x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Chrome urheilupaidat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Chrome Merino Cobra 2.0 Huppari Miehet, black 2019 XL Hupparit
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145967083.jpg
      Chrome Chrome Merino Cobra 2.0 Huppari Miehet, black 2019 XL Hupparit Merino Cobra 2.0 Huppari Miehet, black 2019 XL Hupparit Merino Cobra 2.0 Huppari Miehet, black 2019 XL Hupparit Kohderyhmä: MTB-tyyli; Erityisominaisuudet: Sisältää hupun, Vetoketjulla, Elastiset hihansuut; Ulkotaskut: Two rear cargo pockets, 2 front pockets; Pintamateriaali: 100% merino wool; Kokotiedot: Normaalikokoinen; Leikkaus: Normaali; Lisätietoja: High-closed collar with adapted 3-piece Merino hood (1)
      Chrome Merino Cobra 2.0 Huppari Miehet, black 2019 XL Hupparit
      • 00841916126800
      1
      deal
      144.95 EUR
    • Chrome Merino Cobra 2.0 Huppari Miehet, black 2019 L Hupparit
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145967083.jpg
      Chrome Chrome Merino Cobra 2.0 Huppari Miehet, black 2019 L Hupparit Merino Cobra 2.0 Huppari Miehet, black 2019 L Hupparit Merino Cobra 2.0 Huppari Miehet, black 2019 L Hupparit Kohderyhmä: MTB-tyyli; Erityisominaisuudet: Sisältää hupun, Vetoketjulla, Elastiset hihansuut; Ulkotaskut: Two rear cargo pockets, 2 front pockets; Pintamateriaali: 100% merino wool; Kokotiedot: Normaalikokoinen; Leikkaus: Normaali; Lisätietoja: High-closed collar with adapted 3-piece Merino hood (1)
      Chrome Merino Cobra 2.0 Huppari Miehet, black 2019 L Hupparit
      • 00841916126794
      1
      deal
      144.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Röhnisch DEFAULT
        • ro_hnisch
      • Kari Traa DEFAULT
        • kari_traa
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Naiset (naiset)
      • Miehet (miehet)
      • Lapset (lapset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Hinta (price):
      • alle €40 (budget)
      • €40 - €50 (low)
      • €50 - €70 (medium)
      • yli €70 (high)
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Beige (beige)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Koralli (koralli)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Valkoinen (valkoinen)
    • Merkki (brand):
      • 2xu (2xu)
      • Adidas (adidas)
      • Asics (asics)
      • Babolat (babolat)
      • Aclima (aclima)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Arena (arena)
      • Bauer (bauer)
      • Bergans (bergans)
      • Better Bodies (better_bodies)
      • Billabong (billabong)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Björn Dählie (bjo_rn_da_hlie)
      • BLACC (blacc)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bula (bula)
      • Bullpadel (bullpadel)
      • Burton (burton)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Casall (casall)
      • Castelli (castelli)
      • CATAGO (catago)
      • Cep (cep)
      • Champion (champion)
      • Chrome (chrome)
      • Columbia (columbia)
      • Compressport (compressport)
      • Converse (converse)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cube (cube)
      • Daily sports (daily_sports)
      • Dale of Norway (dale_of_norway)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • DEDICATED (dedicated)
      • Devold (devold)
      • Diadora (diadora)
      • Dickies (dickies)
      • Drop of Mindfulness (drop_of_mindfulness)
      • Dynafit (dynafit)
      • Edelrid (edelrid)
      • Elevenate (elevenate)
      • Ellesse (ellesse)
      • Endura (endura)
      • Endurance (endurance)
      • Falke (falke)
      • FILA (fila)
      • Filippa K (filippa_k)
      • First (first)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FOX (fox)
      • Frank dandy (frank_dandy)
      • Gasp (gasp)
      • Gonso (gonso)
      • Gore (gore)
      • Gripgrab (gripgrab)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Head (head)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • High Colorado (high_colorado)
      • Houdini (houdini)
      • Hummel (hummel)
      • Hurley (hurley)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • inov-8 (inov_8)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jbs (jbs)
      • Kappa (kappa)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kempa (kempa)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Luhta (luhta)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Maloja (maloja)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mammut (mammut)
      • Manchester City (manchester_city)
      • Marine (marine)
      • Marmot (marmot)
      • Mavic (mavic)
      • Millet (millet)
      • Mizuno (mizuno)
      • Molo (molo)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Mountain Horse (mountain_horse)
      • Muchachomalo (muchachomalo)
      • Name it (name_it)
      • New Balance (new_balance)
      • New Era (new_era)
      • Newline (newline)
      • Nike (nike)
      • Norrøna (norr_na)
      • O'Neill (o_neill)
      • Odd Molly (odd_molly)
      • Odlo (odlo)
      • OGNX (ognx)
      • ONLY (only)
      • Only Play (only_play)
      • Only Play Curvy (only_play_curvy)
      • Oxide (oxide)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pearl izumi (pearl_izumi)
      • Pieces (pieces)
      • POC (poc)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Red Chili (red_chili)
      • Reebok (reebok)
      • Reima (reima)
      • Resterods (resterods)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roxy (roxy)
      • Rukka (rukka)
      • Russell (russell)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Saint Loye (saint_loye)
      • Salewa (salewa)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Saucony (saucony)
      • Select (select)
      • Sherpa (sherpa)
      • Shimano (shimano)
      • Skins (skins)
      • Smartwool (smartwool)
      • Spalding (spalding)
      • Stedman (stedman)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Svea (svea)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • Swimpy (swimpy)
      • Swix (swix)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thrasher (thrasher)
      • Timberland (timberland)
      • Tjejmilen (tjejmilen)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Sport (tommy_sport)
      • Traser (traser)
      • Ulvang (ulvang)
      • Umbro (umbro)
      • Under Armour (under_armour)
      • UYN (uyn)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • VidaXL (vidaxl)
      • WearColour (wearcolour)
      • Wesc (wesc)
      • Wild Country (wild_country)
      • Wilson (wilson)
      • Woolpower (woolpower)
      • Wyte (wyte)
      • X-Bionic (x_bionic)
      • Yonex (yonex)
      • Zone3 (zone3)
    • Tyyppi (tyyppi):
      • Toppi (ylin)
    • Mallin nimi (group):
      • Adidas Bayern München (adidas_bayern_mu_nchen)
      • Adidas Duitsland (adidas_duitsland)
      • Adidas Juventus (adidas_juventus)
      • Adidas Manchester United (adidas_manchester_united)
      • Adidas Real Madrid (adidas_real_madrid)
      • Adidas Rusland (adidas_rusland)
      • Adidas Zweden (adidas_zweden)
      • Nike Chelsea (nike_chelsea)
      • Nike FC Barcelona (nike_fc_barcelona)
      • Nike Nederland (nike_nederland)
      • Nike Tottenham Hotspur (nike_tottenham_hotspur)
      • Puma Borussia Dortmund (puma_borussia_dortmund)
      • Puma Italië (puma_italie_)
    • Urheilu (urheilu):
      • Fitness (fitness)
      • Jalkapallo (jalkapallo)
      • Juoksu (juoksu)
      • Koripallo (koripallo)
      • Lentopallo (lentopallo)
      • Retkeily ja ulkoilu (retkeily_ja_ulkoilu)
      • Salibandy (salibandy)
      • Tennis (tennis)
      • Urheilu yleinen (urheilu_yleinen)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Materiaalit (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Fleece (fleece)
      • Merinovilla (merinovilla)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Pahvi (pahvi)
      • Pellava (pellava)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Verkko (verkko)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Vaatteen tyyppi (vaatteen_tyyppi):
      • Paita (paita)
      • Poolopaita (poolopaita)
      • Toppi (toppi)
      • Villapaita (villapaita)
    • Vaatteen koko (vaatteiden_koko):
      • 10 (10)
      • 100 (100)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 120 (120)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 130 (130)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 140/150 (140_150)
      • 140/152 (140_152)
      • 146 (146)
      • 146/152 (146_152)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 160 (160)
      • 160/170 (160_170)
      • 164 (164)
      • 170 (170)
      • 176 (176)
      • 29 (29)
      • 30 (30)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 37 (37)
      • 38 (38)
      • 39 (39)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 4XL (4xl)
      • 50 (50)
      • 54 (54)
      • 6XL (6xl)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • L (l)
      • M (m)
      • M/L (m_l)
      • S (s)
      • S/M (s_m)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
      • XXL (xxl)
      • XXS (xxs)
      • XXXL (xxxl)
      • Yksi koko (yksi_koko)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi