x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Craghoppers urheilupaidat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Craghoppers Kiwi LS Shirt Indigo L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/122671473.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/113966566.jpg
      Craghoppers Craghoppers Kiwi LS Shirt Indigo L Kiwi LS Shirt Indigo L Kiwi LS Shirt Indigo L Erittäin mukava miesten paita josta hyttyset eivät pääse läpi. (1)
      Craghoppers Kiwi LS Shirt Indigo L
      • 05034004840312
      1
      59.95 EUR
    • Craghoppers NosiLife Allesa Toppi Naiset, optic white UK 16 | XL 2020 Topit
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134777020.jpg
      Craghoppers Craghoppers NosiLife Allesa Toppi Naiset, optic white UK 16 | XL 2020 Topit NosiLife Allesa Toppi Naiset, optic white UK 16 | XL 2020 Topit NosiLife Allesa Toppi Naiset, optic white UK 16 | XL 2020 Topit Sisäänrakennettu juomajärjestelmä: Toppi; Tyyppi: hihaton; Käyttötarkoitus: vapaa-aika; Vaatteen käyttötarkoitus: aluskerrasto/tekninen kerros; Materiaali: 100 % polyesteri; Kausi: Kesä; Kauluksen tyyppi: pyöreä pääntie; Suljintyyppi: Ilman; Kokotiedot: Normaalikokoinen; Leikkaus: Normaali; Lisätietoja: Material: NosiLife Polyester (1)
      Craghoppers NosiLife Allesa Toppi Naiset, optic white UK 16 | XL 2020 Topit
      • 05054904322237
      1
      deal
      46.85 EUR
    • Craghoppers Nosilife Erin LS Top Sinivalkoinen 10
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/113969908.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/104871015.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/118240518.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/85101472.jpg
      Craghoppers Craghoppers Nosilife Erin LS Top Sinivalkoinen 10 Nosilife Erin LS Top Sinivalkoinen 10 Nosilife Erin LS Top Sinivalkoinen 10 Kevyt paita arkeen ja matkailuun, bonuksena hyönteissuojakäsittely. (1)
      Craghoppers Nosilife Erin LS Top Sinivalkoinen 10
      • 05054904065967
      1
      59.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Röhnisch DEFAULT
        • ro_hnisch
      • Kari Traa DEFAULT
        • kari_traa
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Naiset (naiset)
      • Miehet (miehet)
      • Lapset (lapset)
      • Aikuiset (aikuiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Hinta (price):
      • alle €40 (budget)
      • €40 - €50 (low)
      • €50 - €70 (medium)
      • yli €70 (high)
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Beige (beige)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Koralli (koralli)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Valkoinen (valkoinen)
    • Merkki (brand):
      • 2xu (2xu)
      • Adidas (adidas)
      • Asics (asics)
      • Babolat (babolat)
      • Aclima (aclima)
      • Alpinestars (alpinestars)
      • Alé Cycling (ale_cycling)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Arena (arena)
      • Bauer (bauer)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • Better Bodies (better_bodies)
      • Biehler (biehler)
      • Bikester (bikester)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Björn Dählie (bjo_rn_da_hlie)
      • BLACC (blacc)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bontrager (bontrager)
      • Bula (bula)
      • Bullpadel (bullpadel)
      • Burton (burton)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Casall (casall)
      • Castelli (castelli)
      • CATAGO (catago)
      • Cep (cep)
      • Champion (champion)
      • Chrome (chrome)
      • Columbia (columbia)
      • Compressport (compressport)
      • Converse (converse)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cube (cube)
      • Cycloc (cycloc)
      • Daily sports (daily_sports)
      • Dale of Norway (dale_of_norway)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Dare2B (dare2b)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • De marchi (de_marchi)
      • DEDICATED (dedicated)
      • Devold (devold)
      • Diadora (diadora)
      • Directalpine (directalpine)
      • Drop of mindfulness (drop_of_mindfulness)
      • Dynafit (dynafit)
      • Edelrid (edelrid)
      • Element (element)
      • Elevenate (elevenate)
      • Ellesse (ellesse)
      • Endura (endura)
      • Endurance (endurance)
      • Etxeondo (etxeondo)
      • FILA (fila)
      • First (first)
      • Fixie Inc. (fixie_inc_)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FOX (fox)
      • Frank dandy (frank_dandy)
      • Gasp (gasp)
      • Gonso (gonso)
      • Gore (gore)
      • Gripgrab (gripgrab)
      • HAD (had)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Head (head)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • High Colorado (high_colorado)
      • Houdini (houdini)
      • Hummel (hummel)
      • Hurley (hurley)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • inov-8 (inov_8)
      • iON (ion)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • J.lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jbs (jbs)
      • Jordan (jordan)
      • Kappa (kappa)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karpos (karpos)
      • Kempa (kempa)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Luhta (luhta)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Maloja (maloja)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mammut (mammut)
      • Manchester City (manchester_city)
      • Marine (marine)
      • Marmot (marmot)
      • Mavic (mavic)
      • Mizuno (mizuno)
      • Molo (molo)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Mountain Horse (mountain_horse)
      • Muchachomalo (muchachomalo)
      • Name it (name_it)
      • New Balance (new_balance)
      • New Era (new_era)
      • Newline (newline)
      • Nike (nike)
      • Norrøna (norr_na)
      • Northwave (northwave)
      • O'Neal (o_neal)
      • O'Neill (o_neill)
      • Ocun (ocun)
      • Odd Molly (odd_molly)
      • Odlo (odlo)
      • OGNX (ognx)
      • ONLY (only)
      • Only Play (only_play)
      • Only Play Curvy (only_play_curvy)
      • Oxide (oxide)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pearl izumi (pearl_izumi)
      • Pieces (pieces)
      • POC (poc)
      • Protective (protective)
      • Puma (puma)
      • Pyua (pyua)
      • Qloom (qloom)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Race Face (race_face)
      • Reebok (reebok)
      • Reima (reima)
      • Resterods (resterods)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roxy (roxy)
      • Rukka (rukka)
      • Russell (russell)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Saint Loye (saint_loye)
      • Salewa (salewa)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Santini (santini)
      • Saucony (saucony)
      • Select (select)
      • Sherpa (sherpa)
      • Shimano (shimano)
      • Skins (skins)
      • Smartwool (smartwool)
      • Spalding (spalding)
      • Sportful (sportful)
      • Stedman (stedman)
      • Sugoi (sugoi)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Svea (svea)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • Swimpy (swimpy)
      • Swix (swix)
      • Tenson (tenson)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thrasher (thrasher)
      • Timberland (timberland)
      • Tjejmilen (tjejmilen)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Sport (tommy_sport)
      • Traser (traser)
      • Troy Lee Designs (troy_lee_designs)
      • Ulvang (ulvang)
      • Umbro (umbro)
      • Under Armour (under_armour)
      • UYN (uyn)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vinson Polo Club (vinson_polo_club)
      • WearColour (wearcolour)
      • Wesc (wesc)
      • Wilson (wilson)
      • Woolpower (woolpower)
      • Wyte (wyte)
      • X-Bionic (x_bionic)
      • Yonex (yonex)
      • Zimtstern (zimtstern)
      • Zone3 (zone3)
      • Zoot (zoot)
    • Tyyppi (tyyppi):
      • Toppi (ylin)
    • Mallin nimi (group):
      • Adidas Bayern München (adidas_bayern_mu_nchen)
      • Adidas Duitsland (adidas_duitsland)
      • Adidas Juventus (adidas_juventus)
      • Adidas Manchester United (adidas_manchester_united)
      • Adidas Real Madrid (adidas_real_madrid)
      • Adidas Rusland (adidas_rusland)
      • New balance Liverpool (new_balance_liverpool)
      • Nike Barcelona (nike_barcelona)
      • Nike Chelsea (nike_chelsea)
      • Nike FC Barcelona (nike_fc_barcelona)
      • Nike Nederland (nike_nederland)
      • Nike Paris Saint-Germain (nike_paris_saint_germain)
      • Nike Tottenham Hotspur (nike_tottenham_hotspur)
      • Puma Italië (puma_italie_)
    • Urheilu (urheilu):
      • Fitness (fitness)
      • Golf (golf)
      • Jalkapallo (jalkapallo)
      • Juoksu (juoksu)
      • Koripallo (koripallo)
      • Lentopallo (lentopallo)
      • Retkeily ja ulkoilu (retkeily_ja_ulkoilu)
      • Salibandy (salibandy)
      • Sisäpelit (sisa_pelit)
      • Tennis (tennis)
      • Urheilu yleinen (urheilu_yleinen)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Materiaalit (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Fleece (fleece)
      • Merinovilla (merinovilla)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Pahvi (pahvi)
      • Pellava (pellava)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Vaatteen tyyppi (vaatteen_tyyppi):
      • Paita (paita)
      • Poolopaita (poolopaita)
      • Sadetakki (sadetakki)
      • Toppi (toppi)
      • Villapaita (villapaita)
    • Vaatteen koko (vaatteiden_koko):
      • 10 (10)
      • 100 (100)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 120 (120)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 130 (130)
      • 130/140 (130_140)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 140/150 (140_150)
      • 140/152 (140_152)
      • 146 (146)
      • 150/160 (150_160)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 160 (160)
      • 160/170 (160_170)
      • 164 (164)
      • 170 (170)
      • 176 (176)
      • 32 (32)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 4XL (4xl)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 56 (56)
      • 6XL (6xl)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • L (l)
      • M (m)
      • M/L (m_l)
      • S (s)
      • S/M (s_m)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
      • XXL (xxl)
      • XXS (xxs)
      • XXXL (xxxl)
      • Yksi koko (yksi_koko)
    • Extrat (extrat):
      • Breathable (breathable)
      • Competition clothing (competition_clothing)
      • Heijastava (heijastava)
      • Moisturizing (moisturizing)
      • Seamless (seamless)
      • Slim fit (slim_fit)
      • Thermo (thermo)
      • UV-resistant (uv_resistant)
      • waterproof (waterproof)
      • Wind-repelling (wind_repelling)
      • With hood (with_hood)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi