
      • Rukka (rukka)
      • Russell (russell)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Salewa (salewa)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Salty Crew (salty_crew)
      • Santini (santini)
      • Saucony (saucony)
      • Savage Gear (savage_gear)
      • Saxx (saxx)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • SCOTT (scott)
      • Seac (seac)
      • Seac Sub (seac_sub)
      • Select (select)
      • Selected (selected)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Sergio Tacchini (sergio_tacchini)
      • Shimano (shimano)
      • Sierra Climbing (sierra_climbing)
      • Singing Rock (singing_rock)
      • Sinner (sinner)
      • Skins (skins)
      • SKLZ (sklz)
      • Sloggi (sloggi)
      • Smartwool (smartwool)
      • Snap Climbing (snap_climbing)
      • Spalding (spalding)
      • Specialized (specialized)
      • Sphere-pro (sphere_pro)
      • Sport Hg (sport_hg)
      • Sportful (sportful)
      • Spyder (spyder)
      • Stacker2 (stacker2)
      • StarTech.com (startech_com)
      • Stedman (stedman)
      • Stihl (stihl)
      • Stoic (stoic)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Supernatural (supernatural)
      • Svea (svea)
      • Swedteam (swedteam)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • Swix (swix)
      • Swix Summer (swix_summer)
      • SÖLL (so_ll)
      • Tbs (tbs)
      • Tecnica (tecnica)
      • Tecnifibre (tecnifibre)
      • Tenson (tenson)
      • Ternua (ternua)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thermowave (thermowave)
      • Thirtytwo (thirtytwo)
      • Timberland (timberland)
      • Toko (toko)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Top Swede (top_swede)
      • Trangoworld (trangoworld)
      • Trespass (trespass)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Troy Lee Designs (troy_lee_designs)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Ultimate Direction (ultimate_direction)
      • Ulvang (ulvang)
      • Umbro (umbro)
      • Under Armour (under_armour)
      • Unihoc (unihoc)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • UYN (uyn)
      • V3 Apparel (v3_apparel)
      • Vans (vans)
      • Varg (varg)
      • Vaude (vaude)
      • Venum (venum)
      • Vertical (vertical)
      • Virtus (virtus)
      • Vivasport (vivasport)
      • VOID (void)
      • Volcom (volcom)
      • Vulkan (vulkan)
      • Warrior (warrior)
      • We Norwegians (we_norwegians)
      • Westin (westin)
      • Wild Country (wild_country)
      • Wilson (wilson)
      • Womens Best (womens_best)
      • Woolpower (woolpower)
      • Wrangler (wrangler)
      • X-Bionic (x_bionic)
      • X-socks (x_socks)
      • Yes. (yes_)
      • Yonex (yonex)
      • Zone (zone)
      • Zone3 (zone3)
    • Paidan tyyppi (vaatteen_tyyppi):
      • Crop top (crop_top)
      • Huppari (huppari)
      • Lämpöhousut (la_mpo_housut)
      • Lämpöpaita (la_mpo_paita)
      • Paita (paita)
      • Pitkähihainen (pitka_hihainen)
      • Poolopaita (poolopaita)
      • T-paita (t_paita)
      • Tekninen paita (tekninen_paita)
      • Toppi (toppi)
      • Trikoot (trikoot)
      • Villapaita (villapaita)
    • Urheilu (urheilu):
      • Fitness (fitness)
      • Hiihto (hiihto)
      • Jalkapallo (jalkapallo)
      • Jooga (jooga)
      • Juoksu (juoksu)
      • Koripallo (koripallo)
      • Lentopallo (lentopallo)
      • Nyrkkeily (nyrkkeily)
      • Retkeily ja ulkoilu (retkeily_ja_ulkoilu)
      • Salibandy (salibandy)
      • Tennis (tennis)
      • Urheilu yleinen (urheilu_yleinen)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Aikuiset (aikuiset)
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
      • Vauvat (vauvat)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Koko (vaatteiden_koko):
      • Yksi koko (yksi_koko)
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • S/M (s_m)
      • M (m)
      • M/L (m_l)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • XXXL (xxxl)
      • XXXXL (4xl)
      • 8XL (8xl)
      • 10 (10)
      • 32 (32)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 54 (54)
      • 56 (56)
      • 58 (58)
      • 74 (74)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 120 (120)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 130 (130)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 150 (150)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 164 (164)
      • 170 (170)
      • 176 (176)
      • XS/S (xs_s)
    • Materiaali (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Fleece (fleece)
      • Hamppu (hamppu)
      • Kashmir (kashmir)
      • Komposiitti (komposiitti)
      • Merinovilla (merinovilla)
      • Mikrokuitu (mikrokuitu)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polypropeeni PP (polypropeeni_pp)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Silkki (silkki)
      • Spandex (spandex)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Tencel (tencel)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi