x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Halti urheilupaita

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Halti Rico LS miesten pitkähihainen juoksupaita
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153464739.jpg
      Halti Halti Rico LS miesten pitkähihainen juoksupaita Rico LS miesten pitkähihainen juoksupaita Rico LS miesten pitkähihainen juoksupaita Miesten pitkähihainen paita sopii hyvin monenlaiseen hikiliikuntaan, juoksusta polkupyöräilyyn ja ulkotreeneihin. Hyvin hengittävä ja nopeasti kuivuva materiaali tuntuu mukavalta päällä. Rinnassa Haltin logoprintti. Materiaali 100% poylester. (3)
      Halti Rico LS miesten pitkähihainen juoksupaita
      • 06438361749810
      1
      most_sold
      25.85 EUR
    • Halti Riia LS naisten pitkähihainen juoksupaita
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153464740.jpg
      Halti Halti Riia LS naisten pitkähihainen juoksupaita Riia LS naisten pitkähihainen juoksupaita Riia LS naisten pitkähihainen juoksupaita Naisten pitkähihainen paita sopii hyvin monenlaiseen hikiliikuntaan, juoksusta polkupyöräilyyn ja ulkotreeneihin. Hyvin hengittävä ja nopeasti kuivuva materiaali tuntuu mukavalta päällä. Naisellinen leikkaus. Sivulla Halti logoprintti. Materiaali 100% poylester. (1)
      Halti Riia LS naisten pitkähihainen juoksupaita
      • 06438361755903
      1
      25.85 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Puma DEFAULT
        • puma
      • Kari Traa DEFAULT
        • kari_traa
      • Björn Borg DEFAULT
        • bjo_rn_borg
      • Salomon DEFAULT
        • salomon
      • Reebok DEFAULT
        • reebok
      • Juoksupaidat DEFAULT
        • juoksu
      • Edullinen DEFAULT
        • budget
    • Hinta (price):
      • < 30 € (budget)
      • 30 € - 35 € (price_2)
      • 35 € - 50 € (price_3)
      • ≥ 50 € (price_4)
    • Merkki (brand):
      • 2xu (2xu)
      • Adidas (adidas)
      • Asics (asics)
      • Babolat (babolat)
      • Nike (nike)
      • Puma (puma)
      • 4F (4f)
      • Abacus (abacus)
      • About You (about_you)
      • Aclima (aclima)
      • Alé Cycling (ale_cycling)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Athlecia (athlecia)
      • Bad Boy (bad_boy)
      • Barbell Apparel (barbell_apparel)
      • Bauer (bauer)
      • Bergans (bergans)
      • Better Bodies (better_bodies)
      • Billabong (billabong)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Björn Dählie (bjo_rn_da_hlie)
      • BLACC (blacc)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Brunotti (brunotti)
      • Bullpadel (bullpadel)
      • Burton (burton)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Casall (casall)
      • Cawila (cawila)
      • Cep (cep)
      • Chained Nutrition Gear (chained_nutrition_gear)
      • Champion (champion)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • CLN Athletics (cln_athletics)
      • CMP (cmp)
      • Columbia (columbia)
      • Compressport (compressport)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Curare Yogawear (curare_yogawear)
      • Dale of Norway (dale_of_norway)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Devold (devold)
      • Diadora (diadora)
      • DKNY Sport (dkny_sport)
      • Dobsom (dobsom)
      • Drop of Mindfulness (drop_of_mindfulness)
      • Dynafit (dynafit)
      • Edelrid (edelrid)
      • Elevenate (elevenate)
      • Ellesse (ellesse)
      • Endura (endura)
      • Endurance (endurance)
      • Esprit (esprit)
      • Fe226 (fe226)
      • FILA (fila)
      • Filippa K (filippa_k)
      • First (first)
      • Fischer (fischer)
      • FITNESSTUKKU (fitnesstukku)
      • Fixie Inc. (fixie_inc_)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FOX (fox)
      • Frank dandy (frank_dandy)
      • FZ Forza (fz_forza)
      • Gap (gap)
      • Gasp (gasp)
      • GENETIX (genetix)
      • Gold's Gym (gold_s_gym)
      • Gore (gore)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • Greg Norman (greg_norman)
      • GUESS (guess)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Halti (halti)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hey Honey (hey_honey)
      • High Colorado (high_colorado)
      • HIIT (hiit)
      • HKMX (hkmx)
      • Hummel (hummel)
      • Hunkemoller (hunkemoller)
      • Hurley (hurley)
      • ICANIWILL (icaniwill)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • inov-8 (inov_8)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacson (jacson)
      • Jordan (jordan)
      • Kappa (kappa)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kempa (kempa)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lacoste Sport (lacoste_sport)
      • LASCANA (lascana)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Lundhags (lundhags)
      • Mackenzie (mackenzie)
      • Maloja (maloja)
      • Mammut (mammut)
      • Marika (marika)
      • Marine (marine)
      • Mey (mey)
      • MILRAB (milrab)
      • Mizuno (mizuno)
      • Mons Royale (mons_royale)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Mountain Horse (mountain_horse)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • Nebbia (nebbia)
      • New Balance (new_balance)
      • New Era (new_era)
      • Newline (newline)
      • Norrøna (norr_na)
      • NU-IN (nu_in)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Ocun (ocun)
      • Odd Molly (odd_molly)
      • Odlo (odlo)
      • OGNX (ognx)
      • ONLY (only)
      • Only Play (only_play)
      • Only Play Curvy (only_play_curvy)
      • Oxdog (oxdog)
      • Oxide (oxide)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Picture (picture)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pieces (pieces)
      • Pierre robert (pierre_robert)
      • POC (poc)
      • Project Rock (project_rock)
      • Protest (protest)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Red Chili (red_chili)
      • Reebok (reebok)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Rehband (rehband)
      • Reima (reima)
      • Resterods (resterods)
      • Roxy (roxy)
      • Rukka (rukka)
      • Russell (russell)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Saint Loye (saint_loye)
      • Salewa (salewa)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Saucony (saucony)
      • Select (select)
      • Skins (skins)
      • Sloggi (sloggi)
      • Spalding (spalding)
      • Stedman (stedman)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Svea (svea)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • Swix (swix)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tjejmilen (tjejmilen)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Sport (tommy_sport)
      • TOUCH9 (touch9)
      • Trespass (trespass)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Ulvang (ulvang)
      • Umbro (umbro)
      • Under Armour (under_armour)
      • UYN (uyn)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Venum (venum)
      • VidaXL (vidaxl)
      • WearColour (wearcolour)
      • Wilson (wilson)
      • Wyte (wyte)
      • Yonex (yonex)
      • ZeroPoint (zeropoint)
      • Zone (zone)
      • Zone3 (zone3)
    • Paidan tyyppi (vaatteen_tyyppi):
      • Crop top (crop_top)
      • Huppari (huppari)
      • Kompressiopaita (kompressiopaita)
      • Paita (paita)
      • Pitkähihainen (pitka_hihainen)
      • Poolopaita (poolopaita)
      • T-paita (t_paita)
      • Tekninen paita (tekninen_paita)
      • Toppi (toppi)
      • Villapaita (villapaita)
    • Urheilu (urheilu):
      • Fitness (fitness)
      • Golf (golf)
      • Jalkapallo (jalkapallo)
      • Jooga (jooga)
      • Juoksu (juoksu)
      • Koripallo (koripallo)
      • Lentopallo (lentopallo)
      • Pyöräily (pyo_ra_ily)
      • Retkeily ja ulkoilu (retkeily_ja_ulkoilu)
      • Tennis (tennis)
      • Urheilu yleinen (urheilu_yleinen)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Aikuiset (aikuiset)
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Kupari (kupari)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Koko (vaatteiden_koko):
      • Yksi koko (yksi_koko)
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • S (s)
      • S/M (s_m)
      • M (m)
      • M/L (m_l)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • XXXL (xxxl)
      • XXXXL (4xl)
      • 10 (10)
      • 32 (32)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 56 (56)
      • 80 (80)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 120 (120)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 130 (130)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 140/152 (140_152)
      • 146 (146)
      • 146/152 (146_152)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 160 (160)
      • 164 (164)
      • 170 (170)
      • 176 (176)
      • L/XL (l_xl)
    • Materiaali (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Fleece (fleece)
      • Merinovilla (merinovilla)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi