x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Chrome urheilupaidat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Chrome Merino Cobra 2.0 Huppari Miehet, black 2019 M Hupparit
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145967083.jpg
      Chrome Chrome Merino Cobra 2.0 Huppari Miehet, black 2019 M Hupparit Merino Cobra 2.0 Huppari Miehet, black 2019 M Hupparit Merino Cobra 2.0 Huppari Miehet, black 2019 M Hupparit Kohderyhmä: MTB-tyyli; Erityisominaisuudet: Sisältää hupun, Vetoketjulla, Elastiset hihansuut; Ulkotaskut: Two rear cargo pockets, 2 front pockets; Pintamateriaali: 100% merino wool; Kokotiedot: Normaalikokoinen; Leikkaus: Normaali; Lisätietoja: High-closed collar with adapted 3-piece Merino hood (1)
      Chrome Merino Cobra 2.0 Huppari Miehet, black 2019 M Hupparit
      • 00841916126787
      1
      deal
      144.95 EUR
    • Chrome Merino Cobra 2.0 Huppari Miehet, black 2019 L Hupparit
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145967083.jpg
      Chrome Chrome Merino Cobra 2.0 Huppari Miehet, black 2019 L Hupparit Merino Cobra 2.0 Huppari Miehet, black 2019 L Hupparit Merino Cobra 2.0 Huppari Miehet, black 2019 L Hupparit Kohderyhmä: MTB-tyyli; Erityisominaisuudet: Sisältää hupun, Vetoketjulla, Elastiset hihansuut; Ulkotaskut: Two rear cargo pockets, 2 front pockets; Pintamateriaali: 100% merino wool; Kokotiedot: Normaalikokoinen; Leikkaus: Normaali; Lisätietoja: High-closed collar with adapted 3-piece Merino hood (1)
      Chrome Merino Cobra 2.0 Huppari Miehet, black 2019 L Hupparit
      • 00841916126794
      1
      deal
      144.95 EUR
    • Chrome Merino Cobra 2.0 Huppari Miehet, black 2019 XL Hupparit
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145967083.jpg
      Chrome Chrome Merino Cobra 2.0 Huppari Miehet, black 2019 XL Hupparit Merino Cobra 2.0 Huppari Miehet, black 2019 XL Hupparit Merino Cobra 2.0 Huppari Miehet, black 2019 XL Hupparit Kohderyhmä: MTB-tyyli; Erityisominaisuudet: Sisältää hupun, Vetoketjulla, Elastiset hihansuut; Ulkotaskut: Two rear cargo pockets, 2 front pockets; Pintamateriaali: 100% merino wool; Kokotiedot: Normaalikokoinen; Leikkaus: Normaali; Lisätietoja: High-closed collar with adapted 3-piece Merino hood (1)
      Chrome Merino Cobra 2.0 Huppari Miehet, black 2019 XL Hupparit
      • 00841916126800
      1
      deal
      144.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Röhnisch DEFAULT
        • ro_hnisch
      • Kari Traa DEFAULT
        • kari_traa
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Naiset (naiset)
      • Miehet (miehet)
      • Lapset (lapset)
      • Aikuiset (aikuiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Hinta (price):
      • alle €40 (budget)
      • €40 - €50 (low)
      • €50 - €70 (medium)
      • yli €70 (high)
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Beige (beige)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Koralli (koralli)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Valkoinen (valkoinen)
    • Merkki (brand):
      • 2xu (2xu)
      • Adidas (adidas)
      • Asics (asics)
      • Babolat (babolat)
      • Aclima (aclima)
      • Alpinestars (alpinestars)
      • Alé Cycling (ale_cycling)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Arena (arena)
      • Bauer (bauer)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • Better Bodies (better_bodies)
      • Biehler (biehler)
      • Bikester (bikester)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Björn Dählie (bjo_rn_da_hlie)
      • BLACC (blacc)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bontrager (bontrager)
      • Bula (bula)
      • Bullpadel (bullpadel)
      • Burton (burton)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Casall (casall)
      • Castelli (castelli)
      • CATAGO (catago)
      • Cep (cep)
      • Champion (champion)
      • Chrome (chrome)
      • Columbia (columbia)
      • Compressport (compressport)
      • Converse (converse)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cube (cube)
      • Cycloc (cycloc)
      • Daily sports (daily_sports)
      • Dale of Norway (dale_of_norway)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Dare2B (dare2b)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • De marchi (de_marchi)
      • DEDICATED (dedicated)
      • Devold (devold)
      • Diadora (diadora)
      • Directalpine (directalpine)
      • Drop of mindfulness (drop_of_mindfulness)
      • Dynafit (dynafit)
      • Edelrid (edelrid)
      • Element (element)
      • Elevenate (elevenate)
      • Ellesse (ellesse)
      • Endura (endura)
      • Endurance (endurance)
      • Etxeondo (etxeondo)
      • FILA (fila)
      • First (first)
      • Fixie Inc. (fixie_inc_)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FOX (fox)
      • Frank dandy (frank_dandy)
      • Gasp (gasp)
      • Gonso (gonso)
      • Gore (gore)
      • Gripgrab (gripgrab)
      • HAD (had)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Head (head)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • High Colorado (high_colorado)
      • Houdini (houdini)
      • Hummel (hummel)
      • Hurley (hurley)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • inov-8 (inov_8)
      • iON (ion)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • J.lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jbs (jbs)
      • Jordan (jordan)
      • Kappa (kappa)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karpos (karpos)
      • Kempa (kempa)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Luhta (luhta)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Maloja (maloja)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mammut (mammut)
      • Manchester City (manchester_city)
      • Marine (marine)
      • Marmot (marmot)
      • Mavic (mavic)
      • Mizuno (mizuno)
      • Molo (molo)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Mountain Horse (mountain_horse)
      • Muchachomalo (muchachomalo)
      • Name it (name_it)
      • New Balance (new_balance)
      • New Era (new_era)
      • Newline (newline)
      • Nike (nike)
      • Norrøna (norr_na)
      • Northwave (northwave)
      • O'Neal (o_neal)
      • O'Neill (o_neill)
      • Ocun (ocun)
      • Odd Molly (odd_molly)
      • Odlo (odlo)
      • OGNX (ognx)
      • ONLY (only)
      • Only Play (only_play)
      • Only Play Curvy (only_play_curvy)
      • Oxide (oxide)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pearl izumi (pearl_izumi)
      • Pieces (pieces)
      • POC (poc)
      • PrAna (prana)
      • Protective (protective)
      • Puma (puma)
      • Pyua (pyua)
      • Qloom (qloom)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Race Face (race_face)
      • Reebok (reebok)
      • Reima (reima)
      • Resterods (resterods)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roxy (roxy)
      • Rukka (rukka)
      • Russell (russell)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Saint Loye (saint_loye)
      • Salewa (salewa)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Santini (santini)
      • Saucony (saucony)
      • Select (select)
      • Sherpa (sherpa)
      • Shimano (shimano)
      • Skins (skins)
      • Smartwool (smartwool)
      • Spalding (spalding)
      • Sportful (sportful)
      • Stedman (stedman)
      • Sugoi (sugoi)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Svea (svea)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • Swimpy (swimpy)
      • Swix (swix)
      • Tenson (tenson)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thrasher (thrasher)
      • Timberland (timberland)
      • Tjejmilen (tjejmilen)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Sport (tommy_sport)
      • Traser (traser)
      • Troy Lee Designs (troy_lee_designs)
      • Ulvang (ulvang)
      • Umbro (umbro)
      • Under Armour (under_armour)
      • UYN (uyn)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vinson Polo Club (vinson_polo_club)
      • WearColour (wearcolour)
      • Wesc (wesc)
      • Wilson (wilson)
      • Woolpower (woolpower)
      • Wyte (wyte)
      • X-Bionic (x_bionic)
      • Yonex (yonex)
      • Zimtstern (zimtstern)
      • Zone3 (zone3)
      • Zoot (zoot)
    • Tyyppi (tyyppi):
      • Toppi (ylin)
    • Mallin nimi (group):
      • Adidas Bayern München (adidas_bayern_mu_nchen)
      • Adidas Duitsland (adidas_duitsland)
      • Adidas Juventus (adidas_juventus)
      • Adidas Manchester United (adidas_manchester_united)
      • Adidas Real Madrid (adidas_real_madrid)
      • Adidas Rusland (adidas_rusland)
      • New balance Liverpool (new_balance_liverpool)
      • Nike Barcelona (nike_barcelona)
      • Nike Chelsea (nike_chelsea)
      • Nike FC Barcelona (nike_fc_barcelona)
      • Nike Nederland (nike_nederland)
      • Nike Paris Saint-Germain (nike_paris_saint_germain)
      • Nike Tottenham Hotspur (nike_tottenham_hotspur)
    • Urheilu (urheilu):
      • Fitness (fitness)
      • Golf (golf)
      • Jalkapallo (jalkapallo)
      • Juoksu (juoksu)
      • Koripallo (koripallo)
      • Lentopallo (lentopallo)
      • Retkeily ja ulkoilu (retkeily_ja_ulkoilu)
      • Salibandy (salibandy)
      • Sisäpelit (sisa_pelit)
      • Tennis (tennis)
      • Urheilu yleinen (urheilu_yleinen)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Materiaalit (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Fleece (fleece)
      • Merinovilla (merinovilla)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Pahvi (pahvi)
      • Pellava (pellava)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Vaatteen tyyppi (vaatteen_tyyppi):
      • Paita (paita)
      • Poolopaita (poolopaita)
      • Sadetakki (sadetakki)
      • Toppi (toppi)
      • Villapaita (villapaita)
    • Vaatteen koko (vaatteiden_koko):
      • 10 (10)
      • 100 (100)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 120 (120)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 130 (130)
      • 130/140 (130_140)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 140/150 (140_150)
      • 140/152 (140_152)
      • 146 (146)
      • 150/160 (150_160)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 160 (160)
      • 160/170 (160_170)
      • 164 (164)
      • 170 (170)
      • 176 (176)
      • 32 (32)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 4XL (4xl)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 54 (54)
      • 56 (56)
      • 6XL (6xl)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • L (l)
      • M (m)
      • M/L (m_l)
      • S (s)
      • S/M (s_m)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
      • XXL (xxl)
      • XXS (xxs)
      • XXXL (xxxl)
      • Yksi koko (yksi_koko)
    • Extrat (extrat):
      • Breathable (breathable)
      • Competition clothing (competition_clothing)
      • Heijastava (heijastava)
      • Moisturizing (moisturizing)
      • Seamless (seamless)
      • Slim fit (slim_fit)
      • Thermo (thermo)
      • UV-resistant (uv_resistant)
      • waterproof (waterproof)
      • Wind-repelling (wind_repelling)
      • With hood (with_hood)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi