x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Calida urheilupaita

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Calida True Confidence Polo Shirt Long Sleeve
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146616024.jpg?ts=1
      Calida Calida True Confidence Polo Shirt Long Sleeve True Confidence Polo Shirt Long Sleeve True Confidence Polo Shirt Long Sleeve Pitkähihainen poolokauluksellinen Calida paita klassiselta tavaramerkiltä on valmistettu ihanan pehmeästä villasekoitteesta. Pitkähihaisessa True Confidence -sarjan poolopaidassa on kaksinkertainen kaulus ja mahtavia ominaisuuksia. Paita istuu ihonmyötäisesti ja se on valmistettu merinovillan ja silkin sekoituksesta. Liukas ja korkealaatuinen materiaali pitää olosi viileänä lämpimällä ja lämmittää viileässä. Materiaali vie myös kosteutta pois iholta, joten voit tuntea olosi kuivaksi koko päivän ajan. Materiaali pitää myös poissa ei-toivotut hajut. Täydellinen paita arkeen tai vapaalle sellaisenaan tai paksumpien vaatteiden alle. Yhdistä paitaan saman sarjan omavalintainen alaosa täydellisen lookin luomiseksi!Calidan koko-opas:X-Small = 36-38Small = 40-42Medium = 44-46Large = 48-50 (1)
      Calida True Confidence Polo Shirt Long Sleeve
      • 07613381108031
      1
      99.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Puma DEFAULT
        • puma
      • Kari Traa DEFAULT
        • kari_traa
      • Björn Borg DEFAULT
        • bjo_rn_borg
      • Salomon DEFAULT
        • salomon
      • Reebok DEFAULT
        • reebok
      • Juoksupaidat DEFAULT
        • juoksu
      • Edullinen DEFAULT
        • budget
    • Hinta (price):
      • < 29 € (budget)
      • 29 € - 35 € (price_2)
      • 35 € - 48 € (price_3)
      • ≥ 48 € (price_4)
    • Merkki (brand):
      • 2xu (2xu)
      • Adidas (adidas)
      • Asics (asics)
      • Babolat (babolat)
      • Nike (nike)
      • Puma (puma)
      • 4F (4f)
      • 42k Running (42k_running)
      • 47 (47)
      • 100% (100_)
      • 8848 Altitude (8848_altitude)
      • Abacus (abacus)
      • Aclima (aclima)
      • Acode (acode)
      • Actly (actly)
      • Adidas Five Ten (adidas_five_ten)
      • Agu (agu)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • Alpine Stars (alpine_stars)
      • Alpinestars (alpinestars)
      • ALÉ (ale_)
      • Alé Cycling (ale_cycling)
      • Amplifi (amplifi)
      • Anky (anky)
      • Anon (anon)
      • Antony Morato (antony_morato)
      • Arc Teryx (arc_teryx)
      • Armada (armada)
      • Armani Jeans (armani_jeans)
      • Armedangels (armedangels)
      • ARTILECT (artilect)
      • Astore (astore)
      • Athlecia (athlecia)
      • Atomic (atomic)
      • Avento (avento)
      • Bauer (bauer)
      • BBB (bbb)
      • Bejo (bejo)
      • Benlee (benlee)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • Better Bodies (better_bodies)
      • BIDI BADU (bidi_badu)
      • Billabong (billabong)
      • BiotechUSA (biotechusa)
      • Biotex (biotex)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Björn Dählie (bjo_rn_da_hlie)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Boreal (boreal)
      • Boss green (boss_green)
      • Br (br)
      • Brandit (brandit)
      • Buff (buff)
      • Bullpadel (bullpadel)
      • Burton (burton)
      • BV Sport (bv_sport)
      • Calida (calida)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Camp (camp)
      • Casall (casall)
      • Castelli (castelli)
      • CATAGO (catago)
      • CCM (ccm)
      • Cep (cep)
      • Champion (champion)
      • Chrome (chrome)
      • CLN Athletics (cln_athletics)
      • Club Ride (club_ride)
      • CMP (cmp)
      • Columbia (columbia)
      • Compressport (compressport)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Crazy Idea (crazy_idea)
      • Cressi (cressi)
      • Cube (cube)
      • Daehlie (daehlie)
      • Dainese (dainese)
      • Damella (damella)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • DC Comics (dc_comics)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Deerhunter (deerhunter)
      • Deha (deha)
      • Devold (devold)
      • Dobsom (dobsom)
      • Dockers (dockers)
      • Drop Shot (drop_shot)
      • Dunlop (dunlop)
      • Dynafit (dynafit)
      • E9 (e9)
      • Edelrid (edelrid)
      • Eivy (eivy)
      • Elbrus (elbrus)
      • Elevenate (elevenate)
      • ELSK (elsk)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Endura (endura)
      • Endurance (endurance)
      • Engel (engel)
      • Engel Sports (engel_sports)
      • Erima (erima)
      • Errea (errea)
      • Esprit (esprit)
      • Etxeondo (etxeondo)
      • Everlast (everlast)
      • Falke (falke)
      • Fanatics (fanatics)
      • Fat Pipe (fat_pipe)
      • FILA (fila)
      • Fischer (fischer)
      • Fitnessjunkie (fitnessjunkie)
      • Five Ten (five_ten)
      • Fjall Raven (fjall_raven)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Flow (flow)
      • FOX (fox)
      • FOX Rage (fox_rage)
      • Frigo Revolutionwear Inc. (frigo_revolutionwear_inc_)
      • Fruit Of The Loom (fruit_of_the_loom)
      • G-Star (g_star)
      • GAAM (gaam)
      • Garmin (garmin)
      • Gasp (gasp)
      • Gill (gill)
      • Giro (giro)
      • Givova (givova)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • Gripgrab (gripgrab)
      • Grivel (grivel)
      • Grundens (grundens)
      • GTS (gts)
      • Hackett (hackett)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Halti (halti)
      • Hannah (hannah)
      • Head (head)
      • Head Swimming (head_swimming)
      • Heat Experience (heat_experience)
      • Hellner (hellner)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hessnatur (hessnatur)
      • Hey Honey (hey_honey)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • Ho Soccer (ho_soccer)
      • Hoka One One (hoka_one_one)
      • Hotspot titanium (hotspot_titanium)
      • Houdini (houdini)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hurley (hurley)
      • Huub (huub)
      • Härkila (ha_rkila)
      • ICANIWILL (icaniwill)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • IIA (iia)
      • inov-8 (inov_8)
      • iON (ion)
      • IQ (iq)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Iron-IC (iron_ic)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • Izas (izas)
      • Jack & jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacson (jacson)
      • Jako (jako)
      • JBS (jbs)
      • Jeanstrack (jeanstrack)
      • Jeep (jeep)
      • Joha (joha)
      • John Smith (john_smith)
      • Joluvi (joluvi)
      • Joma (joma)
      • Jones (jones)
      • Jones Snowboards (jones_snowboards)
      • Jordan (jordan)
      • JUSTHYPE (justhype)
      • K-swiss (k_swiss)
      • Kaporal (kaporal)
      • Kappa (kappa)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karpos (karpos)
      • Kempa (kempa)
      • KILPI (kilpi)
      • KLIM (klim)
      • Klitmøller Collective (klitm_ller_collective)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Korum (korum)
      • Kruskis (kruskis)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lafuma (lafuma)
      • Lasting (lasting)
      • Le coq sportif (le_coq_sportif)
      • Leatt (leatt)
      • Lee (lee)
      • Levi's (levi_s)
      • Loeffler (loeffler)
      • Lonsdale (lonsdale)
      • Lotto (lotto)
      • Louis (louis)
      • Luhta (luhta)
      • Lundhags (lundhags)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Mackenzie (mackenzie)
      • Magic Trout (magic_trout)
      • Magnum (magnum)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Maloja (maloja)
      • Mammut (mammut)
      • Mandala (mandala)
      • Marika (marika)
      • Marmot (marmot)
      • Martini (martini)
      • Mavic (mavic)
      • Mcdavid (mcdavid)
      • Mercury (mercury)
      • Mey (mey)
      • Mga (mga)
      • Millet (millet)
      • Mister tee (mister_tee)
      • Mizuno (mizuno)
      • Mons Royale (mons_royale)
      • Montane (montane)
      • Montbell (montbell)
      • Montura (montura)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • MTD (mtd)
      • Napapijri (napapijri)
      • Nash (nash)
      • Nebbia (nebbia)
      • New Balance (new_balance)
      • New Era (new_era)
      • Newline (newline)
      • Newwood (newwood)
      • Nidecker (nidecker)
      • Nitro (nitro)
      • Norrøna (norr_na)
      • North sails (north_sails)
      • Northwave (northwave)
      • Now (now)
      • NOX (nox)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Oakley Apparel (oakley_apparel)
      • Ocun (ocun)
      • Odlo (odlo)
      • OMM (omm)
      • ON (on)
      • On Running (on_running)
      • ONLY (only)
      • Only Play (only_play)
      • Only Play Curvy (only_play_curvy)
      • Ortovox (ortovox)
      • Osaka (osaka)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Oxbow (oxbow)
      • Oxdog (oxdog)
      • Palgero (palgero)
      • Pally'Hi (pally_hi)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak (peak)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pearl Izumi (pearl_izumi)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Petzl (petzl)
      • Picture (picture)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pieces (pieces)
      • POC (poc)
      • Poler (poler)
      • PrAna (prana)
      • Pressio (pressio)
      • Pro Feet (pro_feet)
      • Proteinbolaget (proteinbolaget)
      • Protest (protest)
      • Q36.5 (q36_5)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Rafiki (rafiki)
      • Raidlight (raidlight)
      • RDX Sports (rdx_sports)
      • Red Chili (red_chili)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Regent (regent)
      • Rehall (rehall)
      • Rehband (rehband)
      • Relode (relode)
      • Replay (replay)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Rock Experience (rock_experience)
      • Rogelli (rogelli)
      • Rossignol (rossignol)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Robbins (royal_robbins)
      • Rukka (rukka)
      • Russell (russell)
      • RVCA (rvca)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Salewa (salewa)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Salty Crew (salty_crew)
      • Santini (santini)
      • Sasta (sasta)
      • Saucony (saucony)
      • Savage Gear (savage_gear)
      • Save the Duck (save_the_duck)
      • Saxx (saxx)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • SCOTT (scott)
      • Seac (seac)
      • Seac Sub (seac_sub)
      • Seeland (seeland)
      • Select (select)
      • Selected (selected)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Sergio Tacchini (sergio_tacchini)
      • Shimano (shimano)
      • Sierra Climbing (sierra_climbing)
      • Singing Rock (singing_rock)
      • Sinner (sinner)
      • Skins (skins)
      • SKLZ (sklz)
      • Sloggi (sloggi)
      • Smartwool (smartwool)
      • Snap (snap)
      • Snap Climbing (snap_climbing)
      • Spalding (spalding)
      • Specialized (specialized)
      • Sphere-pro (sphere_pro)
      • Sport Hg (sport_hg)
      • Sportful (sportful)
      • Spyder (spyder)
      • Stacker2 (stacker2)
      • StarTech.com (startech_com)
      • Starter (starter)
      • Stedman (stedman)
      • Stoic (stoic)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Supernatural (supernatural)
      • Svea (svea)
      • Swedteam (swedteam)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • Swix (swix)
      • Swix Summer (swix_summer)
      • SÖLL (so_ll)
      • Tbs (tbs)
      • Tecnica (tecnica)
      • Tecnifibre (tecnifibre)
      • Tenson (tenson)
      • Ternua (ternua)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thermowave (thermowave)
      • Thirtytwo (thirtytwo)
      • Timberland (timberland)
      • Toko (toko)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Trangoworld (trangoworld)
      • Trespass (trespass)
      • Triple2 (triple2)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Troy Lee Designs (troy_lee_designs)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Ultimate Direction (ultimate_direction)
      • Ulvang (ulvang)
      • Umbro (umbro)
      • Under Armour (under_armour)
      • Unihoc (unihoc)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • UYN (uyn)
      • V3 Apparel (v3_apparel)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Vertical (vertical)
      • Virtus (virtus)
      • Vivasport (vivasport)
      • VOID (void)
      • Volcom (volcom)
      • Vulkan (vulkan)
      • Warrior (warrior)
      • We Norwegians (we_norwegians)
      • Westin (westin)
      • Wild Country (wild_country)
      • Wilson (wilson)
      • Womens Best (womens_best)
      • Woolpower (woolpower)
      • Wrangler (wrangler)
      • X-Bionic (x_bionic)
      • Yes. (yes_)
      • Yonex (yonex)
      • Ziener (ziener)
      • Zone (zone)
      • Zone3 (zone3)
    • Paidan tyyppi (vaatteen_tyyppi):
      • Crop top (crop_top)
      • Huppari (huppari)
      • Kompressiopaita (kompressiopaita)
      • Lämpöpaita (la_mpo_paita)
      • Paita (paita)
      • Pitkähihainen (pitka_hihainen)
      • Poolopaita (poolopaita)
      • Shortsit (shortsit)
      • T-paita (t_paita)
      • Tekninen paita (tekninen_paita)
      • Toppi (toppi)
      • Trikoot (trikoot)
      • Villapaita (villapaita)
    • Urheilu (urheilu):
      • Fitness (fitness)
      • Hiihto (hiihto)
      • Jalkapallo (jalkapallo)
      • Jooga (jooga)
      • Juoksu (juoksu)
      • Koripallo (koripallo)
      • Lentopallo (lentopallo)
      • Nyrkkeily (nyrkkeily)
      • Retkeily ja ulkoilu (retkeily_ja_ulkoilu)
      • Salibandy (salibandy)
      • Tennis (tennis)
      • Urheilu yleinen (urheilu_yleinen)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Aikuiset (aikuiset)
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
      • Vauvat (vauvat)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Koko (vaatteiden_koko):
      • Yksi koko (yksi_koko)
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • S/M (s_m)
      • M (m)
      • M/L (m_l)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • XXXL (xxxl)
      • XXXXL (4xl)
      • 8XL (8xl)
      • 10 (10)
      • 32 (32)
      • 34 (34)
      • 34-38 (34_38)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 38-42 (38_42)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 54 (54)
      • 56 (56)
      • 58 (58)
      • 74 (74)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 120 (120)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 130 (130)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 150 (150)
      • 152 (152)
      • 157/164 (157_164)
      • 158 (158)
      • 164 (164)
      • 170 (170)
      • 176 (176)
      • 188 (188)
      • L/XL (l_xl)
      • XS/S (xs_s)
    • Materiaali (materiaali):
      • Cordura (cordura)
      • Elastaani (elastaani)
      • Fleece (fleece)
      • Hamppu (hamppu)
      • Kashmir (kashmir)
      • Komposiitti (komposiitti)
      • Merinovilla (merinovilla)
      • Mikrokuitu (mikrokuitu)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polypropeeni PP (polypropeeni_pp)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Silikoni (silikoni)
      • Silkki (silkki)
      • Spandex (spandex)
      • Stretch (stretch)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Tencel (tencel)
      • Verkko (verkko)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi